| ||||
|
|
|
|||
| found: 200 books on 8 pages. This is page 1 - Next page |
Langs de Utrechtse Vecht. Zwolle. Uitgeverij Waanders. 1984. Original publisher's blue paper-covered boards, light blue title spine, pictorial dustjacket, 4to: maps on endpapers, frontispiece, 160pp. very richly illustrated, maps, references, index. Very fine copy - as new. ISBN: 90-6630-921-3. Book number: 30031 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Keywords: 9066309213 | In shopping cart More information div> |
Curiosa, in Nederlandse musea Kramer. 1968, 1e druk. Paperback. 45 pp. Tekst in het Nederlands, Frans, Duits en Engels. Kramers pocket nr. 50. Leesvouw in rug vlekje op schutblad. Goede staat. Book number: 005253 € 3.00 [Appr.: US$ 3.96 | £UK 2.75 | JP¥ 307]
| In shopping cart More information div> |
Curiosa in Nederlandse musea / dans les musées des Pays-Bas / in Niederländischen Museen / In Dutch Museums Kramers Pocket, 1968, 109 .pp, soft cover, 20 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Meertalig/Multilingual/Multilingue. (Magazijn b) Book number: 236266&375D € 3.00 [Appr.: US$ 3.96 | £UK 2.75 | JP¥ 307] Catalogue: Museumcatalogi
Keywords: Museumcatalogi | In shopping cart More information div> |
Curiosa in Nederlandse musea / dans les musées des Pays-Bas / in Niederländischen Museen / In Dutch Museums W. Van Hoeve, 1968, 45 .pp, soft cover, 20 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 247532&375D € 6.00 [Appr.: US$ 7.91 | £UK 5.25 | JP¥ 615] Catalogue: Museumcatalogi
Keywords: Museumcatalogi | In shopping cart More information div> |
Curiosa in Nederlandse musea Den Haag, W. Van Hoeve, 1968. 20 x 12,5 cm, softcover. Book number: 8338 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Art and Architecture
| In shopping cart More information div> |
Brederwiede. 1973-2001 2000. Gekartonneerd. Pp: 84. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1730030 € 8.99 [Appr.: US$ 11.86 | £UK 7.75 | JP¥ 921] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Landschappen in Overijssel 1981. Paperback. Pp: 48. ISBN: 9789070072803. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1654282 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Topografie
Keywords: 9789070072803 | In shopping cart More information div> |
Landschappen in Overijssel Zwolle : Waanders. 1981. Paperback. 1e druk, 48 blz, kleurenfoto's, 21x21 cm, isbn 9070072807, goed exemplaar. Annotatie: In woord en beeld wordt verteld over de diverse landschappen van Overijssel. Book number: 002126 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512]
Keywords: Overijssel ; Plaatsbeschrijvingen | In shopping cart More information div> |
Landschappen in Overijssel. Zwolle, Waanders, 1963. Geïllustreerd. Paperback. 8vo. 96 pp. Book number: 27673 € 9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922] Catalogue: Topography/Topografie
Keywords: topografie / topography | In shopping cart More information div> |
Langs de Linge. Bloeiende boomgaarden en oude stadjes 1982. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 160. ISBN: 9789070072902. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U580799 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Topografie
Keywords: 9789070072902 | In shopping cart More information div> |
Langs de Linge. Bloeiende boomgaarden en oude stadjes. Zwolle, Waanders, 1982. derde druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w (Ger Dekers). 160 pag. MOOI EXEMPLAAR Book number: 62974 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
Keywords: Topography / Dutch ; | In shopping cart More information div> |
Langs de Linge. Bloeiende boomgaarden en oude stadjes. Zwolle 1e Waanders 1982, linn. hard cover groot formaat 160 p. rijk geill. stofhoes, zeer goed. ISBN/EAN: 9070072904. Book number: 24055 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049]
Keywords: 9070072904 | In shopping cart More information div> |
Langs de Linge. Bloeiende boomgaarden en oude stadjes Waanders bv. Zwolle, 1982. Gebonden, illustraties, 160 pp met stofomslag Book number: 101357469 € 18.50 [Appr.: US$ 24.4 | £UK 15.5 | JP¥ 1895]
| In shopping cart More information div> |
Dorpen en stadjes van Twente. Uitgeverij Waanders bv. Zwolle, 1982.. Gebonden, met stofomslag, met illustraties 160 pag. Book number: 101371845 € 18.50 [Appr.: US$ 24.4 | £UK 15.5 | JP¥ 1895]
Keywords: Overijssel | In shopping cart More information div> |
Dorpen en stadjes van Twente. Zwolle. Uitgeverij Waanders. 1982. Original publisher's red cloth hardback, white title spine, blindstamped title frontcover, pictorial dustjacket, 4to: frontispiece, 160pp. very richly illustrated, index, colophon. Very fine copy - as new. ISBN: 90-70072-88-2. Book number: 30538 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
Keywords: 9070072882 | In shopping cart More information div> |
Dorpen en stadjes van Twente 1982. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 160. ISBN: 9789070072889. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U580726 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Lokaal
Keywords: 9789070072889 | In shopping cart More information div> |
Langs de Geul. Zwolle, Uitgeverij Waanders, (1985), 1e druk. Hardcover met stofomslag, 29 x 22 cm. 160 p. Rijk geïllustreerd met fotografische afbeeldingen (grotendeels zw/w), bibliografie, mooi exemplaar. Book number: 7741 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819] Catalogue: Fotografie/Photography
Keywords: Fotografie/Photography Fotoboeken/Photography Books Topografie/Topography Geul Limburg | In shopping cart More information div> |
Langs de Geul. Zwolle. Uitgeverij Waanders. 1985. Original publisher's blue paper-covered boards, blue title spine, pictorial dustjacket, 4to: maps on endpapers, 160pp. very richly illustrated, bibliography, colophon. Very fine copy. o: 198pp. illustrations, plan, conclusion, chronology, table of contents. Fine copy. ISBN: 90-6630-043-4. Book number: 40502 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: 9066300434 | In shopping cart More information div> |
Langs de Geul 1985. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 158. ISBN: 9789066300439. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U580736 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Topografie
Keywords: 9789066300439 | In shopping cart More information div> |
Langs de Geul Waanders, Zwolle, 1985, 1e druk, gebonden, linnen met stofomsl. Pp158, rijk geillustreerd met foto's en tekeningen. Geologische kaartjes. Net ex. Book number: 1111066 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Limburgensia
Keywords: limburg, zuid-limburg, topografie, geologie, belgie, nederland, duitsland, geschiedenis, hydrografie | In shopping cart More information div> |
Langs de Geul Waanders. Hardcover. Stofomslag ietwat gerafeld maar verder is de uitgave in uitstekende staat. ISBN 9789066300439. Book number: 1768-B-261 € 9.60 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 983]
Keywords: 9789066300439 | In shopping cart More information div> |
Regge en Dinkel. Land van levend water. Zwolle. Uitgeverij Waanders. Original publisher's blue paper-covered boards, dark blue title spine, pictorial dustjacket, large 2nd printing [1984], 4to: maps on endpapers, frontispiece, 144pp. very richly illustrated, index. Very fine copy. Uitgave ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van het waterschap " Regge en Dinkel ". ISBN: 90-6630-020-5. Book number: 46770 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: 9066300205 | In shopping cart More information div> |
Regge en Dinkel: land van levend water Zwolle: Waanders, [1984]. door Adriaan Buter; met foto's van Ger Dekkers Met literatuur opgave., registerister uitgegeven ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van het waterschap "registerge en Dinkel" 144 pagina's 29 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 23506 € 14.50 [Appr.: US$ 19.12 | £UK 12.25 | JP¥ 1485] Catalogue: Overijssel
Keywords: 9066300205 | In shopping cart More information div> |
Regge en Dinkel. Land van levend water Waanders. Linnen band. Pp: 144. Uitgave ter gelegenheid van het 100 jarig bestaan van het waterschap 'Regge en Dinkel'. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U29192 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
"Dike and fields of yellow tulips". Photomontage consisting of 4 mounted color photos, 40 x 60 cms. Signed 'Ger Dekkers' and dated '1993' in the lower right. Titled and numbered '4/50' in the lower left. Book number: 21366 € 550.00 [Appr.: US$ 725.4 | £UK 460 | JP¥ 56337] Catalogue: Photography
Keywords: Photography | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page