ascending
descending
found: 48 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

CAESAR GEZELLE
De Kruisweg
Brugge, UITGEVERIJ Excelsior. Mass Market Paperback. goede staat. Good/No Jacket.
Book number: 000630
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Dutch Literature
In shopping cart

More information

 -
GEZELLE, CAESAR.
DE DOOD VAN YPER.
Amsterdam, Veen, 1916 Gebonden, linnen versierde band in donkerblauw, frontispice in z/w, 20.8x15.5 cm., 233 pp. + buitentekstillustraties in z/w.
¶ Roestvlekjes.
Book number: 28214
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: caeser histoire locale local history literatuur littérature literature letterkunde letteren belgie belgië belgique belgium flamand flemish vlaams
In shopping cart

More information

GEZELLE CAESAR
De dood van Yper
Amsterdam, 233 .pp, Linnen band/Cloth binding, 16 x 21 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 270332&352E
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis
In shopping cart

More information

GEZELLE CAESAR
Guido Gezelle 1830-1899
L.J. Veen, -1918. 1e. Gebonden, fraai bewerkt linnen band (art nouveau motief - CH), band zelf is vlekkig, 280p + illustraties. Goed.
Book number: 9500
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Letterkunde Romantiek/Realisme (19e)
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR.
GUIDO GEZELLE 1830 - 1899.
Amsterdam, Veen, 1918 Ingenaaid, originele papieren uitgeversomslag, frontispice in z/w, 21.5x15.5 cm., 280 pp., z/w buitentekst illustraties.
Book number: 24895
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: 1830 1899 ceasar letterkunde letteren belgie belgië belgique belgium flamand flemish vlaams
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR
Guido Gezelle. 1830-1899.
Amsterdam, L.J. Veen - Uitgever - N.V. de R.K. Boekcentrale, z.j. Or. gedecoreerd linnen, XII, 280p.
¶ Iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 26235
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: Gezelle, Guido Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

GEZELLE CAESAR
Guido Gezelle 1830 - 1899
Amsterdam, L.J. Veen. 1918, 1e Druk. Pictorial Cover, 21 Bij 16 Cm. Ill.: Foto (1). 279 blz. Gewicht: 700 gram.. Very Good.
Book number: 008516
€  13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Gezelle Literatuur Letterkunde Nederland Foto (1)
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR
Guido Gezelle.
Antwerpen, Uitgave "Het Tooneel", 1930. Or. geniet omslag,31+1p.
¶ Iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 28739
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Gezelle, Guido Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

GEZELLE CAESAR
Guido Gezelle 1830-1899
Amsterdam, L.J. Veen, 1918. Softcover, gebrocheerd, 8vo, 280 pp. index, geïllustreerd. Good, cover beschadigd
Book number: 34917
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: BIOGRAPHY
In shopping cart

More information

GEZELLE CAESAR
Guido Gezelle (1830-1899)
Amsterdam, 280 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. geïllustreerd, laatste blad kaft ontbreekt. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 32093&106G
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR
Herbloei
Amsterdam 1e Druk ? 1923, geb. 120 p.
Book number: 15171
€  9.08 [Appr.: US$ 11.4 | £UK 7.5 | JP¥ 906]
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR
Herbloei.
Castricum, Drukkerij Dante Alighieri, 1923. or. omslag, 117+3p.
¶ Eerste druk. Omslagje wat verkleurd en vlekkig; toch een tameljk goed exemplaar van nogal zeldzame item.
Book number: 10391
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR
Keurgedichten van Guido Gezelle deel I en deel II
Amsterdam 1887 van deze uitgave werden 100 genummerde expl. gedrukt op Oud-Hollansch papier dit is nr. 27 , L.J. Veen hardcover gebonden leren band met marmerpapier en goudopsnee 8vo , prima exemplaren
Book number: bn7659
€  120.00 [Appr.: US$ 150.68 | £UK 96.25 | JP¥ 11970]
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR
Keurgedichten van Guido Gezelle verklaard en toegelicht door Caesar Gezelle,
Veen Amsterdam, beige linnen met goudversiering, portret auteur, 287 p. z.j. Hardcover. Book, 0. Fine.
Book number: 1384
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

GEZELLE GUIDO,GEZELLE CAESAR
Keurgedichten van Guido Gezelle, verklaard en toegelicht door Caesar Gezelle (eerste en tweede deel)
L.J. Veen, s.d. 1e. 2 volumes, ingenaaid, 287+340p, beide boeken in heel goede staat, enkele pag. wat roest. Goed.
Book number: 9349
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig,Bibliofiele Bijzondere uitgaven
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR,
Keurgedichten van Guido Gezelle. Verklaard en toegelicht door Caesar Gezelle. 2 delen.
L.J. Veen Amsterdam, z.j., 287 + 340 pp., linnen met goudopdruk, fraai ex libris ingeplakt, wat lichtbruine vlekken. Ill.: met portret.; . .
Book number: 200-426
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR
De kruisweg
Brugge, Excelsior. Gebrocheerd, 14X19 cm. z.j. 30pp. Redelijk.
Book number: 018789
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

GEZELLE CAESAR
Leliën van dalen
Kortrijk, 1909, 108 .pp, hard cover, 13 x 17 cm. 0. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 4076&29D
€  46.00 [Appr.: US$ 57.76 | £UK 37 | JP¥ 4589]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR
Lelien van dalen,
Amsterdam, Veen, 1909, 1e druk, 108 blz., linnen; 12mo Boekgrootte tot 196 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; ..
Book number: 15909
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR, (1876-1939)
Leliën Van Dalen.
Amsterdam, L.J.Veen 1909. Or.linn. 108p.
Book number: 531
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR
Leliën van Dalen.
Amsterdam, L.J. Veen, 1909. Or. gestempeld soepel linnen, 108+4p.
¶ Titelpagina in rood en zwart; ieder gedicht beginnend met een initiaal. Mooi exemplaar!
Book number: 10392
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Nederlandse literatuur Poëzie Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR
Met de roem van een naam. Inleiding Frans De Vleeschouwer.
Z.p., VWS-Cahiers, 1970. Or. geniet omslag, 16p.
¶ VWS-Cahiers Jg. V, nr. 1 - lente 1970. Bibliotheek van de Vlaamse Letteren. Nr. 23. Met biografie en bibliografie. Goed exemplaar.
Book number: 27995
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Nederlandse literatuur Tijdschriften VWS-cahiers Vlaamse literatuur West-Vlaanderen
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR.
Mijmeringen. Ed.en comm.J.van Iseghem.
Gent 2009. (vi), 271 pp. (Kon.Ac.)
Book number: 115287
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

GEZELLE CAESAR (& VAN ISEGHEM JOHAN, ED. EN COMMENTAAR)
Mijmeringen Caesar Gezelle
Gent, Koninklijke Academie voor Nederlandse Taal- en Letterkunde, 2009. 271pp.met enkele ills. 24cm. mooie staat
Book number: T77507
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Literatuur letteren letterkunde Vlaanderen
In shopping cart

More information

GEZELLE, CAESAR.
PIETJE WARDAMME.
Amsterdam, Veen, z/d Gebonden, originele linnen uitgeversomslag, 17.2x10.2 cm., 167 pp.
Book number: 32742
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Keywords: . letteren letterkunde
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search