ascending
descending
found: 68 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

FEBER, L.J.M.
De Boro-Boedoer
1937. Paperback. Pp: 24. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1322156
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M. (INTRODUCTION)
De Boro-Boedoer.
. Amsterdam, Van Munster [1941]. 20 pp. (text), followed by 34 photographs on 24 plates. - Mousein-Reeks No. 4. Orig. cloth-backed boards. Large 8vo.
Book number: 000730
€  22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244]
Catalogue: Java and Madura
Keywords: South East Asia / Indonesia / Java / Hindu-Javanese Culture / Archeology / Sculpture Indonesia - Hindu-Javanese Art, Archeology
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M. INLEIDING
Boro-Boedoer, De
Amsterdam, Van Munster's uitg.. Halflinnen. A, Mouseion-Reeks - No.4 34 Afbeeld. in zw/wit. Rug aan bovenkant beetje los. Goed.
Book number: 4459
€  17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Keywords: Topografie Buitenland
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M.
De Boro-Boedoer.
Munster, 1ste, hlin [Mouseion-reeks], ca 60 blz, ill., .
Book number: 493
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Indonesië, Nederlandsch Indië
In shopping cart

More information

FEBER, L.J. M.
De Boro-Boedoer.
Amsterdam, Van Munster. 27 x 20 cm. Met 34 z/w foto's en tekeningen. Mouseion-reeks no. 4. Halflinnen (rug licht ongaaf).
Book number: 59701
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ; Indonesië / Indonesia
In shopping cart

More information

 -
FEBER, L.J.M. (INLEIDING)
De Boro-Boedoer, Mouseion-Reeks - No 4 met 34 afbeeldingen
Amsterdam, N.V. van Munster`s Uitgevers Maatschappij, gebonden, porto 2,50 euro, Kaft verkleurd verder in goede staat.
Book number: MP846/34747
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M.,
Existentialisme en christendom.
Tielt, Lannoo, 1962. 170 pp. linnen. (Randgebieden, 4)
Book number: 7398
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
In shopping cart

More information

FEBER, L. J. M.
Existentialisme en Christendom
Lannoo, 1962, gebonden, in linnen. goed.
Book number: A-11918
€  5.50 [Appr.: US$ 6.91 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
Catalogue: Filosofie
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M.,
Existentialisme en christendom.
Tielt, Lannoo, 1962. 170 pp. linnen. (Randgebieden, 4)
Book number: 604723
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
In shopping cart

More information

FEBER L.J.M.,
Existentialisme en christendom
Tielt/Den Haag, Lannoo 1962, 171pp. uit de reeks "Randgebieden" nr.4, mooie staat
Book number: F21261
€  11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147]
Catalogue: Filosofie
Keywords: Filosofie Philosophie philosophy Existentialisme Christendom geloof Religie
In shopping cart

More information

FEBER, IR. L.J.M.
Existentialisme en Christendom
Tielt, Lannoo. 1962. Gebonden. 170 pp. Met stofomslag.
Book number: 0033876
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Filosofie
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M.
Frederik van Eeden's ontwikkelingsgang.
's-Hertogenbosch, Teuling, 1922. Ingenaaid. 72 p. Naam op titelpagina H.W. van Tricht. Met annotaties.
Book number: M8097
€  34.00 [Appr.: US$ 42.69 | £UK 27.25 | JP¥ 3392]
Catalogue: Tachtigers
Keywords: tachtigers Eeden
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M.
Frederik van Eeden's ontwikkelingsgang.
's-Hertogenbosch, Teulings' Uitgevers-Maatschappij, 1922. Or. omslag, 72p.
¶ Omslag iets verkleurd; verder goed exemplaar.
Book number: 18455
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: Eeden, Frederik van Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

[VAN EEDEN] FEBER, L.J.M.
Frederik Van Eeden's ontwikkelingsgang.
's-Hertogenbosch, Teuling, 1922. 25 cm 72 p. paper.
Book number: L0354
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: VAN EEDEN.
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M.
Frederik van Eeden's ontwikkelingsgang.
's-Hertogenbosch. Teulings Uitgevers-Maatschappij. 1922. Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, tall 8vo; 72pp. chronology works van Eeden. Firm copy.
Book number: 23500
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M.,
De gordel der aarde;
A'dam, Van Munster, z.j., 2e, 236p., halfl., ills., Indië, Schotland, Ceylon
Book number: 8194
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Reisverhalen
Keywords: reisverhalen
In shopping cart

More information

FEBER L.J.M.
De gordel der aarde
Amsterdam, 234 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 16 platen, cover not so good/omslag onfris, zijkanten en rug beschadigd, 2e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 105364&12A
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Landen en Volkeren
In shopping cart

More information

FEBER, L. J. M.
De Gordel Der Aarde
Amsterdam, Van Munster. 2. 233p opnieuw netjes ingebonden. Goed.
Book number: 004231
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

FEBER L.J.M.
De groote Indische cultures, De wereld in beeld serie II
Het Anker zj, 76 pag., halflinnen, ills (compleet), 24x32 /3, voorplat gevlekt, titelpagina gebruind.
Book number: 51735
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Indonesië
Keywords: cultures
In shopping cart

More information

FEBER,IR L.J.M.,
De groote Indische cultures.
Nijmegen, N.V.Zeepfabrieken' Het Anker', z.j. 77 pp. geb.bedrukt karton,linnen rug, 24 x 32 cm. De wereld in beeld. voorwoord oud-G.G.Mr D.Fock; band groezelig,verder in goede staat.
Book number: 00471
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Catalogue: Landbouw
Keywords: Ned.O.- en W.-Indië
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M
De groote Indische cultures
Nijmegen, Het Anker, Geb./hardcover, Ill.: Plakplaatjes. 77p., G, De wereld in beeld, serie II. Hoeken wat gekneusd
Book number: 00196
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Ned.-Oost-Indië
In shopping cart

More information

FEBER L.J.M.
Van Herren en Herren Kultur
Utrecht - Brussel, 1946, 160 .pp, hard cover, 23 x 14 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 190132&76C
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Catalogue: Wereldoorlog I
Keywords: Wereldoorlog I
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M.
Van Herren en Herrenkultur
Utrecht [etc.]: Het Spectrum, 1946. L.J.M. Feber 160 pagina's 23 cm. Zeer goed.
Book number: 6911
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M.
Van Herren en Herrenkultur
Het Spectrum, 1e,1946. linnen gebonden, 160 pag, enkele roestvlekjes, verder goede staat.
Book number: O831
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Overigen
In shopping cart

More information

FEBER, L.J.M.
Van Herren en Herren Kultur.
Utrecht. Brussel. Het Spectrum. 1946. 8°. 160pp. Or.hlinn.
Book number: 33288
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Geschiedenis, Geschichte, History
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search