| ||||
|
|
|
|||
| found: 402 books on 17 pages. This is page 1 - Next page |
Paul Ernst Gedenkbuch. Ed. Raabe-Stiftung 1933. Leipzig: Avenarius 1933. . 232p wrappers, plates, VG+. Book number: PAQ11505 GBP 7.00 [Appr.: EURO 8.75 US$ 10.97 | JP¥ 872] Catalogue: Germany
| In shopping cart More information div> |
Paul Verlaine. - Antigone et la Walkyrie. - Vêpres d'été. "Nouvelle Revue & Imp. Chaix & Imp. G. Camproger, Paris _1891 pour le premier volume et 1894 pour les deux autres, 16x24,5cm, 3 volumes reliés en 1." "Editions originales imprimées à petit nombre de ces tirés à part des Nouvelle revue, Revue de Paris et de la Revue blanche. Reliure en demi chagrin tête de nègre, dos lisse, plats de papier marbré, gardes et contreplats de papier à la cuve, couvertures conservées pour les deux dernières brochures, reliure de l'époque. Envois de l'auteur à son ami Louis Richard sur chacun des volumes. Rare. - Nouvelle Revue & Imp. Chaix & Imp. G. Camproger, Paris _1891 pour le premier volume et 1894 pour les deux autres, 16x24,5cm, 3 volumes reliés en 1. " Book number: 24983 € 200.00 [Appr.: US$ 251.14 | £UK 160.25 | JP¥ 19950]
| In shopping cart More information div> |
Reportages. Institut du livre, La Havane, 1967. Hardcover, dustjacket. reading copy. Serie de sept reportages a Cuba: La Campagne d'Alphabetisation, La Baie des Cochons, La Crise d'Octobre, Le Cyclone Flora, La Base de Guantanamo, La Lutte contre les Bandits, La Recolte de la Canne a Sucre. Chacun de ces reportages est raconte par les auteurs meme de ces evenements. Photos incluses. ¶ 122 pages. Book number: 9005X1 USD 16.75 [Appr.: EURO 13.5 | £UK 10.75 | JP¥ 1331] Catalogue: FRENCH LANGUAGE
Keywords: (Cuba Revolution Mercenaries Fidel Castro Cyclone Flora Guantanamo Bay of Pigs Communism Agriculture . Bates Ames Ashton Warner). | In shopping cart More information div> |
Die Vereinigten Staaten von Amerika. 2 Bände. [I: Geographie - Geschichte - Politische Kultur - Politisches System - Wirtschaft. II: Aussenpolitik - Gesellschaft - Kultur - Religion - Erziehung]. Campus Vlg., Frankfurt a. Main 1992. 2. aktualisierte u. ergänzte A. XXII/816 / XVIII/842 S. u. 24 Karten a. Beilage i. Kartentasche. 8°. Original-Kartoniert i. Schuber, Kapitale, Ecken u. Kanten etwas bestossen, sonst gutes Exemplar; Schuber teils fleckig u. etwas bestossen. Book number: 46886 € 64.80 [Appr.: US$ 81.37 | £UK 52 | JP¥ 6464] Catalogue: Amerikanistik
| In shopping cart More information div> |
The Blood Ring (Series: Avenger 6.) Warner. (ISBN: 0-446-64963-5) . 1972, 1st thus. (Mass market paperback) Near fine. House pseudonym used by Paul Ernst. Series: Avenger 6. (Pulp Heroes). Book number: 391582 USD 18.14 [Appr.: EURO 14.5 | £UK 11.75 | JP¥ 1441] Catalogue: Crime Fiction
Keywords: Pulp Heroes 0446649635 | In shopping cart More information div> |
Jij goudgepunte lans. Bloemlezing uit de Franse erotische poëzie van de zestiende en zeventiende eeuw 1982. Paperback. Pp: 135. ISBN: 9789065512543. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1499181 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789065512543 | In shopping cart More information div> |
Jij goudgepunte lans. Bloemlezing uit de Franse erotische poëzie van de zestiende en zeventiende eeuw 1982. Paperback. Pp: 135. ISBN: 9789065512543. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1342342 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789065512543 | In shopping cart More information div> |
Andersen's Märchen und Geschichten Weimar, Kiepenheuer, ca 1925. Lithogr. Frontispiz, 620 (4) S. Ill. Ohpgt. Ganzgrünschnitt. Mit 16 Originallitho's auf Tafeln ausser Text von Charlotte C. ENGELHORN. 6.-15- Tsd. Nur Band I. Ecken bestossen/berieben, Rckn. etwas gebleicht, innen (Papier) noch frisch . Am fl. Vorsatz hinten Buchhändlerzettel Boysen, Hamburg. Book number: 5711 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
LA VILLA EN FOLIE, COMEDIE EN 3 ACTES Théâtre Familial Moderne. Non daté. In-8 Carré. Broché. Etat d'usage. Couv. légèrement passée. Dos satisfaisant. Intérieur bon état. 110 pages. Brochure. Dos muet. ¶ Barnabé Vernois. Gontrand Lazur. Claude Lazur. Finfin... -- Le-livre.comBook number: RO40097545 € 24.90 [Appr.: US$ 31.27 | £UK 20 | JP¥ 2484]
Keywords: Théâtre | In shopping cart More information div> |
190x140mm, L'Arc, , . 1961, Aix-en-Provence, illustré, broché. Book number: 10680 CHF 15.00 [Appr.: EURO 12.5 US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1246]
Keywords: Provence littérature poésie | In shopping cart More information div> |
Armando: de thema's (Zonnehof-reeks 5) Amersfoortse Culturele Raad, 1993, paperback met omslag (wat vuil en lichtelijk ingescheurd), -- MooiboekBook number: 8117116 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
| In shopping cart More information div> |
Begegnungen mit Barlach. Ein Erlebnisbericht. München, Paul List Verlag, 1959. 164 S. Farb. ill. OKart. Teils mit Unterstreichungen. Book number: KUN-173 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Beitrag zur Kenntnis der Tertiärflora aus dem Gebiete des Vierwaldstätter Sees. Genf, Kündig, 1914 4°, 81 S. u. 4 Taf., Priv.-HLwd., Bibliotheksbd.: priv. Rückenschildchen, Stempel a. Vs. u. Titelbl.; Papier gebräunt, Kapitale gebrauchsspurig, Marginalien in Bleistiift. EA. (= Mémoires de la Société Paléontologique Suisse, Vol. 40). Mit Widmung von E. Baumberger a. eingebundenem V.deckel der Orig.-Broschur. Book number: 42459 CHF 77.00 [Appr.: EURO 64.25 US$ 80.51 | £UK 51.5 | JP¥ 6395] Catalogue: Naturwissenschaft u. Technik
Keywords: Geologie Signierte Bücher Helvetica - Schwyz | In shopping cart More information div> |
Projectmatig creëren Schiedam: Scriptum Books, 2001. Jo Bos en Ernst Harting (red.); met bijdragen van Paul Zuiker, Hein Reitsma en Daniel Ofman Met literatuur opgave., registerister 1e dr.: Schiedam: Scriptum Books, 1998 XI, 395 pagina's 25 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 5859 € 32.50 [Appr.: US$ 40.81 | £UK 26.25 | JP¥ 3242] Catalogue: Management en leiding geven
Keywords: 9055942162 | In shopping cart More information div> |
Projectmatig creëren Scriptum, 2000. Ed./Druk: 10. Linnen band met stofomslag. Pp: 396. Projectmatig creëren' biedt een wezenlijk andere, vernieuwende kijk op projectmanagement. Voor succesvolle projecten is immers méér nodig dan strakke sturing, goede planning en stringente budgetbewaking. De sleutel tot projectsucces ligt in het genereren en aanspreken van energie, commitment en creativiteit, waardoor juist met minder coördinatie, meer complexe projecten kunnen worden gerealiseerd. Daarom begint projectmatig creëren bij het commitment en de inspiratie van mensen, die vervolgens samen een passende structuur ontwikkelen, in plaats van de structuur als uitgangspunt te nemen waarnaar de mensen zich maar hebben te voegen. 'Projectmatig creëren' is meer dan een verzameling projectmanagementtechnieken. Het is een andere visie op werk en op het werken in projecten. Met deze volledig herziene en uitgebreide uitgave van 'Projectmatig creëren' willen we opnieuw een hartstochtelijk pleidooi houden voor het inzetten van passie, commitment, persoonlijk leiderschap, beleving, en creativiteit in projecten. Natuurlijk moet dat worden ingebed in een gedegen projectmanagementaanpak, waarvoor in dit boek dan ook talloze waardevolle, direct toepasbare instrumenten worden aangedragen. ISBN: 9789055941223. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U149883 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Economie
Keywords: 9789055941223 | In shopping cart More information div> |
Projectmatig creëren / Jo Bos en Ernst Harting (red.); met bijdragen van Paul Zuiker, Hein Reitsma en Daniel Ofman Schiedam: Scriptum Books, 1998. Met literatuur opgave. en index XI, 395 pagina's 25 cm. Zonder omslag Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 2327 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Management en leiding geven
Keywords: 90559412209055942162 | In shopping cart More information div> |
Projectmatig creëren Scriptum, 2000. Ed./Druk: 10. Linnen band met stofomslag. Pp: 396. Projectmatig creëren' biedt een wezenlijk andere, vernieuwende kijk op projectmanagement. Voor succesvolle projecten is immers méér nodig dan strakke sturing, goede planning en stringente budgetbewaking. De sleutel tot projectsucces ligt in het genereren en aanspreken van energie, commitment en creativiteit, waardoor juist met minder coördinatie, meer complexe projecten kunnen worden gerealiseerd. Daarom begint projectmatig creëren bij het commitment en de inspiratie van mensen, die vervolgens samen een passende structuur ontwikkelen, in plaats van de structuur als uitgangspunt te nemen waarnaar de mensen zich maar hebben te voegen. 'Projectmatig creëren' is meer dan een verzameling projectmanagementtechnieken. Het is een andere visie op werk en op het werken in projecten. Met deze volledig herziene en uitgebreide uitgave van 'Projectmatig creëren' willen we opnieuw een hartstochtelijk pleidooi houden voor het inzetten van passie, commitment, persoonlijk leiderschap, beleving, en creativiteit in projecten. Natuurlijk moet dat worden ingebed in een gedegen projectmanagementaanpak, waarvoor in dit boek dan ook talloze waardevolle, direct toepasbare instrumenten worden aangedragen. ISBN: 9789055941223. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U342784 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Economie
Keywords: 9789055941223 | In shopping cart More information div> |
Bruggen. Hoogtepunten uit de architectuur 1996. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 80. Fotoboek. ISBN: 9789061138150. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U746969 € 7.95 [Appr.: US$ 9.98 | £UK 6.5 | JP¥ 793] Catalogue: Architectuur en design
Keywords: 9789061138150 | In shopping cart More information div> |
Bruggen. Hoogtepunten uit de architectuur 1996. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 80. Fotoboek. ISBN: 9789061138150. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U916240 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Architectuur en design
Keywords: 9789061138150 | In shopping cart More information div> |
Die Indikation zur Tracheotomie beim Unfallpatienten. Diss. 'Hals-Nasen-Ohrenklinik der Universität Zürich & der Chirurgischen Univ.'. Zürich, Juris, 1970, in-8vo, 44 S., Original-Broschüre. ¶ Please notify before visiting to see a book. Prices are excl. VAT/TVA (only Switzerland) & postage. Book number: 63947 CHF 22.00 [Appr.: EURO 18.5 US$ 23 | £UK 14.75 | JP¥ 1827]
Keywords: medicine medecine Switzerland Suisse-Générale, Switzerland-general, Schweiz-allgemein surgery chirurgie helvetica, Switzerland helvetica dissertation, dissertations, thesis dissertation | In shopping cart More information div> |
The Shadow of Leticia PublishAmerica. 2005-05-09. (ISBN: 1413775187). Paperback. Publish America (2005.)Crisp, lovely softcover with lightest shelfwear. Pages and text neat and bright. Poignant book of poetry for his deceased wife, now his guardian angel. As New. Book number: 0000270 USD 16.99 [Appr.: EURO 13.75 | £UK 11 | JP¥ 1350] Catalogue: Books:Nonfiction
Keywords: Poetry Grief Everlasting Love 1413775187 | In shopping cart More information div> |
Sprookjes op schrift. Over letters en karakters 1991. Gekartonneerd. Pp: 91. ISBN: 9789025723064. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1426814 € 4.95 [Appr.: US$ 6.22 | £UK 4 | JP¥ 494] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789025723064 | In shopping cart More information div> |
Akupunktur-Fibel. Die Praxis der chinesischen Akupunkturlehre Pflaum, 1976. 5th edition 104 pp. halfcloth carton boards. Next to 104 pages with text thare are 17 foldoutpages with illustrations. good condition Book number: 35968 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: acupunctuur | In shopping cart More information div> |
AKUPUNKTUR-FIBEL Die Praxis der chinesischen Akupunkturlehre. Munchen, Richard Pflaum Verlag, 1965. 3d revised edition 100 pp. halfcloth carton boards. Title written on spine. With 15 foldout drawings od acupuncture points. Pictures of this book available. good condition Book number: 40554 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Keywords: acupunctuur | In shopping cart More information div> |
The Monist: A Quarterly Magazine Devoted to the Philosophy of Science Open Court Publishing Co., 1903. Soft Cover. 8vo. Wraps. 160 pp. plus advertisements at rear. Volume XIV., No. 1. With, among others, an article by Professor Ernst Mach, SPACE AND GEOMETRY FROM THE POINT OF VIEW OF PHYSICAL INQUIRY. Some slight chipping to head and heel, corners lightly bumped, rear wrapper creased and chipped along bottom edge, very slight toning to pages, else very good minus. October, 1903 . Good Book number: 421634 USD 125.00 [Appr.: EURO 99.75 | £UK 79.75 | JP¥ 9930]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | - Next page