ascending
descending
found: 34 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

 -
GEUS, WILLEM DE
Drijfhout,
Den Helder, De Boer, 1941, 1e druk, 79 blz., paperback; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . stempel schutblad,.
Book number: 3891
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: TECHNIEK Scheepvaart
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE
Piet Heyn - Roman
's Gravenhage, Leopold, 1948. 304 pp., Gebonden, Linnen Goudopdruk. 2e Druk. 8vo. Inscr.: . lichte slijtage band. Goed.
Book number: 5073
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE
Piet Heyn.
's-Gravenhage, H.P. Leopold, 1938. Linnen band, 351 pp, 21 x 14 cm. Enige roestvorming. Goed / good.
Book number: 5851
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249]
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE
Piet Heyn. Roman van een zeeheld
's Gravenhage, H.P. Leopolds, 1938. 1 volumes. 15x21 cm. original halfcloth, board. 304 pp. . Gewicht/weight: 0 gr.
Book number: 4637
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE + BOELHOUWER, W. SR.
Rond De Horizon.
's-Gravenhage, H.P. Leopolds Uitgeversmij. N.V., 1954. 1ste / 1st. Cloth / Linnen Hardcover, A5, Good / Goed /No Jacket / Geen Stofomslag. 307 pagina's.
Book number: 002609
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Scheepvaart Maritiem Reisverslag
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE
T Verloren schip
Amsterdamsche boek- en courantmij, Amsterdam, 1945, gebonden, rug bovenaan beschadigd, redelijk
Book number: 8136505
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE
't Verloren Schip
Amsterdam, Amsterdamsche Boek En Courant Maatschappij. 1941, First Edition. Gebonden. 72p. Good.
Book number: 019963
€  5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE
t verloren schip
Amsterdam 1941, Amsterdamsche Boek- en Courant Mij. Gebonden hardcover sm. 8vo, met ex libris vorige eigenaar
Book number: bn6276
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE.
't Verloren schip.
Amsterdamsche Boek- en Courantmij., 1941. Gebonden. 71 p. De Tuinspiegel.
Book number: B2027
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE
'T verloren schip
Amsterdam, Amsterdamsche Boek- en Courantmij, 1941. 71(1) pp. Or. boards. Last 2 lvs. trifle foxed.
Book number: 16064
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

DE GEUS WILLEM
'T verloren schip
Amsterdam, 1941, 71 .pp, hard cover, 12 x 18 cm. De tionspiegel. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 107388&98C
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE
t Verloren Schip.
, Amsterdamse Boek- en Courantmij, 1945. 1ste druk, 72blz., formaat 11-19cm., hard cover. - goed
Book number: 88631
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Literatuur
Keywords: t Verloren Schip.
In shopping cart

More information

 -
GEUS, WILLEM DE
Het verloren schip. en andere verhalen
1967 Hilversum, paperback 134 blz
Book number: P3779
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
In shopping cart

More information

DE GEUS WILLEM
'T verloren schip
Amsterdam, 72 .pp, Gebonden/Bound/Relié/Gebunden, 13 x 17 cm. foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 66781&129D
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE.
Het wasgoed van een onbekende jongen.
A'dam, Perdu, 1999. 1ste druk. Oorspr.omslag. Illustr. 48 pag.
Book number: 26951
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

ramsj
GEUS, WILLEM DE.
Het wasgoed van een onbekende jongen.
A'dam, Perdu, 1999. 1ste druk. Oorspr.omslag. Illustr. 48 pag. NIEUW EXEMPLAAR
Book number: 67089
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; ramsj
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE
Het Wasgoed Van Een Onbekende Jongen
Amsterdam, Perdu. 1999, 1st Edition. (ISBN: 9051880782). Soft cover. Book, Kleurenreeks deel 3. Good/No Jacket.
Book number: 1648
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: 9051880782 poëzie
In shopping cart

More information

DE GEUS WILLEM
Wilde vaart
Antwerpen, 304 .pp, soft cover, 11 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 47946&288C
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DE GEUS WILLEM
Wilde vaart
Antwerpen, 1965, 211 .pp, paperback, 14 x 22 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Uit de "Wimpel" reeks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 208983&26E
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DE GEUS WILLEM
Wilde vaart
Antwerpen, 304 .pp, hard cover, 11 x 18 cm. De Feniks, Band wat verkleurd/Discolouration, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 173936&385G
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DE GEUS WILLEM
Wilde vaart
Antwerpen, 303 .pp, hard cover, 11 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 16919&70F
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GEUS, WILLEM DE
Wilde vaart
Den Haag, H.P. Leopold's Uitgeversmij., 1937. Gebonden zonder omslag 21x15. 2e druk. 292 blz. Rug is verkleurd. Boek is op '1/4'41' gesigneerd door 'Willem de Geus'.
Book number: N1765
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Wilde vaart
In shopping cart

More information

DE GEUS WILLEM
Wilde vaart
Antwerpen, 303 .pp, hard cover, 11 x 18 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, De Feniks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 160032&364E
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DE GEUS WILLEM
Wilde vaart
Het Kompas, Feniksreeks, s.d. . Genaaid, 304p. Goed.
Book number: 3015
€  5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
In shopping cart

More information

DE GEUS WILLEM
Wilde vaart
Antwerpen, 304 .pp, soft cover, 11 x 18 cm. cover not so good/omslag onfris, de feniks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 96738&130F
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search