| ||||
|
|
|
|||
| found: 142 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
Vluchtige verhuizing. Amsterdam, Athenaeum Polak & van Gennep. 1976, 49 pp, Paperback Book number: 101542609 € 10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Gedichten bij tekeningen. Amsterdam, C.J. Aarts, 1974. Geïllustrerd. Linnen. Met stofomslag. Gebonden. 8vo. z.p. Eén van de exemplaren van de luxe, linnen gebonden editie van 100 ex. Book number: 35163 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie | In shopping cart More information div> |
Gedichten bij tekeningen. Amsterdam, C.J. Aarts, 1974. Or. omslag, ongepagineerd. ¶ Oplage 500 + 100 exemplaren. Minimaal verkleurd; goed exemplaar. Book number: 20984 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Geel, Chr. J. van Geïllustreerde uitgaven Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Gedichten bij tekeningen, A'dam, C. J. Aarts, 2e dr.1974, Ing., Waarschijnlijk is dit de tweede druk in 500 exx. Tekeningen van Chr.; T. dichtte., Book number: 12285 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Gedichten bij tekeningen. Amsterdam: Aarts, 1972. 1e dr. 15 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 12025 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poëzie: na 1945
| In shopping cart More information div> |
Gedichten bij tekeningen. C. J. Aarts, Amsterdam, 1974, 1e druk. Gebrocheerd. Tekeningen van Chr. Geel. Grafische verzorging: Jan Willem Stas. Exx. 600. Pp niet genummerd. Omslag licht verkleurd. Book number: gn13555 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Geillustreerd
Keywords: poëzie, geillustreerd, nederlands | In shopping cart More information div> |
Een barbaars Versilles. Castricum, Stichting Van Geel, 1980, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 36 p., opl.300 ex. Book number: 6345 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Een barbaars Versailles. Castricum, Stichting Chr.J. van Geel, 1980. Ingenaaid met stofomslag. 36 p. Gedrukt in een oplage van 300 exemplaren. 1e druk. Book number: 2576 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
Begane grond. Woubrugge, Avalon Pers, 1985. Or. omslag, ongepagineerd. ¶ Oplage genummerde 160 exemplaren op Immortal Fire. Niet opengesneden; mooi exemplaar. Book number: 20686 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Bibliofilie Nederlandse literatuur Poëzie Relatiegeschenk | In shopping cart More information div> |
Begane grond Woubrugge, Avalon Pers. 1985. Uitgegeven in opdracht van de Stichting Chr. J. van Geel; oplage van 160 genummerde [69] ex. bestemd voor de donateurs van de Stichting Chr. J. van Geel; deels eerder verschenen in: De Revisor ; 1984/6. Book number: 001377 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
| In shopping cart More information div> |
Begraafplaats De Geest. Vier gedichten. Laatste uitgave van de Jaap Meijer pers, afgemaakt door Peter Yvon de Vries van 'De Lange Afstand'. Bibliofiele editie in oplage van 100 exempl. op Zerkal Bütten. Castricum, Stichting Chr. J. van Geel. 1987. 8 pp. Gebrocheerd. Book number: 33510 € 60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Fine printing Poëzie | In shopping cart More information div> |
Chr. J. van Geel, een bundel over zijn poëzie. Utrecht, Reflex, 1979. Paperback.Met foto's en bibliografie. 190 pag. « Als nieuw » * Een bundel over zijn poëzie, oorspronkelijk verschenen in 1974 als RAAM-nummer (102), nu herzien en vermeerderd met 9 nieuwe artikelen. Book number: 6172 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Studies ; Remainder | In shopping cart More information div> |
Chr. J. van Geel, 'De ene kunst leeft nooit zonder de andere, althans niet bij mij', A'dam, Meulenhoff, 1e dr.1977, 96p., Ing., Book number: 16677 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Chr. J. van Geel. Stedelijk Museum Amsterdam 15 dec - 22 jan. (Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961). Or.omslag met doorzichtig stofomslag, ongepagineerd. ¶ Kat. 284. Geïllustreerd door de auteur en met gedichten in facsimile van zijn handschrift. Bijgevoegd: het vouwblad bij de tentoonstelling. Stofomslag iets verkleurd en met een paar kreukjes in de bovenkant. Book number: 20662 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Kunst Nederlandse literatuur Stedelijk Museum Tentoonstellingscatalogi | In shopping cart More information div> |
Chr. J. van Geel, Een bundel over zijn poëzie. Onder redactie van -, Utrecht, Reflex, 1e dr.1979, 190p., Ing., Typ.: Richard van den DOOL Ills.: Fotokatern. Tekeingen Bibliografie. Herdruk van het Raam-nummer (met dus veel poëzie) vermeerderd met 9 artikelen o.a. vanVan Deel, Verheul, Otten en Fokkema, Book number: 7577 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Chr. J. van Geel. Een bundel over zijn poëzie. Oorspronkelijk verschenen als RAAM-nummer, vermeerdert met 9 nieuwe artikelen. Utrecht, Reflex. 1979. 190 pp. Ills. Paperback. * Omslag versleten. Book number: 33519 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Letterkunde
Keywords: Letterkunde | In shopping cart More information div> |
CHR.J. VAN GEEL POEZIE EN BEELDEND WERK. 9 juni 1980 Literaire avond - medewerking Elly de Waard en Kees Verheul. 9 tot en met 29 juni 1980 tentoonstelling: Literair Café - Nijmeegs Museum "Commanderie van St. Jan. Slappe kaft/geniet. Kaft wat beduimeld. Goed. 24 pag. w.o. Bibliografie. Geïllustreerd. Book number: 10528 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Kunstcatalogus | In shopping cart More information div> |
Chr.J. van Geel. Cat.nr. 284. Stedelijk Museum Amsterdam. 1961 1962. Ills. Paperback/ dustjacket. * Jacket sl. worn. Book number: 77409 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Catalogus
Keywords: Catalogus Dubbeltalenten Kunst Naoorlogse Kunst Stedelijk Museum Tekeningen | In shopping cart More information div> |
Chr. J. van Geel Schiedam (Stedelijk Museum) 1978; 13 pp.; exh.cat. with texts in Dutch by L.J. Pieters and Tom van Deel, bibliography and b/w ill.; stapled wrappers; 29,5 x 21 cm; rare; Book number: 81763 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Exhibition ; | In shopping cart More information div> |
Dan kom ik aan, als het schikt. Drie brieven aan Nescio. Nawoord Elly de Waard. 1ste druk, 300 ex. Castricum, Stichting Chr. J. van Geel. 1979. 24 p. Cahiersteek met stofomslag. * Stofomslag heeft vlekje en is op de rug verkleurd. Book number: 90674 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Brieven Literatuur, Nederlandse | In shopping cart More information div> |
Dank aan de koekoek. Texten. G. A. van Oorschot, Amsterdam.. 1e druk sept. 1980. 160 pp. Geïll. Gebonden Licht beschadigd Book number: 101476720 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Literatuur. | In shopping cart More information div> |
Dank Aan de Koekoek (Teksten) Amsterdam, G.A. van Oorschot. 1980, 1st Edition. (ISBN: 9028204830). Hardcover. Book, Good/No Jacket. Book number: 000748 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9028204830 poëzie | In shopping cart More information div> |
Dank aan de koekoek. Amsterdam, Van Oorschot, 1980. Linnen met stofomslag. 160 p. ¶ 1ste druk. Book number: #939 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Dank aan de koekoek Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1980. Gebonden met stofomslag, 1e druk. 160 pp. Teksten. maat boek hxb 200 x 125 mm. Goed. Book number: 803 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Poëzie
Keywords: nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Dank aan de koekoek. Teksten. Amsterdam, G.A. van Oorschot, z.j. (1980). Or. linnen met omslag, 160+4p. ¶ Eerste druk; met illustraties van de auteur. Vrijwel perfect exemplaar. Book number: 12086 € 13.50 [Appr.: US$ 16.95 | £UK 11 | JP¥ 1347] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page