| ||||
|
|
|
|||
| found: 265 books on 11 pages. This is page 1 - Next page |
Das Abenteuer des Werner Quabs. München Heyne . Taschenbuch insgesamt guter Zustand, berieben, Gebrauchsspuren am Einband, Zustand 3, Das Abenteuer des Werner Quabs., Fallada, Hans gut - gebraucht Book number: BU207448 € 6.99 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 697] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
E adesso, pover'uomo? Milano, Mondadori, 1956, 16mo br. cop. col. pp. 379 (Oscar). Book number: 4-26786 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: (Narrativa) | In shopping cart More information div> |
E adesso pover' uomo? Milano, CdE, 1968, 8vo legatura editoriale, pp. 298 Book number: 4-74990 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: (Letteratura tedesca) | In shopping cart More information div> |
¿Y ahora qué? Novela. Traducción directa del alemán por Emilia Raumann. Barcelona, Editorial Juventud, 1936 8º mayor. 367 páginas. Cartoncillo editorial. Book number: 50722 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
| In shopping cart More information div> |
Alleen in Berlin (roman) Amsterdam, Cossee. 2010, Tweede Druk. Hardcover, gr. 8vo. Book, Cossee Century,vertaald door Gerda Meijerink, met nawoorden van de auteur en Geoff Wilkes, geb. rood linnen, titel in goud op rug, leeslint, 495 pp. (nieuwstaat) 'De beste roman die ooit over het Duitse verzet tegen de nazi's is geschreven, - Primo Levi. As New/As New. -- NovemberlandBook number: 005164 € 22.00 [Appr.: US$ 27.63 | £UK 17.75 | JP¥ 2195] Catalogue: Vertaalde Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Alleen in Berlijn Ed./Druk: 4. Paperback. Pp: 528. Van Hans Fallada`s meesterwerk Alleen in Berlijn is in de kelder van de oorspronkelijke uitgever een versie gevonden die op het gebied van vloeken en seks minder kuis is. Bovendien bleken in hoofdstuk zeventien enkele pagina`s over Anna Quangels nazi-verleden te zijn gesneuveld in de editie die inmiddels wereldwijd is vertaald. De toenmalige uitgeverij Aufbau had in 1947 ten doel de democratische opvoeding van het Duitse volk onder Russisch toezicht te ondersteunen. Blijkbaar moest de roman destijds meer humanistisch opbouwend zijn. Een overtuigd nazi als hoofdpersoon, dat was te veel van het goede. Wij weten niet of Hans Fallada deze redactie van zijn roman zou hebben goedgekeurd. Hij overleed kort na de inlevering van het manuscript. Het is wel voorstelbaar dat hij met de gepubliceerde versie ingestemd zou hebben, omdat hij de cultuurpolitieke doelstelling van Aufbau onderschreef. Deze midprice editie heeft dus een dubbel voordeel voor de lezers: een goedkope editie en, voor het eerst, de - onbewerkte` originele versie, zoals Fallada zijn manuscript inleverde. ISBN: 9789059363335. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2119214 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Romans
Keywords: 9789059363335 | In shopping cart More information div> |
Alleen in Berlijn Cossee. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 366. Berlijn 1940. Otto Quangel verdient zijn brood als werkmeester in een meubelfabriek en hij en zijn vrouw Anna interesseren zich niet voor politiek. Maar als ze per brief de melding krijgen dat hun zoon tijdens Hitlers veldtocht in Frankrijk gesneuveld is, voelen de Quangels, die niet per se als helden geboren zijn: dit is te erg! Als hun manier van protest verspreiden ze kaarten met onhandig geformuleerde anti-Hitler-slogans (met rare spelfouten) in trappenhuizen en op vensterbanken van openbare gebouwen. Ze dromen ervan de mensen met hun actie wakker te schudden. Maar de meeste kaarten worden onmiddellijk ingeleverd bij de Gestapo, een ambitieuze agent markeert op een plattegrond de vindplekken met rode vlaggetjes, en een moordend kat-en-muisspel begint. Fallada modelleerde de Quangels naar een moedig Berlijns arbeidersechtpaar, Otto en Elise Hampel. Hij schreef hun verhaal binnen acht weken, kort voor zijn dood (1947), nadat hij verslagen van de verhoren had gelezen. "Alleen in Berlijn" is Fallada`s monument voor het verzet van de - kleine mensen` tegen het nazi-regime, en het is de eerste roman over dit onderwerp in het naoorlogse Duitsland. Het verhaal van de Quangels wordt nu (door de regisseurs van "Good Bye, Lenin!") opnieuw verfilmd. ISBN: 9789059362970. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2124581 € 17.99 [Appr.: US$ 22.59 | £UK 14.5 | JP¥ 1795] Catalogue: Romans
Keywords: 9789059362970 | In shopping cart More information div> |
Alone in Berlin. Penguin Classics, 2010. Paperback, Very Good/. Nice clean bright tight book. Book number: 534017 GBP 5.00 [Appr.: EURO 6.25 US$ 7.84 | JP¥ 623]
Keywords: Literature 0141189383 | In shopping cart More information div> |
Alone in Berlin London, Penguin Classics. 2009. (ISBN: 9781846140822). hardcover. Used, English translation. Very minor wear on jacket edges and leading corners. Head and foot of jacket and hardcover spine are a little bumped. Contents are clean and sound, and the text is clear. TH. Very Good/Very Good. Book number: 255046 GBP 59.00 [Appr.: EURO 73.75 US$ 92.5 | JP¥ 7348] Catalogue: Literature
Keywords: 9781846140822 | In shopping cart More information div> |
Der Alpdruck. Berlin, Aufbau, 1947. 235 S., 2 Bll. Orig.-Pappband mit Deckelillustration (Rücken neu aufgezogen). Erste Ausgabe. - Mit Nachwort zu Falladas Tod von Johannes R. Becher. - Papierbedingt etwas gebräunt, sonst gutes Exemplar. Book number: 35875AB € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Literatur | In shopping cart More information div> |
Der Alpdruck Berlin, Aufbau-Verlag, 1947. Johannes R. Becher zu Hans Falladas Tod. Anstelle eines Nachwortes - EA. (W/G II/21), 1.-20.Tsd., illustr., flexibler OPp., 235 S./Bll. - Kreditkarten ab 15,- EUR Warenwert - Rücken minimal schadhaft und wie Einband und Seitenränder papierbedingt gebräunt, sonst sehr gut erhalten. Softcover, no dustjacket. Book number: 43152 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Literatur, deutsche
Keywords: Erstausgaben/ First editions | Literatur, deutsche, 20.Jh./ Literature, german, 20th century | In shopping cart More information div> |
Der Alpdruck Berlin, Aufbau Verlag, 1947. F First Edition. A near fine copy (ink name fep) in the original thin card pictorial wrappers as issued. Book number: 50962 USD 35.00 [Appr.: EURO 28 | £UK 22.5 | JP¥ 2780] Catalogue: GERMAN LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
Altes Herz Geht Auf Die Reise. Roman. Berlin, Rowohlt o.J. O.Lwd.252 S. 1.A. Book number: 4222 € 62.00 [Appr.: US$ 77.85 | £UK 49.75 | JP¥ 6185]
| In shopping cart More information div> |
Altes Herz geht auf die Reise, Roman Aufbau Verlag guter Zustand, sauberes Exemplar, Einband mit Gebrauchsspuren gut - gebraucht Book number: BU348550 € 7.99 [Appr.: US$ 10.03 | £UK 6.5 | JP¥ 797] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Altes Herz geht auf die Reise Frankfurt/Main, Büchergilde Gutenberg, 1956. Roman - illustr. OLwd., 288 S. - Kreditkarten ab 15,- EUR Warenwert - Rücken etwas gebleicht, sonst sehr gut erhalten. Hardcover, no dustjacket. Book number: 17169 € 6.80 [Appr.: US$ 8.54 | £UK 5.5 | JP¥ 678] Catalogue: Literatur, deutsche
Keywords: Literatur, deutsche, 20.Jh./ Literature, german, 20th century | In shopping cart More information div> |
Altes Herz geht auf die Reise. Aufbau, Berlin 1985, TB., 269s., Stempel, sonst in gutem Zustand Weight appr./Gewicht ca. 600. Book number: 11584 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Altes Herz geht auf die Reife. Berlin. Rowohlt Verlag. 1936. Erstausgabe. Orig.Leinen. 253,(3) Seiten. 1.-8. Tausend. Einband leicht gebogen & fleckig. Vorsatz fleckig. Stempel auf dem Vorsatz. Seiten gebräunt. Unfrisch. [Wilpert / Gühring II, 8]. Book number: 891691 € 13.85 [Appr.: US$ 17.39 | £UK 11.25 | JP¥ 1382] Catalogue: Literatur / Belletristik
| In shopping cart More information div> |
Altes Herz geht auf die Reise : Roman - BB 544 - Berlin , Weimar : Aufbau-Verlag, 1985. insgesamt guter Zustand, berieben, Gebrauchsspuren am Einband, Zustand 3, , Altes Herz geht auf die Reise : Roman - BB 544 -, Fallada, Hans: gut - gebraucht Book number: BU391881 € 8.99 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 897]
| In shopping cart More information div> |
Altes Herz geht auf die Reise - Roman - Lizenzausgabe Verlag Buch und Welt, Hans Kaiser, Klagenfurt 1977.. Hardcover mit Schutzumschlag guter Zustand ordentliches Exemplar, Gebrauchsspuren vor allem am Einband, berieben, Zustand 3, Altes Herz geht auf die Reise - Roman - Lizenzausgabe Fallada, Hans: gut - gebraucht Book number: BU388319 € 8.79 [Appr.: US$ 11.04 | £UK 7.25 | JP¥ 877] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Altes Herz gehrt auf die Reise. Roman. Köln, Lingen Verlag, o. A.. Sonderausgabe, 311 S. Schutzumschlag, guter bis sehr guter Zustand Book number: 248940 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Belletristik
| In shopping cart More information div> |
Altes Herz geht auf die Reise Berlin, bb Aufbau-Verlag, 1985. Erste Auflage, 269 S., TB, Buch in gutem altersbedingtem Zustand, ohne Namenseintragung, ohne Widmung, Text sehr gut, Inhalt sehr gut, gut - gebraucht Book number: BU061569 € 5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598]
| In shopping cart More information div> |
Altes Herz geht auf die Reise Aufbau-Verlag,Berlin und Weimar/1 1985. Roman. TB bb 544. 1. Auflage. - 268 S. (pages). Book number: F1429-8851 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
| In shopping cart More information div> |
Altes Herz Geht Auf Die Reise Köln, Lingen Verlag . Hardcover mit Schutzumschlag guter Zustand insgesamt guter Zustand, berieben, Gebrauchsspuren am Einband, Zustand 3, Altes Herz Geht Auf Die Reise Fallada, Hans: gut - gebraucht Book number: BU379375 € 8.79 [Appr.: US$ 11.04 | £UK 7.25 | JP¥ 877] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Aspettavamo un bimbo Milano, Mondadori, 1937 (collana "La Medusa". I edizione italiana).. 16°: pp.376. Br.or Book number: 18450 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Letteratura
| In shopping cart More information div> |
Aspettavamo un bimbo Milano, Mondadori, 1937 (collana "La Medusa". I edizione italiana).. 16°: pp.376. Br.or Book number: 18450 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Letteratura
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page