ascending
descending
found: 147 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

GEEL, CHR.J. VAN
Dank aan de koekoek (teksten)
Amsterdam, Van Oorschot, 1980, 1ste druk. Linnen band met stofomslag/with dustjacket, 160 pp, 20 x 13 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Stofomslag licht verkleurd. Zeer goed / very good.
Book number: 24927
€  12.50 [Appr.: US$ 16.59 | £UK 10.5 | JP¥ 1276]
Catalogue: Poëzie - Poetry
In shopping cart

More information

GEEL, CHR.J. VAN
Spinroc en andere verzen
Amsterdam, Van Oorschot, 1975, 2de druk. Paperback met stofomslag/with dustjacket, 147 pp, 20 x 13 cm. Stofomslag licht verkleurd en langs de randjes licht beschadigd.. Zeer goed / very good.
Book number: 24929
€  12.50 [Appr.: US$ 16.59 | £UK 10.5 | JP¥ 1276]
Catalogue: Poëzie - Poetry
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN
Het zinrijk
Amsterdam, Van Oorschot, 1971, 1ste druk. Linnen band met stofomslag/with dustjacket, 205 pp, 20 cm. Uit de nalatenschap van Ed Leeflang. Goed / good.
Book number: 24073
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
Catalogue: Poëzie - Poetry
In shopping cart

More information

 -
DEEL, T. VAN & CHR.J. VAN GEEL.
Gedichten bij tekeningen.
Amsterdam, C.J. Aarts., 1974, 2e druk, pb. Tekeningen. Vlekje achterkant..
Book number: 4866
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

DEEL, T. VAN & GEEL, CHR. J. VAN.
Gedichten bij tekeningen.
Amsterdam, C.J. Aarts, 1974. Geïllustrerd. Linnen. Met stofomslag. Gebonden. 8vo. z.p. Eén van de exemplaren van de luxe, linnen gebonden editie van 100 ex.
Book number: 35163
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie
In shopping cart

More information

DEEL, T. VAN & CHR.J. VAN GEEL.
Gedichten bij tekeningen.
Amsterdam: Aarts, 1972. 1e dr. 15 p. Pbck. .
Book number: 12025
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
In shopping cart

More information

DEEL, T. VAN & GEEL, CHR. J. VAN,
Gedichten bij tekeningen,
A'dam, C. J. Aarts, 2e dr.1974, Ing., Waarschijnlijk is dit de tweede druk in 500 exx. Tekeningen van Chr.; T. dichtte.,
Book number: 12285
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

DEEL, T. VAN & CHR.J. VAN GEEL
Gedichten bij tekeningen.
C.J.Aarts. 1974, 1e druk. Soft Cover. zw.w.afb. Naam op schutblad. Goede staat.
Book number: 015091
€  4.50 [Appr.: US$ 5.97 | £UK 4 | JP¥ 459]
Keywords: Gedichten
In shopping cart

More information

DEEL, T. VAN ; GEEL, CHR. J.
Gedichten bij tekeningen.
C. J. Aarts, Amsterdam, 1974, 1e druk. Gebrocheerd. Tekeningen van Chr. Geel. Grafische verzorging: Jan Willem Stas. Exx. 600. Pp niet genummerd. Omslag licht verkleurd.
Book number: gn13555
€  9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919]
Catalogue: Geillustreerd
Keywords: poëzie, geillustreerd, nederlands
In shopping cart

More information

DEEL, T. VAN & CHR.J. VAN GEEL
Gedichten bij tekeningen.
Amsterdam, C.J. Aarts, 1974. Or. omslag, ongepagineerd.
¶ Oplage 500 + 100 exemplaren. Minimaal verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 20984
€  7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
Keywords: Geel, Chr. J. van Geïllustreerde uitgaven Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN.
Aan een afwezige in mijn omgeving.
Terhorst, Prop, 1986. Oorspr. omslag. Onafgesneden. 12 p.
¶ 1ste druk. - Oplage: 50 ex. op Zerkall-Bütten.
Book number: #64121
€  22.00 [Appr.: US$ 29.2 | £UK 18.5 | JP¥ 2246]
In shopping cart

More information

 -
GEEL, CHR.J. VAN
Een barbaars Versilles.
Castricum, Stichting Van Geel, 1980, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 36 p., opl.300 ex.
Book number: 6345
€  18.00 [Appr.: US$ 23.89 | £UK 15.25 | JP¥ 1838]
In shopping cart

More information

GEEL, CHR.J. VAN
Een barbaars Versailles.
Castricum, Stichting Chr.J. van Geel, 1980. Ingenaaid met stofomslag. 36 p. Gedrukt in een oplage van 300 exemplaren. 1e druk.
Book number: 2576
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN
Begane grond
Woubrugge, Avalon Pers. 1985. Uitgegeven in opdracht van de Stichting Chr. J. van Geel; oplage van 160 genummerde [69] ex. bestemd voor de donateurs van de Stichting Chr. J. van Geel; deels eerder verschenen in: De Revisor ; 1984/6.
Book number: 001377
€  40.00 [Appr.: US$ 53.1 | £UK 33.5 | JP¥ 4084]
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN
Begane grond.
Woubrugge, Avalon Pers, 1985. Or. omslag, ongepagineerd.
¶ Oplage genummerde 160 exemplaren op Immortal Fire. Niet opengesneden; mooi exemplaar.
Book number: 20686
€  40.00 [Appr.: US$ 53.1 | £UK 33.5 | JP¥ 4084]
Keywords: Bibliofilie Nederlandse literatuur Poëzie Relatiegeschenk
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN.
Begraafplaats De Geest. Vier gedichten. Laatste uitgave van de Jaap Meijer pers, afgemaakt door Peter Yvon de Vries van 'De Lange Afstand'.
Bibliofiele editie in oplage van 100 exempl. op Zerkal Bütten. Castricum, Stichting Chr. J. van Geel. 1987. 8 pp. Gebrocheerd.
Book number: 33510
€  60.00 [Appr.: US$ 79.64 | £UK 50.25 | JP¥ 6127]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Fine printing Poëzie
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN/WAARD, ELLY DE,
Chr. J. van Geel, Een bundel over zijn poëzie. Onder redactie van -,
Utrecht, Reflex, 1e dr.1979, 190p., Ing., Typ.: Richard van den DOOL Ills.: Fotokatern. Tekeingen Bibliografie. Herdruk van het Raam-nummer (met dus veel poëzie) vermeerderd met 9 artikelen o.a. vanVan Deel, Verheul, Otten en Fokkema,
Book number: 7577
€  12.50 [Appr.: US$ 16.59 | £UK 10.5 | JP¥ 1276]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN & WAARD, E. DE (RED.).
Chr. J. van Geel. Een bundel over zijn poëzie. Oorspronkelijk verschenen als RAAM-nummer, vermeerdert met 9 nieuwe artikelen.
Utrecht, Reflex. 1979. 190 pp. Ills. Paperback. * Omslag versleten.
Book number: 33519
€  7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP¥ 715]
Catalogue: Letterkunde
Keywords: Letterkunde
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN.
Chr.J. van Geel. Cat.nr. 284.
Stedelijk Museum Amsterdam. 1961 1962. Ills. Paperback/ dustjacket. * Jacket sl. worn.
Book number: 77409
€  7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP¥ 715]
Catalogue: Catalogus
Keywords: Catalogus Dubbeltalenten Kunst Naoorlogse Kunst Stedelijk Museum Tekeningen
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN/WAARD, ELLY DE,
Chr. J. van Geel, 'De ene kunst leeft nooit zonder de andere, althans niet bij mij',
A'dam, Meulenhoff, 1e dr.1977, 96p., Ing.,
Book number: 16677
€  12.50 [Appr.: US$ 16.59 | £UK 10.5 | JP¥ 1276]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN - WAARD, ELLY DE.
Chr. J. van Geel, een bundel over zijn poëzie.
Utrecht, Reflex, 1979. Paperback.Met foto's en bibliografie. 190 pag. « Als nieuw » * Een bundel over zijn poëzie, oorspronkelijk verschenen in 1974 als RAAM-nummer (102), nu herzien en vermeerderd met 9 nieuwe artikelen.
Book number: 6172
€  7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP¥ 715]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Studies ; Remainder
In shopping cart

More information

GEEL, CHR.J. VAN (1917-1974)
CHR.J. VAN GEEL POEZIE EN BEELDEND WERK. 9 juni 1980 Literaire avond - medewerking Elly de Waard en Kees Verheul.
9 tot en met 29 juni 1980 tentoonstelling: Literair Café - Nijmeegs Museum "Commanderie van St. Jan. Slappe kaft/geniet. Kaft wat beduimeld. Goed. 24 pag. w.o. Bibliografie. Geïllustreerd.
Book number: 10528
€  7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
Keywords: Kunstcatalogus
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN
Chr. J. van Geel. Stedelijk Museum Amsterdam 15 dec - 22 jan.
(Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961). Or.omslag met doorzichtig stofomslag, ongepagineerd.
¶ Kat. 284. Geïllustreerd door de auteur en met gedichten in facsimile van zijn handschrift. Bijgevoegd: het vouwblad bij de tentoonstelling. Stofomslag iets verkleurd en met een paar kreukjes in de bovenkant.
Book number: 20662
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Keywords: Kunst Nederlandse literatuur Stedelijk Museum Tentoonstellingscatalogi
In shopping cart

More information

GEEL, CHR. J. VAN.
Dank aan de koekoek. Teksten.
Amsterdam, G. A. van Oorschot, 1980. Orig. cloth, gilt. With dustjacket. 164 pp.; 20 cm. 1st. ed. Text in Dutch. Very good. ISBN: 9028204830. Gewicht/Weight: 380 grs.
Book number: 28357
€  9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919]
In shopping cart

More information

 -
VAN GEEL, CHR. J.
Dank aan de Koekoek (teksten).
G.A. van Oorschot: Amsterdam, 1980. Linnen met stofomslag,12x20x2 cm, 160 pp., in goede staat, licht versleten randjes stofomslag.(ISBN: 9028204830). 'Please order first, before collecting books from our shop.'
Book number: 18908
€  12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225]
Catalogue: Poëzie
Keywords: 9028204830
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search