ascending
descending
found: 228 books on 10 pages. This is page 1
- Next page

[FONTAINE VERWEY, H. DE LA].
Laurens Jansz. Costerprijs 1986. Verleend aan Prof. Mr. H. de la Fontaine Verwey
Stichting Haarlem Boekenstad, Haarlem, 1987. Oorspr. omslag Ills. 69 p.
Book number: R4256
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Typografie
Keywords: typografie
In shopping cart

More information

BACHRACH A. G. H. - DE LA FONTAINE VERWEY H. - KEERSMAEKERS A. - STUIVELING G.
Rondom Bredero
Culemborg, 1970, 90 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 37283&302D
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

BLAEU, JOAN. FONTAINE VERWEY, H.DE LA & W.G.HELLINGA.
In officina Ioannis Blaev. Twee inleidende studies bij een kleine tentoonstelling van de Dr.P.A.Tiele-Stichting.
Amsterdam, 1961. 51 pp. Softcover. - Cut-out pasted on french title-page.
Book number: 179427
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Cartography Netherlands Cartografie Nederland
In shopping cart

More information

BREDERO, GERBRAND ADRIAENSZOON, LA FONTAINE VERWEY, H. DE
Thronus Cupidinis: verzameling van emblemata en gedichten / door Gerbrand Adriaenszoon Bredero ... ; [ingel. door H. de la Fontaine Verwey]
Amsterdam: Universiteits-bibliotheek, 1968. Fotomech. herdruk van de 3e uitgegeven: Amsterdam: Jansonius, 1620 [XXXVIII], [192], [X] pagina's 9 x 11 cm. Zeer mooi exemplaar Zeer goed. [et al.]
Book number: 3838
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Emblemata
In shopping cart

More information

BRIELS, J.G.C.A. [& PROF. MR. H. DE LA FONTAINE VERWEY - INTROD.].
Zuidnederlandse boekdrukkers en boekverkopers in de Republiek der Verenigde Nederlanden omstreeks 1570-1630. Een bijdrage tot de kennis van de geschiedenis van het boek. Met in bijlage bio- en bibliografische aantekeningen betreffende Zuid- en Noordnederlandse boekdrukkers, uitgevers, boekverkopers, lettergieters, etc. en andere documenten.
Nieuwkoop. B. de Graaf. 1974. Original publisher's blue cloth hardback, gilt title spine, large 8vo: xvi, 650pp. 38 portraits, 160 printers-devices, appendices, list places with printers, abbreviations, bibliography, index places, index persons. Very fine copy. Volume 6: Bibliotheca Bibliographica Neerlandica. ISBN: 978-90-6004-323-3.
Book number: 15441
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: 9789060043233
In shopping cart

More information

BRUMMEL, L., KRONENBERG, M.E., FONTAINE VERWEY, H. DE LA, REEDIJK, C. (RED.),
Opstellen. Door vrienden en collega's aangeboden aan Dr. F.K.H. Kossmann.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1958, 264 pp. soft cover, 16 x 24 cm. Ter gelegenheid van zijn 65e verjaardag en van zijn afscheid als Bibliothecaris der Gemeente Rotterdam; rug licht beschadigd, overigens in goede staat.
Book number: 04307
€  13.50 [Appr.: US$ 16.95 | £UK 11 | JP¥ 1347]
Catalogue: Historie
In shopping cart

More information

COCKX -INDESTEGE ELLY, A. CROISET VAN UCHELEN, H. DE LA FONTAINE VERWEY, G.W. OVINK, MANAGING EDITORS
Quaerendo: A Quarterly Journal from the Low Countries Devoted to Manuscripts and Printed Books, Volume 7, Number 2 (1977)
Amsterdam, 1977, First Edition. Soft Cover , Near Fine, Near fine in original wrappers with light rubbing.
Book number: b22048
USD 25.00 [Appr.: EURO 20 | £UK 16 | JP¥ 1986]
In shopping cart

More information

COCKX -INDESTEGE ELLY - A. CROISET VAN UCHELEN - H. DE LA FONTAINE VERWEY - G.W. OVINK (MANAGING EDITORS) -
QUAERENDO ( Quærendo) - A quarterly journal from the Low Countries devoted to manuscripts and printed books.
Amsterdam, 1971 - 1977. in-8°, issues of between 48 -64 pp, sewn, original printed wrapper. AVAILABLE ; Year 1 (1971) - year 7 (1977). The first seven years in issues (4 per year). With the indexes for the years 1-4, 6 added. Price for the set.." .
Book number: 3347
€  200.00 [Appr.: US$ 251.14 | £UK 160.25 | JP¥ 19950]
In shopping cart

More information

EEGHEN, DR. I.H. [INTROD.]. & H. DE LA FONTAINE VERWEY [FOREW.].
Een Amsterdams Grachtenboekje uit de zeventiende eeuw. Het plaatwerk van Cornelis Danckerts.
Amsterdam. Genootschap Amstelodanum. 1963. Original publisher's red paper-covered boards, gilt title spine and frontcover, oblong shaped small 4to: 24pp. [32]pp. 16 page-large illustrations, large folding plan in rear-pocket. Very fine copy - as new.
Book number: 27762
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

EEGHEN, I.H. VAN; HELLINGA, W.; FONTAINE VERWEY, H
Het illustere begin van het Athenaeum.
amsterdam, Lettergieterij Amsterdam, 1957, wrappers, 8vo, 29 pp., drie opstellen ter inleiding van de tentoonstelling ter gelegenheid van het 325-jarig bestaan van de instelling voor hoger onderwijs in Amsterdam; good condition.
Book number: 8058
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Cultural history
Keywords: onderwijs, Amsterdam, geschiedenis
In shopping cart

More information

EEGHEN, I.H. VAN, W.GS. HELLINGA AND H. DE LA FONTAINE VERWEY,
Het Illustere Begin van het Atheneum. Drie opstellen ter inleiding van de tentoonstelling ingericht door de Dr. P.A. Tiele-Stichting in de Agnietenkapel ter gelegenheid van het 325-jarig bestaan van de instelling voor hoger onderwijs te Amsterdam.
Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij, Amsterdam, 1957. 29p. Sewn wrps. Gew/weight: Normal.
Book number: 9809
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

EEGHEN, I.H. VAN, W.GS. HELLINGA & H. DE LA FONTAINE VERWEY.
Het illustere begin van het Athenaeum. Drie opstellen.
Amsterdam,Noord-Hollandsche,1957. Broch.ingen.29p. * Ter inleiding van de tentoonstelling ingericht door de Dr. P.A. Thiele- Stichting in de Agnietenkapel ter gelegenheid van het 325-jarig bestaan van de instelling voor hoger onderwijs te Amsterdam.
Book number: 67539
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: AMSTERDAM, SCHOOLS/SCHULEN
In shopping cart

More information

EEGHEN,I. VAN, W.G. HELLINGA & H. DE LA FONTAINE VERWEY.
Het illustere begin van het Athenaeum. Drie opstellen ... ter inleiding van de tentoonstelling ... ter gelegenheid van het 325-jarig bestaan van de instelling voor hoger onderwijs te Amsterdam.
Amst., NHUM, 1957. 29 p. Wrs.
Book number: 57131
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Antiquity, Antike, Altertum, classical scholarship, Altphilologie, Altertumswissenschaft, history of classical philology, Geschichte der klassischen Philologie, Amsterdam, Athenaeum Illustre, University of Amsterdam, education, Bildung
In shopping cart

More information

EEGHEN, I.H. VAN / W.GS. HELLINGA / H. DE LA FONTAINE VERWEY.
Het illustere begin van het Athenaeum. Drie opstellen ter inleiding van de tentoonstelling in de Agnietenkapel t.g.v. het 325-jarig bestaan van de instelling voor hoger onderwijs te Amsterdam,
Amsterdam, N. Tetterode, 1957. Or. omslag. 29 p. Typografie D. Dooijens.
Book number: K4511
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Typografie
Keywords: typografie typography
In shopping cart

More information

EEGHEN, I. H. VAN/ HELLINGA, W.GS./ FONTAINE VERWEY, H. DE LA
Het illustere begin van het Athenaeum. Drie opstellen.
Amsterdam, Lettergieterij Amsterdam. 1957, First Edition. Ingenaaid. 30p ontwerp van d. dooijes. Very Good.
Book number: 001878
€  5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
Catalogue: Gedenkboeken
In shopping cart

More information

EEGHEN, I. H. & HELLINGA, W. GS & DE LA FONTAINE VERWEY, H
Het illustere begin van het ATHENEUM MDCXXXII - MCMLVII.
Amsterdam, Noord-Hollandsche Uitgevers Mij, 1957. Paperback/ingenaaid/flappen, 8vo, Boekontwerp: D. Dooijes. Gezet uit de 'columbia' van Walter H. McKay. Gedrukt door Lettergieterij Amsterdam, voorheen N. Tettero. 3 opstellen ter inleiding van de tentoonstelling, ingericht door de Dr. P. A. Tiele-Stichting in de Agnietenkapel, ter gegenheid van het 325-jarig bestaan van de instelling voor hoger onderwijs te Amsterdam. Met een voorrede van Prof. Mr. A. Pitlo. 1). Dr. I. H. van Eeghen: De eerste jaren van het Athenaeum. 2). Prof. Dr. W. Gs Hellinga: Het Athenaeum en de anderen. 3). Prof. Mr. H. de la Fontaine Verwey: Het Athenaeum Illustre en de TYPOGRAFIE. Aanbiedingskaartje bijgevoegd. Met bibliografie. 30 pag.
Book number: 005764
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

EEGHEN, I.H. VAN, W.GS HELLINGA EN H. DE LA FONTAINE VERWEY.
Het illustrere begin van het Athenæum.
A'dam: Noord-Hollandsche Uitg.Mij, 1957; 30pp., 1 zw-w afb., eindnoten, 8vo, gebrocheerd.
¶ *drie opstellen ter inleiding v.d. tentoonstelling door de Dr. P.A. Tiele-Stichting [inz. het oude boek] in de Agnietenkapel t.g.v. het 325-jarig bestaan v.d. instelling voor hoger onderwijs te A. Van Eeghenbibliogr. #145.
Book number: 4368
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Amsterdam
Keywords: Amsterdam gedenkschrift universiteit
In shopping cart

More information

 -
FONTAINE VERWEY, H.DE LA
Bibliotheca Auerbachiana. Vulgairgriekse en religieuze drukken (1551-1799) uit het bezit van Paul auerbach. I. gedrukt voor 1800.
Amsterdam, 1973. 108 pp., ills. in b/w,small 4to, wrps.
Book number: 7186
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Books on Books
In shopping cart

More information

DE LA FONTAINE VERWEY, H. ;
BOEKEN, BANDEN EN BIBLIOFIELEN,
Antwerpen, De Vries - Brouwers, Paperback, 255pp. ISBN 9789061942184.
¶ Uit de wereld van het boek is de titel van een vierdelige reeks, waarin opstellen van Prof. Herman de la Fontaine Verwey over boeken, schrijvers, drukkers, uitgevers, binders, bibliofielen, bibliotheken en verzamelaars in bijgewerkte vorm gepubliceerd zijn. Deze studies kan men beschouwen als hoofdstukken van de Nederlandse cultuurgeschiedenis. Aan de hand van de historie van een bepaald boek wordt de aandacht gevraagd voor geestelijke en artistieke stromingen, maar ook voor de auteurs, de drukkers, de illustratoren, de boekbinders enz. Dit vierde deel gaat o.a. in op de vermeende incunabeldrukker Frederik Corcellis, de berooide edelman Rchard Atkyns en de falsaris George Smith, de miraculeuze bloei van het boekenbedrijf tijdens de Republiek: het Hollands wonder, de prehistorie van de huidige Universiteitsbibliotheek van Amsterdam, de boekbanden van prins Willem van Oranje en Jean Frolier, de bibliotheek van Adriaan Pauw en Neerlands eerste antiquaar Pieter van Damme. Dit deel wordt gecompleteerd door uitvoerige registers op alle delen van de reeks. Nieuw.
Book number: 32928
€  32.95 [Appr.: US$ 41.38 | £UK 26.5 | JP¥ 3287]
Keywords: 9789061942184 biblio book livre IV
In shopping cart

More information

FONTAINE VERWEY, H. DE LA [ TON CROISET VAN UCHELEN - ED.].
Boeken, Banden en Bibliofielen [Met Registers op de delen 1 - 4].
't Goy. H&S Uitgevers. 1997. Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, tall 8vo: 256pp. illustrations, appendices, notes, bibliographical notes, with index on volumes 1 - 4. Contents: Frederik Corcellis - Laurens Jansz. Coster - Stedelijke Bibliotheek Amsterdam - Boekbanden van Willem van Oranje - Grolier Banden - Adriaan Pauw - Pieter van Damme, de eerste Nederlandde antiquaar. Very fine copy. Volume 4: Uit de Wereld van het Boek. ISBN: 90-6194-218-7.
Book number: 15482
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: 9061942187
In shopping cart

More information

FONTAINE VERWEY, H. DE LA
Bookbindings by Albert Magnus, Amsterdam, University Library, 1967, oblong, 20 pag., ill.
Price outside EU (no VAT): euro 7
Book number: 38411
€  7.42 [Appr.: US$ 9.32 | £UK 6 | JP¥ 740]
Catalogue: Boekgeschiedenis
Keywords: /Boekgeschiedenis
In shopping cart

More information

FONTAINE VERWEY, H. DE LA.
Bookbindings by Albert Magnus.
University Library Amsterdam, 1965. Cahiersteek. 16 p. Ills. Exhibition on the occasion of the First International Antiquarian Bookfair at Arti & Amicitiae Amsterdam 5-9 october 1965.
Book number: B1321
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Typografie
Keywords: typografie
In shopping cart

More information

FONTAINE VERWEY, H. DE LA.
Bookbindings by Albert Magnus.
University Library Amsterdam, 1965. Cahiersteek. 16 p. Ills. Exhibition on the occasion of the iter septentrionale The Grolier Club. 30 May 1967.
Book number: B7531
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Typografie
Keywords: typografie
In shopping cart

More information

FONTAINE VERWEY, H.DE LA
Books from British private presses.
Exhib. cat. Amsterdam, 1965. 51 pp., ills, 8vo, wrps. Text in Dutch and English
Book number: 406360
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Books on Books
In shopping cart

More information

FONTAINE VERWEY, H. DE LA
Bredero
En zijn stad. Gezelschap Nonpareil, Amsterdam, 1969, 1e druk. Gebrocheerd, etiket voorplat. Bevattende de tekst van een rede uitgesproken in de aula van de Universiteit van Amsterdam op 24 juni 1968. Illustraties zijn reprodukties naar tekeningen van Willem Buytewegh. Tgv de 21 ste verjaardag van Gezelschap Nonpareil. Pp 39. goed ex.
Book number: bn33414
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: rede, literatuur, geillustreerd, nederlands
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page

New Search