| ||||
|
|
|
|||
| found: 34 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Drijfhout, Den Helder, De Boer, 1941, 1e druk, 79 blz., paperback; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . stempel schutblad,. Book number: 3891 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Techniek: scheepvaart/Technique: Maritime
Keywords: TECHNIEK Scheepvaart | In shopping cart More information div> |
Piet Heyn - Roman 's Gravenhage, Leopold, 1948. 304 pp., Gebonden, Linnen Goudopdruk. 2e Druk. 8vo. Inscr.: . lichte slijtage band. Goed. Book number: 5073 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Bio- en Autobiogafie
| In shopping cart More information div> |
Piet Heyn. 's-Gravenhage, H.P. Leopold, 1938. Linnen band, 351 pp, 21 x 14 cm. Enige roestvorming. Goed / good. Book number: 5851 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Piet Heyn. Roman van een zeeheld 's Gravenhage, H.P. Leopolds, 1938. 1 volumes. 15x21 cm. original halfcloth, board. 304 pp. . Gewicht/weight: 0 gr. Book number: 4637 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Rond De Horizon. 's-Gravenhage, H.P. Leopolds Uitgeversmij. N.V., 1954. 1ste / 1st. Cloth / Linnen Hardcover, A5, Good / Goed /No Jacket / Geen Stofomslag. 307 pagina's. Book number: 002609 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Transport Scheepvaart / Maritiem
Keywords: Scheepvaart Maritiem Reisverslag | In shopping cart More information div> |
T Verloren schip Amsterdamsche boek- en courantmij, Amsterdam, 1945, gebonden, rug bovenaan beschadigd, redelijk -- MooiboekBook number: 8136505 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
| In shopping cart More information div> |
't Verloren Schip Amsterdam, Amsterdamsche Boek En Courant Maatschappij. 1941, First Edition. Gebonden. 72p. Good. -- Champ ClarkBook number: 019963 € 5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
t verloren schip Amsterdam 1941, Amsterdamsche Boek- en Courant Mij. Gebonden hardcover sm. 8vo, met ex libris vorige eigenaar Book number: bn6276 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
't Verloren schip. Amsterdamsche Boek- en Courantmij., 1941. Gebonden. 71 p. De Tuinspiegel. Book number: B2027 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
'T verloren schip Amsterdam, Amsterdamsche Boek- en Courantmij, 1941. 71(1) pp. Or. boards. Last 2 lvs. trifle foxed. Book number: 16064 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
'T verloren schip Amsterdam, 1941, 71 .pp, hard cover, 12 x 18 cm. De tionspiegel. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 107388&98C € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
t Verloren Schip. , Amsterdamse Boek- en Courantmij, 1945. 1ste druk, 72blz., formaat 11-19cm., hard cover. - goed Book number: 88631 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Literatuur
Keywords: t Verloren Schip. | In shopping cart More information div> |
Het verloren schip. en andere verhalen 1967 Hilversum, paperback 134 blz Book number: P3779 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
| In shopping cart More information div> |
'T verloren schip Amsterdam, 72 .pp, Gebonden/Bound/Relié/Gebunden, 13 x 17 cm. foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 66781&129D € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het wasgoed van een onbekende jongen. A'dam, Perdu, 1999. 1ste druk. Oorspr.omslag. Illustr. 48 pag. Book number: 26951 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
ramsj Het wasgoed van een onbekende jongen. A'dam, Perdu, 1999. 1ste druk. Oorspr.omslag. Illustr. 48 pag. NIEUW EXEMPLAAR Book number: 67089 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; ramsj | In shopping cart More information div> |
Het Wasgoed Van Een Onbekende Jongen Amsterdam, Perdu. 1999, 1st Edition. (ISBN: 9051880782). Soft cover. Book, Kleurenreeks deel 3. Good/No Jacket. Book number: 1648 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: 9051880782 poëzie | In shopping cart More information div> |
Wilde vaart Antwerpen, 304 .pp, soft cover, 11 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 47946&288C € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Wilde vaart Antwerpen, 1965, 211 .pp, paperback, 14 x 22 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Uit de "Wimpel" reeks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 208983&26E € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Wilde vaart Antwerpen, 304 .pp, hard cover, 11 x 18 cm. De Feniks, Band wat verkleurd/Discolouration, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 173936&385G € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Wilde vaart Antwerpen, 303 .pp, hard cover, 11 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 16919&70F € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Wilde vaart Den Haag, H.P. Leopold's Uitgeversmij., 1937. Gebonden zonder omslag 21x15. 2e druk. 292 blz. Rug is verkleurd. Boek is op '1/4'41' gesigneerd door 'Willem de Geus'. Book number: N1765 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Wilde vaart | In shopping cart More information div> |
Wilde vaart Antwerpen, 303 .pp, hard cover, 11 x 18 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, De Feniks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 160032&364E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Wilde vaart Het Kompas, Feniksreeks, s.d. . Genaaid, 304p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 3015 € 5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Wilde vaart Antwerpen, 304 .pp, soft cover, 11 x 18 cm. cover not so good/omslag onfris, de feniks. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 96738&130F € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |