ascending
descending
found: 67 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

BOUCHERY, HERMAN / VAN DEN WIJNGAERT, FRANK.
P.P. Rubens en het plantijnsche huis.
Antwerpen., Museum Plantijn-Moretus / De Sikkel., 1941. . 25 x 19 cms, vii, 162 p., 106 zw/w. afb. hlinnen. stofomslag, met enige sleet.
Book number: 3445
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Typography
Keywords: bibliography.
In shopping cart

More information

BOUCHERY, HERMAN FERDINAND & WIJNGAERT, FRANK VAN DEN
P. P. Rubens en het Plantijnsche Huis. Petrus Paulus Rubens en Balthasar I Moretus
1941. Gekartonneerd. Pp: 162. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1044448
€  19.50 [Appr.: US$ 24.49 | £UK 15.75 | JP¥ 1945]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

 -
BOUCHERY, H.F. & WIJNGAERT, FRANK VAN DEN
P.P. Rubens en het Plantijnsche Huis. Petrus Paulus Rubens en Balthasar I Moretus. Rubens als boekverluchter voor de Plantijnsche Drukkerij
Gebonden, hardcover; 1941; De Sikkel, Antwerpen / De Haan NV, Utrecht; 162pp.; Roestplekjes, m.n. op eerste en laatste bladzijden -- Conditie: Goed; 162 bladzidjen, gevolgd door een katern z/w afbeeldingen
Book number: 115804
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Antiek/Boeken
Keywords: Boekdrukkunst, Boeken
In shopping cart

More information

CANTRÉ, JAN-FRANS. PHILIPPEN, JOS & FRANK VAN DEN WIJNGAERT.
Jan-Frans Cantré. Vlaamsch Houtsnijder.
Diest, 1941. 181 pp. Or. woodengr. H.cloth, sl. worn.*Published in a limited edition of 500 numbered copies (no. 260).
Book number: 222741
€  400.00 [Appr.: US$ 502.28 | £UK 320.5 | JP¥ 39900]
Keywords: ?Grafiek / 20e eeuw Graphic 20e eeuw Grafiek
In shopping cart

More information

CANTRÉ, JAN-FRANS - PHILIPPEN, JOS & FRANK VAN DEN WIJNGAERT.
Jan-Frans Cantré. Vlaamsch Houtsnijder.
Kunstuitgeverij Pro Arte, Diest, 1941. Gedrukt op opdikkend Editiepapier. Exemplaar no. 248, van in totaal 500 exemplaren. 43,5 x 32 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. . Met vele originele houtsneden. Rug ongaaf, toch een GOED EXEMPLAAR
Book number: 75706
€  300.00 [Appr.: US$ 376.71 | £UK 240.5 | JP¥ 29925]
Catalogue: Art
Keywords: Art / international artist ;
In shopping cart

More information

CANTRÉ, JAN-FRANS. PHILIPPEN, JOS & FRANK VAN DEN WIJNGAERT.
Jan-Frans Cantré. Vlaamsch Houtsnijder.
Diest, 1941. 181 pp. Or. woodengr. H.cloth, spine damaged.*Published in a limited edition of 500 numbered copies (no. 268). - Text & woodcuts in fine condition.
Book number: 220701
€  350.00 [Appr.: US$ 439.5 | £UK 280.5 | JP¥ 34913]
Keywords: ?Grafiek / 20e eeuw Graphic 20e eeuw Grafiek
In shopping cart

More information

 -
CANTRÉ, JAN-FRANS - PHILIPPEN, JOS & FRANK VAN DEN WIJNGAERT.
Jan-Frans Cantré. Vlaamsch Houtsnijder.
Diest, Kunstuitgeverij , 1941. Clothbacked, 43,6 x 32,5 cm., 181 pp. with a survey of the woodcuts, including an oeuvre catalogue of the graphic work, bibliography, 114 b/w illustrations (83 originally printed from the block), each protected by a guard sheet. From an edition of 500 copies. In general a good copy.
Book number: 10995
€  520.00 [Appr.: US$ 652.96 | £UK 416.5 | JP¥ 51870]
Keywords: Artists outside the Netherlands 20th Century Contains woodcuts
In shopping cart

More information

 -
CANTRÉ, JAN-FRANS - PHILIPPEN, JOS & FRANK VAN DEN WIJNGAERT.
Jan-Frans Cantré. Vlaamsch Houtsnijder.
Diest, Kunstuitgeverij , 1941. Clothbacked, 43,6 x 32,5 cm., 181 pp. with a survey of the woodcuts, including an oeuvre catalogue of the graphic work, bibliography, 114 b/w illustrations (83 originally printed from the block), each protected by a guard sheet. From an edition of 500 copies. In general a good copy. Inner-hinges strengthened, otherwise a fine copy.
Book number: 13272
€  520.00 [Appr.: US$ 652.96 | £UK 416.5 | JP¥ 51870]
Keywords: Artists outside the Netherlands 20th Century Contains woodcuts
In shopping cart

More information

DYCK, ANTOON VAN - FRANK VAN DEN WIJNGAERT.
Antoon van Dyck.
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel. 1943. 4to. Halflinnen. 202 tekstpag. gevolgd door pag. met 61 platen.
Book number: 52282
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Art
Keywords: Art / Dutch artist ;
In shopping cart

More information

GESSLER, JEAN & WIJNGAERT, FRANK VAN DEN
Virgilius
1950. Paperback. Pp: 79. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U557572
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

GOBYN RONNY (EDITOR), REYNEBEAU MARC, GERARD EMMANUEL, VANDENBROEKE CHRIS, VERAGHTERT KAREL, VANTHEMSCHE GUY, SIMON FRANK, VAN LOO ANNE EN ZAMPA FREDERICA (STEDEBOUW EN ARCHITECTUUR), LAMBRECHTS MARC, VAN DEN WIJNGAERT MARK
De jaren '30 in België. De massa in verleiding.
Brussel, ASLK/Ludion, 1994. Geïllustreerde hardcover, 4to, 318 pp. Overvloedig geïllustreerd met foto's en repro's van (politieke) affiches, chronologie (pp. 229-308), bibliografische noten, bibliografie, index, statistische tabellen. Interessant overzichtswerk dat de nadruk legt op de staatsinterventie(werkloosheidsuitkeringen, ziekteverzekering, kinderbijslag, infrastructuurwerken, Plan De Man), massificatie, fascisme. Ook ruime aandacht voor pers, radio, transport, bioscoop, kunstvormen, sportmanifestaties. In het hoofdstuk architectuur o.m. foto's van huizen van Gaston Brunfaut (ook sanatorium te Tombeek van Maxime Brunfaut) en Marcel Leborgne, Robert Braem, Charles Colassin, Gaston Eysselinck, flatgebouw aan de Louizalaan te Brussel van Stanislas Jasinski, woning Canneel van Louis Herman Koninck (buiten- en binnenaanzicht), boekentoren Gent van Henry van de Velde. Aandacht voor het 3de CIAM-congres (Brussel, 27-29/11/1930): hier werd gekozen voor hoogbouw i.p.v. voor tuinsteden (p. 235). Klevertje op de cover. Naam vorige eigenaar op franse pagina. Enkele aanduidingen in gele fluostift en in potlood. Voor de rest zeer goede staat.
Book number: 19940006
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Catalogue: SOCIOLOGY
Keywords: gebruik van verchroomd metaal in meubelkunst (voorbeeld buro Huib Hoste, p. 219), gebogen vormen in meubels en architectuur, stapeling van balkvormige elementen in arch., moderniteit, huizen van Gaston Brunfaut en Marcel Leborgne, Robert Braem, Charles Co
In shopping cart

More information

LEYDEN LUCAS VAN - FRANK VAN DEN WIJNGAERT ( PREFACE )
De Passie van Ons Heer door Lucas van Leyden, zijnde een suite van XIV koperplaten die van de originelen werd gedrukt.
Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1948, 20 x 13.5 cm, publisher's half cloth portfolio, vii+1 pp and 14 plates, gilt lettering on front cover and spine. Only 250 copies were printed, on ""our chiffon d'Auvergne"", this being no. 162. The plates were etched in 1521. Nice copy although the first fly leaf is slightly browned due to offsetting from the portfolio flaps.." .
Book number: 32457
€  495.00 [Appr.: US$ 621.57 | £UK 396.5 | JP¥ 49376]
In shopping cart

More information

(MINNE) WIJNGAERT, FRANK VAN DEN
Joris Minne
Gent, uitg. Kunst, z.j. (n.d.). 27,7 x 23cm - 80 pgs - rebound, binding in buckram, first part of original cover preserved - profusely illustrated, some woodcuts are printed from the original blocks - owners name on first original endpaper.
Book number: 01063
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: houtsneden - minne
In shopping cart

More information

ORLOWSKI - WIJNGAERT, FRANK VAN DEN.
Hans Orlowski. Graveur.
Brux., Nébé, 1937. Orig. wrappers. Illustr. b/w. 32 p.
¶ Text in French.
Book number: #18587
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

PHILIPPEN, JOS / VAN DEN WIJNGAERT, FRANK
Jan-Frans Cantré Vlaamsch houtsnijder
Diest, Pro Arte, 1941. 43,5 x 32,8 cm, gebonden in linnen. Met originele houtsneden.. Eén der 400 genummerde ex. op opdikkend Editie-papier (totale oplage 500 ex.), dit is N° 353. De hoeken vertonen wat lichte sleetsporen, heel mooi ex.
Book number: 4764
€  500.00 [Appr.: US$ 627.85 | £UK 400.5 | JP¥ 49875]
In shopping cart

More information

PHILIPPEN JOS - VAN DEN WIJNGAERT FRANK
Jan-Frans Cantré: Vlaamsch Houtsnijder
Diest, 1941, 184 .pp, hard cover, 32 x 43 cm. geïllustreerd met houtsneden, beperkte en genummerde oplage 500 exemplaren. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 623&16B
€  485.00 [Appr.: US$ 609.01 | £UK 388.5 | JP¥ 48379]
Catalogue: Belgische Kunst
Keywords: Belgische kunst
In shopping cart

More information

PHILIPPEN, JOS; VAN DEN WIJNGAERT, FRANK
Jan-Frans Cantré. Vlaamsch Houtsnijder
Diest, Pro Arte. 1941. Half-Leather, Elephant Folio - over 15" - 23" tall. Door Jos Philippen en Frank Van den Wijngaert. 181p. Kunstuitgeverij "Pro Arte", Diest, 1941. Gedrukt op opdikkend Editiepapier. Exemplaar n°326. Very Good/Very Good.
Book number: 002859
€  450.00 [Appr.: US$ 565.07 | £UK 360.5 | JP¥ 44888]
Catalogue: Arts
In shopping cart

More information

SCHAEFELS HENDRIK (1827-1901) - FRANK VAN DEN WIJNGAERT (AUTHOR)
Hendrik Schaefels, Teekenaar van het schip en de Oud-Antwerpsche Haven.
Antwerpen, Standaard-Boekhandel, 1944, 32 x 25 cm, orig. wrapp. 46 pp + 72 b/w ill. (back repaired).. .
Book number: 1531
€  60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
In shopping cart

More information

STRAETEN HENRI VAN - FRANK VAN DEN WIJNGAERT (AUTHOR)
Henri van Straeten.
Antwerp, De Sikkel, 1954, 24,5 x 18,5 cm, 16 pp, frontispiece, 24 b/w ill. h.t., ed. sewn, orig. wrappers, from the series; Monographieën over Belgische Kunst (text in Dutch).." .
Book number: 8235
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

STRATEN HENRI VAN - FRANK VAN DEN WIJNGAERT (AUTHOR)
Henri van Straten.
Antwerpen, De Sikkel, 1955, 24,5 x 18,5 cm, 16 pp, col. frontispiece, 24 b/w ill. h.t., sewn, orig. wrappers, from the series; Monographieën over Belgische Kunst (text in Dutch).." .
Book number: 10477
€  13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
In shopping cart

More information

STRATEN HENRI VAN - FRANK VAN DEN WIJNGAERT (AUTHOR)
Henri van Straten.
Anvers, De Sikkel, 1955, 24,5 x 18,5 cm, 16 pp, frontispice color. 24 illustrations en noir/blanc, demi-toile d'ésiteur avec jacquette, publié dand la série ; '' Monographies de l'Art Belge ''. (texte en français).." .
Book number: 35593
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

STUYVAERT,VICTOR. WIJNGAERT,FRANK VAN DEN.
Jubileummap 1937-1957 Victor Stuyvaert.
Antwerpen, Antwerpse Exlibris-Kring, 1958. 3 blz.tekst & 36 opgeplakte gravures van Victor Stuyvaert. Map. [98878]
Book number: 98878
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
In shopping cart

More information

WIJNGAERT, FRANK VAN DEN.
Antoon Van Dyck
Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel. 1943, First Edition. Gebonden. 202p tekst en 61 platen.. Goed.
Book number: 017705
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

VAN DEN WIJNGAERT,FRANK
Antoon Van Dyck
Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel. 1943. Gebonden, 23X27,5cm. 204pp + 62 pp zw/w ills.. Redelijk.
Book number: 007801
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: kunst-art
In shopping cart

More information

 -
WIJNGAERT, FRANK VAN DEN.
Antoon van Dyck.
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1943 Gebonden, 202pp., 23x28cm., 61 buitentekst z/w. ills., goede staat.
¶ Nederlandstalige editie.
Book number: 30875
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: schilderkunst belgië
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search