| ||||
|
|
|
|||
| found: 69 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Jozef De Coene. Kortrijk, Stichting J. De Coene, 1967. 25 x 21,5 cm, 186 pp colour & b/w ill. text in Dutch, publisher's cloth with orig. wrapper. (Biography of the artist, painter, designer, politician and entrepreneur).. . Book number: 1876 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
| In shopping cart More information div> |
Het begin van 'De magistraat'. Inleiding Joost Strosse. Z.p., VWS-Cahiers, 1974. Or. geniet omslag, 16p. ¶ VWS-Cahiers Jg. IX, nr. 4/A - winter 1974. Bibliotheek van de Vlaamse Letteren. Nr. 51. Met biografie en bibliografie. Goed exemplaar. Book number: 27987 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Tijdschriften VWS-cahiers Vlaamse literatuur West-Vlaanderen | In shopping cart More information div> |
De derde hoofdzonde Leuven, 1958, 227 .pp, hard cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 32069&106G € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De derde hoofdzonde Leuven, 1958, 227 .pp, hard cover, 14 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 17059&70B € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De derde hoofdzonde Leuven, De Clauwaert. 1958. Linnen band, 14X20,5cm. 232pp. Goed. Book number: 008747 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De derde hoofdzonde De Clauwaert, 1958, 228 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 276593&NL € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De derde hoofdzonde Amsterdam, 227 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 21 cm. Roman, 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 177107&43E € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De derde hoofdzonde Leuven, 1958, 227 .pp, hard cover, 14 x 20 cm. no dust jacket. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 120762&322G € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De derde hoofdzonde Leuven, 1958, 227 .pp, hard cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 32034&106F € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De derde hoofdzonde Boekengilde De Clauwaert, 1958. 1e. Gebonden, linnen, met geïllustreerde band (ill.Luc Verstraete), 227p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 10265 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Dossier Bakelandt Brussel, D.A.P.Reinaert. 1968. Gekartonneerd, 12,5x19,5cm. 224pp. Goed. Book number: 001647 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: heemkunde
| In shopping cart More information div> |
Dossier Baekelandt. Het Volk, 1977. Paperback. Pp: 221. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U767978 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Haaien op de kust Boekengilde De Clauwaert, 1973. 1e. Gebonden, linnen, met stofomslag (omslagill. GAL), 21,5cm, 240p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 2021 € 7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 723] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Haaien op de kust De Clauwaert, 1973, 240 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 279351&313E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Haaien op de kust Leuven, De Clauwaert. 1973. geb.met stofw. 13,5x20,5cm. 248pp. in prima staat. Book number: 016533 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Haaien op de kust Leuven, 1973, 240 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 32070&106G € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Haaien op de kust Leuven, 1973, 240 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 32039&106F € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Haaien op de kust Leuven, 1973, 240 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 120335&322G € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Hanen en kraaiepoten Boekengilde De Clauwaert, 1961. 1e. Gebonden, bewerkt, ill. linnen, band Luc Verstraete, 229p, boek in heel goede staat. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 5960 € 7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 723] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Hanen en kraaiepoten Leuven, De Clauwaert. 1961. Linnen band, 13,5x20cm. 234pp. Goed. Book number: 007696 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Iseland Iseland Brussel, 241 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. Reinaert reeks 15, cover not so good/omslag onfris, foxing/roestvlekjes, Spine damaged/rug beschadigd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 84577&317B € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Island! Island! s.d. . Eingebunden/inbound, mit Schutzumschlag/with dustjacket, German text, 230 S. - Walter Verlag. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 7368 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Bibliofiele Bijzondere uitgaven | In shopping cart More information div> |
Island, Island - Berlin : Union Verl., 1956. insgesamt guter Zustand, berieben, Gebrauchsspuren am Einband, Zustand 3, , Island, Island -, Germonprez, Fred und Georg Hermanowski: gut - gebraucht Book number: BU392103 € 8.99 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 897]
| In shopping cart More information div> |
Island, Island - Berlin : Union Verl., 1956. guter Zustand, sauberes Exemplar, Einband mit Gebrauchsspuren, Zustand 3, , Island, Island -, Germonprez, Fred und Georg Hermanowski: gut - gebraucht Book number: BU392459 € 8.99 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 897]
| In shopping cart More information div> |
Island! Island!, Roman Union Verlag, Berlin, 1959 guter Zustand, sauberes Exemplar, Einband mit Gebrauchsspuren gut - gebraucht Book number: BU346495 € 6.99 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 697] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page