| ||||
|
|
|
|||
| found: 125 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Ik heb aan je gedacht Zuid-Hollandsche Uitgeversmaatschappij, z.j. 1ste. Paperback, 127 pp., omslag Teo van Gerwen. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 19599 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Verhalen
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
School voor Creatief Schrijven, Famous Writers School deel XI Amsterdam-Osdorp, School voor Creatief Schrijven, 1971. half linnen. 1e druk. 17 x 25,5 cm. Inscr.: . 131 pagina's,les 45 tot en met 48, bronvermelding,he schrijven van kinderen, oorsprong en evolutie van de roman, standplaats van de romancier in tijd en ruimte, alles stroomt,. zeer goed. Book number: 12599 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literatuur Wetenschap
| In shopping cart More information div> |
School voor Creatief Schrijven, Famous Writers School deel VI Amsterdam-Osdorp, School voor Creatief Schrijven, 1970. half linnen. 1e druk. 17 x 25,5 cm. Inscr.: . 74 pagina's,Lessen 22 tot en met 25, wat is fiction, de vrijheid van de VS fic. Schrijver, het verhaal kort en lang, de basiselementen van het verhaal,. zeer goed. Book number: 12600 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literatuur Wetenschap
| In shopping cart More information div> |
School voor Creatief Schrijven, grondslagen-Famous Writers School. Deel I t/m V en studiegids Famous Writers School, 1e,1970. 5 delen in linnen gebonden, in nieuwstaat. Studiegids in ringband en linnen kaft, nieuwstaat. Book number: O2425 € 80.00 [Appr.: US$ 100.46 | £UK 64.25 | JP¥ 7980] Catalogue: Overigen
| In shopping cart More information div> |
Kerstverhalen. Utrecht, Het spectrum, z.j. 229 pp. Pocket, 10,5 x 18 cm. ; in goede staat. Book number: 04093 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Kerst
| In shopping cart More information div> |
BANKSPIEGEL - 1861-1961 1961, De Twentse Bank, enige druk, Jubileumuitgave. Grof linnen hardcover met stofomslag, geill. 132 pp. De stofomslag is beschadigd; het boek is echter in Nieuwstaat. -- Boek na BoekBook number: A11610 € 5.95 [Appr.: US$ 7.47 | £UK 5 | JP¥ 594]
| In shopping cart More information div> |
Gelukkige Hans en andere sprookjes. Opnieuw verteld en getekend door... Haarlem, Uitgeverij J.H. Gottmer - Averbode, Uitgeverij Altiora, (1976). Or. geïllustreerd karton, ongepagineerd. Ca. 28 x 21 cm. ¶ Band iets verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 27188 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Carle. Eric Freezer, Harriët Jeugdliteratuur Prentenboeken Sprookjes | In shopping cart More information div> |
Tom Duim. En andere vertellingen van Andersen, Grimm en Aesopus 1988. Gekartonneerd. Pp: 155. ISBN: 9789025720995. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1610597 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789025720995 | In shopping cart More information div> |
Cursief Wereld-Bibliotheek-vereniging, Amsterdam/ Antwerpen, 1969. 1ste. Ingenaaid, flexibele band, 88 pp., bijdragen van veertien Nederlandse en Vlaamse auteurs, omslag en typografie Aldert Witte. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 15817 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Daantje de wereldkampioen Fontein, 1988. Hardcover. Pp: 158. Daantje woont met zijn vader in een woonwagen bij een benzinepomp. Als Daantjes vader hem verschillende manieren om fazanten te stropen laat zien, begint een spannend avontuur. ISBN: 9789026112102. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U2069486 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789026112102 | In shopping cart More information div> |
Sjakie en de grote glazen lift De Fontein, 1994. Hardcover. Pp: 148. Sjakie beleeft met zijn familie en de wonderlijke meneer Wonka spannende momenten, wanneer hij in de ruimte monsterlijke gedrochten ontmoet en als zijn oma te veel verjongingspillen slikt. Maar gelukkig hebben ze de grote glazen lift nog. ISBN: 9789026111549. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U2069480 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789026111549 | In shopping cart More information div> |
Het wonderlijk verhaal van Hendrik Meier en zes andere verhalen 1994. Paperback. Pp: 192. Zeven verhalen, waarin een mens of dier in de meest wonderlijke, maar ook wrede situaties verzeild raakt, doch zich met vernuft en bovenmenselijke krachten weet te redden. De gebeurtenissen in de verhalen zijn gebaseerd op jeugdherinnneringen van de schrijver. ISBN: 9789026103513. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2041648 € 5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789026103513 | In shopping cart More information div> |
Het wonderlijk verhaal van Hendrik Meier en zes andere verhalen 1994. Paperback. Pp: 192. Zeven verhalen, waarin een mens of dier in de meest wonderlijke, maar ook wrede situaties verzeild raakt, doch zich met vernuft en bovenmenselijke krachten weet te redden. De gebeurtenissen in de verhalen zijn gebaseerd op jeugdherinnneringen van de schrijver. ISBN: 9789026103513. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U549302 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789026103513 | In shopping cart More information div> |
De Groene Amsterdammer 75 jaar, Rijp en Groen. Met o.a: Twee gelukwensen. - Tussen Amsterdammer en Het Leven. - 1877 tot 1952. - Negentiende eeuwers, gij allerliefste mensen. , , 1952. wt., 160blz., formaat 22-29cm. - goed Book number: 89786 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Tijdschriften
Keywords: De Groene Amsterdammer 75 jaar, Rijp en Groen. Met o.a: Twee gelukwensen. - Tussen Amsterdammer en Het Leven. - 1877 tot 1952. - Negentiende eeuwers, gij allerliefste mensen. | In shopping cart More information div> |
Brieven aan een grote dochter. Wereldbibliotheek, 1967. 105 pp. Pbk. Mooi ongelezen exemplaar. Book number: 38061 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
| In shopping cart More information div> |
Brieven aan een grote dochter - met tekeningen van de grote dochter. Amsterdam; Wereldbibliotheek; 1966; 1e druk; 112 pag.; paperback; duidelijke leessporen. - Book number: 00674 € 4.06 [Appr.: US$ 5.1 | £UK 3.5 | JP¥ 405]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
Brieven aan een grote dochter Wereld-Bibliotheek-Vereniging, 112 .pp, paperback, 12 x 20 cm. 2e druk/edition/édition/Ausgabe, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration, Met tekeningen van de grote dochter. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 162609&378G € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Dat is de reden niet Het Wereldvenster, Baarn, 1952. 1ste. Ingenaaid, kartonnen band, 94 pp. . -- KIEN BoekenBook number: 14161 € 5.80 [Appr.: US$ 7.28 | £UK 4.75 | JP¥ 579] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Dat is de reden niet. Baarn,Wereldvenster,1952. Pap.94p. Book number: 6485 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Eliasabeth en de moraal. Amsterdam, Arbeiderspers, 1975, 4de druk. Paperback, 169 pp, 20 cm. Goed / good. Book number: 10937 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Elisabeth En De Moraal Baarn, Wereldvenster. 1952, First Edition. Hard Cover. 160p. Good. -- Champ-ClarkBook number: 008340 € 2.75 [Appr.: US$ 3.45 | £UK 2.25 | JP¥ 274] Catalogue: Literature
| In shopping cart More information div> |
Elisabeth en de moraal. Het Wereldvenster, Baarn, 3e druk 1952, 160 blz, goed (naam voorin) -- MooiboekBook number: 8152840 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 249]
| In shopping cart More information div> |
Elisabeth en de moraal. Arbeiderspers,A'dam,1968,paperback,169 blz,goede staat -- MooiboekBook number: 8152291 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
| In shopping cart More information div> |
Elisabeth en de moraal. Amsterdam,Arbeiderspers,1968. Pap.169p. Omslag: Fiep Westendorp. Book number: 70651 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Elisabeth en de moraal Amsterdam, Uitgeverij de Arbeiderspers, 1975. Paperback 20x13. 4e druk. 169 blz. In dit geestige verhaal over het avontuurlijke meisje Elisabeth Koevorden is het land van haar jeugd centraal decor, met warmte beschreven: de korenakkers, de wallen van eikenhout, bermen vol bloemen, lupinevelden, de echte geur van het buitenleven. Elisabeth komt na de dood van haar vader terecht bij de dames Reezer in Rusthoven: hier valt ze ten prooi aan twee door Leigh Hunt eens zo mooi beschreven passies: stelen en verliefdheid.. Book number: N4351 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page