| ||||
|
|
|
|||
| found: 22 books |
Een andere kijk op Pieter Bruegel den Ouden. In 3 delen. Den Haag: Drij. Humanitas, 1941/1942/1943. 1e druk, 8vo, halflinnen band met geill. voorplat. Alle drie delen geillustreerd. Lichte oudersomssporen aan randen band. Verder heel goed. 97/103/100pp. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 58672.KUN € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Een andere kijk op Pieter Bruegel den ouden s`Gravenhage Humanitas 1940 - 1942 eerste deel 97 bldz. Tweede en derde deel in een band 203 bldz, gebonden halflinnen zonder omslag 16 x 22 cm. achterzijde eerste deel iets verkleurd met vele illustraties Book number: 338 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Keywords: art painting 16th century | In shopping cart More information div> |
Een andere kijk op Pieter Brueghel den Oude. 's-Gravenhage: Humanitas, 1940-1942. 3 delen. 97/103/100 p. Hardbound. Good. -- Utz BoekenBook number: 68 € 15.50 [Appr.: US$ 19.46 | £UK 12.5 | JP¥ 1546] Catalogue: Schilderkunst
| In shopping cart More information div> |
Een andere kijk op Pieter Bruegel den Ouden. 's-Gravenhage: Humanitas, 1940. Druk/edition: 1. 97 pag. hli. goed. -- Utz BoekenBook number: 8617.1 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Schilderkunst
| In shopping cart More information div> |
Een andere kijk op Pieter Bruegel den ouden. met meer dan 50 platen 's-Gravenhage 1940+zj; hlinn. 3 dln in 2 ca 330 p. Book number: 12907 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Beeldende kunst / Art
| In shopping cart More information div> |
Een andere kijk op Pieter Bruegel den Ouden. Tweede en derde deel. 's-Gravenhage, Humanitas, z.j. 203 pp. geb.half linnen, 16 x 22 cm. ; band wat viezig, geen rugtitel, overigens in goede staat. Book number: 05531 € 11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147] Catalogue: Historie
| In shopping cart More information div> |
Bruegel. De val van Icarus of het visioen van Peer de Ploeger ? Een andere kijk op Pieter Brueghel de Oude. Zomer & Keuning, Wageningen, 1962, geniet met omslag ,goed -- MooiboekBook number: 8112628 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
| In shopping cart More information div> |
Bruegel. De spreekwoorden. Een andere kijk op Pieter Brueghel de Oude Zomer en Keuning's, 1963, soft cover met stofomslag, in prima staat -- MooiboekBook number: 8094103 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Brueghel De Spreekwoorden Een Andere Kijk Op Pieter Brueghel De Oude Wageningen, Zomer & Keuning. 1963, 1e Bijdruk. Soft Cover with dust jacket, 19 cm x 23cm. Ill.: naar Kunstwerken. De schilderstukken van Breughel worden bekeken vanuit de invalshoek 'spreekwoorden' en dan toegelicht. 60 blz. Gewicht: 250 gram.. Very Good/Very Good. Book number: 007356 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Kunst Spreekwoorden Breughel naar Kunstwerken | In shopping cart More information div> |
Brvegel, Een andere kijk op Pieter Brueghel de Oude, 2 delen: De val van Icarus of het visioen van peer de Ploeger? & De spreekwoorden. Wageningen, Vada 1963 (eerste druk) 2 oblong paperbacks met omslag, porto 2,50 euro, in redelijk goede staat, omslag licht verkleurd. Geillustreerd. 2 Boeken.. Book number: CP634/15204 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Informatief
| In shopping cart More information div> |
De dokter in de oude Nederlandsche toneelliteratuur. Haarlem : Erven F. Bohn, 1917. Modern binding binding. 183 pp. Very good copy. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #248543 € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: doos, HISTORY OF MEDICINE *2006-100 history of medicine. | In shopping cart More information div> |
dokter in de oude Nederlandse tooneelliteratuur. Haarlem, Bohn, 1917. 183 pp., 18 ills, 4to, cloth. Book number: 12510 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Literature
| In shopping cart More information div> |
De dokter in de oude Nederlandse toneelliteratuur. Haarlem: Erven F. Bohn, 1917, 8vo, 23cm. Pp. viii,183, 23 illus. from old originals, notes, bibl. New plain cloth, orig. printed front cover mounted. Very good. Book number: 7163 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
| In shopping cart More information div> |
De dokter in de oude Nederlandsche Tooneelliteratuur. Haarlem, De Erven F. Bohn, 1917. Gebonden. 183 p. Ills. Band licht beschadigd. Book number: R5434 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: - Toneel
Keywords: studie toneel | In shopping cart More information div> |
De dokter in de oude Nederlandsche Tooneelliteratuur. Haarlem, 1917., (8), 183 pp., omslag. Ill.: ills.; . . Book number: 187-383 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: NED. LITT. TAAL & LETTERKUNDE
| In shopping cart More information div> |
De dokter in de oude Nederlandsche tooneelliteratuur. M.ill. Haarlem 1917. 183 p. lin. Book number: 6754 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Nederlandse Taal- en Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
De dokter in de oude Nederlandsche toneelliteratuur. Haarlem, 1917. 183p. or. cl. with 18 ills.Diss. very good condition. spine sligthly faded . Book number: 1080 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
Keywords: history of medicine medicine and art literature | In shopping cart More information div> |
De Dokter in de Oude Nederlansche Tooneelliteratur. Met 18 Afbeeldingen Tusschen Den Tekst. Haarlem, F.Bohn 1917. Or.linn. 183 pp. Book number: 23283 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: THEATRE | In shopping cart More information div> |
De Dokter in de oude Nederlandsche Tooneelliteratuur. Haarlem, Bohn, 1917;. Ills; 183 pp; Diss; linn; R. besch. Book number: 17519 € 65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484] Catalogue: Nederlands Algemeen
Keywords: Neerlandistiek: Algemeen,Dutch, Nederlands, Literaturwissenschaft, Allgemein, literaturgeschichte, literatuurgeschiedenis, literary history general, Niederländisch, Dutch: General Literature & Literary History | In shopping cart More information div> |
spreekwoorden. Een andere kijk op Pieter Bruegel den ouden. The Hague, Humanitas, 1941. 103 pp. , 8vo, orig. h. cloth. Book number: 1733 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Art General
| In shopping cart More information div> |
De Spreekwoorden, Een Andere Kijk Op Pieter Brueghel De Oude 1963, wageningen, paperback met omslag, 60 blz. goede staat -- MooiboekBook number: 8112354 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
| In shopping cart More information div> |
De val van Icarus of het visioen van Peer de Ploeger? Een andere kijk op Pieter Brueghel de Oude. (relatiegeschenk N.V. Zoomer en Keuning). Wageningen[Zoomer en Keuning], 1962, 32 pp. Ill., geniet. Book number: 7996 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Art
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |