| ||||
|
|
|
|||
| found: 16 books |
Constantijn Huygens' Hofwijck (Vitaulium). Zutphen; 1920; W.J. Thieme & Co.; 2e, geheel omgew. dr.; XIV, 138 pp. Book number: 8191 € 13.61 [Appr.: US$ 17.09 | £UK 11 | JP¥ 1358]
Keywords: literature 16th-18th century | In shopping cart More information div> |
Constantijn Huygens`Hofwijck Culemborg, Blom & Olivierse 1888 gebonden, 105 pag., porto 3,00 euro, in redelijke staat, bevat een aantal pagina`s met potloodaantekeningen, met uitvouwbare kaart. Book number: SP1063/37368 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Nederland
| In shopping cart More information div> |
Constantijn Huygens` Hofwijck Thieme, Zutphen, 1920. 2de, geheel omgewerkte druk. Ingenaaid, papieren band, 138 pp, uitvouwbare illustratie, cover los, achterplat mist, enkele onderstrepingen in de tekst. -- KIEN BoekenBook number: 25986 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Letterkunde Renaissance
| In shopping cart More information div> |
Constantijn Huygens´ Hofwijck (Vitaulium). Zutphen, Thieme, 1920 (2nd ed.). 138 pp., 1 fold. plate, boards. Some annon. in pencil, fold. pates sl. dam at edges. Book number: 2517 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Art General
| In shopping cart More information div> |
C. Huygens' Trijntje Cornelisd. klucht. Zutphen; 1911; W.J. Thieme & Cie; halflinnen; XXIV, 103 p. ¶ Omslag verkleurd met wat vlekjes. Pagina's licht verkleurd en hier en daar wat roestvlekken. Book number: 20147 € 17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Keywords: Antwerp/Antwerpen Dutch-language literature/Nederlandstali Noord-Holland books/boeken comedy dialects/dialecten humour/humor stage/toneel | In shopping cart More information div> |
Huygens-studiën. Nalezingen met critische aanteekeningen op uitgaven v.C.Huygens' Werken door Verwijs e.a. Kuilenburg 1886. vii, 160 p. (rug iets besch.) Book number: 6678 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Nederlandse Taal- en Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Huygens-Studiën. Nalezingen met critische aanteekeningen op uitgaven van C. Huygens' Werken door Verwijs, Bilderdijk, Verdam, Van Vloten e.a. Kuilenburg, 1886. Omslag. VII,160 pp. Book number: 2319 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
| In shopping cart More information div> |
Huygens-Studiën - Nalezingen met critische aanteekeningen op uitgaven van C.Huygens' werken door dr.Verwijs, prof. Verdam, Bilderdijk, Van Vloten en A.W. Stellwagen Kuilenburg, Blom & Olivierse, 1886. viii + 160pp. gecart.band (linnen rug), enkele stempeltjes en roestvlekjes, goede staat, T72628 -- De LezenaarBook number: T72628 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Letterkunde letteren Huygens | In shopping cart More information div> |
Huygens-studien. Nalezing met critische aanteekeningen op uitgaven van C. Huygens' werken door Verwijs, Verdam, Bilderdijk, Van Vloten en A.W. Stellwagen. Kuilenburg, Blom & Olivierse, 1886. Oorspr. omslag. VII + 160 p. Book number: B7913 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Renaissance
Keywords: renaissance | In shopping cart More information div> |
Huygens-studien. Nalezingen met critische aanteekeningen op uitgaven van C.Huygens' werken door Verwijs, Verdam, Bilderdijk, Van Vloten en A.W.Stellwagen. Kuilenburg,Blom & Olivierse,1886. viii,160p. Oorspr.omslag (rug wat besch.). Book number: Z6-20-69 € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: HUYGENS, CONSTANTIJN | In shopping cart More information div> |
Huygens-Studiën - Nalezingen met critische aanteekeningen op uitgaven van C.Huygens' werken door dr.Verwijs, prof. Verdam, Bilderdijk, Van Vloten en A.W. Stellwagen Kuilenburg, Blom & Olivierse, 1886. viii + 160pp. rug met lichte slijtage, goede staat -- De LezenaarBook number: T45014 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Letterkunde letteren Huygens | In shopping cart More information div> |
Huygens-Studiën. Nalezingen met crititische aanteekeningen of uitgaven van C. Huygens Werken door Dr. Verwijs, Prof. Verdam, Bilderdijk, Van Vloten en A.W.Stellwagen. Kuilenburg: Blom & Olivierse, 1886. VIII,160 p. Pbck. Ruh beschadigd. . -- ParadoxBook number: 12578 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literature: 17th century
| In shopping cart More information div> |
Huygens-studiën. Nalezing met critische aanteekeningen op uitgaven van C. Huygens' werken door Verwijs, Verdam, Bilderdijk, Van Vloten en A.W. Stellwagen. Kuilenbuerg, Blom & Olivierse, 1886. 1e druk. Halflinnen, 160 p., naam en plaats op titelblad + exlibris, in redelijke staat. Book number: LT3/054 € 14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Huygens-Studiën. Nalezingen met crititische aanteekeningen of uitgaven van C. Huygens Werken door Dr. Verwijs, Prof. Verdam, Bilderdijk, Van Vloten en A.W.Stellwagen. Kuilenburg, Blom & Olivierse 1886. VII/160 pp. Book number: L1190 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Letterkunde Nederlands
Keywords: Letterkunde Nederlands HUYGENS, CONSTANTIJN | In shopping cart More information div> |
Constantijn Huygens' Hofwijck Culemborg, Blom & Olivierse, 1888. xii + 92 + 105pp. + gravure, 23cm. 1e druk van deze editie van Huygens' Hofwijck (gebaseerd op de "Uitgave der Korenbloemen van 1672), gecart.band (linnen rug), enkele stempeltjes, goede staat, T73529 -- De LezenaarBook number: T73529 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: literatuur poezie dichtkunde humanisme | In shopping cart More information div> |
Mijnennummer 1937 officieele uitgave der Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer voor Heerlen (Mijnen-nummer 6) Heerlen: VVV/ Limburgsch Dagblad, 1937. Folio, 94pp. Ingenaaid. Met voorwoord van Burgemeester van Grunsven (Heerlen). 7e jaargang. Met regionale geschiedenis, mijnbouw, vele foto's en advertenties. 5mm van rug beneden ontbreekt verder heel gaaf en fris exemplaar! (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 73665.LVZ € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |