| ||||
|
|
|
|||
| found: 86 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
De herinnering aan het licht. Een Voorrangdocumentaire over Albert Camus. Hilversum, NCRV, 1971. Transcriptie van de radio-uitzending van de NCRV van 15/3/1971 over Camus. Geniet, A4, 13 pp. polycopie. Goed Book number: 19710104 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: PHILOSOPHY
| In shopping cart More information div> |
Al dat heerlijke verdriet Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 112. Papa lachte. `Zullen we ons kletsnat laten regenen? zei hij. `Ja ja, zeiden we allebei tegelijk. `Je mag niet nat worden van de regen, zei papa. `Dat is een van de dingen die ze je proberen wijs te maken. Vandaar die afschuwelijke paraplu s. Wat ze niet allemaal verzinnen. Papa legde een arm over onze schouders. `Ik ben echt stapelgek op jullie, zei hij. `Al ben en blijf ik dan ook een slecht mens. Het bleef maar regenen en regenen. Ik was intens gelukkig. Jaspers vader is niet geschikt voor het gewone leven. Hij maakt het liefst muziek op straat, steelt een dure armband van zijn rijke zus en verdwijnt soms wekenlang zonder iets van zich te laten horen. Toch is Jasper gek op hem. Als zijn vader onverwacht doodgaat weet Jasper zich geen raad. Hij reageert zich af op zijn moeder en zus. Maar hij ontdekt ook dat verdriet niet alleen pijn doet. ISBN: 9789045112268. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1413068 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789045112268 | In shopping cart More information div> |
Bosgeesten Kampen, La Riviere en Voorhoeve 1989 smalle paperback met flappen, 34 pag., porto 2,00 euro, isbn 9060847229, in goede staat.. Book number: MP102/40952 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Buiten de grens. Querido, 1963. 147 pp. Pbk. Goed. Book number: 39342 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Buiten de grens. Amsterdam, Em. Querido N.V., 1963. 146 blz. Paperback. -- De Wijze UilBook number: 5975 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Roman
Keywords: Roman/Paperback | In shopping cart More information div> |
Columnistische bespiegelingen. Amsterdam; St. Ter Bevordering Van De Studie Van Kinder- Etc; 1994; 1e druk; 20 pag.; inleiding Joke Linders; geniet; net exemplaar.Uitgave ter gelegenheid van de jaarwisseling 1994-1995. Columns verschenen eerder in het blad Literatuur zonder leeftijd. - Book number: 06671 € 4.20 [Appr.: US$ 5.27 | £UK 3.5 | JP¥ 419]
Keywords: Kinder- ; Jeugdboek - Nederlands - Columns. | In shopping cart More information div> |
Die Dag aan Zee Amsterdam, Em. Querido 2003 (eerste druk) gebonden, 207 pag., porto 2,50 euro NL, isbn 9789045100449 in zeer goede staat.. Book number: MD235/60854 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Kinder / Jeugdboeken
| In shopping cart More information div> |
Die Dag Aan Zee Amsterdam, Querido. 2003, First Edition. (ISBN: 9045100444) Gebonden. 207p. Very Good. -- Champ-ClarkBook number: 030454 € 5.75 [Appr.: US$ 7.22 | £UK 4.75 | JP¥ 574] Catalogue: Literature
Keywords: 9045100444 | In shopping cart More information div> |
Drempelvrees Querido, Amsterdam, 1962, paperback, vergeeld, verder goed -- MooiboekBook number: 8147824 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249]
| In shopping cart More information div> |
Drempelvrees. Querido, 1962. 108 pp. Pbk. Goed. Book number: 38267 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: reina prinsen geerligsprijs | In shopping cart More information div> |
Drempelvrees. Amsterdam, Querido, 1962. 109blz., formaat 13-20cm. - goed Book number: 18775 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Literatuur
Keywords: Drempelvrees. | In shopping cart More information div> |
Grote voorgangers Groningen, Wolters, z.j. geniet, roestvlekjes, matig tot redelijk -- MooiboekBook number: 8114855 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
| In shopping cart More information div> |
Joost of De Domme Avonturen Van Een Slim Jongetje Amsterdam, Van Goor Jeugdboeken. 1981, 1e Druk. Paperback, 23 cm x 16 Cm. Ill.: Straaten Van Peter (tekeningen). Archiefexemplaar van Elsevier Librico. 1e druk. 148 blz. Gewicht: 300 gram.. Very Good. Book number: 012154 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Jeugdboeken
Keywords: Kinderboek Jeugdboek () | In shopping cart More information div> |
Joost, of, De domme ovonturen van een slim jongetje 1981. Pp: 148. ISBN: 9789010036858. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1979305 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789010036858 | In shopping cart More information div> |
Joost of de domme avonturen van een slim jongetje. Amsterdam, Van Goor, 1981. Paperback, 148 pp, 24 cm, Ill.: tekeningen. Goed / good. Book number: 38439 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinderboeken - Children's
Keywords: Peter van Straaten | In shopping cart More information div> |
Een kanjer van een kater Bussum, 1969, 178 .pp, paperback, 12 x 19 cm. 3 novellen, Omslag verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 201920&314F € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Een kanjer van een kater Bussum, 1969, 178 .pp, paperback, 12 x 19 cm. 3 novellen, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 146440&701F € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Een kanjer van een kater Bussum, 1969, 178 .pp, paperback, 12 x 20 cm. Drie novellen, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 154206&350G € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De kater met één oor en andere wonderlijke verhalen Baarn, DE Fontein 1991 tekeningen Peter van Straaten 1e dr. - Karton, als nieuw Book number: J67371 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek | In shopping cart More information div> |
Kleine Felix Querido Amsterdam, 2008. Felix Wonder is een klein uitgevallen jongen en woont kort na de laatste wereldoorlog in Amsterdam in een onbewoonbaar verklaard huis. Later wordt hij ondergebracht in een kindertehuis. 22x14 cm. Hard cover. ISBN-9789045106588 138 blz. Gewicht: 350 gram. as new/no jacket.. Book number: 14833 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: kinderboeken
Keywords: jeugdboek kinderboek | In shopping cart More information div> |
Ko Kruier en zijn stadsgenoten 1985. Gekartonneerd. Pp: 169. ISBN: 9789026102233. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1691445 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789026102233 | In shopping cart More information div> |
Ko Kruier en zijn stadsgenoten Fontein, Baarn, 1985. 1ste. ex-bibliotheekexemplaar, weinig gelezen, gekartoneerde omslag, 169 pp, tekeningen: Peter van Straaten. Redelijk/Goed. -- KIEN BoekenBook number: 26173 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Ko Kruier en zijn stadsgenoten 1985. Gekartonneerd. Pp: 169. ISBN: 9789026102233. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U664386 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789026102233 | In shopping cart More information div> |
Ko Kruier en zijn stadsgenoten Baarn, De Fontein 1985 tek Peter van Straaten 1e dr. - Karton Book number: J58362 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Ko Kruier. Met Tekeningen Van Peter Van Straaten. . Baarn, 1987. 13pp. Illus. in b/w. Wrs.*No. 9/150 copies.. Book number: 53556 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: Buchillustrationen Illustration Bookillustration | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page