| ||||
|
|
|
|||
| found: 16 books |
Uit een geheim dagboek. 1918. Zijnde de aantekeningen van den heer Johan Goeree D'Overflacquee te 's-Gravenhage. 's-Gravenhage, Leopold, 1973. 3de dr. Geb. 24 x 15 cm, 369 pp. Ills. ISBN: 9789025822613. Book number: 9688 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 1e wo | In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek, 1918 - 1919. Zijnde de Aanteekeningen van den heer Johan Goerée D'Overflacquée te 's-Gravenhage. The Hague, 1932, Or.cloth., 369 pp. Brownings throughout. Book number: 58420 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek 1918-1919. Leopold 1932, 2de, lin, 369 blz., Zeer lichte bandverkleuring.. Book number: h133 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Vaderlandse geschiedenis
Keywords: Vaderlandse geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek 1918-1919. Zijnde de Aanteekeningen van de heer Johan Goerée d'Overflacquée te 's-Gravenhage. 's-Gravenhage, Hollandsche Pubilciteitsmaatschappij, 1932. Linnen band, 369 pp, 24 x 17 cm. Roestplekjes. Goed / good. Book number: 7431 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Oorlog - War
Keywords: oorlog | In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek 1918. 's-Gravenhage, Leopold, 1973, 3e, gekartonneerd, 369p. Book number: 8550 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Dutch History | In shopping cart More information div> |
Uit en geheim dagboek 1918-1919. Zijnde de aanteekeningen van den heer Johan Goeree d'Overflacquee te 's-Gravenhage. N.V. Hollandsche Publiciteitsmaatschappij. 's-Gravenhage, 1932. 24 cm. 369 p. Tipp-ex strepen op schutblad. Orig. linnen. . Gebonden. Zeer goed. -- Utz BoekenBook number: 31954 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Biografie
| In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek 1918-1919, zijnde de aantekeningen van den heer Johan Goeree d`Overflacquee (..). Den Haag, Haagsche Post, 1932. 369 pp. Cloth. Bindst. Sl.foxed. HB. Book number: 11093 € 22.00 [Appr.: US$ 27.63 | £UK 17.75 | JP¥ 2195]
Keywords: geschiedenis algemeen 1918 1919 20e eeuw | In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek 1918-1919. Zijnde de Aanteekeningen van den heer- te 's Gravenhage Den Haag, Hollandsche Publiciteitsmaatschappij, 1932. 369(1) pp. 1 lf. Ill. orcloth. Incidentally some foxing. Book number: 13884 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek 1918 - 1919. Den haag, Hollandsche Publiciteitsmaatschappij., 1932, 2e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: linnen. Book number: 103543 € 13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297] Catalogue: Nederlandse geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek 1918. Zij de aanteekeningen van den heer Johan Goerée d'Overflacquée te 's-Gravenhage. 3e druk. 's-Gravenhage, Leopold, 1973. 369 blz. Gebonden. #9025822614. [14890] Book number: 14890 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek 1918-1919. Zijnde de aantekeningen van den heer Johan Goerée D'Overflacquée te 's-Gravenhage Gebonden; 1932; NV Hollandsche Publiciteitsmaatschappij, 's-Gravenhage; 369pp. Book number: 042213 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Geschiedenis/WO I
Keywords: WO I | In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek. 1918-1919. 's-Gravenhage 1932, linn. 369p. Book number: 15851 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Geschiedenis, Algemeen / History
| In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek 1918-1919 nv. Hollandsche publiciteits maatsch. Te Den Haag, 1932. Gebonden, illustraties, 369 pp Book number: 101404920 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek 1918-1919. 's Gravenhage, N.V. H.P. Leopold's, 1932, 369 pp. geb.linnen met goudopdruk, 15.5 x 24 cm. ; iets bruinvlekkig op de snede, verder in goede staat. Book number: 06655 € 13.50 [Appr.: US$ 16.95 | £UK 11 | JP¥ 1347] Catalogue: Historie
| In shopping cart More information div> |
Uit Een Geheim Dagboek 1918-1919 's Gravenhage, NV Hollandsche Publiciteitsmaatschappij. 1932. Hardcover. Book, Iets roestvlekkig; naam op voorste schutblad. Redelijk. Book number: 001087 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: 45 Vaderlandse Geschiedenis
Keywords: Vaderlandse geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Uit een geheim dagboek 1918-1919 s Gravenhage, Leopold, 1932. formaat 24-17cm, 369blz, roestvlekken, hard cover linnen met goudopdruk - goed Book number: 31187 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: D'Overflacquee Goeree Johan | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |