ascending
descending
found: 25 books

FLOU DE, KAREL.
DIE BEDUDINGHE NADEN SINNE VAN SUNTE AUGUSTIJNS REGULE.
Gent, A. Siffer, 1901., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 17x25,5cm., 273p.
¶ Geschonden exemplaar. nota's, glossarium, klankverbeelding, spelwijzen en vergelijkende teksten.
Book number: 4062
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: litérature nota glassarium
In shopping cart

More information

FLOU KAREL DE
Die bedudinghe naden sinne van Sunte Augustijns regule, met Nota's, Glossarium, Klankverbeelding, Spelwijzen en Vergelijkende Teksten.
Gent, A. Siffer, 1901, in-8°, xxiii +276 + (1) pp, publisher's printed paper wrapper, unopened pages, some pages slightly foxed.. Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde, IIIe reeks, 18.. .
Book number: 34769
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
In shopping cart

More information

DE FLOU KAREL
Die bedudinghe naden sinne van Sunte Augustijns Regule met nota's, glossarium, klankverbeelding, spelwijzen en vergelijkende teksten
Gent, 1901, 276 .pp, hard cover, 17 x 25 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 275033&397E
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

DE FLOU, KAREL (ED)
Die Beduninghe naden sinne van Sunte Augustijns Regule met Nota's, Glossarium, Klankverbeelding, Spelwijzen en Vergelijkende Teksten
Gent, Siffer, 1901. In-8°, xxiii, 277 blz. Gebrocheerd. In de reeks van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde.
Book number: 4826
€  45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
Keywords: taal
In shopping cart

More information

DE FLOU, KAREL & GAILLIARD, EDW.
Beschrijving van middelnederlandsche en andere handschriften die in Engeland bewaard worden
Gent, A. Siffer, 1895. In-8°, 234 pp. In de originele uitgeverskaft
Book number: 7359
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: taal|Manuscripts|geschiedenis
In shopping cart

More information

FLOU KAREL DE - GAILLARD E. ( )
Beschrijving van Middelnederlandsche en andere handschriften die in Engeland bewaard worden.
S.l., s.e., s.d., lg in-8°, 24 x 17 cm, 257 pp, index, stiff printed wrapper. Reprint of; Verslagen en Mededeelingen der Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde, Gent, 1896, pp 81-337.." .
Book number: 28150
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

FLOU, KAREL LE & EDW. GAILLARD
Beschrijving Van Middelnederlandsche en Andere Handschriften Die in Engeland Bewaard Worden.
Gent: Siffer, 1896. Wrs. 264pp.; 8vo.
Book number: 79454
€  33.00 [Appr.: US$ 41.44 | £UK 26.5 | JP¥ 3292]
In shopping cart

More information

DE FLOU KAREL & GAILLIARD EDW.
Beschrijving van Middelnederlandsche en andere handschriften die in Engeland bewaard worden. (verslag ingediend bij het Belgische staatsbestuur en de Koninklijke Vlaamsche Academie)
Gent, Siffer, 1896. 264pp. 22cm. goede staat
Book number: T58893
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: Middeleeuwen mediaevalia handschriften manuscripts België Belgium England middelnederlands Bibliotheek library letteren
In shopping cart

More information

FLOU, KAREL DE,
Indicis op het Woordenboek der Toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de Graafschappen Guines en Boulogne, en een Gedeelte van het Graafschap Ponthieu.
1953 (ZB, geb., 394 pag.) Steenbrugge. Sint Pieterssabdij.. Uitgave Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal & Letterkunde. Zeldzaam.
Book number: 70934
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
In shopping cart

More information

DE FLOU, KAREL.
TOPONIEMEN UIT DE PROVINCIEN ANTWERPEN EN BRABANT.
Brussel, Koninklijke Vlaamse Academie, 1925 Geniet, originele uitgeversomslag, 21.4x13.9 cm., 48 pp.
¶ Koninklijke Vlaamse Academie voor Taal en Letterkunde Verslagen en Mededeelingen 1925.
Book number: 27451
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: 1925 histoire locale local history belgium belgië belgique belgie flamand flemish vlaams vlaanderen flandern flanders flandre Flämischen Flaemischen Flamischen
In shopping cart

More information

FLOU, KAREL DE.
Woordenboek der Toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesie, het Land van den Hoek, de graafschappen Guines en Boulogne, en een gedeelte van het graafschap Ponthieu. Deel I t/m 16 + Indices op het woordenboek der Toponymie.
Gent, W. Siffer, 1914-1953. Oorspr. papieren omslag. onopengesneden. 17 delen. [Deel 18 ontbreekt]. Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal & Letterkunde. [Eerste twee delen rug omgeplakt, bibliotheekstempeltjes].
Book number: B7096
€  750.00 [Appr.: US$ 941.78 | £UK 600.75 | JP¥ 74813]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis
In shopping cart

More information

FLOU, KAREL DE.
Woordenboek der Toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de Graafschappen Guines en Boulogne, en een Gedeelte van het Graafschap Ponthieu. Veertiende deel (Sacraments Straetken - Spanbroek).
Brugge, A. Van Poelvoorde, 1933. Softcover (geïllustreerde kaft/rug verkleurd, sticker met nummer op onderzijde vastgeplakt mbv een stukje plakband, gebruikssporen), 26 x 17 cm. 1056 kolommen. Nummer op binnenzijde kaft geschreven, stempel op titelblad, goed exemplaar.
Book number: 10779
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
Keywords: Woordenboek/Dictionary Belgie/Belgium Toponymie
In shopping cart

More information

DE FLOU KAREL
Woordenboek der toponymie van westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de graafschappen Guines en Boulogne en een gedeelte van het graafschap Ponthieu. Tweede deel: Biaufaut - Bijzerstuk
Gent, Siffer, 1921. 1152cols. tekst in twee genummerde kolommen, 26cm. orig.omslag [uitgave door de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde]
Book number: T65724
€  90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978]
Keywords: woordenboek toponymie plaatsnaamkunde West-Vlaanderen België Belgique Belgium Frankrijk France dictionary dictionnaire
In shopping cart

More information

DE FLOU KAREL
Woordenboek der toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de graafschappen Guines en Boulogne, en een gedeelte van het graafschap Ponthieu. Vijfde deel (Grooten taefelaere - Hézelinghen)
Brugge, A.Van Poelvoorde, 1925. 1068 col. (534pp.), orig.omslag, 26cm. onopengesneden, [uitgave door de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde], B50340
Book number: B50340
€  90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978]
Catalogue: Belgicana
Keywords: Woordenboek toponymie plaatsnaamkunde West-Vlaanderen België Belgium France Frankrijk dictionary woordenboek dictionnaire
In shopping cart

More information

DE FLOU KAREL
Woordenboek der toponymie van westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de graafschappen Guines en Boulogne en een gedeelte van het graafschap Ponthieu. Zesde deel: Hibergue-Kalvekeete
Brugge, Vanpoelvoorde, 1926. 1200cols. tekst in twee genummerde kolommen, 26cm. enkele stempeltjes, orig.omslag [uitgave door de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde]
Book number: T65727
€  90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978]
Keywords: woordenboek toponymie plaatsnaamkunde West-Vlaanderen België Belgique Belgium Frankrijk France dictionary dictionnaire
In shopping cart

More information

FLOU, KAREL DE,
Woordenboek der Toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de Graafschappen Guines en Boulogne, en een Gedeelte van het Graafschap Ponthieu. Achttiende Deel (Wijdauwstuk-Zijweg).
1938 (ZB, geb., 1343 pag.) Brugge. A. van Poelvoorde. Uitgave Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal & Letterkunde. Zeldzaam. Zeer uitgebreid werk.
Book number: 73619
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
In shopping cart

More information

DE FLOU KAREL
Woordenboek der toponymie van westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de graafschappen Guines en Boulogne en een gedeelte van het graafschap Ponthieu. Vierde deel: Espierre - Grooten Swalme Koutere
Brugge, Vanpoelvoorde, 1924. 1152cols. tekst in twee genummerde kolommen, 26cm. enkele stempeltjes, onopengesneden, orig.omslag [uitgave door de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde]
Book number: T65726
€  90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978]
Keywords: woordenboek toponymie plaatsnaamkunde West-Vlaanderen België Belgique Belgium Frankrijk France dictionary dictionnaire
In shopping cart

More information

DE FLOU KAREL
Woordenboek der toponymie van westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de graafschappen Guines en Boulogne en een gedeelte van het graafschap Ponthieu. Derde deel: Cedewaert-Esphoudt
Brugge, Vanpoelvoorde, 1923. 1152cols. tekst in twee genummerde kolommen, 26cm. enkele stempeltjes, onopengesneden, orig.omslag [uitgave door de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde]
Book number: T65725
€  90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978]
Keywords: woordenboek toponymie plaatsnaamkunde West-Vlaanderen België Belgique Belgium Frankrijk France dictionary dictionnaire
In shopping cart

More information

FLOU, KAREL DE,
Woordenboek der Toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de Graafschappen Guines en Boulogne, en een Gedeelte van het Graafschap Ponthieu. Tiende Deel (Malevaut - Moulin de Winhem).
1930 (ZB, geb., 1183 pag., gebruikssp.) Brugge. A. van Poelvoorde. Uitgave Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal & Letterkunde. Zeldzaam. Zeer uitgebreid werk.
Book number: 70936
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
In shopping cart

More information

DE FLOU KAREL
Woordenboek der toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de graafschappen Guines en Boulogne en een gedeelte van het graafschap Ponthieu. Eerste deel: Aa - Bezuyderbeke
Gent, Siffer, 1914. xvpp. + 950cols. tekst in twee genummerde kolommen, 26cm. enkele stempeltjes, orig.omslag [uitgave door de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde], T65723
Book number: T65723
€  90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978]
Keywords: woordenboek toponymie plaatsnaamkunde West-Vlaanderen België Belgique Belgium Frankrijk France dictionary dictionnaire
In shopping cart

More information

DE FLOU KAREL
Woordenboek der toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de graafschappen Guines en Boulogne, en een gedeelte van het graafschap Ponthieu. Tiende deel (Malevaut-Moulin de Winhem)
Brugge, Drukk. A.Van Poelvoorde, 1930. 1184 kolommen (592pp.), orig.omslag, 26cm. grotendeels onopengesneden, [uitgave door de Koninklijke Vlaamshce Academie voor Taal- en Letterkunde]
Book number: T56242
€  90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978]
Keywords: Woordenboek toponymie plaatsnaamkunde West-Vlaanderen België Belgium France Frankrijk dictionary woordenboek dictionnaire
In shopping cart

More information

FLOU, KAREL DE,
Woordenboek der Toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de Graafschappen Guines en Boulogne, en een Gedeelte van het Graafschap Ponthieu. Elfde Deel (Moulin de Zoteux - Ouden Boomwegh).
1930 (ZB, geb., 1199 pag., gebruikssp.) Brugge. A. van Poelvoorde. Uitgave Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal & Letterkunde. Zeldzaam. Zeer uitgebreid werk.
Book number: 70935
€  50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
In shopping cart

More information

FLOU, KAREL DE.
Woordenboek der Toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de Graafschappen Guines en Boulogne, en een Gedeelte van het Graafschap Ponthieu. Zestiende deel (Vaiglaert - Warcove).
Brugge, A. Van Poelvoorde, 1935. Hardcover (linnen, later opnieuw gebonden, blinde rug/laatste bladzijden gekreukt), 26 x 17,5 cm. 1208 kolommen. Nummer & stempel op titelblad, goed exemplaar.
Book number: 10780
€  65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484]
Keywords: Woordenboek/Dictionary Belgie/Belgium Toponymie
In shopping cart

More information

FLOU, KAREL DE.
Woordenboek der Toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de Graafschappen Guines en Boulogne, en een Gedeelte van het Graafschap Ponthieu. Dertiende deel (Pré larde - Sacraments Straetken).
Brugge, A. Van Poelvoorde, 1932. Softcover (geïllustreerde kaft/rug verkleurd, sticker met nummer op onderzijde vastgeplakt mbv een stukje plakband, lichte gebruikssporen), 26 x 17 cm. 1200 kolommen. Nummer op binnenzijde kaft geschreven, stempel op titelblad, goed exemplaar.
Book number: 10778
€  60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
Keywords: Woordenboek/Dictionary Belgie/Belgium Toponymie
In shopping cart

More information

FLOU, KAREL DE.
Woordenboek der Toponymie van Westelijk Vlaanderen, Vlaamsch Artesië, het Land van den Hoek, de Graafschappen Guines en Boulogne, en een Gedeelte van het Graafschap Ponthieu. Tweede deel (Biaufaut - Bijzerstuk).
Gent, W. Siffer, 1921. Hardcover (linnen, goudkleurige belettering op de rug/later opnieuw gebonden, enige gebruikssporen), 26,5 x 18,5 cm. 1152 kolommen. Nummer op binnenzijde kaft geschreven, stempel op achterzijde titelblad, goed exemplaar.
Book number: 10777
€  70.00 [Appr.: US$ 87.9 | £UK 56.25 | JP¥ 6983]
Keywords: Woordenboek/Dictionary Belgie/Belgium Toponymie Biaufaut Bijzerstuk
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search