ascending
descending
found: 30 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BACHRACH, A.G.H. [E.A., RED.] & STUIVELING, G. & GRÈVE, M. DE
Moderne Encyclopedie van de Wereldliteratuur. Tien delen compleet
De Haan / De Standaard, 1980. Linnen band. 2e herz. druk. Vormg.: Jurriaan Schrofer. Belangrijkste nederlandstalige lexicon op het gebied van de internationale letteren. Meer dan 20.000 artikelen met biografische informatie over auteurs (met bibliografieën), stromingen, tijdschriften, de boekhandel, uitgeverij, drukkunst en termen uit de literatuurwetenschap. Overzichtelijk gedrukt in drie kolommen. Geïllustreerd met zwart-wit foto's en platen. Stevig gebonden standaard naslagwerk. Mooie complete set. ISBN: 9789022843307. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1389491
€  85.00 [Appr.: US$ 106.73 | £UK 68.25 | JP¥ 8479]
Catalogue: Woordenboeken
Keywords: 9789022843307
In shopping cart

More information

BACHRACH, A.G.H. [E.A., RED.] & STUIVELING, G. & GRÈVE, M. DE
Moderne Encyclopedie van de Wereldliteratuur. Tien delen compleet
De Haan / De Standaard, 1980. Linnen band. 2e herz. druk. Vormg.: Jurriaan Schrofer. Belangrijkste nederlandstalige lexicon op het gebied van de internationale letteren. Meer dan 20.000 artikelen met biografische informatie over auteurs (met bibliografieën), stromingen, tijdschriften, de boekhandel, uitgeverij, drukkunst en termen uit de literatuurwetenschap. Overzichtelijk gedrukt in drie kolommen. Geïllustreerd met zwart-wit foto's en platen. Stevig gebonden standaard naslagwerk. Mooie complete set. ISBN: 9789022843307. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U460028
€  100.00 [Appr.: US$ 125.57 | £UK 80.25 | JP¥ 9975]
Catalogue: Woordenboeken
Keywords: 9789022843307
In shopping cart

More information

BACHRACH, A.G.H. [E.A., RED.] & STUIVELING, G. & GRÈVE, M. DE
Moderne Encyclopedie van de Wereldliteratuur. Tien delen compleet
De Haan / De Standaard, 1980. Linnen band. 2e herz. druk. Vormg.: Jurriaan Schrofer. Belangrijkste nederlandstalige lexicon op het gebied van de internationale letteren. Meer dan 20.000 artikelen met biografische informatie over auteurs (met bibliografieën), stromingen, tijdschriften, de boekhandel, uitgeverij, drukkunst en termen uit de literatuurwetenschap. Overzichtelijk gedrukt in drie kolommen. Geïllustreerd met zwart-wit foto's en platen. Stevig gebonden standaard naslagwerk. Mooie complete set. ISBN: 9789022843307. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1722256
€  75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
Catalogue: Woordenboeken
Keywords: 9789022843307
In shopping cart

More information

CASIMIR, R., DUGTEREN, I.M. VAN, GREVE, H.E., (RED.),
Wil en weg. Een volksuniversiteit voor jongeren en ouderen. Geïllustreerd tijdschrift. Vierde jaargang 1925-1926.
Amsterdam, MGGL, 1926. (IV) 490 pp. linnen. Illustraties.
¶ Blauw linnen band
Book number: 591292
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
In shopping cart

More information

CASIMIR, R., DUGTEREN, I.M. VAN, GREVE, H.E., (RED.),
Wil en weg. Een volksuniversiteit voor jongeren en ouderen. Geïllustreerd tijdsdhrift. Vijfde jaargang 1926-1927.
Amsterdam, MGGL, 1927. (IV) 482 pp. linnen. Illustraties. rug licht beschadigd
¶ Blauw linnen band
Book number: 581494
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

CASIMIR, R., DUGTEREN, I.M. VAN, GREVE, H.E., (RED.),
Wil en weg. Een volksuniversiteit voor jongeren en ouderen. Geïllustreerd tijdschrift. Derde jaargang 1924-1925.
Amsterdam, MGGL, 1925. (IV) 508 pp. linnen. Illustraties.
¶ Blauw linnen band
Book number: 572856
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

CASIMIR, R., DUGTEREN, I.M. VAN, GREVE, H.E., (RED.),
Wil en weg. Een volksuniversiteit voor jongeren en ouderen. Geïllustreerd tijdschrift. Eerste jaargang 1922-1923.
Amsterdam, MGGL, 1923. (IV) 478 pp. linnen. lllustraties. band licht verkleurd en roestvlekkig
¶ Geel linnen band
Book number: 566659
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

CASIMIR, R., DUGTEREN, I.M. VAN, GREVE, H.E., (RED.),
Wil en weg. Een volksuniversiteit voor jongeren en ouderen. Geïllustreerd tijdschrift. Zevende jaargang 1928-1929.
Amsterdam, MGGL, 1929. (IV) 643 pp. linnen. Illustraties. rug licht verkleurd en aan bovenzijde beschadigd
¶ Blauw linnen band
Book number: 581525
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

CASIMIR, R., DUGTEREN, I.M. VAN, GREVE, H.E., (RED.),
Wil en weg. Een volksuniversiteit voor jongeren en ouderen. Geïllustreerd tijdschrift. Zesde jaargang 1927-1928.
Amsterdam, MGGL, 1928. (IV) 480 pp. linnen. Illustraties. rug licht beschadigd, vlekje op band
¶ Blauw linnen band
Book number: 566650
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

CASIMIR, R., DUGTEREN, I.M. VAN, GREVE, H.E., (RED.),
Wil en weg. Een volksuniversiteit voor jongeren en ouderen. Geïllustreerd tijdschrift. Tweede jaargang 1923-1924.
Amsterdam, MGGL, 1924. (VIII) 738 pp. linnen. Illustraties. rug verkleurd, voorplat geschaafd
¶ Groen linnen band
Book number: 566658
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

GREVE, H.E. (RED.).
De Boekzaal; maandschrift voor boekkunst en boeknijverheid, boekbeschrijving en bibliotheekwezen, orgaan der vereeniging voor openbare leeszalen in Nederland. Jaargang IV, 1910.
Z.pl.; 1910; linnen band; ingenaaid; ill. in zwart wit; 516 p.
¶ Platten aan het uiteinde iets opstaand.
Book number: 26769
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Catalogue: Art
Keywords: arts of the book/boekkunst book trade/boekhandel bookprinting/boekdrukkunst books/boeken libraries/bibliotheken
In shopping cart

More information

GREVE, H.E.,
De Bronnen van Carel van Mander voor Het Leven der doorluchtighe Nederlandtsche en Hoogduytsche Schilders.
1903 (ZB, rug gerep., 326, achterpl. besch., geb.) 's-Gravenhage. Martinus Nijhoff.
Book number: 64704
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

GREVE, H.E.
De Bronnen van Carel van Mander voor "Het Leven der doorluchtighe nederlandtsche en hoogduytsche Schilders""
Den Haag, M. Nijhoff, 1903. X, 326 pp. Orig. cover = Quellenstudien zur holländische Kunstgeschichte, 2
Book number: MO-1571
€  60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
In shopping cart

More information

GREVE, H.E.
Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het vijf en twintig-jarig bestaan der Centrale Vereeniging voor Openbare Leeszalen en Bibliotheken. , 1908-1933. Geschiedenis der Leeszaalbeweging Nederland. .
s-Gravenhage, Uitgeversfonds der Bibliotheekvereenigingen, 1933, height in cm: 30 cm, paperback. , 374 pp, pp..
Book number: 4-505
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Fine Printing
In shopping cart

More information

GREVE, H.E.,
Hollandia regenerata. Een schets der karikatuur in de jaren 1793-95, betrekking hebbend op den gang der zaken in Holland, Overdruk Vragen van den dag 19(1904) pp. 160-177, geïll.
Met enkele knipsels betr. de Engelsche en Italiaanse edities van de Hollandia Regenerata. Price outside EU (no VAT): euro 28
Book number: 51662
€  29.68 [Appr.: US$ 37.27 | £UK 24 | JP¥ 2961]
Catalogue: Caricatuur
Keywords: /Caricatuur
In shopping cart

More information

GREVE, H.E.,
Openbare leesmusea en volksbibliotheken, Amsterdam 1906, 384 pag.
Price outside EU (no VAT): euro 60
Book number: 51581
€  63.60 [Appr.: US$ 79.86 | £UK 51 | JP¥ 6344]
Catalogue: Boekgeschiedenis
Keywords: /Boekgeschiedenis
In shopping cart

More information

GREVE, H.E.
Praktijk en theorie der titelbeschrijving.
Groningen-Den Haag-Batavia, Wolters' Uitgevers-maatschappij, 1930. ingenaaid, linnen band, 103 pp.; rug verschoten, rand voorplat iets watervlekkig, verder goed.
Book number: A2072
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: titelbeschrijving.
In shopping cart

More information

GREVE, DR H.E.
Praktijk en theorie der titelbeschrijving
Groningen/Den Haag, Wolters. 1930, 1ste Druk. Gebonden. 108 pp, aanteekeningen bij de regels voor de titelbeschrijving, vastgesteld door de rijkscommissie van advies inzake het bibliotheekwezen. 1924, vlekken op voor- en achterplat. boekconditie: goed.
Book number: 000800
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Keywords: Boeken over Boeken
In shopping cart

More information

GREVE, DR. H. E
Praktijk en theorie der TITELBESCHRIJVING.
Groningen/Den haag, Wolters, 1930. 1e druk. Linnen band met gouddruk, 21cmx17cm, Aantekeningen bij de 'regels voor de titelbeschrijving, vastgesteld door de Rijkscommissie van advies inzake het bibliotheekwezen - 1924'. Inhoud: I). De herschepping van het titelbeeld. 1). Geen woordgetrouwe overneming. A). Wat ongewijzigd wordt overgenomen. B). Wat gewijzigd wordt overgenomen. II). De stabiliseering van het hoofdwoord. A). Uitbreiding van het begrip 'schrijver'. B). Meervoudig auteurschap. C). Het verborgen auteurschap. D). Het kunstmatig gevormde hoofdwoord. III). Aan gene zijde der 'regels'. A). Wat en waar is het titelblad? B). Het onbestendige titelblad. C). De onbestendige schrijver. D). Stijl en afwerking. Met synoptisch register en onderwerpenregister. 103 pag.
Book number: 013609
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: catalogi
In shopping cart

More information

GREVE, DR H.E.
Praktijk En Theorie Der Titelbeschrijving. Aantekeningen Bij de Regels Voor de Titelbeschrijving Vastgesteld Door de Rijkscommissie Van Advies Inzake Het Bibliotheekwezen.
Groningen, J.B. Wolters Uitg. Mij. 1943, 104pp. Geb. Linnen . 8vo. Met onderwerpenregister. Goed, Lichte Gebruikssporen.
Book number: 003698
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Varia
Keywords: Titelbeschrijving/ Bibliotheekwezen
In shopping cart

More information

GREVE, H.E.,
Het Stamboek der Bibliotheek. 2e druk.
's-Gravenhage, 1934. sm.8°.orig. lettered wraps. 5pp. 1 fold. diagramme. Stapled. Leeszaalwerk, 8. Concise manual on how new acquisitions must be entered in library-stock. Fine.
Book number: 13125
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: bibliography
In shopping cart

More information

GREVE, E.H.
Sterre- en weerkundige berigten voor het jaar 1819, met afbeeldingen, waaronder ook eenige van de opmerkelijke zonsverduistering op den 7-9-1820, Amsterdam, Pieper, [1819].
8 + 104 pag., half linnen. Geillustreerd met 2 uitslaande platen. Price outside EU (no VAT): euro 195
Book number: 42034
€  206.70 [Appr.: US$ 259.55 | £UK 165.75 | JP¥ 20618]
Keywords: /Meteorologie Sterrenkunde
In shopping cart

More information

GREVE, H.E.
Theorie van den catalogus.
Groningen - Batavia, J.B.Wolters, 1941. enkele schema's. halflinnen, 1e druk, 124 p.; omslag zeer licht roestvlekkig, verder mooi.
Book number: A1327
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
In shopping cart

More information

GREVE, H.E.:
Theorie van den catalogus,
Groningen, Batavie, Wolters, 1941, 124p, halflinnen, licht stokvlekkig,
Book number: 3272
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
Keywords: building catalogues rare
In shopping cart

More information

GREVE, H.E.,
Theorie van den Catalogus. First edn.
Groningen-Batavia, 1941. sm.8°. orig.clothbacked lettered boards. 124pp. An interesting manual on how to composa a catalogue of books. MINT copy. Scarce.
Book number: 13101
€  70.00 [Appr.: US$ 87.9 | £UK 56.25 | JP¥ 6983]
Keywords: bibliography
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search