| ||||
|
|
|
|||
| found: 2595 books on 104 pages. This is page 1 - Next page |
John Grisham Presents the Innocent Man Washington, Georgetown Law Innocence Project, 2009, First Edition. Soft Cover , Fine, Fine in wrappers. Booklet containing a brief biography of Grisham, a synopsis of The Innocent Man, and other material. Book number: b17049 USD 25.00 [Appr.: EURO 20 | £UK 16 | JP¥ 1986]
| In shopping cart More information div> |
Achter gesloten deuren A. W. Bruna uitgevers bv. Utrecht, 1992. Paperback, 313 pp Book number: 101562516 € 10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Playing for Pizza. New York Random House 2007 First edition. 262 pp. Boards. As New in dust jacket. Book number: 8432 USD 25.00 [Appr.: EURO 20 | £UK 16 | JP¥ 1986]
Keywords: fiction Grisham football Italy Parma | In shopping cart More information div> |
The Runaway Jury: Complete & Unabridged [Audiobook] VGC. Chivers Audio books, 1996. The Daily Telegraph audio book collection. Complete & Unabridged 10 cassettes in double case(small nicks and scratches on the case), both in VGC, Read by William Dufris. Case & tapes are in VGC. Playing time 14hrs 28mins. Large sizes case. Very Good. ISBN: 9780745167435 Book number: 2791 GBP 37.90 [Appr.: EURO 47.5 US$ 59.42 | JP¥ 4720] Catalogue: Literature & Fiction
Keywords: Audiobooks :Books on Cassette & 9780745167435 | In shopping cart More information div> |
The Testament; the Snow Falcon; Terminal Event; Liberty Falling Reader's Digest; Stated 1st Edition; Very Good+ in Very Good+ dust jacket. NY, 1999. Hardcover. ISBN: 0002002477. Volume 244: 1999: 4. Includes digested versions of the following books: The Testament, by John Grisham; The Snow Falcon, by Stuart Harrison; Terminal Event, by James Thayer; Liberty Falling, by Nevada Barr; 8vo; 573 pages. -- IndyBookLadyBook number: 4698 USD 9.00 [Appr.: EURO 7.25 | £UK 5.75 | JP¥ 715] Catalogue: Fiction
Keywords: 0002002477 Literary Collections Fiction Digest | In shopping cart More information div> |
The Oxford American, Volume One, Number One (Spring, 1992) Oxford, Oxford American, 1992, First Edition. Soft Cover , Near Fine, Near fine with light rubbing. Book number: b21226 USD 25.00 [Appr.: EURO 20 | £UK 16 | JP¥ 1986]
| In shopping cart More information div> |
ADVOCATEN VAN DE DUIVEL - 11 verhalen 2005, Boekerij, 3e druk. Paperback, 292+12 pp. Prima staat. -- Boek na BoekBook number: A10754 € 4.95 [Appr.: US$ 6.22 | £UK 4 | JP¥ 494]
| In shopping cart More information div> |
The Horse Whisperer; The Rainmaker; The Land God Gave to Cain; The Foundation Reader's Digest. 1996. Hardcover . Book, Reader's Digest, 1996. Hardcover. Very good condition. Burgundy faux leather boards with decorative title to spine. Ribbon book mark. Decorative headband. Burgundy endpapers with uninscribed ex-libris to FEP. This volume of Reader's Digest Condensed Books features four bestsellers: The Horse Whisperer by Nicholas Evans; The Rainmaker by John Grisham; The Land God Gave to Cain by Hammond Innes; and The Foundation by Colin Andrew. A brief synopsis of each book is provided along with an author biography. Beautiful colour illustrations throughout. 14 x 20.5 cm. 528 pp. Librarius is a small UK-based family business and we pride ourselves on our customer service. Orders will be securely wrapped and usually dispatched same or next day. Full refunds will be given if you are unhappy with your purchase and return it within 10 days. Photographs of all of our books are available on request; please feel free to email with any enquiries. Very Good. -- LibrariusBook number: 001926 GBP 4.90 [Appr.: EURO 6.25 US$ 7.68 | JP¥ 610] Catalogue: Literature & Fiction
Keywords: Literature Condensed Books Rd | In shopping cart More information div> |
Reader´s Digest Auswahlbücher 4 2000 Das Testament, Kaltes Feuer, Sternenmelodie, Rivalen Stuttgart, Das Beste GmbH Reader's Digest, 2000. Gebundene Ausgabe, Buch in sehr gutem altersbedingtem Zustand, ohne Namenseintragung, Text sehr gut, Inhalt sehr gut, Original-Schutzumschlag, ISBN: 3870708689. sehr gut - gebraucht Book number: BU111334 € 5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598]
| In shopping cart More information div> |
Nathans Flucht - Der Regenmacher - Das Tal des Fischadlers Stuttgart, Das Beste GmbH Reader's Digest 1999. 470 S., Gebundene Ausgabe, Sehr interessantes Exemplar in sehr gutem Zustand, ohne Namenseintragung, ohne Widmung, Goldprägeschrift auf Buchrücken, Goldprägedruck auf Buchdeckel, Ledereinband, sehr gut - gebraucht Book number: BU033929 € 5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598]
| In shopping cart More information div> |
"Reader""s Digest Auswahlbücher - Bestsellersonderband mit den 3 Romanen - Nathans Flucht - Der Regenmacher - Das Tal des Fischadlers -" Stuttgart, Das Beste GmbH, cop. 1999. Gebunden, "Buch in sehr gutem Zustand, ohne Namenseintragung, Buchtext sehr gut, Inhalt sehr gut, sehr gut - gebraucht Book number: BU118894 € 10.99 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1096]
| In shopping cart More information div> |
Readers Digest / Die Liste / Pompeji / Ein all zu schönes Mädchen / Eine Rose für die Ewigkeit / 4 Bücher in einem Band Stuttgart, Das Beste GmbH Reader's Digest, 2005. 590 S., Gebundene Ausgabe, Buch in sehr gutem altersbedingten Zustand, ohne Namenseintragung, Text sehr gut, Inhalt sehr gut, ISBN: 3899152301. sehr gut - gebraucht Book number: BU103807 € 5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598]
| In shopping cart More information div> |
De aanklacht Utrecht, A.W. Bruna, uitgevers., 2008.. Paperback 24x14. 1e druk. 335 blz. Vertaald uit het Engels door Hugo Kuipers. Na een spraakmakende rechtszaak van 71 dagen doet de jury eindelijk uitspraak in de zaak van Jeanette Baker tegen het beursgenoteerde bedrijf Krane Chemical. Krane heeft jarenlang chemisch afval gedumpt in de bossen rond het plaatsje Bowmore, met fatale gevolgen. De dodelijke stoffen kwamen in het drinkwater terecht en tientallen inwoners van Bowmore overleden aan de gevolgen van kanker. Twee van die slachtoffers waren de echtgenoot en het zoontje van Jeanette Baker. Wanneer de rechter Jeanette Baker in het gelijk stelt en Krane een vergoeding van 40 miljoen dollar oplegt, gaat de zaak een nieuwe fase in. Want de belangen voor Krane zijn simpelweg te groot om het hierbij te laten zitten. De uitspraak van de rechter zal hoe dan ook in hoger beroep moeten worden verworpen, maar helaas is er één probleem: in het hooggerechtshof zit één rechter, Sheila McCarthy, die de doorslag zal geven en zij zal ongetwijfeld Jeanette Baker in het gelijk zal stellen. Daarom neemt de top van Krane Chemical in het diepste geheim contact op met Carl Trudeau, want als er één iemand is die weet hoe hij een rechterlijke uitspraak kan 'kopen', is hij het. Zijn opdracht is duidelijk: zorg ervoor dat Krane Chemical geen cent zal hoeven te betalen aan de slachtoffers van Bowmore. Koste wat het kost…. Book number: S10310 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Spannende lectuur
Keywords: thriller | In shopping cart More information div> |
De aanklacht. Utrecht, Bruna, 2008. 335pp gelijmd, paperback, goede staat, Tweedehands; (oorspr. prijs: 19,95) . Book number: 1110010823 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Misdaad, Thrillers en SF
Keywords: Thriller | In shopping cart More information div> |
De aanklacht Bruna, 2008. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 335. Na een spraakmakende rechtzaak van 71 dagen doet de jury eindelijk uitspraak in de zaak van Jeanette Baker tegen het beursgenoteerde bedrijf Krane Chemical. Krane heeft jarenlang chemisch afval gedumpt in de bossen rond het plaatsje Bowmore, met fatale gevolgen. De dodelijke stoffen kwamen in het drinkwater terecht en tientallen inwoners van Bowmore overleden aan de gevolgen van kanker. Twee van die slachtoffers waren de echtgenoot en het zoontje van Jeanette Baker. Wanneer de rechter Jeanette Baker in het gelijk stelt en Krane een vergoeding van 40 miljoen dollar oplegt, gaat de zaak een nieuwe fase in. Want de belangen voor Krane zijn simpelweg te groot om het hierbij te laten zitten. De uitspraak van de rechter zal hoe dan ook in hoger beroep moeten worden verworpen, maar helaas is er één probleem: in het hooggerechtshof zit één rechter, Sheila McCarthy, die de doorslag zal geven en zij zal ongetwijfeld Jeanette Baker in het gelijk zal stellen. Daarom neemt de top van Krane Chemical in het diepste geheim contact op met Carl Trudeau, want als er één iemand is die weet hoe hij een rechterlijke uitspraak kan 'kopen', is hij het. Zijn opdracht is duidelijk: zorg ervoor dat Krane Chemical geen cent zal hoeven te betalen aan de slachtoffers van Bowmore. Koste wat het kost. ISBN: 9789022989845. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2058949 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789022989845 | In shopping cart More information div> |
De aanklacht Bruna, 2008. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 335. Na een spraakmakende rechtzaak van 71 dagen doet de jury eindelijk uitspraak in de zaak van Jeanette Baker tegen het beursgenoteerde bedrijf Krane Chemical. Krane heeft jarenlang chemisch afval gedumpt in de bossen rond het plaatsje Bowmore, met fatale gevolgen. De dodelijke stoffen kwamen in het drinkwater terecht en tientallen inwoners van Bowmore overleden aan de gevolgen van kanker. Twee van die slachtoffers waren de echtgenoot en het zoontje van Jeanette Baker. Wanneer de rechter Jeanette Baker in het gelijk stelt en Krane een vergoeding van 40 miljoen dollar oplegt, gaat de zaak een nieuwe fase in. Want de belangen voor Krane zijn simpelweg te groot om het hierbij te laten zitten. De uitspraak van de rechter zal hoe dan ook in hoger beroep moeten worden verworpen, maar helaas is er één probleem: in het hooggerechtshof zit één rechter, Sheila McCarthy, die de doorslag zal geven en zij zal ongetwijfeld Jeanette Baker in het gelijk zal stellen. Daarom neemt de top van Krane Chemical in het diepste geheim contact op met Carl Trudeau, want als er één iemand is die weet hoe hij een rechterlijke uitspraak kan 'kopen', is hij het. Zijn opdracht is duidelijk: zorg ervoor dat Krane Chemical geen cent zal hoeven te betalen aan de slachtoffers van Bowmore. Koste wat het kost. ISBN: 9789022989845. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U2095074 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789022989845 | In shopping cart More information div> |
The Abduction - Theodore Boone Series, Book 2 Dutton Children's Books, New York, 2011. First Edition, Hardcover. Near Fine Condition/Near Fine. Size: 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Book in excellent condition - lightest shelf and edge wear only. Unclipped dust jacket in excellent condition - lightest shelf and edge wear only. Quantity Available: 1. Book number: 008112 USD 8.00 [Appr.: EURO 6.5 | £UK 5.25 | JP¥ 636] Catalogue: Teens & Young Adult
Keywords: April Finnemore rock band Jack Leeper Theo Chase Woods Boone Marcella Real Estate Lawyer Boone divorce lawyer Teens & Young Adult; Pennsylvania; 2010s; Crime Fiction. NOISBN Crime Fiction | In shopping cart More information div> |
L ACCUSE. ISBN : 2286033552. ROBERT LAFFONT/LE GRAND LIVRE DU MOIS. 2007. In-8 Carré. Broché. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 343 pages. Première de couverture illustrée en couleurs. ¶ Quand la rélité dépasse. Le plus terrifiant des thrillers.Traduit de l'Americain par Patrick Berthon. -- Le-livre.comBook number: R160046385 € 14.90 [Appr.: US$ 18.71 | £UK 12 | JP¥ 1486]
Keywords: Littérature américaine | In shopping cart More information div> |
Achter gesloten deuren. Zwarte beertjes 2740. Utrecht, Bruna, 2000. 4de druk, 313blz., formaat 11-18cm. - goed Book number: 18481 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Achter gesloten deuren, Zwarte beertjes 2740. | In shopping cart More information div> |
Achter gesloten deuren (The Pelican Brief). Utrecht; A.W. Bruna ; Zoon; 1992; z.d.; 313 pag.; vertaling Jan Smit; paperback; net exemplaar. - Book number: 15290 € 4.80 [Appr.: US$ 6.03 | £UK 4 | JP¥ 479]
Keywords: Engels - Vertaling - Misdaad. | In shopping cart More information div> |
Achter gesloten deuren. Thriller Stichting Uitgeverij XL, 1999. Gekartonneerd. Pp: 557. Groot Letterboeken. ISBN: 9789055424726. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1389871 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Romans
Keywords: 9789055424726 | In shopping cart More information div> |
Achter gesloten deuren. De cliënt 2003. Paperback. Pp: 654. Twee thrillers. ISBN: 9789022987438. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U139652 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789022987438 | In shopping cart More information div> |
Achter gesloten deuren Utrecht, A.W. Bruna Uitgevers, 1992. Paperback 24x16. 1e druk. 313 blz. Vertaald uit het Engels door Jan Smit. Aanvankelijk lijkt het toeval. Met niet meer dan twee uur verschil overlijden twee belangrijke rechters van het Amerikaanse Hooggerechtshof. Abe Rosenber was al 91 jaar oud en ernstig ziek, maar de veel jongere Jensen was kerngezond. 'Moord' luidt de onweerlegbare conclusie van de FBI, maar men legt geen direct verband tussen beide zaken. De beeldschone en niet minder briljante rechtenstudente Darby Shaw ziet echter wel een verband. Hoe gevaarlijk dicht zij bij de onthullende waarheid komt, wordt pas duidelijk als zij zelf ternauwernood aan een moordaanslag ontkomt. Samen met de al even geïntrigeerde journalist Gray Grantham stelt ze op haar manier een onderzoek in. Ze stuiten op een overstelpende hoeveelheid feiten en … één naam.. Book number: S1358 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Spannende lectuur
Keywords: triller | In shopping cart More information div> |
Achter gesloten deuren Utrecht, A.W. Bruna, 1992. 313 blz. Ned. vert. Jan Smith. Paperback. Randen platten licht sleets -- De Wijze UilBook number: 17939 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Thriller
Keywords: Thriller, Avotnuur,Spanning | In shopping cart More information div> |
Achter gesloten deuren / De Client Bruna,Utrecht,2003,paperback,654 blz,goede staat -- MooiboekBook number: 8148389 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page