| ||||
|
|
|
|||
| found: 19 books |
Vacantiereis van 23000 kilometer per Hudson door Europa . Amersfoort, Melchior S. W, (1920). eerste druk. geïllustreerde linnen band, Gr 8vo. Ill.: Photographs. Reisverslag met foto's in een leuk gedecoreerde band van Paul van Dam(?). 162 pp. mooi gaad ex -- Kool BoekenBook number: 47514 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: varia
| In shopping cart More information div> |
Aleid. Amsterdam,Wereldbibliotheek,1930. Geb.or.lin.261p. Book number: 36763 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
HET GOUDEN SCHIP. Amsterdam, Van Kampen, 1e druk. Blauwe Linnen band, 8vo, Gouddruk op rug en voorpl. Z.j. Ellen Forest (1880-1959) is het speudoniem van Lucy D'Audretsch-Fransen.154 pag. Book number: 005465 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: d'audretsch-fransen | In shopping cart More information div> |
RADIOREDE'S EN KORTE VERHALEN. Amsterdam, Van Kampen & Zoon, 1960. 1e druk. Groene linnen band/gouddruk, 20cmx13,5cm, Gaaf exemplaar /Met leeslint, Inhoud: I). Radiorede's. 1). Lafcadio Hearn. 2). Eleonora Duse. 3). Sarah Bernhardt. 4). Mode. 5). De Kat. 6). Ainu. 7). Avonturiers. II). Korte verhalen. 1). Herinneringen en werkelijkheid. 2). Tripoli. 3). Dr. Dubinsky (Rome). 4). Het Kabinet. 5). Colombo. 6). Yajima - San. 7). Juffrouw Dory en Juffrouw Truusje. 8). Haagsche Jopie. 9). Onze Lieve Heer's Paskwilletje. 10). Nakagawa. 11). Paul en Veda (Gregory). 191 pag. Book number: 012354 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: italia | In shopping cart More information div> |
EEN VACANTIEREIS VAN 23.000 KM PER HUDSON DOOR EUROPA. Amersfoort, Melchior, 1e druk. Linnen band met illustratie, 25cmx18cm, Net exemplaar. Z.j. (jaren '20). Band- en andere illustraties: Paul van Dam. Inhoud: 1). Naar Hongarije. 2). Langs de Loire. 3). Bretagne. 4). Pisa, Florence, Sienna. 5). Rome, Napels en omgeving. 6). Odyssée eener terugtocht. 7). Parijs. 8). Naar huis. Met 50 foto-reproducties. 162 + (1) pag. Book number: 014046 € 37.00 [Appr.: US$ 46.46 | £UK 29.75 | JP¥ 3691] Catalogue: ITALY as travellingcountry
Keywords: italia sienne | In shopping cart More information div> |
Een Vacantiereis Van 23000 Kilometer Per Hudson Door Europa Amersfoort, S.W. Melchior. Hardcover. Book, ca. 1920, geb. geel linnen, fraaie bandtekening Paul van Dam, foto's, 162 p. (perfecte staat). Fine. -- NovemberlandBook number: 001587 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Landen En Volkeren
| In shopping cart More information div> |
Een vacantiereis van 23.000 k.m. per Hudson door Europa A' foort, Melchior. n. d. around 1920. 162 pp. 2 lvs. Orcloth illustrated in 3 colours. Bdg. & ills. (and 1 tipped in portrait) by Paul van Dam. Nice clean copy. Book number: 3133 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
| In shopping cart More information div> |
Een vacantiereis van 23000 kilometer per Hudson door Europa Amersfoort, Boek- en Kunstdrukkerij S.W. Melchior. Softcover, 8vo. De omslag is los van de bladzijden. 165 p. Redelijk. Book number: 000843 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097] Catalogue: Literature: Dutch
| In shopping cart More information div> |
Vacantiereis van 23000 kilometer per Hudson door Europa Amersfoort, Melchior S. W. eerste druk. geïllustreerde linnen band, Gr 8vo. Ill.: Photographs. Reisverslag met foto's in een leuk gedecoreerde band van Paul van Dam(?). 162 pp. mooi. Book number: W0196 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: Oude Kinderboeken Meisjesboeken Reisboeken Photographs | In shopping cart More information div> |
WESTERSCHE HARTEN IN OOSTERSCHE TEMPELS. Amsterdam, H. Meulenhoff - z.j.. Linnengebonden. Lichte beschadigingen hoekjes/rug, roestig, naam/ex-libris schutblad. Goed. 203 pag. Geïllustreerd. Book number: 7248 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
Keywords: reisverhaal | In shopping cart More information div> |
Westersche harten in oostersche tempels. Amsterdam, Meulenhoff, n.d. 203 pp. Ln. 1 portrait. Illustr. Book number: 20001 € 19.00 [Appr.: US$ 23.86 | £UK 15.25 | JP¥ 1895]
Keywords: reizen reisboeken travels | In shopping cart More information div> |
Westersche harten in Oostersche Tempels Amsterdam, Meulenhoff. First Edition. Gebonden. 203p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 031628 € 17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696] Catalogue: Ethnography
| In shopping cart More information div> |
Westersche herten in Oostersche tempels Amsterdam, H. Meulenhoff, ca 1925. 1e druk. Groene linnen band met portret van de schrijfster, 203p., 19 reisfoto's van wereldreis met uitgebreid verslag, in goede staat. Book number: MB3/057 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Meisjesboek
| In shopping cart More information div> |
Yuki San. Erzählung aus dem japanischen Mädchenleben. Stuttgart/Berlin/Leipzig, DVA, 1926. 182 S. Mit 23 photogr. Abbildungen. Orig.-Leinwand. Gutes Exemplar. Book number: 30997AB € 24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP¥ 2394]
Keywords: Asien; Japan | In shopping cart More information div> |
Yuki San : modern meisjesleven in Japan Rotterdam, Brusse 1926 2e dr. - Linnen, band redelijk Book number: J20199 € 5.70 [Appr.: US$ 7.16 | £UK 4.75 | JP¥ 569] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Yuki San. Erzählung aus dem japanischen Mädchenleben. Stuttgart/Berlin/Leipzig, DVA, 1926. 182 S. Mit 23 photogr. Abbildungen. Orig.-Leinwand. Gutes Exemplar. Book number: 15848AB € 24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP¥ 2394]
Keywords: Asien; Japan | In shopping cart More information div> |
Yuki San. Erzahlung aus dem Japanischen Madchenleben. Berlin: Anstalt Stuttgart, 1926. 183 pp. 8vo. Cloth. First edition. Illus. with 25 b/w photos. A very good copy, no dust jacket. Book number: 32485 USD 20.00 [Appr.: EURO 16 | £UK 13 | JP¥ 1589] Catalogue: Japan
Keywords: Japan | In shopping cart More information div> |
Yukisan. Erzählung aus dem japanischen Mädchenleben. Aus dem Holländischen übersetzt. Mit 25 Tafeln.. Stuttgart. O.-Leinen. Vorwort. Frontispiz.; Jahr: 1926; Format: Grossoktav; Anzahl der Seiten: 182; Auflage: ; Zustand: 3 (Name und Datum im Vorsatz)Gesetzliche Pflichtinformationen sowie die Vertragsbedingungen des Anbieters finden Sie auf unserer Anbieterseite, die Sie unter folgender URL aufrufenkönnen: http://www.zvab.com/profile/57629i.jsp, (650 gr.). Book number: 18777 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Varia
Keywords: Japan | In shopping cart More information div> |
Benito Mussolini Voorhout, Foreholte 1928 (eerste druk NL) Gebonden in kunstleer met goudopdruk, 272 pag., Porto 3,00 euro, rug verkleurd, verder in prima staat. Met een aantal bijgevoegde relevante krantenknipsels.. Book number: CP1016/24138 € 26.90 [Appr.: US$ 33.78 | £UK 21.75 | JP¥ 2683] Catalogue: Biografie
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |