| ||||
|
|
|
|||
| found: 26 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Weet of rust. Proza van Coornhert. Denkend en schrijvend met een principiële twijfel als uitgangspunt, weet Coornhert als geen ander Nederlands auteur de menselijke waardigheid te verdedigen. Amsterdam. Em. Querido's Uitgeverij bv. 1985. Original publisher's paperback, pictorial frontcover, 12mo: 144pp. illustrations, notes, references. Very fine copy. Volume Griffioen. ISBN: 978-90-214-0552-0. Book number: 43687 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9789021405520 | In shopping cart More information div> |
Weet of rust. Proza van Cornhert Amsterdam, Em. Querido 1985 (eerste druk) paperback, 144 pp., porto 2,00 euro isbn 9021405520 in goede staat, naam op schutblad. Book number: EJP651/70420 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Weet of rust. Proza van Coornhert 1985. Paperback. Pp: 144. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1527627 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Binnen zonder kloppen, verhalen en fragmenten waarin de mens op kantoor centraal staat Ahrend Groep Amsterdam 1990 Gebonden met omslag, geillustreerd in kleur, in goede staat, porto 3,00 euro. Book number: D92/3070 € 7.75 [Appr.: US$ 9.73 | £UK 6.25 | JP¥ 773] Catalogue: Cultuur
| In shopping cart More information div> |
BINNEN ZONDER KLOPPEN - verhalen en fragmenten waarin de mens op kantoor centraal staat. Amsterdam, Ahrend Groep, 1990. 1e druk. Linnen band met stofomslag, 24,5cmx20cm, Net exemplaar. Inleiding: J. C. Koenders. Groot aantal illustraties in kleur van Mart Kempers. Inhoud: 1). Multatuli. 2). Charles Dickens. 3). Stendhal. 4). F. B. Hotz. 5). Isaak Babel. 6). Erich Kästner. 7). F. Bordewijk. 8). Graham Greene. 9). Armando. 10). Nol Gregoor. 11). Heinrich Böll. 12). S. Carmiggelt. 13). A. Alberts. 14). Gerrit Achterberg. 15). A. L. Schneiders. 15). J. C. van Schagen. 16). Maarten 't Hart. 17). Hans Vervoort. Met verantwoording. 95 + (1) pag. Book number: 022257 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: kantoorbaan kantoormeubelen . . öll . . . . . vervoortl | In shopping cart More information div> |
Binnen zonder koppen. Verhalen en fragmenten waarin de mens op kantoor centraal staat. Ahrend Groep Amsterdam 1990. Gebonden S.O. Ills. 96 p. Met bijdragen van 18 auteurs. Illustraties en vormgeving van Mart Kempers. Book number: L8748 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Proza
Keywords: proza vertaald | In shopping cart More information div> |
Binnen zonder kloppen : verhalen en fragmenten waarin de mens op kantoor centraal staat. Amsterdam : Ahrend Groep NV, 1990. Orig. cloth binding. Dustjacket. 96 pp. Ills. Boekverzorging en illustraties Mart Kempers. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. Bloemlezing met werk van : Multatuli, Dickens, Stendhal, F.B. Hotz, Isaak Babel, Erich Kästner, F. Bordewijk, Graham Greene, Armando, Nol Gregoor, Heinrich Böll, S. Carmiggelt, A. Alberts, Gerrit Achterberg, A.L. Schneiders, J.C. van Schagen, Maarten 't Hart * Hans Vervoort.. ISBN Book number: #199855 € 13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Keywords: doos, LITERATURE . | In shopping cart More information div> |
De grenzen van het lichaam Uitgever: Amsterdam University Press Jaar: 1999 , druk 1. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789053563441 -- Budget BoekBook number: 22022 € 12.49 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1246]
Keywords: 9789053563441 | In shopping cart More information div> |
De grenzen van het lichaam. Innerlijk en uiterlijk in de renaissance. Amsterdam, Amsterdam University Press, 1999, 1e druk, Ill.: Geillustreerd. Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: paperback. Book number: 113456 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Algemene geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
DE GRENZEN VAN HET LICHAAM - Innerlijk en uiterlijk in de Renaissance. Amsterdam, Amsterdam University Press, 1999. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 24cmx16cm, Nieuwstaat /Omslag in kleur, 'Utrechtse Renaissance Studies'. Omslagontwerp: Erik Cox. Afbeelding omslag: Caravaggio: 'Ongelovige Thomas'. Inhoud: 1). Arie-Jan Gelderblom en Harald Hendrix: Begrenzing en ontgrenzing - Het menselijk lichaam in de Renaissance. 2) Rudolf zur Lippe: Het lichaam onder het raster - De geometrisering van mens en natuur in de Renaissance. 3). Florike Egmond: Pijn, straf, ontleding en infamie - Lichaamsaantasting in het vroegmodene strafrecht en anatomisch onderwijs. 4). Ann Sophie Lehmann: Op de grens - Lichaamshaar in de kunst van de Renaissance. 5). Arie-Jan Gelderblom: 'Hier liet ick mijn membrum virile afsnijden' - Het lichaam en zijn grenzen in de reisbrieven van Aernout van Overbeke. 6. Bert Treffers: Het lichaam als geloofsmachine - Beeld, metafoor en werkelijkheid in de Italiaanse Barok. 31 afbeeldingen. Met noten en bibliografie. 122 pag,. Book number: 023789 € 19.00 [Appr.: US$ 23.86 | £UK 15.25 | JP¥ 1895] Catalogue: ITALIAN renaissance
Keywords: italia | In shopping cart More information div> |
Literatuur jg11 94/4: Over de grens, geen gesprek op de Drachenfels/ ea Amsterdam, 1994, 60 .pp, paperback, 21 x 28 cm. geïllustreerd, tijdschrift over Nederlandse letterkunde. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 82583&266D € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Mannen en maagden in Hollands tuin: interpretatieve studies van Nederlandse letterkunde 1575-1781 1991. Paperback. Omslag heeft wat lichte beschadigingen maar verder in uitstekende staat! ISBN 9789051700954. Book number: 3930-B-4117 € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: 9789051700954 | In shopping cart More information div> |
Spoorleesboekje 2 [1988] Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 1987. Paperback. 1e druk, 96 blz, 21 cm, ISSN: 0925-1685, goed exemplaar. Annotatie: Zestien verhalen of gedichten waarin treinen of treinreizen een rol spelen. Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen ieder jaar uitgebracht. Book number: 006045 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen | In shopping cart More information div> |
HET SPOORLEESBOEKJE 3 1989. Uitgave: najaar 1988 Nederlandse Spoorwegen. Paperback. In perfecte staat. 93 pag. + verantwoording. Grafische vormgeving: Joost van de Woestijne. Book number: 8 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: verhalen; Vladimir Nabokov, F. Bordewijk e.a. | In shopping cart More information div> |
Spoorleesboekje 2 [1988] Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 1987. Paperback. 1e druk, 96 blz, 21 cm, ISSN: 0925-1685, goed exemplaar. Annotatie: Zestien verhalen of gedichten waarin treinen of treinreizen een rol spelen. Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen ieder jaar uitgebracht. Book number: 005885 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen | In shopping cart More information div> |
Spoorleesboekje 1 [1987] Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 1986. Paperback. 1e druk, 96 blz, 21 cm, ISSN: 0925-1685, goed exemplaaar. Annotatie: Vijftien verhalen over reizen meestal met de trein. Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen uitgegeven. Book number: 005859 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen | In shopping cart More information div> |
Spoorleesboekje 7 [1993] Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 1992. Paperback. 1e druk, 96 blz, 21 cm, literatuur opgave, ISSN: 0925-1685, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Vijftien verhalen of gedichten waarin treinen of treinreizen een rol spelen. Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen ieder jaar uitgebracht. Book number: 006974 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen | In shopping cart More information div> |
SPOORLEESBOEKJE 1993 - 7 Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen 1992. paperback. In keurige staat. 95 pag. Met: Jean Pierre Rawie e.v.a.. Book number: 15428 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: verhalen; oorspronkelijk/vertaald | In shopping cart More information div> |
HET SPOORLEESBOEKJE 6 1992. Uitgave: najaar 1991 Nederlandse Spoorwegen. Paperback. In perfecte staat. 93 pag. + verantwoording. Grafische vormgeving: Joost van de Woestijne. Book number: 10845 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: verhalen; Cees Nooteboom, Willem Wilmink, S. Carmiggelt e.a. | In shopping cart More information div> |
Spoorleesboekje 8 [1994] Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 1993. Paperback. 1e druk, 96 blz, 21 cm, literatuur opgave, ISSN: 0925-1685, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Achttien verhalen of gedichten waarin treinen of treinreizen een rol spelen. Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen ieder jaar uitgebracht. Book number: 006350 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen | In shopping cart More information div> |
Spoorleesboekje 6 [1992] Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 1991. Paperback. 1e druk, 93 blz, 21 cm, goed exemplaar. Annotatie: Vijftien korte verhalen, waarin de trein of treinreizen een rol spelen. Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen ieder jaar uitgebracht. Book number: 006235 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen | In shopping cart More information div> |
Spoorleesboekje 1 [1987] Utrecht : Nederlandse Spoorwegen. 1986. Paperback. 1e druk, 96 blz, 21 cm, ISSN: 0925-1685, goed exemplaaar. Annotatie: Vijftien verhalen over reizen meestal met de trein. Op initiatief van de Nederlandse Spoorwegen uitgegeven. Book number: 005851 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Bloemlezing, Verhalen | In shopping cart More information div> |
De vrouw in de Renaissance. Amsterdam University Press. 1994, 1e Druk. (ISBN: 9053561064) . Book, In de reeks Utrecht Renaissance Studies. 79 blz. Nieuw. Book number: 009963 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: 9053561064 | In shopping cart More information div> |
De Vrouw in de Renaissance 1994. Paperback. Pp: 79. ISBN: 9789053561065. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U204917 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789053561065 | In shopping cart More information div> |
'k Wil rijmen wat ik bouw: twee eeuwen topografische poëzie Amsterdam: Querido, 1994. samenst.: Arie Jan Gelderblom Bloemlezing van gedichten van Nederlandse dichters uit de periode 1600-1800 over onderdelen van het Nederlandse landschap. Met literatuur opgave 164 pagina's 19 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 25136 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur voor 1850
Keywords: 9021405814 | In shopping cart More information div> |