| ||||
|
|
|
|||
| found: 59 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Quatre Mains. Gedichten. Den Haag, Daamen, (1944), 1e dr., oorspronkelijk omslag, 60 p., opl.250 ex. De Jong 58. Book number: 6328 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Clandestien
| In shopping cart More information div> |
Quatre mains ´s-Gravenhage, D.A. Daamen s Uitgeversmaatschappij. softcover met stofomslag, 56 pp. 25,5x17 cm. Omslag licht beschadigd. Book number: XII-137 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur en Romans
Keywords: Poezie | In shopping cart More information div> |
Quatre mains. Gedichten. Den Haag, Daamen, [1944]. 25 x 17 cm. Ingenaaid. Niet afgesneden. 60 p. Oplage 25 [=250] exemplaren, gedrukt op Ossekop. Wat verkleurd. ¶ De Jong 58. Book number: 252689 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
Quatre mains. Toegestelde drukproef. Den Haag, Daamen, 1944. Oorspr. omslag. Onafgesneden. 60 p. ¶ 1ste druk. - Oplage: 250 ex. - De Jong 58. Book number: #4301 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
| In shopping cart More information div> |
Quatre mains. Gedichten. 's-Gravenhage, D.A. Daamen's Uitgeversmaatschappij N.V., 1943. Or. omslag met stofomslag met flappen, 56+4p. Ca. 25,5 x 16,5 cm. ¶ Clandestiene uitgave. De Jong 58. Oplage van 250 (?) exemplaren - wijkt iets af van de omschrijving door De Jong. Met een naamloze ex-libris; wat verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 22156 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Bibliofilie & geïllustreerde uitgaven
Keywords: Bibliofilie Clandestiene uitgaven Illegale uitgaven Nederlandse literatuur Tweede Wereldoorlog Verzet | In shopping cart More information div> |
Quatre Mains Den Haag, Daamen. 1944. Gedichten geschreven tussen 1932 en 1943; oplage 25 exemplaren bij wijze van "toegestelde drukproef in opdracht van Daamen"; zeer fraaie en dus ook zeldzame uitgave. Book number: 000100 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
| In shopping cart More information div> |
De weegschaal. Essays van Protestantsche Letterkundigen. Bijeengebracht door ... Kampen, J.H. Kok, [1937]. Gebonden 161 p. Protestantsch-Christelijke Kunst: II. Book number: K6748 € 11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. (Balans van het laatst der dagen). Nijkerk, G.F. Callenbach N.V., 1945. Formaat 21 x 15, 5 cm; 159 blz; hardcover. - redelijk Book number: 45311 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249] Catalogue: Literatuur
Keywords: . ( ). | In shopping cart More information div> |
veertig jaap commentaar. Een keuze uit de kleine geschriften van Farns Coenen. Utrecht/Antwerpen. A.W.-Bruna. 1947. 8°. 132pp. Orig.omsl. Aantek.met pen. Book number: 2452 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Literatuur, Letterkunde | In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. balans van het laatst der dagen`. callenbach, 1945, hardcover met pigmentvorming, 159 pp. -- 't DuveltjeBook number: 0645-363 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249] Catalogue: Oorlog, Wo II - Ww II
| In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Balans van het laatst der dagen 1945. Linnen band. Pp: 159. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U679219 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Krijgsgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Nijkerk, G.F. Callenbach N.V. 1945. Balans van het laatst der dagen. redelijk. tekst en foto's. Book number: O86 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Oorlog
Keywords: Oorlogshistorie | In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Balans van het laatst der dagen. Nijkerk, G.F. Callenbach, 1945, 159 pp. Hardcover, 15,5 x 21,5 x 1,5 cm. ; In goede staat. Book number: 10091 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Historie
| In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Balans van het laatst der dagen. Nijkerk, Callenbach, 1945. 1ste druk, 159blz., formaat 16-21cm., ingebonden linnen. - goed Book number: 37259 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Burgers in bezettingstijd, Balans van het laatst der dagen. | In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Balans van het laatst der dagen (2x) Nijkerk, G.F. Callenbach, 1945. 1e druk. Origineel versierd linnen,159p., geill. met verschillende foto's, in goede staat. Book number: GS4/079 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Balans van het laatst der dagen. Nijkerk, Callenbach, 1945. Orig. linnen band(inh. en band wat verkleurd, naam op schutblad). 159pp. Book number: 16105 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249] Catalogue: Tweede Wereldoorlog
Keywords: tweede wereldoorlog geschiedenis/politiek Nederland | In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Balans van het laatst der dagen. Nijkerk, G.F. Callenbach, 1945. Gebonden. 159 p. Book number: H5411 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Balans van het laatst der dagen. Nijkerk, Callenbach, 1945. 8vo, pp. 159. Origineel versierd linnen. Geïllustreerd met foto's. In goede staat. -- Zaal BooksBook number: 17725 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Hongerwinter; Wereldoorlog II: Hongerwinter; Wereldoorlog II: Herinneringen | In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Balans van het laatst der dagen. NIJKERK, G.F. Callenbach N.V., 1945. 159 blz. Geb. -- Kool BoekenBook number: 11721 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Tweede Wereldoorlog
| In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Balans van het laatst der dagen Gebonden, hardcover; 1945; G.F. Callenbach N.V., Uitgever, Nijkerk; 159pp.; Conditie: Goed Book number: 013820 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Geschiedenis/WO II
Keywords: Bezetting (WO II), WO II | In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Balans van het laatst der dagen. Nijkerk, G.F. Callenbach N.V. - Uitgever, 1945. Or. linnen, 159+1p. ¶ Goed exemplaar. Book number: 16845 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis Tweede Wereldoorlog | In shopping cart More information div> |
Burgers in Bezettingstijd. Balans Van Het Laatst Der Dagen Nijkerk, Callenbach. 1945, First Edition. Gebonden. 158p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 023133 € 2.75 [Appr.: US$ 3.45 | £UK 2.25 | JP¥ 274] Catalogue: World War II / Tweede Wereldoorlog
| In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd. Balans van het laatst der dagen Gebonden, hardcover; 1945; G.F. Callenbach N.V., Uitgever, Nijkerk; 159pp.; Conditie: Goed Book number: 053038 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Geschiedenis/WO II
Keywords: Bezetting (WO II), WO II | In shopping cart More information div> |
Het beheer in het waterstaatsrecht. Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1951. Oorspr. omslag. 141 p. + Stellingen. Proefschrift 13 juli 1951 aan de Rijksuniversiteit te Leiden. Book number: B0930 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Proefschrift
Keywords: proefschrift | In shopping cart More information div> |
Burgers in bezettingstijd - Balans van het laatst der dagen. Nijkerk; Callenbach; 1945; z.d.; 159 pag.; linnen; zonder stofomslag. - Book number: 15973 € 5.40 [Appr.: US$ 6.78 | £UK 4.5 | JP¥ 539]
Keywords: Nederlands - Geschiedenis - Derde rijk. | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page