| ||||
|
|
|
|||
| found: 19 books |
Roofbouw Uithoorn, Karakter Uitgevers B.V., 2001. Eddie Spinola krijgt van zijn ex-zwager Vernon een klein wit pilletje MDT. Een nieuwe, nog niet geregistreerde, designer-drug. Een oude gewoonte getrouw neemt Eddie het pilletje in, met verstrekkende gevolgen. Want meteen voelt Eddie zich geweldig. Hij wordt zeer productief en wordt op alle fronten superieur aan zijn medemensen. Alles wat hij onderneemt wordt succesvol. Van het schrijven van een boek tot het handelen op de beurs. Met het laatste trekt hij de aandacht van de zakengigant Carl van Loon. Vernon wordt bij een bezoek van Eddie door onbekenden vermoord. Voordat de politie arriveert kan Eddie de hand leggen op een aanzienlijke voorraad MDT. En terwijl Eddie de beurshandel wordt ingezogen, wordt het hem door het optreden van black-outs en enorme hoofdpijn ook duidelijk dat er een enorme schaduwkant aan het gebruik van het pilletje zit. Zijn voorraad MDT loopt terug en hij heeft geen leverancier. Vernon is immers dood en heeft zijn geheimen mee genomen het graf in. Hoe loopt dit af? 335 blz. Uitgavejaar 2001.Brilliant Books.Oorspronkelijke titel "The Dark Fields".Vertaling Martin Jansen in de Wal. Paperback.Als Nieuw. -- De Wijze UilBook number: 17873 € 9.95 [Appr.: US$ 12.49 | £UK 8 | JP¥ 993] Catalogue: Thriller
Keywords: Thriller/Spanning | In shopping cart More information div> |
Roofbouw Uithoorn, Karakter Uitgevers B.V., 2001. Eddie Spinola krijgt van zijn ex-zwager Vernon een klein wit pilletje MDT. Een nieuwe, nog niet geregistreerde, designer-drug. Een oude gewoonte getrouw neemt Eddie het pilletje in, met verstrekkende gevolgen. Want meteen voelt Eddie zich geweldig. Hij wordt zeer productief en wordt op alle fronten superieur aan zijn medemensen. Alles wat hij onderneemt wordt succesvol. Van het schrijven van een boek tot het handelen op de beurs. Met het laatste trekt hij de aandacht van de zakengigant Carl van Loon. Vernon wordt bij een bezoek van Eddie door onbekenden vermoord. Voordat de politie arriveert kan Eddie de hand leggen op een aanzienlijke voorraad MDT. En terwijl Eddie de beurshandel wordt ingezogen, wordt het hem door het optreden van black-outs en enorme hoofdpijn ook duidelijk dat er een enorme schaduwkant aan het gebruik van het pilletje zit. Zijn voorraad MDT loopt terug en hij heeft geen leverancier. Vernon is immers dood en heeft zijn geheimen mee genomen het graf in. Hoe loopt dit af? 335 blz. Uitgavejaar 2001.Brilliant Books.Oorspronkelijke titel "The Dark Fields".Vertaling Martin Jansen in de Wal. Paperback.Als Nieuw. -- De Wijze UilBook number: 29244 € 9.95 [Appr.: US$ 12.49 | £UK 8 | JP¥ 993] Catalogue: Thriller
Keywords: Thriller/Spanning | In shopping cart More information div> |
The Dark Fields VGC. Little, Brown and co, 2001. First UK paperback edition-first printing. Large format paperback(some nicks, creases and scratches on the cover and spine) in VGC. Nice and clean pages with ink marks and slightly tainted on the outer edges, some creases, nicks and light shelf wear on the edges of the pages, pencil mark impression on the edge of the half-title page. The book is in VGC with light shelf wear. 342pp. A collectable first edition-first printing. This is another paragraph Product Description: Anything that promises to make us better, richer, cleverer is always seductive and powerful. But what happens when the transforming agent is produced in the laboratory of a pharmaceutical corporation? By chance, Eddie Spinola comes across 200 doses of the drug MDT-48 and turns his life upside-down. Very Good. ISBN: 9780316854948 Book number: 5166 GBP 69.90 [Appr.: EURO 87.5 US$ 109.59 | JP¥ 8705] Catalogue: Crime, Thrillers & Mystery
Keywords: 9780316854948 | In shopping cart More information div> |
The Dark Fields [Debut Novel] Uncorrected Proof Copy Published by Little, Brown and Company Ltd., Brettenham House, Lancaster Place, London First Edition 2001. London 2001. First edition in publisher's original illustrated card wrap covers [softback]. 8vo. 8½'' x 5½''. Contains 341 printed pages of text. In Fine condition, no dust wrapper as published. Stated to the rear cover 'An Uncorrected Bound Proof From Little, Brown.' ISBN 0316854948 Book number: 72704 GBP 50.00 [Appr.: EURO 62.5 US$ 78.39 | JP¥ 6227] Catalogue: PROOF COPY
| In shopping cart More information div> |
The Dark Fields Gardners Books, 2004. Paperback. Pp: 352. Original thriller about a drug that improves the efficiency of the brain. "Fast, clever and horrifying" }Daily Mail. ISBN: 9780751530834. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1166325 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9780751530834 | In shopping cart More information div> |
Limitless Mint condition. Faber and Faber , 2011. First Faber and Faber paperback edition(2 4 6 8 10 9 7 5 3 1). The book is new with a small dent on the edge of the cover. 341pp. This is another paragraph Product Description: A stunning international thriller and a wild, compulsive ride into the greedy vortex of modern life. Imagine a drug that made your brain function to its full potential. A drug that allowed you pick up a foreign language in a single day. A drug that helped you process information so fast you could see patterns in the stock market. Just as his life is fading into mediocrity, Eddie Spinola comes across such a pill: MDT-48 - a sort of Viagra for the brain. But while its benefits materialise quickly, so do certain unwelcome side-effects. And when Eddie decides to track down other users, he soon discovers that theyãre all dying, or already deadÓ. New. ISBN: 9780571273348 Book number: 5154 GBP 10.00 [Appr.: EURO 12.5 US$ 15.68 | JP¥ 1245] Catalogue: Crime, Thrillers & Mystery
Keywords: 9780571273348 | In shopping cart More information div> |
Roofbouw Paperback; 2001; Karakter, Uithoorn; 335pp.; Conditie: Goed Book number: 096588 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Populair/Algemeen
Keywords: Algemeen Spanning, Populair | In shopping cart More information div> |
Roofbouw Karakter uitgevers, 2001, 336 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 15 x 24 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 244902&388A € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Romans
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
Roofbouw Uitgever: Karakter Uitgevers B.V. Jaar: 2011. Conditie Goed Binding: Paperback dr 2001 ISBN 9789061127260 -- Budget BoekBook number: 13835 € 10.99 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1096]
Keywords: 9789061127260 | In shopping cart More information div> |
Roofbouw. Uithoorn, Karakter, 2001. Paperback, 335 pp, 23 x 16 cm. Leesvouwen. Pakketpost. Een nieuwkomer op Wall street maakt in razend tempo carriere. Zijn geheim? Een dubieus verkregen smart drug. Goed / good. Book number: 21458 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249] Catalogue: Detective - Thriller
| In shopping cart More information div> |
Roofbouw Karakter Uitgevers, Uithoorn, 2001. Pb, 335 pag, lichte gebruikerssporen maar goede staat. Book number: S1468 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Spanning
| In shopping cart More information div> |
Roofbouw 2001. Paperback. Pp: 335. ISBN: 9789085190523. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U658149 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789085190523 | In shopping cart More information div> |
Roofbouw. Nu verfilmd als Limitless Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 351. ISBN: 9789061127260. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U742338 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789061127260 | In shopping cart More information div> |
Roofbouw. Nu verfilmd als Limitless Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 351. ISBN: 9789061127260. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U2117755 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789061127260 | In shopping cart More information div> |
Roofbouw. (The dark Fields). Uithoorn, Karakter uitg., 2001. First Edition. Pictorial Cover, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/No Jacket, Ingen.335 pag.Inh.:Een nieuwkomer op Wall Street maakt in razend tempo carriere.De basis van zijn succes:Intellect en briljant analytisch vermogen.Zijn geheim:Een dubieus verkregen 'smart drug'... Book number: 009007 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literatuur vert
Keywords: thriller; | In shopping cart More information div> |
Winterland Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 352. In Dublin gaat een schok door de zakenwereld, de politiek en de onderwereld als in één nacht twee mannen met dezelfde achternaam uit dezelfde familie om het leven komen. De ene als slachtoffer van een geplande moordaanslag, de andere als - zoals het lijkt - slachtoffer van een verkeersongeluk. Toeval? Wel volgens de officiële versie. Maar wanneer Gina Rafferty, een familielid van beide doden, vragen begint te stellen, verandert dit plaatje al snel. Gina is kapot van dit grote verlies, maar haar verdriet wordt al gauw overschaduwd door woede als ze steeds maar weer te horen krijgt dat het allemaal toeval was, dat geweld in het criminele milieu vaak voorkomt en dat er elke dag mensen in het verkeer omkomen. Ondanks herhaalde waarschuwingen dat ze beter haar mond kan houden, gaat Gina volhardend door in haar poging een verband tussen de twee doden te leggen. Met als gevolg dat bepaalde machtige personen zich in het nauw gedreven beginnen te voelen. Want Gina stuit op een netwerk van politieke intrige, corruptie en liquidaties in de onderwereld, allemaal in verband te brengen met een grootscheeps bouwproject, Richmond Plaza. Naarmate er meer slachtoffers vallen wordt duidelijk dat er sprake is van een doofpotaffaire die meer dan een kwart eeuw in de tijd teruggaat. ISBN: 9789045203928. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U1863944 € 11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789045203928 | In shopping cart More information div> |
Commentary: Vol. 96, No. 1 (July 1993) New York: The American Jewish Committee, 1993. Softcover. Binding is sound. Pages age-darkened, clean. Wraps edge rubbed, with general shelf wear. ; Contents: Glynn, "The Age of Balkanization"; Salmon, "Greenhouse Anxiety"; Alter, "Who Is Shylock"; Kramer, "The Flowers on Sartre's Grave"; Mintz, "Hebrew in America"; Ryan, "The Whitney Fiasco and the Critics"; Levin, "Israel Watch: The Encyclopedias"; books in review.; 11.0" tall; 64 pages. Very Good with no dust jacket . Book number: 1690091 USD 25.00 [Appr.: EURO 20 | £UK 16 | JP¥ 1986]
Keywords: Judaism Judaica Jewish Journal Periodical All Judaica | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |