| ||||
|
|
|
|||
| found: 28 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Letterkundig leesboek voor de hoogere klassen van Gymnasia en hoogere burgerscholen. Rotterdam, Brusse, 1917. 679 pp. Ln/bandtek. Deel V van 1880 tot onzen tijd. Book number: 16361 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: letterkunde nederlandse literatuur bloemlezing onderwijs | In shopping cart More information div> |
Een Nieuwe Bundel. Deel 2. Leesboek voor scholen. Rotterdam, Brusse, 1925. 7de druk, 458blz., omslag linnen. - goed Book number: 3915-4317 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Een Nieuwe Bundel, Deel 2, leesboek, Raaf, Griss. | In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel. Tweede deel, Leesboek voor Gymnasia, Lycea, Hogere burgerscholen, Kweekscholen . Rotterdam, Brusse, 1943, Tiende druk, 283 p. in prima staat -- MooiboekBook number: 8090208 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel. Vierde deel - 18e en 19e eeuw. Rotterdam, W. L. & J. Brusse. 1942, 4e druk, 407 pag. -- MooiboekBook number: 8090367 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel. Vijfde deel. Bloemlezing van Nederlandsche poezie en proza voor de hoogere klassen van gymnasia, hoogere burgerscholen en voor zelfstudie 1880-1931 Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1932. 3de druk. 636 blz. Hard cover. Linnen licht sleets op randen rug. -- De Wijze UilBook number: 14175 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Poezie
Keywords: Poezie/Proza/Gedichten/Schoolboekjes | In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel. Eerste deel. Leesboek voor gymnasia, lycea, hogere burgerscholen en kweekscholen. Rotterdam, Brusse, 1942, Negende druk, 286 p. in prima staat -- MooiboekBook number: 8090207 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel. Derde deel - 13e tot 18e eeuw. Rotterdam, W.L. & J. Brusse'sUotg.mij, 1946, 490 pp. geb.half linnen, 16 x 23.5 cm. Bloemlezing van Nederlandse poëzie en proza voor de hogere klassen van Gymnasia, Hogere Burgerscholen en voor zelfstudie; Herzien door F.W. van Heerikhuizen; voor en achterplat bevlekt, bladzijden wat verkleurd; in behoorlijke staat. Book number: 04300 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel: Bloemlezing van Nederlandse poëzie en proza voor de hogere klassen van gymnasia, hogere burgerscholen en voor zelfstudie, 18e en 19e eeuw (Volume 4) Rotterdam, 1964, 364 .pp, hard cover, 16 x 23 cm. 8e druk/edition/édition/Ausgabe, Herzien door F.W. Van Heerikhuizen, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 159258&356G € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel. Derde deel - 13e tot 18e eeuw. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1944, vijfde druk. 488 pag. Vergeeld, verder goed. -- MooiboekBook number: 8090593 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel, tweede deel, leesboek voor gymnasia enz. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1920, 6e druk, gebonden, in goede staat -- MooiboekBook number: 8105945 € 5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
| In shopping cart More information div> |
Een Nieuwe Bundel Vijfde Deel - Letterkundig Leesboek brusse - rotterdam, gebonden, 680 blz. goede staat -- MooiboekBook number: 8111918 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
| In shopping cart More information div> |
Een Nieuwe Bundel Vijfde Deel - Leesboek Voor Gymnasia, Hoogere Burgerscholen, Kweek- & Normaalscholen brusse - rotterdam, gebonden, 432 blz. goede staat -- MooiboekBook number: 8111927 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
| In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel leesboek voor gymnasia, hoogere burgerscholen, kweek en normaalscholen. Eerste deel. Rotterdam, W. L. & J. Brusse, 1911. 2e druk, gebonden, 453 pp Book number: 101335210 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel. Vierde deel. Bloemlezing van Nederlandsche poëzie en proza voor de hoogere klassen van gymnasia, hoogere burgerscholen en voor zelfstudie W. l. & J. Brusse's uitgeversmaatschappij, Rotterdam, 1915. Gebonden, 504 pp Book number: 119388406 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
Een Nieuwe Bundel. Deel 3. Letterkundig Leesboek voor scholen. Rotterdam, Brusse, 1919. 2de druk, 498blz., omslag linnen. - goed Book number: 2720-4318 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Een Nieuwe Bundel, Deel 3, letterkundig leesboek, Raaf, Griss. | In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel. Vierde deel. Bloemlezing van Nederlandsche poëzie en proza voor de hogere klassen van Gymnasia, Hogere burgerscholen en voor zelfstudie Rotterdam, Brusse, 1942, Vierde druk, 401 p. in prima staat -- MooiboekBook number: 8090209 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel. Bloemlezing van Nedrlandsche poezie en proza - vijfde deel W. L. & J. Brusse, 1924, gebonden, in linnen . goed. Book number: A-09977 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Taal- En Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel. Derde deel. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1951, 8ste druk. Halflinnen band, 464 pp, 23 x 16 cm. Bloemlezing van Nederlandse poëzie en proza voor de hogere klassen van gymnasia, hogeren burgerscholen en voor zelfstudie. Dertiende tot achttiende eeuw. Goed / good. Book number: 18855 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur - Literature
| In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel: Bloemlezing van Nederlandse poëzie en proza voor de hogere klassen van gymnasia, hogere burgerscholen en voor zelfstudie, van 1880 tot onze tijd (Volume 5) Rotterdam, 1963, 704 .pp, hard cover, 16 x 23 cm. 9e druk/edition/édition/Ausgabe, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Herzien door F.W. Van Heerikhuizen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 159259&356G € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel: Bloemlezing van Nederlandse poëzie en proza voor de hogere klassen van gymnasia, hogere burgerscholen en voor zelfstudie, 13e tot 18e eeuw (Volume 3) Rotterdam, 1966, 460 .pp, hard cover, 16 x 23 cm. 12e druk/edition/édition/Ausgabe, Herzien door F.W. Van Heerikhuizen, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 159260&356G € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Een Nieuwe bundel. Vijfde deel. Van 1880 tot onze tijd. Bloemlezing van Nederlandse poëzie en proza voor de hogere klassen van Gymnasia, Hogere Burgerscholen en zelfstudie. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1968. 10e druk. Gebonden. XXXII + 704 p. Herzien door F.W. van Heerikhuizen met medewerking van N.A. Donkersloot. Book number: L3041 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Proza
Keywords: poëzie proza | In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel. Derde deel: Bloemlezing van Nederlandse poëzie en proza voor de hogere klassen van Gymnasia, Hogere Burgerscholen en voor zelfstudie. Dertiende tot Achttiende Eeuw. Rotterdam/Bussum, W.L. & J. Brusse/Unieboek, 1969. 13e druk. Gebonden. 460 p. Herzien door F.W. van Heerikhuizen. Book number: L8867 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
Stroomingen En Gestalten Geschiedenis Der Nederlandsche Letteren Rotterdam, W.L. & J. Brusse N.V. 1931, 2e Druk Herzien En Vermeerderd. Linnen Band, 25 cm x 16cm. Mooi gestilleerde kaft. 676 blz. Gewicht: 950 gram. Very Good/No Jacket. Book number: 003997 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Zeven eeuwen. Handboek der Nederlandsche literatuurgeschiedenis. Eerste deel. 1200-1700. W. L. & J. Brusse, Rotterdam, 1935. 4e druk, gebonden, 488 pp Book number: 101368239 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |