ascending
descending
found: 101 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN.
Als iedere vrouw een wist....
Levensverzekering-Mij van 'De Nederlanden' van 1845, z.j. Oorspr. omslag. 30 p. Ills. [bibliotheekstempeltje].
Book number: L4775
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH,ANNA VAN
ARTIS-LEVEN
Amsterdam n.d., 118 pp., plates and ill. c73
Book number: 120498
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Zoology
Keywords: zoology
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN
Artis-leven
Amsterdam, P.N. van Kampen, z.j.. 1e druk. Softcover, 118p., ill: C. Eisenloeffel-Macdonald, roestvlekken, naam op titelblad, redelijke tot goede staat.
Book number: KB5/135
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

 -
GOGH-KAULBACH, ANNA VAN
Artis-leven
Gebonden, hardcover; PN van Kampen & Zn., Amsterdam; 118pp.; Bladzijden verkleurd -- Conditie: Goed; Engelstalig
Book number: 123183
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Dierentuin
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN.
Artis-leven.
Amsterdam,van Kampen,z.j. Geb.or.lin.118p. Illustraties: C. Eisenloeffel-Macdonald. - Band gevlekt.
Book number: 4229
€  20.50 [Appr.: US$ 25.74 | £UK 16.5 | JP¥ 2045]
Keywords: AMSTERDAM, ANIMALS/TIERE, LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

GOGH - KAULBACH, ANNA VAN
Binnen de muren
Van Kampen & Zoon. ca. 1916 2e druk 235pp Gebonden linnen
Book number: 101408017
€  10.95 [Appr.: US$ 13.75 | £UK 9 | JP¥ 1092]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

GOGH- KAULBACH, ANNA VAN
Het brandende hart
Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur te Amsterdam- Sloterdijk, 1927, linnen ingebonden, matig, rug laat half los en goudopdruk op rug is half weg
Book number: 8157594
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

VAN GOGH-KAULBACH, ANNA
De broeders (novelle)
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1951, 66pp.
Book number: T12859
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Keywords: Literatuur Letterkunde
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN.
De broeders. Novelle.
Amsterdam,Wereldbibliotheek,1951. Pap.66p.
Book number: 37520
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN
Carla de stoute
Amsterdam, Meulenhoff z j ill Freddie Langeler 1e dr. - Linnen
Book number: J44066
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN
Carla de stoute. Geïllustreerd door Freddie Langeler
Meulenhoff, 1931. Linnen band. Pp: 205. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U844176
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN
Carla de Stoute
Amsterdam, Meulenhoff. 1e druk. linnen, Ill.: Langeler, Freddie. kinderboeken. Goed.
Book number: 024897
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Langeler, Freddie
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN
De daad.
Rotterdam zj, geniet 32p. gedrukt in zwart en geel.
Book number: 22556
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN.
De daad.
Rotterdam : Van de Rhee Drukkerijen , [±1930]. 4e druk. Orig. wrappers. 32 pp. 16 cm. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN
Book number: #184629
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: doos, LITERATURE .
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN
De Daad.
Amsterdam, N.V. va de Rhee, . wa., 5e druk, 32p., formaat 10, 5-15, 5cm. - goed
Book number: 97260
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN.
De daad.
Rotterdam,Van Rhee's Drukkerij,z.j.,2de druk. Broch.gen.32p.
Book number: 6055
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH,ANNA VAN
De droom .(Vrouwenleven).
Amsterdam, Meulenhoff, 1918. Decorative Cloth, 16mo - over 53/4" - 63/4" tall, Good/No Jacket, Meulenhoff-editie een algemeene bibliotheek.281 pag.
Book number: 000314
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Vrouwenleven/roman;
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN
De droom
Meulenhoff. 1918 2e druk 281pp Gebonden halflinnen verkleurd roestvlekjes goud op bovensnede
Book number: 101496196
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN,
Eigen haard;
A'dam, Mij voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j., 1e, 80p., linnen, Tooneelbibliotheek,
Book number: 10168
€  4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474]
Catalogue: Toneel
Keywords: toneel
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH,ANNA VAN
Fortuna (comedie in 4 bedrijven)
Maatschap goedkoope en goede lectuur,A'dam,geb.linnen,96 blz,goede staat
Book number: 8158691
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN,
Fortuna, comedie in vier bedrijven;
A'dam, Mij voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j., 1e, 96p., linnen, Tooneelbibliotheek,
Book number: 10033
€  4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474]
Catalogue: Toneel
Keywords: toneel
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN
Getijden.
Amsterdam, Van Kampen & Zoon, 2e dr., z.j. 277pp ingenaaid, linnen, (Holland-Bibliotheek), goede staat, Tweedehands; schutblad ontbreekt, verder goed.
Book number: 1100003055
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Romans
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN,
Goddelijk avontuur;
A'dam, Andries Blitz, z.j., z.dr., 256p., pocket, ABC 37,
Book number: 15179
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN
Goddelijk avontuur
Amsterdam, Andries Blitz. Pocket (ingenaaid), Ill.: niet geïllustreerd. ABCromans no. 37 literatuur. Goed.
Book number: 009831
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Catalogue: ABC-pockets
Keywords: ABCromans no. 37 literatuur niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

GOGH-KAULBACH, ANNA VAN,
Goddelijk avontuur.
Andries Blitz, n.d. 255 pp. ABC pocket 37.
Book number: 37805
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: abc romans
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search