ascending
descending
found: 69 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

COENE JOZEF FRANÇOIS DE - FRED GERMONPREZ (AUTHOR)
Jozef De Coene.
Kortrijk, Stichting J. De Coene, 1967. 25 x 21,5 cm, 186 pp colour & b/w ill. text in Dutch, publisher's cloth with orig. wrapper. (Biography of the artist, painter, designer, politician and entrepreneur).. .
Book number: 1876
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
In shopping cart

More information

GERMONPREZ, FRED
Het begin van 'De magistraat'. Inleiding Joost Strosse.
Z.p., VWS-Cahiers, 1974. Or. geniet omslag, 16p.
¶ VWS-Cahiers Jg. IX, nr. 4/A - winter 1974. Bibliotheek van de Vlaamse Letteren. Nr. 51. Met biografie en bibliografie. Goed exemplaar.
Book number: 27987
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Keywords: Nederlandse literatuur Tijdschriften VWS-cahiers Vlaamse literatuur West-Vlaanderen
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
De derde hoofdzonde
Leuven, 1958, 227 .pp, hard cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 32069&106G
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
De derde hoofdzonde
Leuven, 1958, 227 .pp, hard cover, 14 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 17059&70B
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GERMONPREZ,FRED
De derde hoofdzonde
Leuven, De Clauwaert. 1958. Linnen band, 14X20,5cm. 232pp. Goed.
Book number: 008747
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
De derde hoofdzonde
De Clauwaert, 1958, 228 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 276593&NL
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
GERMONPREZ FRED
De derde hoofdzonde
Amsterdam, 227 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 21 cm. Roman, 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 177107&43E
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
De derde hoofdzonde
Leuven, 1958, 227 .pp, hard cover, 14 x 20 cm. no dust jacket. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 120762&322G
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
De derde hoofdzonde
Leuven, 1958, 227 .pp, hard cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 32034&106F
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
De derde hoofdzonde
Boekengilde De Clauwaert, 1958. 1e. Gebonden, linnen, met geïllustreerde band (ill.Luc Verstraete), 227p. Goed.
Book number: 10265
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
In shopping cart

More information

GERMONPREZ,FRED
Dossier Bakelandt
Brussel, D.A.P.Reinaert. 1968. Gekartonneerd, 12,5x19,5cm. 224pp. Goed.
Book number: 001647
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: heemkunde
In shopping cart

More information

GERMONPREZ, FRED
Dossier Baekelandt.
Het Volk, 1977. Paperback. Pp: 221. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U767978
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
Haaien op de kust
Boekengilde De Clauwaert, 1973. 1e. Gebonden, linnen, met stofomslag (omslagill. GAL), 21,5cm, 240p. Goed.
Book number: 2021
€  7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 723]
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
Haaien op de kust
De Clauwaert, 1973, 240 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 279351&313E
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GERMONPREZ, FRED
Haaien op de kust
Leuven, De Clauwaert. 1973. geb.met stofw. 13,5x20,5cm. 248pp. in prima staat.
Book number: 016533
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
Haaien op de kust
Leuven, 1973, 240 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 32070&106G
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
Haaien op de kust
Leuven, 1973, 240 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 32039&106F
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
Haaien op de kust
Leuven, 1973, 240 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 120335&322G
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
Hanen en kraaiepoten
Boekengilde De Clauwaert, 1961. 1e. Gebonden, bewerkt, ill. linnen, band Luc Verstraete, 229p, boek in heel goede staat. Goed.
Book number: 5960
€  7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 723]
In shopping cart

More information

GERMONPREZ,FRED
Hanen en kraaiepoten
Leuven, De Clauwaert. 1961. Linnen band, 13,5x20cm. 234pp. Goed.
Book number: 007696
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
Iseland Iseland
Brussel, 241 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. Reinaert reeks 15, cover not so good/omslag onfris, foxing/roestvlekjes, Spine damaged/rug beschadigd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 84577&317B
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GERMONPREZ FRED
Island! Island!
s.d. . Eingebunden/inbound, mit Schutzumschlag/with dustjacket, German text, 230 S. - Walter Verlag. Goed.
Book number: 7368
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Bibliofiele Bijzondere uitgaven
In shopping cart

More information

GERMONPREZ, FRED UND GEORG HERMANOWSKI:
Island, Island -
Berlin : Union Verl., 1956. insgesamt guter Zustand, berieben, Gebrauchsspuren am Einband, Zustand 3, , Island, Island -, Germonprez, Fred und Georg Hermanowski: gut - gebraucht
Book number: BU392103
€  8.99 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 897]
In shopping cart

More information

GERMONPREZ, FRED UND GEORG HERMANOWSKI:
Island, Island -
Berlin : Union Verl., 1956. guter Zustand, sauberes Exemplar, Einband mit Gebrauchsspuren, Zustand 3, , Island, Island -, Germonprez, Fred und Georg Hermanowski: gut - gebraucht
Book number: BU392459
€  8.99 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 897]
In shopping cart

More information

GERMONPREZ, FRED
Island! Island!, Roman
Union Verlag, Berlin, 1959 guter Zustand, sauberes Exemplar, Einband mit Gebrauchsspuren gut - gebraucht
Book number: BU346495
€  6.99 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 697]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search