| ||||
|
|
|
|||
| found: 86 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Viel Spass mit den neuen Postleitzahlen Oldenburg, 1993, 50 .pp, hard cover, 14 x 16 cm. illustrated. Goed/Good/Bien/Gut. Duits/German/Allemand/Deutsch. (Mag Westerlo) Book number: 109612&32G € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Cartoons En Spotprenten
Keywords: Cartoons en Spotprenten | In shopping cart More information div> |
Portugal De Tuin Van Europa 's-Gravenhage, N.V. H.P. Leopold's Uitg. 1930, 1e Druk. Pictorial Cover, 24 cm x 16 cm. Ill.: Foto's. Reisboek, Het is geen reisgids maar een introductie. Vele aspecten worden belicht van het land portugal. Interessant boek. Achter in het boek uitklaplandkaartje van Portugal. 218 blz. Gewicht: 550 gram.. Very Good. Book number: 011473 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Cultuur
Keywords: Portugal Natuur Tuinen Cultuur Foto's | In shopping cart More information div> |
De Schoonheid Van Ons Land II De Steden`. Amsterdam, Uitgeverij Contact. 1941, 1e Druk geheel herzien En Vermeerde Uitg., Hard Cover, 29 cm x 22cm.rug enige verkleuring Ill.: Agtmaal Van J.G. / Blazer Carel / Brusse Wim / Frank Henk / Hoeve Van De J. / Kleyn Karel / Lahaye F. / Maanen Van Jan / Oorthuys Cas / Retel Jan / Verburg C. Ea . (fotografie). Goudopdruk ills.z/w foto's. 183 pp.en 120 pp.tekst. -- 't DuveltjeBook number: 0711-356 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Nederland Holland Netherlands Pays Bas
| In shopping cart More information div> |
Het mysterie van ons bestaan. Zes verhandelingen over het probleem van leven en dood. Zeist. J.Ploegsma. 1938. 8°. 163pp. or.hardcover. Book number: 35402 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Philosophie,Filosofie, Phylosophy | In shopping cart More information div> |
Geschichtsschreibung. Epochen - Methoden - Gestalten. Droste Verlag Düsseldorf,1968. 168 S. Gebunden +Schutzumschlag. Book number: 40697 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Historiografie
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van Nederland onder de regeering van koningin Wilhelmina Amsterdam, Scheltens & Giltay. Gebonden. 324 pp, met zw/wit foto's; met literatuur- en inhoudsopgave; naam vorige eigenaar op schutblad; ongesneden pagina's; vergeeld, roestvlekkig. boekconditie: goed. Book number: 004733 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Koningshuizen; Wilhelmina; 1898-1938; Regeringsjubilea | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der Wereld in woord en beeld. Zes delen. Amsterdam, Olanda, [1935]. Gebonden half leer. Illustraties. Book number: B1539 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld, in woord en beeld (6 volumes) Amsterdam - Malmö - Kopenhagen - Berlijn, 1928, 2088 .pp, hard cover, 17 x 23 cm. Omslag onfris/Cover not so good. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 296110&GESCH/ALG € 95.00 [Appr.: US$ 119.29 | £UK 76.25 | JP¥ 9476] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld in woord en beeld - in 6 banden Amsterdam, Olanda,1928, gebonden, halfleer, slijtplekjes, in redelijke staat -- MooiboekBook number: 8138358 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld in woord en beeld - in 6 banden Amsterdam, Olanda,1928, 351 + 352 + 352 + 351 + 352 + 336pp. gebonden/ halfleer, goede exemplaren -- MooiboekBook number: 8097380 € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der Wereld in woord en beeld. Zes delen (= volledig !) Amsterdam, Olanda, 1928. Gebonden half leer, in-8, ca. 2100 pp. Illustraties in ZW, kaarten, buitentekstplaten in kleur. Stempeltje vorige eigenaar. Lichte schaafwonden aan de cover van het 6de deel. Voor het overige in prima staat. Book number: 19280047 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988] Catalogue: HIST WORLD
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld in woord en beeld. Deel III: De 15de eeuw en de Renaissance, De volle bloei der nieuwe geestesrichting, De kerkhervorming, Europa tijdens de contrareformatie Amsterdam, Olanda, 1928. 1e druk. Halflederen band, 351p., bevat vele ill., mooi exemplaar. Book number: GS2/043 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld in woord en beeld. Complete set van zes delen. Amsterdam, Olanda, [1928]. halflederen banden, +/- 2000 pp, 23 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Deel 1: Oudheid: De voorhistorische tijden; Het oude Oosten; De Grieken; De Romeinen. Deel 2: Middeleeuwen: De volkerenbeweging in Oost en West; De wereld der Middeleeuwen; De wereld van het Oosten; De 14de eeuw; De dageraad eener nieuwe wereld. Deel 3: Renaissance en hervorming: de 15de eeuw en de Renaissance; De volle bloei der nieuwe geestesrichting; De kerkhervorming; Europa tijdens de contrareformatie. Deel 4: De absolute monarchie: De verplaatsing van het politiek overwicht naar West-Europa; Het absolutisme; De achttiende eeuw. Deel 5: Revolutie en reactie: De omwenteling; De wording van den rechtsstaat; De koloniale expansie. Deel 6: Het jongste verleden: Nederland in de negentiende eeuw; De eeuwwisseling; De wereldoorlog; Het jongste verleden. Bovenzijden ruggen wt sleets. Goed / good. Book number: 20760 € 22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244] Catalogue: Geschiedenis - History
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld in woord en beeld. Uitgegeven door N.V.Uitgeversmaatschappij Olanda. Doorgezien door W.Nolet. Amsterdam-Olanda, 1928, 2100 blz., geb., halfleer Book number: 30723 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis Der Wereld in Woord en Beeld 1 2 3 4 5 6 Uitgeversmaatschappij. Hardcover, Hardcover, Very Good. The boards are a bit worn. No date but circa late 1800's. Some foxing and tanning. Soundly bound. A heavy set - not really suitable for airmail. Dutch. -- Chapter 1Book number: ch81 USD 35.00 [Appr.: EURO 28 | £UK 22.5 | JP¥ 2780]
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld in woord en beeld. Deel II. De volkerenbeweging in oost en west, de wereld der middeleeuwen, de wereld van het oosten, de 14e eeuw. Amsterdam, Olanda, 1928. 351 pp. Half leder. Illustr. Book number: 31367 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: volkenkunde ethnografie | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld in woord en beeld. Doorgezien door W. Nolet. 6 delen. Amsterdam, Olanda, z.j. halfleer. Illustraties. ex libris, randen platten heel licht beschadigd ¶ Deel 1: De voorhistorische tijden, het oude oosten, de Grieken en de Romeinen, Deel 2: De volkerenbeweging in oost en west, de wereld der middeleeuwen, de wereld van het oosten, de 14de eeuw, Deel 3: De 15de eeuw en de renaissance, de volle bloei der nieuwe geestesrichting, de kerkhervorming, Europa tijdens de contrareformatie, Deel 4: De verplaatsing van het politiek overwicht naar West-Europa, het absolutisme, de achttiende eeuw, Deel 5: De omwenteling, de wording van den rechtsstaat, de koloniale expansie, Deel 6: Nederland in de negentiende eeuw, de eeuwwisseling, de wereldoorlog, het jongste verleden Book number: 6406 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988]
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld in woord en beeld. Complete set van zes delen. Amsterdam, Olanda, [1928]. halflederen banden, +/- 2000 pp, 23 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Deel 1: Oudheid: De voorhistorische tijden; Het oude Oosten; De Grieken; De Romeinen. Deel 2: Middeleeuwen: De volkerenbeweging in Oost en West; De wereld der Middeleeuwen; De wereld van het Oosten; De 14de eeuw; De dageraad eener nieuwe wereld. Deel 3: Renaissance en hervorming: de 15de eeuw en de Renaissance; De volle bloei der nieuwe geestesrichting; De kerkhervorming; Europa tijdens de contrareformatie. Deel 4: De absolute monarchie: De verplaatsing van het politiek overwicht naar West-Europa; Het absolutisme; De achttiende eeuw. Deel 5: Revolutie en reactie: De omwenteling; De wording van den rechtsstaat; De koloniale expansie. Deel 6: Het jongste verleden: Nederland in de negentiende eeuw; De eeuwwisseling; De wereldoorlog; Het jongste verleden. Bovenzijden ruggen wt sleets. Goed / good. Book number: 20761 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Geschiedenis - History
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld. 6 delen. Amsterdam, Olanda, 1928. Druk: 1ste druk. octavo, half leer, 6 x 350 pp. zw/w en kleurenillustraties, kaartjes . netjes. ¶ Zeer fraaie complete serie. Book number: 11045 € 27.50 [Appr.: US$ 34.53 | £UK 22.25 | JP¥ 2743] Catalogue: General History & Ethnology
Keywords: WERELDGESCHIEDENIS; | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld in woord en beeld. Volume I-VI. Complete set of 6 volumes. (1928). Profusely illustrated with full- and double-page (tinted) (tipped-in) plates and maps HARDCOVER: (Original three-quarter calf and marbled boards, lettered and decorated in gilt., marbled endpapers. VERY GOOD) Book number: 4104 € 37.50 [Appr.: US$ 47.09 | £UK 30.25 | JP¥ 3741] Catalogue: History
Keywords: History | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der wereld in woord en beeld (in 6 banden). Amsterdam, Olanda, 1928. geïllustreerd, 351 + 352 + 352 + 351 + 352 + 336pp ingenaaid, halfleer, goede staat, Tweedehands; banden sleets, verder goed. Book number: 1100007270 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Geschiedenis en Archeologie
Keywords: Algemene Geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van de wereld in woord en beeld Amsterdam/Malmö/Kpenhagen/Berlijn: Olanda. 1e druk, Hardcover, In 6 delen. Deel I: De voorhistorische tijden, het oude Oosten, de Grieken en de Romeinen. PP. 350. Deel II: De volkerenbeweging in oost en west, De wereld der middeleeuwen, De wereld van het Oosten, De 14de eeuw. PP. 351. Deel III: De 15de eeuw en de Renaissance, De volle bloei der nieuwe geestesrichting, De kerkhervorming, Europa tijdens de contrareformatie. PP. 351. Deel IV: De verplaatsing van het politiek overwicht naar West-Europa, Het absolutisme, De 18de eeuw. PP. 350. Deel V: De omwenteling, De wording van den rechtstaat, De koloniale expansie. PP. 351. Deel VI: Nederland in de 19de eeuw, De eeuwwisseling, De wereldoorlog, Het jongste verleden. PP. 335. Alle delen rijk geillustreerd. In halfleer gebonden banden met leren punten aan platten en leerachtig gemarmerde platten. Z. j. ca 1928. Banden met slijtage aan ruggen en platten. Verder zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 25754.GEA € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: Geschiedenis algemeen
| In shopping cart More information div> |
Afrikanerland. 'n Gebiedsaanduiding Morgenzon, Oranjewerkers Promosies, 1990. F First Edition. A fine copy in the original thin card pictorial wrappers as issued. Loosely tiipped in is the separate large folding map showing the territory in question. Uncommon. Book number: 67876 USD 40.00 [Appr.: EURO 32 | £UK 25.75 | JP¥ 3178] Catalogue: AFRICA APARTHEID
| In shopping cart More information div> |
Textes et langages de l'Égypte pharaonique. Cent cinquante années de recherches 1822-1972. Hommage à Jean-François Champollion. 1. Caire, Institut français d'archéologie orientale, 1972. (VI) 258 pp. ingenaaid. (Bibliothèque d'étude, T. LXIV/1) (IFAO, 456) rug licht verkleurd, achterzijde iets vlekkig ¶ Andere bijdragen van o.a.: J. Vergrote, E. Edel, S. Sauneron Book number: 576355 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Economisch en Sociaal Historisch jaarboek. Drie-en-vijftigste deel. N.E.H.A.. 1990. 330 pp. Gebonden Book number: 101494414 € 13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page