| ||||
|
|
|
|||
| found: 277 books on 12 pages. This is page 1 - Next page |
Zwerftochten door ons land Gelderland / Tekst door Jan Feith en Ch. Gl. Behrens. Platen en illustratie's door Bernard van Vlijmen. Gedrukt door Joh. Enschedé en zonen te Haarlem Haarlem, Koek- en Beschuitfabriek v/h G. Hille & Zoon., 1977. 95pp Gebonden halflinnen kl. plaatjes opgeplakt compleet goed ex geheel omgewijzigde herduk Vroom &Dreesman 1e druk, 4vo, halflinnen band, 90pp. 144 platen (compl. ). Schaduwafdruk plaatjes op t. o. tekstpag. Ondanks wat lichte roest, goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) Te illustreren met Verkade's plaatjes naar teekeningen van L. W. R. Wenckebach, Jan Voerman jr. en Edzard Koning. -- Kool BoekenBook number: 44228 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: varia
| In shopping cart More information div> |
Jongens! Wat is cricket? Amst., Jacob van Campen, 1928. 174 blz. 1 plaat, portret & 15 foto's. Gebonden [org.half-linnen band] met licht beschadigd stofomslag. [121751] Book number: 121751 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
| In shopping cart More information div> |
Gerijmde En Geteekende Sport-Spot. Honderd Oud- En Jong-Hollandsche Gedichten. Met gekleurde illustraties naar schilderijen, waterverfteekeningen en pastels van Pol Dom, Piet van der Hem, Kees Roovers, Willy Sluiter en Bernard van Vlijmen. eerste bundel. Den Haag, Moormans Peiodieke Pers 1941. Or.omsl. 128 p. Ex libr. Knol (Sem Presser). Book number: 9705 € 78.00 [Appr.: US$ 97.94 | £UK 62.5 | JP¥ 7781]
Keywords: SPORTS | In shopping cart More information div> |
De geschiedenis der vaderlands naar officieele en particuliere bronnen in zwartjes geteekend, Rotterdam, z. j., 22 eenzijdig bedrukte pagina's, groot 4o. Price outside EU (no VAT): euro 48 Book number: 27922 € 50.88 [Appr.: US$ 63.89 | £UK 41 | JP¥ 5075]
| In shopping cart More information div> |
Kleeding en de man. Den Haag, Magazijnen 'Nederland?, 1915. Orig. omslag. 80pp. Met vele ills. Book number: 44808 € 14.50 [Appr.: US$ 18.21 | £UK 11.75 | JP¥ 1446] Catalogue: Geschiedenis/Politiek
Keywords: geschiedenis/politiek Nederland Den Haag kunst/kunstnijverheid mode humor strips/cartoons | In shopping cart More information div> |
Achter den Waaldijk. Humor van het platteland 1939. Linnen band. Pp: 218. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1252494 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Talen div
| In shopping cart More information div> |
E.N.T.O.S. Een Blikman & Sartorius, Amsterdam, 1913. Gebonden, illustraties, 391 pp Geïllustreerd Gedenkboek Book number: 101543551 € 75.50 [Appr.: US$ 94.81 | £UK 60.5 | JP¥ 7531]
Keywords: Scheepvaart | In shopping cart More information div> |
Allemaal te Water!. [1906] (ZB, gen. 30 pag.) 's-Gravenhage. Geïllustreerd. Book number: 74180 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
| In shopping cart More information div> |
De avonturen van Flip en z'n speurhond Amsterdam, Scheltens & Giltay z j ill F van Bemmel 3e en 5e druk. - Halflinnen, redelijk Book number: J43781 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
De avonturen van Flip en z'n speurhond Amsterdam, Scheltens & Giltay z j tek Willy Sluiter 3e dr. - Halflinnen, band redelijk, papier verbruind Book number: J48095 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
De avonturen van Flip en zijn hond Amsterdam, Scheltens & Giltay z j ill 4e dr. - Linnen Book number: J57096 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
De avonturen van Flip z'n speurhond Scheltens & Giltay (Amsterdam), 3de druk, 269 blz. gebonden, goede staat -- MooiboekBook number: 8159805 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
De avonturen van Flip en z'n speurhond Amsterdam, Scheltens & Giltay. 4e druk. linnen, Ill.: Sluiter, Willy. kinderboeken. z.j. (1929). Goed. Book number: 023891 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Sluiter, Willy | In shopping cart More information div> |
DE AVONTUREN VAN FLIP EN ZIJN SPEURHOND Scheltens & Giltay, z.j. (jaren '50?), 5e druk. Halflinnen Hardcover (smoezelig), 256 pp. voorkaft deels los v/d rug(boekblok stevig).Goed te lijmen.. -- Boek na BoekBook number: A13068 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
De avonturen van Flip en z'n speurhond Amsterdam, Scheltens & Giltay, ca.1930. vijfde dr. Illustr.: F. van Bemmel. 256 pag., halflinnen, randen pagina's licht vergeeld, bruine vlekjes. Book number: 10898 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
De avonturen van Flip en zijn speurhond. Amsterdam, Scheltens & Giltay. vierde druk. gedecoreerde linnen band, Gr 8vo. Ill.: geïllustreerd (WG). goed. Book number: W0296 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Keywords: Oude Jongensboeken Kinderboeken Geïllustreerd (Wg) | In shopping cart More information div> |
De avonturen van Flip en z?n speurhond. Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. Orig. gekartonneerde band(l. smoez.). 256pp. Met ills. van F. van Bemmel. Book number: 32526 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Kinderboeken/Jeugdliteratuur
Keywords: literatuur Nederland proza roman jeugdliteratuur kinderboeken | In shopping cart More information div> |
De avonturen van Flip en zijn speurhond Amsterdam, Scheltens & Giltay. 5e druk. gekart./linnen rug, Ill.: Bemmel, F. van. kinderboeken. Bij schutbladen binnenkant ietsje los en voorplat beetje gevlekt. Redelijk. Book number: 019298 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Bemmel, F. van | In shopping cart More information div> |
De avonturen van Flip en z'n speurhond Amsterdam, Scheltens & Giltay z j ill 4e dr. - Linnen, band perfect, boekblok aan een kant wat los Book number: J45174 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
De avonturen van Flip en z´n speurhond Amsterdam, Scheltens & Giltay, 1929. vierde dr. Illustr.: Willy Sluyter. 255 pag., gedecoreerd linnen. Book number: 10202 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
La Belle en haar aanbidders. Frankrijk bereisd, gezien, geproefd en genoten met .... Den Haag, Zuid-Hollandsche Uitg., z.j. [1937]. Gebonden 177 p. Ills. Book number: K2904 € 13.50 [Appr.: US$ 16.95 | £UK 11 | JP¥ 1347] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
La Belle en haar aanbidders. Frankrijk bereisd, gezien, geproefd en . . . Genoten met Jan Feith Den Haag Zuid - Hollandsche Uitgevers Mij 1937 177 p. gebonden linnen zonder omslag 13 x 19 cm. Ill. Min. vlekjes op band overigens in redelijke staat Book number: 983 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: travel france 20th century | In shopping cart More information div> |
Het boek der sporten Amsterdam, Van Holkema & Warendorf. 1900. Grijs linnen, 30x24cm. 357 bladzijden. Zeldzaam. Het boek is rijk geïllustreerd in zwart/wit. De kaft is versierd met zwarte ornamenten en heeft gouden letters in reliëf. Een deel van de kaft en de hele rug hebben vochtblazen en de buitenkant is licht gevlekt en licht beschadigd. Her en der en achterin is de binding een beetje los. Een aantal bladzijden heeft roestvlekken, een kleine scheur en een kleine vouw. Op enkele bladzijden is met inkt en met potlood een kleine notitie gemaakt. Redelijk goed exemplaar. -- JosBooksBook number: 2011-3092 € 175.00 [Appr.: US$ 219.75 | £UK 140.25 | JP¥ 17456]
| In shopping cart More information div> |
Causerie t.g.v. het zestig-jarig bestaan der firma C.G.A.C. Corvey, papiergroothandel, Amsterdam. 1868-1928. C.G.A.C. Corvey, Amsterdam, 1928. Oorspr. omslag Gebonden met koordje Ills. 26 p. Book number: R4297 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Typografie
Keywords: typografie papier | In shopping cart More information div> |
Dick en ik Een boek over klein- en groot-, van wereld- en levens-toerisme 's-Gravenhage: Leopold, 1932. Druk/edition: 1. 158 pag. scheurtjes in stofomslag, roestvlekjes . Illustr.: Feith, Jan. geb. goed. -- Utz BoekenBook number: 2152.1 € 9.10 [Appr.: US$ 11.43 | £UK 7.5 | JP¥ 908] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | - Next page