ascending
descending
found: 148 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

BRUMMEL, L., E.A.B.J. TEN BRINK, J.P. V. DOOREN, H. ENNO VAN GELDER, H. GERLACH, ETC.
Driekwart eeuw historisch leven in Den Haag. Historische opstellen uitgegeven ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van het Historisch Gezelschap te 's-Gravenhage.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1975. Wrappers (paperback) viii,216 pp. - (covers sl. discoloured, small signs of use, although still good copy).
Book number: 3858
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

WILLEM VAN ORANJE --- COLENBRANDER, H.T. / ENNO VAN GELDER, H.A. / HUIZINGA, J. / E.A.
Willem van Oranje.
Amsterdam, Van Kampen & Zoon N.V. 1933. ing. met stofomslag 220 pp. Bijzondere afl. van De Gids.
Book number: G1835
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis WILLEM VAN ORANJE
In shopping cart

More information

ELLMERS, D., H.ENNO VAN GELDER, A.L.H.HAGE A.O.
Handel en wandel in de Dertiende Eeuw.
Muiderberg. De Bataafsche Leeuw. St. Commité Oud Muiderberg. 1986. Gr.8°. 139pp. Or.linn.met st.omsl. Illustr.Publicatie nr. 26.
Book number: 9002
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: Geschichte, Geschiedenis, History
In shopping cart

More information

ELLMERS, DR. D./ PROF. DR. H. ENNO VAN GELDER/ DRS. A. L. H. HAGE E.A.
Handel en wandel in de dertiende eeuw.
De Bataafsche Leeuw. Amsterdam. Amsterdam, 1986. Geb. en geïll. met s.o. 139 pag.
Book number: 101305359
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Geschiedenis Nederland.
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A. E.A.
De barok
Den Haag, Servire, 1965. Ingenaaid, 113p., G, Lezingen School voor Taal- en Letterkunde
Book number: 19742
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: lit/secundair
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
Van beeldenstorm tot pacificatie. 8 opstellen, Amsterdam 1964, 275 pag.
Price outside EU (no VAT): euro 6
Book number: 41699
€  6.36 [Appr.: US$ 7.99 | £UK 5.25 | JP¥ 634]
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
Erasmus, schilders en rederijkers. De religieuze crisis der 16e eeuw weerspiegeld in toneel- en schilderkunst
Groningen, Noordhoff, 1959. 128 pp + platen - ingenaaid
Book number: 24652
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Catalogue: Dutch History
Keywords: Arts, Theatre, Religion
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A. (RED.),
Gegevens betreffende roerend en onroerend bezit in de Nederlanden in de 16e eeuw. I: Adel, boeren, handel en verkeer; II: Industrie, vrije beroepen.
's-Grv., Nijhoff, 1972-73. 2 dln. Groot 8vo. XX+636;408 pp. Reg. Gebonden. Buckram. Goed ex. R.G.P. (Grote serie): 140, 141.
Book number: 21536
€  60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
Keywords: Economische geschiedenis. Nederland Netherlands Holland Dutch enno van gelder, h.a 1500 - 1600
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A. DR
Gegevens betreffende roerend en onroerend bezit in de nederlanden in de 16e eeuw. Delen 1 en 2 (= volledig!). Deel 1: Adel, boeren, handel en verkeer. Deel 2: Industrie, vrije beroepen.
s Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1972-1973. 2 vols.; Rijks Geschiedkundige Publicatiën 140/141; green cloth; 636 + 408 pp. Bibliografie, index persoonsnamen, index plaatsnamen, index beroepen, index van bijzondere onderwerpen, index van kerkelijke instellingen. very good
Book number: 19720062
€  100.00 [Appr.: US$ 125.57 | £UK 80.25 | JP¥ 9975]
Catalogue: HISTORY
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
Gegevens betreffende roerend en onroerend bezit in de Nederlanden. Deel 2, Industrie, vrije beroepen.
's-Gravenhage, 1973. Linnen. 4to. iv,408 pp. (RGPgs 141).
Book number: 33845
€  42.00 [Appr.: US$ 52.74 | £UK 33.75 | JP¥ 4190]
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.,
Gegevens betreffende roerend en onroerend bezit in de Nederlanden in de 16e eeuw, 2 delen, 's-Gravenhage 1972-1973, 636+408 pag., geb. [ R.G.P., 140 + 141].
Price outside EU (no VAT): euro 60
Book number: 50727
€  63.60 [Appr.: US$ 79.86 | £UK 51 | JP¥ 6344]
Keywords: /Economische geschiedenis
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, DR. H.A.
Getemperde vrijheid. Een verhandeling over de verhouding van Kerk en Staat in de Republiek der Verenigde Nederlanden en de vrijheid van meningsuiting in zake godsdienst, drukpers en onderwijs, gedurende de 17e eeuw.
Groningen. Wolters-Noordhoff. 1972. Original publisher's sewn gray paperback, title spine and frontcover, yellow dustjacket, large 8vo: [viij], 302pp. footnotes, bibliographical ntes, index persons & places & subjects. Very fine copy. Volume 26: Historische Studies. ISBN: 90-01-39012-9.
Book number: 33311
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: 9001390129
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
Getemperde vrijheid. Een verhandeling over de verhouding van kerk en staat in de Republiek der Verenigde Nederlanden en de vrijheid van meningsuiting inzake godsdienst, drukpers en onderwijs gedurende de 17e eeuw. Groningen, 1972.
Gebonden, 302 pag. Price outside EU (no VAT): euro 22
Book number: 54980
€  23.32 [Appr.: US$ 29.28 | £UK 18.75 | JP¥ 2326]
Catalogue: Boekverboden
Keywords: /Boekverboden
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
Getemperde vrijheid. Een verhandeling over de verhouding van kerk en staat in de Republiek der Ver. Nederlanden en de vrijheid van meningsuiting inzake godsdienst, drukpers en onderwijs, gedurende de 17e- eeuw. Groningen, 1972.
Ingenaaid, 302 pag. Belangrijke studie over dissidenten, het bestrijden der katholieken, de censuur der drukpers, onderwijs op scholen en universiteit, De la Court, Spinoza, van Limborch, John Locke, Pierre Bayle, etc. Price outside EU (no VAT): euro 24
Book number: 53080
€  25.44 [Appr.: US$ 31.95 | £UK 20.5 | JP¥ 2538]
Catalogue: Misdaad
Keywords: /Misdaad
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER,H.A.
In ons Gemeente-museum
's-Gravenhage, Gemeente Den Haag,1936. Halflinnen. 51 platen met toelichting.
Book number: 40208
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Art
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
Jacob Burckhardts denkbeelden over kunst en kunstenaars.
Amsterdam : Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij,1962. Paperback. 64 pp. (Mededelingen der Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, Afd. Letterkunde. Nieuwe Reeks, deel 25, No. 6). Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN
Book number: #101805
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ART, doos aesthetics.
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
De levensbeschouwing van Cornelis Pieterszoon Hooft, burgemeester van Amsterdam [1547-1626]. Met een inleiding door Prof. Dr. P.B.M. Blaas en een personenregister door Prof. Dr. E.O.G. Haitsema Mulier.
Utrecht. HES Publishers. 1982. Original publisher's sewn red paperback, pictorial frontcover, tall 8vo: frontispiece portrait, xvi, 242pp. notes, bibliographical notes, appendices, index persons. Very fine copy. Volume 15: HES Historische Herdrukken, onder redactie van J.A.L.Lancée [Amsterdam 1918]. ISBN: 978-90-6194-153-8.
Book number: 3447
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789061941538
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
De levensbeschouwing van Cornelis Pieterszoon Hooft, burgemeester van Amsterdam, 1547-1626. Met een inleiding door P.B.M. Blaas en een personenregister door E.O.G. Haitsma Mulier.
Utrecht, H &S, 1982. Paperback (rug verkleurd). XV, 240 pp.- (Hes hist. herdrukken).
Book number: 60051
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ; Amsterdam Studies literatuur
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.,
Nederland sinds de zestiende eeuw;
A'dam, Van Kampen, 1937, 1e, 208p., linnen, met stofomslag, afbn., reg., Patria VIII,
Book number: 16788
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
Nederland sinds de zestiende eeuw.
P.N. van Kampen & Zoon Amsterdam 1937. Gebonde S.O. Ills. 208 p. Patria VIII. bibliotheekstempeltje
Book number: L4179
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
Nederlandse dorpen in de 16e eeuw, Amsterdam 1953, 147 pag., geïll.
Price outside EU (no VAT): euro 12
Book number: 30857
€  12.72 [Appr.: US$ 15.97 | £UK 10.25 | JP¥ 1269]
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
Nederlandse dorpen in de 16e eeuw.
Amsterdam. N.V. Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij. 1953. Original publisher's sewn light-blue wrappers, title spine and frontcover, small 4to: 148pp. maps, footnotes & references, tables. Very fine copy. Volume 59 nr 2: Verhandelingen der Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen. Afd. Letterkunde - Nieuwe Reeks.
Book number: 51900
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A. ET AL
De Pelgrimstocht Der Mensheid
Zeist, De Haan. 1960. Geïll. Wereldgeschiedenis III, Contrareformatie, de bloeitijd van het absolutisme rede en romantiek. paperback, 192 pp, goede staat.
Book number: 000773
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Absolutisme,
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER,H.A
Prof. Dr. Johan Huizinga. Gedachten en beelden uit zijn werk
Utrecht, Oosthoek,1947. 193P. Halflinnen. Illustraties.
Book number: 41204
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Historiografie
In shopping cart

More information

ENNO VAN GELDER, H.A.
Prof. Dr. Johan Huizinga. Gedachten en beelden uit zijn werk.
Utrecht, A. Oosthoek, 1947. Gebonden S.O. VII + 193 p. Ills.
Book number: K9637
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search