| ||||
|
|
|
|||
| found: 69 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Het agaten masker Den Haag, Van Goor z j platen P Stempels 1e dr. - Halflinnen en linnen, rug wat los op kneep Book number: J20239 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek/Zuid-Amerika | In shopping cart More information div> |
Het Agaten Masker. Verhaal uit de tijd der conquistadores. Met platen en bandtekening van P. Stempels`. van Goor, Den Haag. 3e druk, 148 pp. Linnen/hardcover keurig ills. P. Stempels keurig. -- 't DuveltjeBook number: 0201-1228 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Kinder / Jeugd Boek
| In shopping cart More information div> |
Het agatenmasker. Een verhaal uit de tijd der conquistadores. Van Goor, 1ste, lin, 148 blz, ill P. Stempels., Enige sleet op bandhoeken.. Book number: 1963 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Kinderboeken, mythologie en volksverhalen
Keywords: Kinderboeken, mythologie en volksverhalen | In shopping cart More information div> |
De avonturen van Ormin. . Gouda, van Goor. Ill. en band O. Verhagen. Book number: 1044 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Kinderboeken | In shopping cart More information div> |
De avonturen van Ormin. Een verhaal uit de dagen van Hannibal. Gouda, G.B. Van Goor Zonen, z.j. Or. linnen, 231+1p. ¶ 'Met platen en bandteekening van O. Verhagen.' G.B.-Serie 14. Rug iets verkleurd en met zeer lichte gebruikssporen; goed exemplaar. Book number: 15271 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Verhagen, O. | In shopping cart More information div> |
De avonturen van Ormin : een verhaal uit de dagen van Hannibal Gouda, Van Goor z j platen O Verhagen 1e dr. - (G B serie). - Linnen, goed Book number: J31787 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
De gemaskerde woudkoning. Gouda, N.V. G.B. Van Goor Zonen's U.M., z.j. Or. omslag, 156+4p. ¶ 'Met platen en omslagteekening van O. Verhagen.' G.B.-Serie 17. Rug iets gerimpeld; verder goed exemplaar. Book number: 15275 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Verhagen, O. | In shopping cart More information div> |
De gemaskerde woudkoning.`. van Goor Zonen Den Haag, 1929, 156 pp. hardcoverills.: Met platen en omslagteekening van O. Verhagen. G.B.-Serie 17. Iets uit band, verder in zeer goede staat. -- 't DuveltjeBook number: 0201-492 € 3.75 [Appr.: US$ 4.71 | £UK 3.25 | JP¥ 374] Catalogue: Kinder / Jeugd Boek
| In shopping cart More information div> |
De gemaskerde woudkoning Den Haag, Van Goor 1929 platen van O Verhagen 1e dr. - (G.B.-serie ; XVII). - Gebonden, goed Book number: J90463 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek/Italië | In shopping cart More information div> |
Hans, het geluksvarken van Goor zonen, 1ste druk, gebonden, geillustreerd linnen rug, rug iets verkleurd. goed. Book number: A-06954 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Hans, het geluksvarken. Een verhaal uit de tijd van Klokke Roeland en de Gentse wevers Den Haag, Van Goor. 1e druk. gekart./linnen rug, Ill.: Isings, J.H.. kinderboeken. Serie Na de School no. 8. Goed. Book number: 016090 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Isings, J.H. | In shopping cart More information div> |
Hans, het geluksvarken : een verhaal uit de tijd van Klokke Roelant en de Gentse wevers Den Haag, Van Goor zonder jaar platen van J H Isings 1e dr. - Linnen Book number: J80469 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek/Gent | In shopping cart More information div> |
Hans, het Geluksvarken Een verhaal uit de tijd van Klokke Roelant Den Haag: Van Goor, 1934. Druk/edition: 1. 152 pag. Illustr.: J.H. Isings. li. goed. -- Utz BoekenBook number: 20658.1 € 10.40 [Appr.: US$ 13.06 | £UK 8.5 | JP¥ 1037] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
| In shopping cart More information div> |
Hans, het Geluksvarken. Een verhaal uit de tijd van Klokke Roelant 1druk,Goor Den Haag,Zj. 152P. Bedrukte linnen band. Met platen en bandtekening van J.H.Isings. (zeer goed) Book number: 38883 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
In het huis met de helm; een verhaal uit Alva's Amsterdamse tijd Haarlem, De Gulden Pers. 1946, 1e druk. gekart./linnen rug, Ill.: Exel, Ria. kinderboeken. Goed. Book number: 001119 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Exel, Ria | In shopping cart More information div> |
Jan Breydel bij den laatsten koning der Azteken : een verhaal uit Noord-Amerika omtrent 1519 Gouda, Van Goor z j platen O Verhagen 1e dr. - Linnen, redelijke staat Book number: J30865 € 5.70 [Appr.: US$ 7.16 | £UK 4.75 | JP¥ 569] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Jan Breydel bij den laatsten koning der Azteken Gouda, G.B. Van Goor Zonen's, . . Linnen, 160p., platen en omslagtekening O. Verhagen, in redelijk tot goede staat. Book number: JB7/143 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Jongensboeken
| In shopping cart More information div> |
Jan Breydel bij den laatsten koning der Azteken : een verhaal uit Noord-Amerika omtrent 1519 Gouda, Van Hoor zonder jaar platen O Verhagen 1e dr. - (G.B. serie ; XI). - Linnen, redelijk Book number: J85006 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek/Amerika | In shopping cart More information div> |
Jan Breydel bij den laasten koning der Azteken. Een verhaal uit Noord-Amerika omtrent 1519 G. B. van Goor zonen, 1ste druk, gebonden, in linnen, geillustreerd, buitenzijde wat versleten. goed. Book number: A-22522 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Jan Breydel bij den laatsten koning der Azteken. Gouda, G.B. Van Goor Zonen, z.j. Or. linnen, 160p. ¶ 'Met platen en omslagteekening van O. Verhagen.' G.B.-Serie 11. Rug iets verkleurd; HAKA-etiket ingeplakt; goed exemplaar. Book number: 15274 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Verhagen, O. | In shopping cart More information div> |
jan persijn GOUDA, Van Goor zonen. 160 blz. -- Kool BoekenBook number: 44314 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Leesboeken (jeugd en volwassenen)
| In shopping cart More information div> |
Jan Persijn : een verhaal uit de tijd van de vierde kruistocht Den Haag, Van Goor z j platen A J van 't Hoff 3e dr. - Karton Book number: J19951 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Jan Breydel bij den laatsten koning der Azteken : een verhaal uit Noord-Amerika omtrent 1519`. Van Goor, 1931, 160 pp. Hardcoverversierde band GB SERIE kleine gebruikssporen platen en omslagteekening O. Verhagen. -- 't DuveltjeBook number: 0201-383 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Kinder / Jeugd Boek
| In shopping cart More information div> |
De kleinzoon van den Burggraaf. van Goor, n.d. (1925). 1e druk. 152 pp. Linnen. Illustr. A.J. van 't Hoff. Serie G-B. Book number: 35829 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: jongensboeken jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
De kleinzoon van den burggraaf 1931. Pp: 152. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1844844 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page