ascending
descending
found: 103 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

BESAMUSCA, B.; GERRITSEN, W.P. ET AL.
Cyclification. The development of narrative cycles in the Chansons de Geste and the Arthurian Roamnces.
Amsterdam?Oxford, 1994. 235 pp., 8vo, wrps.
Book number: 39138
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP„ 1995]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

BESAMUSCA, B., W.P. GERRITSEN, C. HOGETOORN, & O.S.A. LIE.
Cyclification : the Development of Narrative Cycles in the Chansons de Geste and the Arthurian Romances.
Amsterdam : North-Holland Publishing Company,1994. Paperback. 235 p. (Verhandelingen Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen. Afd. Letterkunde: nieuwe reeks, 159). Condition : as new. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 0444857818
Book number: #101598
€  55.00 [Appr.: US$ 69.06 | £UK 44.25 | JP„ 5486]
Keywords: doos, LITERARY CRITICISM *, *. 0444857818
In shopping cart

More information

BUUREN, A.M.J. VAN / W.P. GERRITSEN / A.N. PAASMAN.
Vermakelijk bibliografisch ganzenbord. Een eerste handleiding bij systematisch-bibliografisch onderzoek op het gebied van de Nederlandse Letterkunde.
Groningen, H.D. Tjeenk Willink, 1971. 2e herziene en vermeerderde druk. Oorspr. omslag. 91 p. De Nieuwe Taalgids Cahier I.
Book number: R1461
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP„ 748]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

BUUREN, A.M.J. VAN / W.P. GERRITSEN / A.N. PAASMAN.
Vermakelijk bibliografisch ganzenbord. Een eerste handleiding bij systematisch-bibliografisch onderzoek op het gebied van de Nederlandse Letterkunde.
Groningen, H.D. Tjeenk Willink, 1974. 3e herziene en vermeerderde druk. Oorspr. omslag. 107 p. De Nieuwe Taalgids Cahier I.
Book number: K5170
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP„ 748]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

 -
BUUREN, A. M. J. VAN / W. P. GERRITSEN/ A. N. PAASMAN
Vermakelijk bibliografisch ganzenbord. Een eerste handleiding bij systematisch-bibliografisch onderzoek op het gebied van de Nederlandse Letterkunde.
Groningen, H.D. Tjeenk Willink 1974 (derde druk) paperback, 107 pag., porto 2,00 euro, isbn 9001185770, in goede staat. .
Book number: P938/23356
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599]
In shopping cart

More information

BUUREN, A.M.J. VAN & W.P. GERRITSEN & A.N. PAASMAN
Vermakelijk Bibliografisch Ganzenbord. De Nieuwe Taalgids Cahiers.
Groningen. Wolters-Noordhoff. 1983. Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, 8vo; 140pp. index. Fine copy. Volume 1: De Nieuwe Taalgids Cahiers. ISBN: 90-01-18577-0.
Book number: 12762
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP„ 798]
Keywords: 9001185770
In shopping cart

More information

BUUREN, A.M.J. VAN, GERRITSEN, W.P., PAASMAN, A.N.
Vermakelijk bibliografisch ganzenbord: Een eerste handleiding bij systematisch bibliografisch onderzoek op het gebied van de Nederlandse letterkunde. De Nieuwe Taalgids cahiers 1.
Groningen, 1974, Tjeenk Willink. 107 pp. Paperback. Net exemplaar .
Book number: 29923
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP„ 399]
In shopping cart

More information

BUUREN, A.M.J. VAN / W.P. GERRITSEN / A.N. PAASMAN.
Vermakelijk bibliografisch ganzenbord. Een eerste handleiding bij systematisch-bibliografisch onderzoek op het gebied van de Nederlandse Letterkunde.
Groningen, H.D. Tjeenk Willink, 1983. 5e herziene en vermeerderde druk. Oorspr. omslag. 139 p. De Nieuwe Taalgids Cahier I.
Book number: R1460
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP„ 748]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

 -
DIJK, H. VAN; GERRITSEN, W.P.; LIE, ORLANDA S.H. EN POEL, DIEUWKE E. VAN DER (REDACTIE)
Klein Kapitaal uit het handschrift van Hulthem :[zeventien teksten uit Hs. Brussel, K.B., 15.589-623 uitgegeven en ingeleid door neerlandici, verbonden aan tien universiteiten in Nederland en Belgie [middeleeuwse studies en bronnen XXXIII]
Hilversum Verloren 1992 (1e druk) Grote paperback 192pp incl. index, Als nieuw, porto 2,50 euro. ISBN 9065502483
Book number: D107/3736
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP„ 1995]
In shopping cart

More information

DIJK, H. VAN., GERRITSEN, W.P., LIE, O.S.H. & POEL, D.E. VAN DER. (EDS.)
Klein kapitaal uit het handschrift-Van Hulthem. Zeventien teksten uit Hs. Brussel, K.B. 15.589-623 uitgegeven en ingeleid door neerlandici, verbonden aan tien universiteiten in Nederland en België.
H'sum, 1992. Omslag. 192 pp. (MSB; 33).
¶ uitverkocht
Book number: 20842
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP„ 1796]
In shopping cart

More information

DIJK, H. VAN; GERRITSEN, W.P E.A.
Klein kapitaal uit het handschrift-Van Hulthem. , Zeventien teksten uit Hs. Brussel, K.B., 15.589-623 uitgegeven en ingeleid door neerlandici, verbonden aan tien universiteiten in Nederland en België. .
Hilversum, Verloren, 1992, height in cm: 24 cm, paperback, in goede staat. , 192 pp, pp..
Book number: 8-189
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP„ 998]
Catalogue: Letterkunde
In shopping cart

More information

EDEL, D.R. & W.P. GERRITSEN & K. VEELENTURF [EDS.].
Monniken, ridders en zeevaarders. Opstellen over vroeg-middeleeuwse Ierse cultuur en Middelnederlandse lettekunde.
Amsterdam. Gerard Timmer Prods. 1988. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: frontispiece portrait, 184pp. 11 contributions, notes, bibliographical notes, list works Maartje Draak. Very fine copy. ISBN: 90-5142-013-7.
Book number: 31214
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP„ 1197]
Keywords: 9051420137
In shopping cart

More information

EIBINK, A./ W.J. GERRITSEN/ J.P.L. HENDRIKS.
Hedendaagsche Architectuur in Nederland. Architecture hollandaise d'aujourd'hui. Holländische Baukunst von heute. Dutch architecture of today.
Amsterdam, Uitg. Kosmos, 1937. Orig.cloth, 4to, 155 pp. Eng., Germ., French, Dutch text. Works by i.a. Berghoef, Jan Wils, J.F. Staal, Rietveld, Dudok, van Ravensteyn, van den Broek, Brinkman & v.d.Vlugt, J.J.P. Oud, Peutz, Wouda ( landhuis Waasenaar). Bandontwerp G.V.A. Röling. ( on first free paper signatures + text 'Ter herinnering aan de Oorlogsbuit en de Duitse opstallen)
Book number: A6969
€  66.00 [Appr.: US$ 82.88 | £UK 53 | JP„ 6584]
Catalogue: Architecture
Keywords: architecture
In shopping cart

More information

GERRITSEN, W.P. & MELLE, A.G. VAN RED.
Van Aiol tot de Zwaanridder personages uit de middeleeuwse verhaalkunst en hun voortleven in literatuur, theater en beeldende kunst.
Nijmegen, SUN, 1993. softcover. 1e druk. 17 x 22 cm. Inscr.: . 447 pp., ill., index, rug wat verkleurd, beschrijving van 90 literaire personages/begrippen,. Goed+.
Book number: 12666
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP„ 1995]
In shopping cart

More information

 -
GERRITSEN, W.P. EN VAN MELLE, A.G.
VAN AIOL TOT DE ZWAANRIDDER. PERSONAGES UIT DE MIDDELEEUWSE VERHAALKUNST EN HUN VOORTLEVEN IN LITERATUUR, THEATER EN BEELDENDE KUNST.
Nijmegen, SUN, 1993 Gebrocheerd, blauwe geïllustreerde kartonomslag met flappen, 165 x 220mm., 447pp., uitgebreide z/w illustratie. ISBN 9061683823.
¶ Inleiding - Beschrijvingen - Bibliografie - Register van auteurs en kunstenaars - Register van Verhaalfiguren en historische figuren - Gegevens over de schrijvers van de artikelen - Arturromans - Antieke romans - Germaanse heldenepiek - Karelromans - Miscellanea. In goede staat.
Book number: 24736
€  24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP„ 2394]
Keywords: godsdienstig religieus religious réligieuze letteren letterkunde literair WP. A.G . art religion devotion bijbel bible holy sacre geschiedenis histoire history 9061683823
In shopping cart

More information

GERRITSEN, W.P. / MELLE, A.G. VAN [RED.]
Van Aiol tot de Zwaanridder. Personages uit de middeleeuwse verhaalkunst en hun voortleven in literatuur, theater en beeldende kunst
SUN, 1993. Paperback. Pp: 447. ISBN: 9789061683827. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2114400
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP„ 1197]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789061683827
In shopping cart

More information

GERRITSEN, W.P. & A.G. VAN MELLE [EDS.].
Van Aiol tot de Zwaanridder. Personaties uit de middeleeuwse verhaalkunst en hun voortleven in literatuur, theater en beeldende kunst.
Nijmegen. SUN. 1993. Original publishers sewn light-blue paperback, overlapping pictorial covers, thick 8vo: 448pp. richly illustrated, notes, bibliographical notes, index. Fine copy. Dit boek ontsluit de schatkamer van de middeleeuwse verhaalkunst. Het gaat om verhalen rond Karel de Grote en zijn vazallen, Artur en zijn ridders, Siegfried en andere helden uit de Germaanse epiek, om satirische dierenepiek zoals Reynaert de Vos, om beroemde liefdesparen als Lancelot en Guenevere, Tristan en Isoude, Floris en Blanchefleur en om de vertellingen rond de `ridders' uit de Oudheid zoals Hector, Alexander en Eneas. De auteurs traceren ook het voortleven van deze verhalen tot in onze tijd. ISBN: 978-90-6168-382-7.
Book number: 7820
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP„ 1995]
Keywords: 9789061683827
In shopping cart

More information

GERRITSEN, W.P. / MELLE, A.G. VAN [RED.]
Van Aiol tot de Zwaanridder. Personages uit de middeleeuwse verhaalkunst en hun voortleven in literatuur, theater en beeldende kunst
SUN, 1993. Paperback. Pp: 447. ISBN: 9789061683827. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1998773
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP„ 1247]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789061683827
In shopping cart

More information

GERRITSEN, W.P.
Van Aiol tot de Zwaanridder. Personages uit de verhaalkunst.
Nijmegen, SUN, 1998. 448 pp.,
Book number: 37679
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP„ 1496]
Catalogue: Art General
In shopping cart

More information

GERRITSEN, W.P., AND A.G. VAN MELLE, (ED).,
Van Aiol tot Zwaanridder. Personages uit de middeleeuwse verhaalkunst en hun voortleven in literatuur, theater en beeldende kunst.
SUN, Nijmegen, 1993. 447p. ills. (B&W photographs). Sewn. Spine and cover (bit) discoloured. Gew/weight: Heavy.
Book number: 19410
€  18.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 15 | JP„ 1845]
In shopping cart

More information

GERRITSEN, W.P. & A.G. VAN MELLE
Van Aiol tot de Zwaanridder. Personages uit de middeleeuwse verhaalkunst en hun voortleven in literatuur, theater en beeldende kunst
Nijmegen, Sun, 1993. 448 pp. met vele afb. Orig. omslag (goed ex.)
Book number: AH1530
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP„ 1197]
Catalogue: History of Art
In shopping cart

More information

GERRITSEN, W. P. & A.G. VAN MELLE.
Van Aiol tot de Zwaanridder : personages uit de middeleeuwse verhaalkunst en hun voorleven in literatuur , theater en beeldende kunst.
Nijmegen : SUN, c1993. 447 p. : ill. ; 22 cm. Paperback. Rug verkleurd. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 9061683823
Book number: #236979
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP„ 1197]
Keywords: CULTURAL STUDIES, doos *, *. 9061683823
In shopping cart

More information

GERRITSEN, W.P.; MELLE, A.G. VAN
van aiol tot de Zwaanridder. Personages uit de middeleeuwse verhaalkunst en hun voortleven in literatuur, theater en beeldende kunst.
Nijmegen, Sun, 1993. ill, 444 pp - paperback
Book number: 35602
€  14.50 [Appr.: US$ 18.21 | £UK 11.75 | JP„ 1446]
Catalogue: Middle ages
Keywords: Fairies and tales
In shopping cart

More information

GERRITSEN, W P
Het alfabet als zoekinstrument : een beschouwing over de geschiedenis van de alfabetische index
Leiden, Primavera Pers 2003 geillustreerd 1e dr. - Inaugurele red Universiteit Leiden. - Met bibliogr., index. - (Scaliger-lezingen ; 2). - Gebrocheerd
Book number: U89414
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599]
Catalogue: Boekwetenschap
Keywords: alfabet/indexering
In shopping cart

More information

GERRITSEN, W.P.
Het alfabet als zoekinstrument. Een beschouwing over de geschiedenis van de alfabetische index. Scaliger-Lezingen, nr. 2.
Leiden, Primavera Pers 2003. ill. Or. omslag 40 pp.
Book number: T16450
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599]
Keywords: Letterkunde Nederlands
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search