ascending
descending
found: 90 books on 4 pages. This is page 1
- Next page

 -
ALGEMEEN GRAFT, C.V.D.,
NEDERLANDSCHE VOLKSGEBRUIKEN......
Heemschut serie deel 53. Over Volksgebruiken onzer christelijke feestdagen, waar deze in ons land nog worden aangetroffen, hier beschreven en zoveel mogelijk verklaard. Dutch text. Ant., 1947, 8vo., 174 blz., 65 afb.,geb
Book number: 850157
€  15.95 [Appr.: US$ 20.03 | £UK 13 | JP„ 1591]
In shopping cart

More information

BLIKMAN & SARTORIUS. GRAFT, C.C.VAN DE.
Lotgevallen van een Amsterdams koopmanshuis 1749-1949.
Amst., [1949]. 292 pag. Illustr. (z./w.). Linn., rug verkleurd.*Met een collectie van vijftien losse foto's (incl. één duplicaat) uit de jaren vijftig, met afbeeldingen van de drukkerij afdeling van Blikman & Sartorius N.V.
Book number: 186525
€  60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP„ 5985]
Keywords: Topography Amsterdam Bibliography Printer Topografie Bibliografie Drukkers Drukkersmerken
In shopping cart

More information

NELLIE BODENHEIM & C. VAN DER GRAFT
Waarom en waardoor. Nieuwe natuurlijke historie. Oude volksverhalen.
Amsterdam / Antwerpen, De Spieghel / Het Kompas, [1942]. 8vo, pp. [36]. Origineel versierd karton. Geļllustreerd. Korte geļllustreerde volksverhalen met uitleg van aspecten uit de natuur, zoals waarom de kanarievogels geel zijn. Geļllustreerd door Nelly Bodenheim. Tekstbewerking door C. Catharina van de Graft. De illustraties in kleurenlithografie. Band gevlekt. Rug aan bovenzijde wat aangetast. Verder goed.
Book number: 18621
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP„ 4489]
Keywords: Volksverhalen; Prentenboeken: Nederland; Nelly Bodenheim
In shopping cart

More information

DE GRAFT J.C.
Sons and Daughters. A Play.
Accra, Oxford University Press. 1964, First Edition. Original Wraps, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. 1st edition. White pictorial wraps a little yellowed at edges else a very good or better copy - Dutch white author ?. Very Good.
Book number: 12546
USD 10.00 [Appr.: EURO 8 | £UK 6.5 | JP„ 794]
Catalogue: Black Literature
In shopping cart

More information

FAHERNFORT, PROF.DR.J.J. GRAFT, DR, C.CATH. VAN DER
Dodenbezorging En Cultuur.Dl.I: De Dodenbezorging Bij De natuur- En Halfcultuurvolken En Bij de Cultuurvolken Der Oudheid..Dl.II- De Dodenbezorging Bij De Volken Van Europa Inzonderheid Nederland.
Amsterdam, Ploegsma. 1947, First Edition. 1/2 Cloth [Hardback], Large 8Vo. Ill.: V.Kralingen. Book, 2 Vols.148 +96 PP. Titles in red and black. Richly illustrated. A comprehensive survey of burial rites and customs of people now and in the classical times. A very good copy. Very Good/Good.
Book number: 2821
€  38.00 [Appr.: US$ 47.72 | £UK 30.5 | JP„ 3791]
Catalogue: Social History
Keywords: V. Kralingenburial Rites Begrafenis
In shopping cart

More information

FAHERNFORT, J.J. & GRAFT, C.CATH. VAN DER.
Dodenbezorging en cultuur. Deel I: De dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der oudheid. Deel II: De dodenbezorging bij de volken van Europa, inzonderheid in Nederland.
Amsterdam, Ploegsma, 1947. 24,5 x 16 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Twee delen: 148 en 96 pp.
Book number: 70384
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP„ 1496]
Keywords: ; Gedragswetenschappen
In shopping cart

More information

FAHRENFORT, J.J., GRAFT, C.C. VAN DE,
Dodenbezorging en cultuur. De dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der oudheid. De dodenbezorging bij de volken van Europa, inzonderheid in Nederland. 2 delen.
Amsterdam, Ploegsma, 1947. 148, 96 pp. halflinnen. Illustraties. bibliotheekex.emplaar, achterplat deel 2 beschadigd
Book number: 570258
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP„ 1995]
In shopping cart

More information

FAHRENFORT, J.J. EN C.CATHA. VAN DE GRAFT.
Dodenbezorging en Cultuur. In 2 delen. I: DE dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der Oudheid. II: De dodenbezorging bij de volken van Europa, inzonderheid in Nederland.
Amsterdam. Ploegsma. 1947. 8°. 148;95pp. Or.hlinn. Illustr. Bibliogr.
Book number: 37916
€  17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP„ 1696]
Keywords: Sociologie,Sociology, Pedagogiek, Pädagogiek, Education, Politiek, Politics, Politik
In shopping cart

More information

 -
FAHRENFORT, J.J. & GRAFT, C. VAN DE
Dodenbezorging en cultuur (2 delen)
Gebonden, hardcover; 1947; Ploegsma, Amsterdam; 244pp.; Helft van schutblad uitgescheurd in beide delen -- Conditie: Goed; Twee gebonden delen samen: Dodenbezorging en cultuur 1:De dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der Oudheid & Dodenbezorging en cultuur 2De dodenbezorging bij de volken van Europa, inzonderheid in Nederland (148+96blz)
Book number: 115555
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP„ 1995]
Keywords: Geschiedenis Europa
In shopping cart

More information

FAHRENFORT, J.J.; GRAFT, C.C. VAN DE
Dodenbezorging en cultuur
Amsterdam, Ploegsma, 1947. 2 losse delen: I. De dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der Oudheid, 148p II.De dodenbezorging bij de volken van Europa, inzonderheid in Nederland, 96p
Book number: 8399
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP„ 1995]
In shopping cart

More information

FAHRENFORT, J.J. / GRAFT, C.C.VD
De dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der Oudheiden cultuur / De dodenbezorging bij de volken van Europa, inzonderheid in Nederland
Amsterdam, Ploegsma, 1947. Ingenaaid, Ill.: Foto's e.a.. 148+96p., G,
Book number: 02950
€  22.00 [Appr.: US$ 27.63 | £UK 17.75 | JP„ 2195]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

FAHRENFORT, PROF. DR. J. J. EN DR. C. CATHA VAN DE GRAFT.
Dodenbezorging en cultuur. I. De dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der oudheid. + II. De dodenbezorging bij de volken van Europa, inzonderheid in Nederland.
Uitgeverij Ploegsma, Amsterdam.. Ámsterdam, 1947. Geïll. 148 pag. + 96 pag. 2 delen in een band. Kaft ontbreekt.
Book number: 101304975
€  14.50 [Appr.: US$ 18.21 | £UK 11.75 | JP„ 1446]
Keywords: Geschiedenis Nederland.
In shopping cart

More information

FAHRENFORT, J.J. & C. C. VAN DE GRAFT
Dodenbezorging en cultuur. 2 vols.
Amsterdam, 1947, Or.hcloth., 148; 96 pp. ills. Ex lib copy. Dutch.
Book number: 58316
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP„ 1496]
In shopping cart

More information

FAHRENFORT, J.J. & C. CATH. VAN DE GRAFT.
Dodenbezorging en cultuur. 2 Dln.
Amsterdam : Ploegsma, 1947. 2 Dln. Hardcover. 148; 97 pp. Ills. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. Contents : De dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der Oudheid / J.J. Fahrenfort ; De dodenbezorging bij de volken van Europa, inzonderheid in Nederland / C.Cath. van de Graft.. ISBN
Book number: #235202
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP„ 1397]
Keywords: ANTHROPOLOGY, doos .
In shopping cart

More information

FAHRENFORT, J.J. & C. CATH. VAN DE GRAFT
Dodenbezorging en cultuur. Orig. edn. (only).
Amsterdam, 1947. 2 parts. Boards, 148, 96pp., 6 photogr. plates, of which 2 double-p. (facsims.), numerous text-ills. & figures, of which full-p (facsims.), bibliography. Important, comparative, study on death, death-rituals, funeral-ceremonies, with so-called 'primitive' peoples (: a.o. Toraja of Sulawesi, Dayak of Borneo, Bali), Africa, Melanesia, etc. I: de dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der Oudheid; II: De dodenbezorging bij de volken van Europa, inzonderheid in Nederland. (fore-edges foxed, some occas. foxing throughout.) Scarce.
Book number: 2035
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP„ 4988]
Keywords: burial-rites/borneo/bali
In shopping cart

More information

FAHRENFORT EN C.C. VAN DE GRAFT, J.J.
Dodenbezorging en cultuur. Deel 1: dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der Oudheid.
Amsterdam, Ploegsma, 1947. Halflinnen band, 148 pp, 24 x 16 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Roestplekjes. Goed / good.
Book number: 33815
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP„ 948]
Keywords: dodenbezorging, sterven, doodgaan
In shopping cart

More information

FAHRENFORT, PROF. DR. J. J. EN DR. C. CATHA VAN DE GRAFT.
Dodenbezorging en cultuur. I. De dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der oudheid. + II. De dodenbezorging bij de volken van Europa, inzonderheid in Nederland.
Uitgeverij Ploegsma, Amsterdam.. Amsterdam, 1947. GeĆÆll. 148 + 96 pag. 2 delen in 1 band. Omslag besch.
Book number: 101325242
€  25.50 [Appr.: US$ 32.02 | £UK 20.5 | JP„ 2544]
Keywords: Geschiedenis Nederland.
In shopping cart

More information

FAHRENFORT, J.J. EN GRAFT, C. CATH. VAN DE
Dodenbezorging en cultuur deel I en II
Amsterdam 1947, Uitgeverij Ploegsma hardcover gebonden 8vo, prima exemplaren, illustraties in deel I van C. van Kralingen.
Book number: bn7634
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP„ 848]
In shopping cart

More information

GRAFT, DR. C. CATHARINA VAN DE
Agnes Block, Vondels nicht en vriendin.
Utrecht 1943, linn. 186 p. + 16 ill.
Book number: 16904
€  9.08 [Appr.: US$ 11.4 | £UK 7.5 | JP„ 906]
In shopping cart

More information

GRAFT, DR. C. CATHARINA VAN DE
Agnes Block. Vondels nicht en vriendin
Utrecht, Bruna & Zoon, 1943. 1e druk. Geb. linnen, 162p., met afbeeldingen, ex-libris, in goede staat.
Book number: LT1/011
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP„ 698]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

GRAFT, C. CATHARINA VAN DE.
Agnes Block, Vondels nicht en vriendin.
Utrecht,Bruna,1943. Geb.or.lin.162p.Ill.
Book number: 70176
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP„ 998]
Keywords: AGNES BLOCK, BIOGRAPHY/BIOGRAPHIE
In shopping cart

More information

GRAFT, C. CATHARINA VAN DE
Agnes Block Vondels nicht en vriendin
Bruna. 1943 162pp Gebonden linnen
Book number: 101483497
€  10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP„ 1092]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

GRAFT, DR. C. CATHARINA VAN DE
Agnes Block Vondels nicht en vriendin
Utrecht, A.W. Bruna, 1943. hardcover , 162 pp. 20x14,3 cm. Met afbeeldingen in zwart wit.
Book number: IX-462
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP„ 399]
Keywords: (Biografie)
In shopping cart

More information

GRAFT, DR. C. CATHARINA VAN DE
Agnes Block. Vondels nicht en vriendin
Bruna, Utrecht, 1943. 1ste. Ingenaaid, linnen band met verguld bandstempel, stofomslag (so licht besch), 162 pp., apart katern met afbeeldingen, afbeelding op frontispice. Goed.
Book number: 24619
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP„ 848]
In shopping cart

More information

GRAFT, DR. C. CATHARINA VAN DE,
Agnes Block. Vondels nicht en vriendin.
Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1963, 162 pp. geb.linnen, 14 x 20 cm. ; rug verkleurd, schutblad way beschadigd, overigens in goede staat.
Book number: 02064
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP„ 848]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page

New Search