| ||||
|
|
|
|||
| found: 147 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
Mélanges de linguistique et de philologie offerts à Jacq. van Ginneken à l'occasion du soixantième anniversaire de sa naissance (21 avril 1937). Paris, Librairie C. Klincksieck, 1937, Or.wrps., LI, 364 pp. Book number: 52928 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
| In shopping cart More information div> |
Signifische Dialogen. (Samenvattingen van een gedeelte der door de vier kringleden gedurende de jaren 1919-1924 gehouden besprekingen over Significa). "Signifische Kring" opgericht in Bussum 21 Mei 1922. Utrecht, Bijleveld 1939. Or.omsl. 65 p. Book number: 20113 € 105.00 [Appr.: US$ 131.85 | £UK 84.25 | JP¥ 10474]
Keywords: FILISOPHY | In shopping cart More information div> |
Het Kruiningensch dialect Middelburg, Altorffer, 1928. 124pp. gecart.band, 22cm. mooie staat -- De LezenaarBook number: N50400 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Nederland (geschiedenis, heemkunde)
Keywords: Nederland taalkunde dialectologie dialect Zeeuws Bevelands | In shopping cart More information div> |
Als ons moedertaalonderwijs nog ooit gezond wil worden Nijmegen, 1917, 80 .pp, soft cover, 19 x 25 cm. Gevouwen rug/Folded back, cover not so good/omslag onfris, foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 80563&37F € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Taalkunde En Woordenboeken
Keywords: Taalkunde en Woordenboeken | In shopping cart More information div> |
Als ons moedertaalonderwijs nog ooit gezond wil worden Nijmegen, 1917, 80 .pp, soft cover, 20 x 26 cm. cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 50993&51I € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Taalkunde En Woordenboeken
Keywords: Taalkunde en Woordenboeken | In shopping cart More information div> |
Als ons moedertaalonderwijs nog ooit gezond wil worden. Een hartig woord aan hen die belang stellen in de toekomst van het Nederlandsche volk Nijmegen: Malmberg, 1917. 1e dr. IV, 80 p. Karton. . -- ParadoxBook number: 7305 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Linguistics: Didactics
Keywords: Normative | In shopping cart More information div> |
Bijdragen tot de Nederlandsche Taal- en Letterkunde (door Blanquaert, W. PÈE, WEYNEN, GOEMANS, GRAULS, MEERTENS, MANSION, VERDENIUS, L.C. MICHELS, WILLE, POMPEN, e.a.) aangeboden (...). Rotterdam, 1937;. "Onze Taaltuin" VI: 1; 110 pp. Book number: 17357 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Nederlands Feestbundels
Keywords: Neerlandistiek : Feestbundels,Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Festschriften, Feestbundels, Studies in honor of, Dutch: Studies in Honour of | In shopping cart More information div> |
Credo in unam Sanctam. Voordrachten over het katholicisme voor niet-katholieken. Rotterdam, W.L. & J Brusse`s Uitgeversmaatschappij, 1927 Gebonden, 426 pag., Porto 6,75 euro . Verlucht met afbeeldingen naar werken van J.H. Toorop. Genummerd exemplaar. No. 477. Band roestvlekkig, verder in zeer goede staat.. Book number: EMP372/58702 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Credo in Unam Sanctam Voordrachten Over Het Katholicisme Voor Niet-Katholieken Rotterdam, W.L. & J. Brusse's Uitgeversmij N.V. 1928, 2e Druk. Hard Cover, 32cm x 25cm. Ill.: Toorop Jan (teekeningen ). 426 blz. Gewicht: 3100 gram. (pakketpost). Very Good. Book number: 012923 € 36.00 [Appr.: US$ 45.21 | £UK 29 | JP¥ 3591] Catalogue: Religie
Keywords: Religie Katholieken ( ) | In shopping cart More information div> |
Drie Waterlandse dialecten. I: Grammatica, phonologie, klankleer. II: De structuur van de woordenschat. Alphen a.d. Rijn, 1954. 2 delen. XXXIII,348,XVI,887 blz. Soft cover. (Publ. v.d. stichting bevolkingsonderzoek in de drooggelegde Zuiderzeepolders 18). Book number: 60544 € 102.00 [Appr.: US$ 128.08 | £UK 81.75 | JP¥ 10175]
Keywords: Dialect Linguistics Topography Noord-Holland Noord-Holland Waterland Taalkunde Topografie | In shopping cart More information div> |
Eenvoudige taallesjes voor volwassenen. Utrecht, Dekker, 1923. Orig. omslag. 127pp. [Zielkundige Verwikkelingen IV; I] Book number: 21139 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Woordenboeken/Taalboeken
Keywords: woordenboeken/taalboeken Nederlands taalkunde/grammatica etymologie Nederlands | In shopping cart More information div> |
De etymologie van het woord Schobbejak. Amsterdam, Noord-Hollandsche Uitg. Mij., 1944. Orig. omslag(stickertje en stempeltje). 10pp. [overdruk] Book number: 40334 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Woordenboeken/Taalboeken
Keywords: woordenboeken/taalboeken Nederlands taalkunde/grammatica etymologie Nederlands | In shopping cart More information div> |
Geert Groote's levensbeeld naar de oudste gegevens bewerkt. Amsterdam, N.V. Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij, 1942. Wrappers (paperback) iv,392 pp.; 26 cm. - "Verhandelingen der Nederlandsche Akademie van Wetenschappen, Afdeeling Letterkunde. Nieuwe Reeks, Deel XLVII, No. 2" Text in Dutch. (spine, covers and paper sl. browned, corners sl. bumped, ex-libris, worn but still very good). Gewicht/Weight: 980 grs. Book number: 14394 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Geert Groote's Levensbeeld naar de oudste gegevens bewerkt. (Verhandelingen der Nederlandsche Akademie van Wetenschappen, afdeeling Letterkunde, Nieuwe Reeks, Deel XLVII, No.2) Amsterdam, Noordhollandsche Uitgevers, 1942. 391 p. Origineel Paperback, goed exempl.. Book number: 46308 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Geert Groote's levensbeeld naar de oudste gegevens bewerkt. Amsterdam, Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij,1942. Paperback, 391 pp. Verhandelingen der NAW, afd. Letterkunde Nieuwe reeks, deel XLVII, no 2. Book number: K1135 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Kerkgeschiedenis
Keywords: Kerkgeschiedenis GROOTE, GEERT | In shopping cart More information div> |
Geert Groote's Levensbeeld, naar de oudste Gegevens bewerkt. Amsterd., 1942;. 391 pp; (Verh. [Kon.] Ned. Akad. N.R. XLVII: 2). Book number: 17996 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988] Catalogue: Nederlands Middeleeuwen
Keywords: Neerlandistiek: Middeleeuwen,Groote, Geert/Moderne Devotie/Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Medieval Literature, Literature Middle Ages, Mittelalterliche Philologie, Mittelalter, Middeleeuwse Literatuur, Philology, Arthur, Arthurian literature, Dutch: | In shopping cart More information div> |
Geert Groote's levensbeeld naar de oudste gegevens bewerkt (Verhandelingen der Nederlandsche Akademie van Wetenschappen - Afdeeling Letterkunde - Nieuwe reeks 47/2). Amsterdam: Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij, 1942. Paperback, 391 p. Book number: 13597 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Medieval Theology & Church History
| In shopping cart More information div> |
Geert Groote's levensbeeld naar de oudste gegevens bewerkt. (Verhandelingen der Nederlandsche Akademie van Wetenschappen, Afdeeling Letterkunde, N.R. dl. XLVII, no. 2) Amsterdam, N.V. Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij. 1942, 391 pp. Ppb. (voormalig goed geconserveerd bibliotheekexemplaar; stempeltje op titelpagina). in goede staat. Book number: 008867 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Kerkgeschiedenis/Theologie
Keywords: geschiedenis, Geert Groote, mystiek, theologie | In shopping cart More information div> |
Gelaat, gebaar en klankexpressie Leiden, Sijthoff 1919 ill 1e dr. - (Nederlandsche kunst ; 2). - Linnen Book number: S22636 € 11.40 [Appr.: US$ 14.31 | £UK 9.25 | JP¥ 1137] Catalogue: Kunst
Keywords: mimiek | In shopping cart More information div> |
Gelaat, Gebaar en Klankexpressie. Sijthoff, Leiden, 1919. 134p. Original ornamental cloth. Cover a tiny bit grimy. Pages yellowed. Small library stamp on title page. 'Met 123 afbeeldingen en 75 notenvoorbeelden'. Bandontwerp: Piet C. Wagner. Gew/weight: Normal. Book number: 27883 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Gelaat gebaar en klankexpressie, uit de reeks artisieke handboeken onder redactie van Joh. Vorrink Leiden, A.W. Sijthoff's Uitgeversmij. 1919. hardcover , 133 pp. 22x16,2 cm. Met 123 afbeeldingen en 75 notenvoorbeelden. Book number: VIII-177 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Oude strips, varia
Keywords: (Muziek) | In shopping cart More information div> |
Gelaat, gebaar en klankexpressie. Met 123 afbeeldingen en 75 notenvoorbeelden Sijthoff, 1919. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 136. Nederlandsche kunst - Een reeks artistieke handboeken, nr. 2. Fraai bandontwerp van Piet C. Wagner. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U678129 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
De geschiedenis der Middelnederlandsche Letterkunde in het licht der ethnologische literatuur-wetenschap. Nijmegen, Dekker & Van de Vegt, 1928. Oorspr. omslag. 55 p. Rede uitgesproken op den vierden geboortedag der Keizer Karel Universiteit te Nijmegen op 31 mei 1928. [bibliotheekstempeltje]. Book number: L5513 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: - Rede
Keywords: rede | In shopping cart More information div> |
De geschiedenis der Middelnederlandsche letterkunde in het zicht der ethnologische literatuurwetenschap. Nijmegen 1928, Rede ing. 55 p. Book number: 13331 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Taal- en letterkunde Algemeen / Languages
| In shopping cart More information div> |
Het Getal en de Schakering onze Priesterroepingen met Graphieken en Tabellen. 1928 (ZB, gen., 30 pag.) 's-Gravenhage. Book number: 69540 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page