ascending
descending
found: 67 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

 -
BLÉCOURT, WILLEM DE / FRIJHOFF, WILLEM / GIJSWIJT-HOFSTRA, MARIJKE (ONDER REDACTIE VAN)
Grenzen van genezing. Gezondheid, ziekte en genezen in Nederland, zestiende tot begin twintigste eeuw
Hilversum, Verloren. 1993, Eerste druk. (ISBN: 9065503668). 320 pp. Register. Zw/w illustraties. Amsterdamse Historische reeks, grote serie deel 16. Ingenaaid/. Lichte gebruikssporen.
Book number: 11803
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: 9065503668
In shopping cart

More information

TE BOEKHORST, PETER & BURKE, PETER & FRIJHOFF, WILLEM [ REDACTIE ]
Cultuur en maatschappij in Nederland 1500-1850. Een historisch-antropologisch perspectief
Boom / Open Universiteit, 1992. Paperback. Pp: 372. ISBN: 9789053520437. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2026007
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789053520437
In shopping cart

More information

CUSVELLER, SJOERD [REDACTIE] COR WAGENAAR, WILLEM FRIJHOFF, NANCY STEIBER, MICHELLE PROVOOST
Stad! : de stad en haar Identiteit
Hoogezand : Molior. 1994. Paperback met Flappen. 1e druk, 108 blz, illustraties, foto's, 25 cm, literatuur opgave, isbn 9055360058, uitstekend exemplaar. Annotatie: Het begrip 'identiteit van de stad' beschreven vanuit vier invalshoeken, met de nadruk op de stad Groningen. Uitgave naar aanleiding van het 950-jarig jubileum van de stad Groningen in 1990.
Book number: 005524
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: Stedenbouw, Groningen (stad), Opstellen, Bouwkunst, Geschiedenis
In shopping cart

More information

CUSVELLER, SJOERD [REDACTIE] COR WAGENAAR, WILLEM FRIJHOFF, NANCY STEIBER, MICHELLE PROVOOST
Stad! : de stad en haar identiteit [Het begrip 'identiteit van de stad' beschreven vanuit vier invalshoeken, met de nadruk op de stad Groningen. Uitgave naar aanleiding van het 950-jarig jubileum van de stad Groningen in 1990]
Hoogezand : Molior. 1994, 1e druk, paperback met flappen, 108 blz, illustraties, foto's, 25 cm, literatuur opgave, isbn 9055360058, als nieuw.
Book number: 105620064
€  28.00 [Appr.: US$ 35.16 | £UK 22.5 | JP¥ 2793]
Catalogue: Groningana
Keywords: geschiedenis groningen
In shopping cart

More information

DUPONT-BOUCHAT (MARIE-SYLVIE), FRIJHOFF (WILLEM), MUCHEMBLED (ROBERT)
Prophètes et sorciers dans les Pays-Bas, XVIe-XVIIIe siècle. Préf. de J. Delumeau.
Paris, Hachette, 1978. In-8 br, 366 pp,fig. et tableaux dans le texte. Bonne condition.
Book number: 448507
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

DUPONT-BOUCHAT, MARIE-SYLVIE & FRIJHOFF, WILLEM & MUCHEMBLED, ROBERT.
Prophètes et Sorciers dans les Pays-Bas, XVIe - XVIIIe Siècle.
Paris, Hachette, 1978. In-8°. 366p. br. ISBN : 2-01-001830-3..
Book number: 140-193
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
Catalogue: Histoire 17/18e
Keywords: Histoire. Esotérisme. Sorcellerie. Pays-Bas. Prophéties. Prophète.
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM & MARIJKE SPIES.
1650 Bevochten eendracht.
Den Haag: SDU, 1999. 704 p. Linnen met s.o.. .
Book number: 11062
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
Catalogue: History
Keywords: 17th century
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM / SPIES, MARIJKE
1650. Bevochten eendracht. Nederlandse cultuur in Europese context.
SDU Uitgevers - Den Haag 1999. Gebonden met stofomslag, 704 blz.
Book number: 6704
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM & MARIJKE SPIES
1650. Bevochten eendracht.
Den Haag. Sdu Uitgevers. 1999. Original publisher's dark brown cloth hardback, yellow lettering spine and frontcover, pictorial dustjacket, 4to: 704pp. very richly illustrated, conclusion, notes, bibliography, index persons, credits, colophon. Very fine copy - as new. Volume 1: Nederlandse Cultuur in Europese Context. ISBN: 978-90-12-08621-9.
Book number: 35141
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: 9789012086219
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM EN MINKE HIEMSTRA (RED.),
Bewogen en Bewegen. De Historicus in het Spanningsveld tussen Economie en Cultuur.
1986 (HB., geb. lin, goudopr., 425 pag.) Geïllustreerd. Liber Amicorum. Aangeboden aan Prof. Dr. H. van den Eerenbeemt. Artikelen over vnl. Brabantse geschiedenis.
Book number: 11553
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Brabant
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM & MINKE HIEMSTRA
Bewogen En Bewegen. De Historicus in Het Spanningsveld Tussen Economie En Cultuur. Liber Amicorum Aangeboden Aan Prof. Dr. H.F. J.M. Van Den Eerenheem Ter Gelegenheid Van Zijn 25-Jarig Professoraat Aan de Katholieke Hogeschool Te Tilburg, 1961-1986.
Tilburg, Gianotten 1986. Linnen XXIII, 441 p.
Book number: 7659
€  36.00 [Appr.: US$ 45.21 | £UK 29 | JP¥ 3591]
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM & MINKE HIEMSTRA (RED. ).
Bewogen en bewegen. De historicus in het spanningsveld tussen economie en cultuur. Liber amicorum aangeboden aan Prof.Dr. H.F.J.M. van den Eerenbeemt t.g.v. zijn 25-jarig professoraat aan de Kath.Hogeschool te Tilburg, 1961-1986.
Tilburg, Gianotten, 1986. XXIII+441 pages. Met portret. Lijst van publicaties. In rood linnen gebonden.
Book number: 51188
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Geschiedenis (History) / Dutch ; Liber Amicorum
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM & MINKE HIEMSTRA [EDS.].
Bewogen en bewegen. De historicus in het spanningsveld tussen economie en cultuur. Liber amicorum aangeboden aan Prof. Dr. H.F.J.M. van den Eerenbeemt ter gelegenheid van zijn 25-jarig professoraat aan de Katholieke Hogeschool te Tilburg 1961-1986.
Tilburg. Drukkerij-Uitgeverij Gianotten. 1986. Original publisher's red cloth hardback, gilt title spine and frontcover, tall 8vo; frontispiece portrait, xxiv, 442pp. 22 contributions, footnotes, bibliographical notes, tables, maps, bibliography Prof. van Eerenbeemt, list authors, list subscribers. Very fine copy. ISBN: 978-90-6663-009-3.
Book number: 24851
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789066630093
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM & MINKE HIEMSTRA [EDS.].
Bewogen en bewegen. De historicus in het spanningsveld tussen economie en cultuur. Liber amicorum aangeboden aan Prof. Dr. H.F.J.M. van den Eerenbeemt ter gelegenheid van zijn 25-jarig professoraat aan de Katholieke Hogeschool te Tilburg 1961-1986.
Tilburg. Drukkerij-Uitgeverij Gianotten. 1986. Original publishers red cloth hardback, gilt title spine and frontcover, tall 8vo: frontispiece portrait, xxiv, 442pp. 22 contributions, footnotes, bibliographical notes, tables, maps, bibliography Prof. van Eerenbeemt, list authors, list subscribers. Fine copy. Signed copy. ISBN: 978-90-6663-009-3.
Book number: 24972
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: 9789066630093
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM EN HIEMSTRA, MINKE, VERZORGING.
Bewogen en bewegen. De historicus in het spanningsveld tussen economie en cultuur. Liber Amicorum Prof. Dr. H. van den Eerenbeemt.
Tilburg., Gianotten., 1986. 23 x 16 cms, xxiii, 441 pp. Linnen. in prima staat. met lijst van intekenaren.
Book number: 5818
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Brabant.
In shopping cart

More information

 -
FRIJHOFF, WILLEM
Genealogie en de Canon. Deel I Jaarboek Centraal Bureau voor Genealogie 2008 Deel 62
Den Haag, Centraal BUreau voor Genealogie 2008 (eerste druk) gebonden, 223 pp., Porto 3,00 euro NL, isbn 9789058020673, in nieuwstaat..
Book number: JCD386/75155
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, W.; NUSTELING, H.; ONBEKEND, ; SPIES, M.; FRIJHOFF, WILLEM
Geschiedenis van Dordrecht van 1572 tot 1813 / 2
Uitgever: Verloren b.v., uitgeverij Jaar: 1998 , druk 1. Conditie Goed Binding: Hardcover potloodstrepen ISBN 9789065506016
Book number: 52283
€  44.00 [Appr.: US$ 55.25 | £UK 35.25 | JP¥ 4389]
Keywords: 9789065506016
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM
Geschiedenis van Zutphen
De Walburg Pers, 1989. Linnen band met stofomslag. Pp: 356. ISBN: 9789060116685. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1997668
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Lokaal
Keywords: 9789060116685
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM
Geschiedenis Van Dordrecht
1996. Linnen band met stofomslag. ISBN: 9789065506030. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U550073
€  95.00 [Appr.: US$ 119.29 | £UK 76.25 | JP¥ 9476]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789065506030
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM/NUSTELING, HUBERT/SPIES, MARIJKE (RED.)
Geschiedenis van Dordrecht van 1572 tot 1813
Dordrecht, Stadsarchief/Hilversum, Verloren, 1998. 436 p. Gebonden Linnen met stofomslag, als nieuw.
Book number: 45399
€  42.50 [Appr.: US$ 53.37 | £UK 34.25 | JP¥ 4239]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM (RED. & PRAK, MAARTEN (RED.
Geschiedenis van Amsterdam. Centrum van de wereld. 1578-1650
Sun, 2004. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 534. De jaren 1578-1650 vormen zonder enige twijfel de belangrijkste periode uit de geschiedenis van de stad. Het zijn de jaren waarin Amsterdam groot en wereldwijd bekend werd. In 1578 was Amsterdam nog een provincieplaats. Omstreeks 1650 was Amsterdam uitgegroeid tot de derde stad van Europa, achter Londen en Parijs, de spil van een wereldomspannend handelsnetwerk en daarmee een stad van mondiale betekenis.Dit deel van de Geschiedenis van Amsterdam vertrekt onvermijdelijk vanuit de geweldige expansie die de stad tussen 1578 en 1650 doormaakte. Ze culmineerde in het trotse bouwproject van het voor die tijd reusachtige nieuwe stadhuis, het huidige paleis op de Dam, waarin de Amsterdamse bestuurders hun zelfbewustzijn als burgers in het centrum van de wereld gestalte gaven.Zeer goed exemplaar. Rijk geïllustreerd. ISBN: 9789058751379. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U114874
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789058751379
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM & FRANS GRIJZENHOUT & MARIEKE KNUIJT & PAUL KNOLLE [ED.].
Een groot gedruis en eene onbesuisde vrolykheit. Feesten in de 18e eeuw.
Enschede-Leiden. Rijksmuseum Twente-Primavera Pers. 1996. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 4to: 148pp. 3 essays, very richly illustrated, references, bibliography, colophon. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-74310-25-3.
Book number: 29015
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789074310253
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM & GRIJZENHOUT, FRANS & KNUIJT, MARIEKE & (NETHERLANDS), RIJKSMUSEUM TWENTHE
Een groot gedruis en eene onbesuisde vrolykheit. Feesten in de 18de eeuw
1996. Paperback. Pp: 147. ISBN: 9789074310253. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U291686
€  14.50 [Appr.: US$ 18.21 | £UK 11.75 | JP¥ 1446]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789074310253
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM & MARIJKE SPIES (INTR.)
T'Gulde Iaer 1650 in de Short-Title Catalogue, Netherlands.
Den Haag, STCN, 1995. Or. wrapper (paperback), 156pp.
¶ 200 Copies; with some illustrations; good copy.
Book number: 27548
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Boekwetenschap
Keywords: Boekwetenschap Catalogi
In shopping cart

More information

FRIJHOFF, WILLEM & MARIJKE SPIES.
T' Gvlde Iaer 1650 in de Short-Title Catalogue, Netherlands.
Den Haag: KB, 1995. 156 p. Pbck. .
Book number: 10378
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Books About Books 17th century
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search