ascending
descending
found: 69 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

EXEL, PH
Het agaten masker
Den Haag, Van Goor z j platen P Stempels 1e dr. - Halflinnen en linnen, rug wat los op kneep
Book number: J20239
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: jeugdboek/Zuid-Amerika
In shopping cart

More information

EXEL, PH.
Het Agaten Masker. Verhaal uit de tijd der conquistadores. Met platen en bandtekening van P. Stempels`.
van Goor, Den Haag. 3e druk, 148 pp. Linnen/hardcover keurig ills. P. Stempels keurig.
Book number: 0201-1228
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
In shopping cart

More information

EXEL, PH.
Het agatenmasker. Een verhaal uit de tijd der conquistadores.
Van Goor, 1ste, lin, 148 blz, ill P. Stempels., Enige sleet op bandhoeken..
Book number: 1963
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Kinderboeken, mythologie en volksverhalen
In shopping cart

More information

EXEL, PH.
De avonturen van Ormin.
. Gouda, van Goor. Ill. en band O. Verhagen.
Book number: 1044
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Kinderboeken
In shopping cart

More information

EXEL, PH.
De avonturen van Ormin. Een verhaal uit de dagen van Hannibal.
Gouda, G.B. Van Goor Zonen, z.j. Or. linnen, 231+1p.
¶ 'Met platen en bandteekening van O. Verhagen.' G.B.-Serie 14. Rug iets verkleurd en met zeer lichte gebruikssporen; goed exemplaar.
Book number: 15271
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Verhagen, O.
In shopping cart

More information

EXEL, PH
De avonturen van Ormin : een verhaal uit de dagen van Hannibal
Gouda, Van Goor z j platen O Verhagen 1e dr. - (G B serie). - Linnen, goed
Book number: J31787
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

EXEL, PH.
De gemaskerde woudkoning.
Gouda, N.V. G.B. Van Goor Zonen's U.M., z.j. Or. omslag, 156+4p.
¶ 'Met platen en omslagteekening van O. Verhagen.' G.B.-Serie 17. Rug iets gerimpeld; verder goed exemplaar.
Book number: 15275
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Verhagen, O.
In shopping cart

More information

EXEL, PH
De gemaskerde woudkoning.`.
van Goor Zonen Den Haag, 1929, 156 pp. hardcoverills.: Met platen en omslagteekening van O. Verhagen. G.B.-Serie 17. Iets uit band, verder in zeer goede staat.
Book number: 0201-492
€  3.75 [Appr.: US$ 4.71 | £UK 3.25 | JP¥ 374]
In shopping cart

More information

EXEL, PH
De gemaskerde woudkoning
Den Haag, Van Goor 1929 platen van O Verhagen 1e dr. - (G.B.-serie ; XVII). - Gebonden, goed
Book number: J90463
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Keywords: jeugdboek/Italië
In shopping cart

More information

 -
EXEL, PH.
Hans, het geluksvarken
van Goor zonen, 1ste druk, gebonden, geillustreerd linnen rug, rug iets verkleurd. goed.
Book number: A-06954
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

EXEL, PH.
Hans, het geluksvarken. Een verhaal uit de tijd van Klokke Roeland en de Gentse wevers
Den Haag, Van Goor. 1e druk. gekart./linnen rug, Ill.: Isings, J.H.. kinderboeken. Serie Na de School no. 8. Goed.
Book number: 016090
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Isings, J.H.
In shopping cart

More information

EXEL, PH
Hans, het geluksvarken : een verhaal uit de tijd van Klokke Roelant en de Gentse wevers
Den Haag, Van Goor zonder jaar platen van J H Isings 1e dr. - Linnen
Book number: J80469
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: jeugdboek/Gent
In shopping cart

More information

EXEL, PH.
Hans, het Geluksvarken Een verhaal uit de tijd van Klokke Roelant
Den Haag: Van Goor, 1934. Druk/edition: 1. 152 pag. Illustr.: J.H. Isings. li. goed.
Book number: 20658.1
€  10.40 [Appr.: US$ 13.06 | £UK 8.5 | JP¥ 1037]
In shopping cart

More information

EXEL,PH.
Hans, het Geluksvarken. Een verhaal uit de tijd van Klokke Roelant
1druk,Goor Den Haag,Zj. 152P. Bedrukte linnen band. Met platen en bandtekening van J.H.Isings. (zeer goed)
Book number: 38883
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

EXEL, PH.
In het huis met de helm; een verhaal uit Alva's Amsterdamse tijd
Haarlem, De Gulden Pers. 1946, 1e druk. gekart./linnen rug, Ill.: Exel, Ria. kinderboeken. Goed.
Book number: 001119
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Exel, Ria
In shopping cart

More information

EXEL, PH
Jan Breydel bij den laatsten koning der Azteken : een verhaal uit Noord-Amerika omtrent 1519
Gouda, Van Goor z j platen O Verhagen 1e dr. - Linnen, redelijke staat
Book number: J30865
€  5.70 [Appr.: US$ 7.16 | £UK 4.75 | JP¥ 569]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

EXEL,PH.
Jan Breydel bij den laatsten koning der Azteken
Gouda, G.B. Van Goor Zonen's, . . Linnen, 160p., platen en omslagtekening O. Verhagen, in redelijk tot goede staat.
Book number: JB7/143
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Jongensboeken
In shopping cart

More information

EXEL, PH
Jan Breydel bij den laatsten koning der Azteken : een verhaal uit Noord-Amerika omtrent 1519
Gouda, Van Hoor zonder jaar platen O Verhagen 1e dr. - (G.B. serie ; XI). - Linnen, redelijk
Book number: J85006
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Keywords: jeugdboek/Amerika
In shopping cart

More information

EXEL, PH.
Jan Breydel bij den laasten koning der Azteken. Een verhaal uit Noord-Amerika omtrent 1519
G. B. van Goor zonen, 1ste druk, gebonden, in linnen, geillustreerd, buitenzijde wat versleten. goed.
Book number: A-22522
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

EXEL, PH.
Jan Breydel bij den laatsten koning der Azteken.
Gouda, G.B. Van Goor Zonen, z.j. Or. linnen, 160p.
¶ 'Met platen en omslagteekening van O. Verhagen.' G.B.-Serie 11. Rug iets verkleurd; HAKA-etiket ingeplakt; goed exemplaar.
Book number: 15274
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur Verhagen, O.
In shopping cart

More information

EXEL, PH.
jan persijn
GOUDA, Van Goor zonen. 160 blz.
Book number: 44314
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

EXEL, PH
Jan Persijn : een verhaal uit de tijd van de vierde kruistocht
Den Haag, Van Goor z j platen A J van 't Hoff 3e dr. - Karton
Book number: J19951
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

EXEL, PH
Jan Breydel bij den laatsten koning der Azteken : een verhaal uit Noord-Amerika omtrent 1519`.
Van Goor, 1931, 160 pp. Hardcoverversierde band GB SERIE kleine gebruikssporen platen en omslagteekening O. Verhagen.
Book number: 0201-383
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

 -
EXEL, PH.,
De kleinzoon van den Burggraaf.
van Goor, n.d. (1925). 1e druk. 152 pp. Linnen. Illustr. A.J. van 't Hoff. Serie G-B.
Book number: 35829
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: jongensboeken jeugdboeken
In shopping cart

More information

EXEL, PH & HOFF, A.J. VAN 'T
De kleinzoon van den burggraaf
1931. Pp: 152. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1844844
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search