| ||||
|
|
|
|||
| found: 68 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
De Boro-Boedoer 1937. Paperback. Pp: 24. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1322156 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Architectuur en design
| In shopping cart More information div> |
De Boro-Boedoer. . Amsterdam, Van Munster [1941]. 20 pp. (text), followed by 34 photographs on 24 plates. - Mousein-Reeks No. 4. Orig. cloth-backed boards. Large 8vo. Book number: 000730 € 22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244] Catalogue: Java and Madura
Keywords: South East Asia / Indonesia / Java / Hindu-Javanese Culture / Archeology / Sculpture Indonesia - Hindu-Javanese Art, Archeology | In shopping cart More information div> |
Boro-Boedoer, De Amsterdam, Van Munster's uitg.. Halflinnen. A, Mouseion-Reeks - No.4 34 Afbeeld. in zw/wit. Rug aan bovenkant beetje los. Goed. Book number: 4459 € 17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696] Catalogue: Topografie Buitenland
Keywords: Topografie Buitenland | In shopping cart More information div> |
De Boro-Boedoer. Munster, 1ste, hlin [Mouseion-reeks], ca 60 blz, ill., . Book number: 493 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Indonesië, Nederlandsch Indië
Keywords: Indonesië, Nederlandsch Indië | In shopping cart More information div> |
De Boro-Boedoer. Amsterdam, Van Munster. 27 x 20 cm. Met 34 z/w foto's en tekeningen. Mouseion-reeks no. 4. Halflinnen (rug licht ongaaf). Book number: 59701 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ; Indonesië / Indonesia | In shopping cart More information div> |
De Boro-Boedoer, Mouseion-Reeks - No 4 met 34 afbeeldingen Amsterdam, N.V. van Munster`s Uitgevers Maatschappij, gebonden, porto 2,50 euro, Kaft verkleurd verder in goede staat. Book number: MP846/34747 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Existentialisme en christendom. Tielt, Lannoo, 1962. 170 pp. linnen. (Randgebieden, 4) Book number: 7398 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Contemporaine filosofie (20e-21e eeuw)
| In shopping cart More information div> |
Existentialisme en Christendom Lannoo, 1962, gebonden, in linnen. goed. Book number: A-11918 € 5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549] Catalogue: Filosofie
| In shopping cart More information div> |
Existentialisme en christendom. Tielt, Lannoo, 1962. 170 pp. linnen. (Randgebieden, 4) Book number: 604723 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Contemporaine filosofie (20e-21e eeuw)
| In shopping cart More information div> |
Existentialisme en christendom Tielt/Den Haag, Lannoo 1962, 171pp. uit de reeks "Randgebieden" nr.4, mooie staat -- De LezenaarBook number: F21261 € 11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147] Catalogue: Filosofie
Keywords: Filosofie Philosophie philosophy Existentialisme Christendom geloof Religie | In shopping cart More information div> |
Existentialisme en Christendom Tielt, Lannoo. 1962. Gebonden. 170 pp. Met stofomslag. Book number: 0033876 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Filosofie
| In shopping cart More information div> |
Frederik van Eeden's ontwikkelingsgang. 's-Hertogenbosch, Teuling, 1922. Ingenaaid. 72 p. Naam op titelpagina H.W. van Tricht. Met annotaties. Book number: M8097 € 34.00 [Appr.: US$ 42.69 | £UK 27.25 | JP¥ 3392] Catalogue: Tachtigers
Keywords: tachtigers Eeden | In shopping cart More information div> |
Frederik van Eeden's ontwikkelingsgang. 's-Hertogenbosch, Teulings' Uitgevers-Maatschappij, 1922. Or. omslag, 72p. ¶ Omslag iets verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 18455 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Eeden, Frederik van Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Frederik Van Eeden's ontwikkelingsgang. 's-Hertogenbosch, Teuling, 1922. 25 cm 72 p. paper. Book number: L0354 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Literary Criticism
Keywords: VAN EEDEN. | In shopping cart More information div> |
Frederik van Eeden's ontwikkelingsgang. 's-Hertogenbosch. Teulings Uitgevers-Maatschappij. 1922. Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, tall 8vo; 72pp. chronology works van Eeden. Firm copy. Book number: 23500 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
De gordel der aarde; A'dam, Van Munster, z.j., 2e, 236p., halfl., ills., Indië, Schotland, Ceylon Book number: 8194 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Reisverhalen
Keywords: reisverhalen | In shopping cart More information div> |
De gordel der aarde Amsterdam, 234 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 16 platen, cover not so good/omslag onfris, zijkanten en rug beschadigd, 2e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 105364&12A € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Landen En Volkeren
Keywords: Landen en Volkeren | In shopping cart More information div> |
De Gordel Der Aarde Amsterdam, Van Munster. 2. 233p opnieuw netjes ingebonden. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 004231 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Geography, Geografique, Geografie
| In shopping cart More information div> |
De groote Indische cultures, De wereld in beeld serie II Het Anker zj, 76 pag., halflinnen, ills (compleet), 24x32 /3, voorplat gevlekt, titelpagina gebruind. Book number: 51735 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Indonesië
Keywords: cultures | In shopping cart More information div> |
De groote Indische cultures. Nijmegen, N.V.Zeepfabrieken' Het Anker', z.j. 77 pp. geb.bedrukt karton,linnen rug, 24 x 32 cm. De wereld in beeld. voorwoord oud-G.G.Mr D.Fock; band groezelig,verder in goede staat. Book number: 00471 € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596] Catalogue: Landbouw
Keywords: Ned.O.- en W.-Indië | In shopping cart More information div> |
De groote Indische cultures Nijmegen, Het Anker, Geb./hardcover, Ill.: Plakplaatjes. 77p., G, De wereld in beeld, serie II. Hoeken wat gekneusd Book number: 00196 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Ned.-Oost-Indië | In shopping cart More information div> |
Van Herren en Herren Kultur Utrecht - Brussel, 1946, 160 .pp, hard cover, 23 x 14 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 190132&76C € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596] Catalogue: Wereldoorlog I
Keywords: Wereldoorlog I | In shopping cart More information div> |
Van Herren en Herrenkultur Utrecht [etc.]: Het Spectrum, 1946. L.J.M. Feber 160 pagina's 23 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 6911 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nationaal socialisme
| In shopping cart More information div> |
Van Herren en Herrenkultur Het Spectrum, 1e,1946. linnen gebonden, 160 pag, enkele roestvlekjes, verder goede staat. Book number: O831 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Overigen
| In shopping cart More information div> |
Van Herren en Herren Kultur. Utrecht. Brussel. Het Spectrum. 1946. 8°. 160pp. Or.hlinn. Book number: 33288 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Geschiedenis, Geschichte, History | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page