| ||||
|
|
|
|||
| found: 101 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Als iedere vrouw een wist.... Levensverzekering-Mij van 'De Nederlanden' van 1845, z.j. Oorspr. omslag. 30 p. Ills. [bibliotheekstempeltje]. Book number: L4775 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
Artis-leven Amsterdam, P.N. van Kampen, z.j.. 1e druk. Softcover, 118p., ill: C. Eisenloeffel-Macdonald, roestvlekken, naam op titelblad, redelijke tot goede staat. Book number: KB5/135 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Artis-leven Gebonden, hardcover; PN van Kampen & Zn., Amsterdam; 118pp.; Bladzijden verkleurd -- Conditie: Goed; Engelstalig Book number: 123183 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Natuur/Dierentuin
Keywords: Dierentuin | In shopping cart More information div> |
Artis-leven. Amsterdam,van Kampen,z.j. Geb.or.lin.118p. Illustraties: C. Eisenloeffel-Macdonald. - Band gevlekt. Book number: 4229 € 20.50 [Appr.: US$ 25.74 | £UK 16.5 | JP¥ 2045]
Keywords: AMSTERDAM, ANIMALS/TIERE, LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Binnen de muren Van Kampen & Zoon. ca. 1916 2e druk 235pp Gebonden linnen Book number: 101408017 € 10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Het brandende hart Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur te Amsterdam- Sloterdijk, 1927, linnen ingebonden, matig, rug laat half los en goudopdruk op rug is half weg -- MooiboekBook number: 8157594 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
De broeders (novelle) Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1951, 66pp. -- De LezenaarBook number: T12859 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur Letterkunde | In shopping cart More information div> |
De broeders. Novelle. Amsterdam,Wereldbibliotheek,1951. Pap.66p. Book number: 37520 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Carla de stoute Amsterdam, Meulenhoff z j ill Freddie Langeler 1e dr. - Linnen Book number: J44066 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Carla de stoute. Geïllustreerd door Freddie Langeler Meulenhoff, 1931. Linnen band. Pp: 205. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U844176 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Carla de Stoute Amsterdam, Meulenhoff. 1e druk. linnen, Ill.: Langeler, Freddie. kinderboeken. Goed. Book number: 024897 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Langeler, Freddie | In shopping cart More information div> |
De daad. Rotterdam zj, geniet 32p. gedrukt in zwart en geel. Book number: 22556 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
| In shopping cart More information div> |
De daad. Rotterdam : Van de Rhee Drukkerijen , [±1930]. 4e druk. Orig. wrappers. 32 pp. 16 cm. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #184629 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: doos, LITERATURE . | In shopping cart More information div> |
De Daad. Amsterdam, N.V. va de Rhee, . wa., 5e druk, 32p., formaat 10, 5-15, 5cm. - goed Book number: 97260 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
De daad. Rotterdam,Van Rhee's Drukkerij,z.j.,2de druk. Broch.gen.32p. Book number: 6055 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
De droom .(Vrouwenleven). Amsterdam, Meulenhoff, 1918. Decorative Cloth, 16mo - over 53/4" - 63/4" tall, Good/No Jacket, Meulenhoff-editie een algemeene bibliotheek.281 pag. Book number: 000314 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur
Keywords: Vrouwenleven/roman; | In shopping cart More information div> |
De droom Meulenhoff. 1918 2e druk 281pp Gebonden halflinnen verkleurd roestvlekjes goud op bovensnede Book number: 101496196 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Eigen haard; A'dam, Mij voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j., 1e, 80p., linnen, Tooneelbibliotheek, Book number: 10168 € 4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474] Catalogue: Toneel
Keywords: toneel | In shopping cart More information div> |
Fortuna (comedie in 4 bedrijven) Maatschap goedkoope en goede lectuur,A'dam,geb.linnen,96 blz,goede staat -- MooiboekBook number: 8158691 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Fortuna, comedie in vier bedrijven; A'dam, Mij voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j., 1e, 96p., linnen, Tooneelbibliotheek, Book number: 10033 € 4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474] Catalogue: Toneel
Keywords: toneel | In shopping cart More information div> |
Getijden. Amsterdam, Van Kampen & Zoon, 2e dr., z.j. 277pp ingenaaid, linnen, (Holland-Bibliotheek), goede staat, Tweedehands; schutblad ontbreekt, verder goed. Book number: 1100003055 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Romans | In shopping cart More information div> |
Goddelijk avontuur; A'dam, Andries Blitz, z.j., z.dr., 256p., pocket, ABC 37, Book number: 15179 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Goddelijk avontuur Amsterdam, Andries Blitz. Pocket (ingenaaid), Ill.: niet geïllustreerd. ABCromans no. 37 literatuur. Goed. Book number: 009831 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: ABC-pockets
Keywords: ABCromans no. 37 literatuur niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Goddelijk avontuur. Andries Blitz, n.d. 255 pp. ABC pocket 37. Book number: 37805 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: abc romans | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page