ascending
descending
found: 42 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

DIS, L.M. VAN & ERNÉ, B.H.
De (19) SPELEN van ZINNE vertoond op het Landjuweel te Gent van 12-23 Juni 1539, Uitg. (naar de 4° Ed.: Ghendt, Joos Lambrecht 1539 met Tekst- & Klankvarianten naar de drie 8° Ed. uit 1539 + de 8° uit 1564) door. I: Tekst [niet verder verschenen].
Gron./ Antw., 1939;. VII-360 pp; (ook: De Seven Sinjoren); linn.
Book number: 17942
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Neerlandistiek: Middeleeuwen,Rederijkers/Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Medieval Literature, Literature Middle Ages, Mittelalterliche Philologie, Mittelalter, Middeleeuwse Literatuur, Philology, Arthur, Arthurian literature, Dutch: Medieval Literatu
In shopping cart

More information

DIS, L.M. VAN. & ERNÉ, B.H. (EDS.)
DE GENTSE SPELEN van 1539. Uitgegeven en toegelicht.
's-Gravenhage, 1982. 2 Delen. Omslag. 647 pp.
Book number: 1257
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

DIS, L.M.VAN/B.H.ERNE[UITG.]
De spelen van zinne vertoond op het Landjuweel te Gent van 12-23 juni 1539. I. Tekst (=alles).
Wolters,1939. 4to. xii,360p.,1 plaat,facsimile's. Linnen.
Book number: Z3-51-34
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

DIS, L.M.V. & B.H.ERNÉ.
De Spelen van Zinne vertoond op het Landjuweel te Gent van 12-23 juni 1539. Uitg.en toegelicht. I.Tekst. M.facs.
Groningen 1939.vii, 360 p. lin. (niet verder versch.)
Book number: 6556
€  14.00 [Appr.: US$ 17.58 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

DIS, DR. L.M. VAN & DR. B.H. ERNE [EDS.].
De Spelen van Zinne vertoond op het Landjuweel te Gent, van 12-23 Juni 1539. Deel 1: Tekst [All Publ.].
Groningen-Batavia. J.B. Wolters U.M. 1939. Original publisher's cream cloth binding, lettering spine & frontcover, small 4to: [xiv], 360pp. facsimiles, footnotes & references. Fine copy.
Book number: 380
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
In shopping cart

More information

DIS, L.M. / ERNÉ, B.H.
De Spelen van Zinne vertoond op het Landjuweel te Gent van 12-23 Juni 1539. Deel I: Tekst. (Niet verder verschenen)
Groningen/Batavia, J.B.Wolters' U.M. 1939. linnen 359 pp. linnen wat bruin verkleurd.
Book number: L1094
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Letterkunde Nederlands
In shopping cart

More information

DIS, L.M. VAN EN B.H.ERNÉ.
De Spelen van Zinne vertoond op het Landjuweel te Gent van 12-23 Juni 1539. Deel I.Tekst.
Groningen. J.B.Wolters. 1939. 8?8. vii,359pp. Or.linn. Verkleurd.
Book number: 29689
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature
In shopping cart

More information

DIS, DR.L.M.VAN/ERNÉ, DR.B.H.
De spelen van zinne vertoond op het Landjuweel te Gent van 12-23 juni 1539. Deel 1: Tekst.
Groningen: Wolters, 1939. 1e druk, 8vo, linnen band, VII 359pp. Band verkleurd. Verder heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 63035.NKL
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

DIS, DR. L.M. VAN & DR. B.H. ERNÉ.
De Spelen van Zinne vertoond op het Landjuweel te Gent. , Van 12-23 juni 1539. Deel I: Tekst. .
Groningen, Batavia, Wolters, 1939, height in cm: 25 cm, linnen kaft. , 359 pp, pp..
Book number: 8-892
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Letterkunde
In shopping cart

More information

DIS, L.M. VAN / ERNÉ, B.H.
De Spelen van Zinne vertoond op het Landjuweel te Gent van 12-23 Juni 1539. Deel I: Tekst (Niet verder verschenen).
Groningen/Antwerpen, De Zeven Sinjoren 1939. VII/359 pp. Dit is nummer 372 van de 450 ex.
Book number: L1225
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Letterkunde Nederlands
In shopping cart

More information

DIS, L.M. VAN EN B.H. ERNÉ.
De Spelen van Zinne vertoond op het Landjuweel te Gent van 12 - 23 Juni 1539. Deel I: Tekst.
Groningen, Wolters, 1939. Linnen ( licht vuil ). Met illustraties. 360 pag.
Book number: 43138
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: ; Studies literatuur
In shopping cart

More information

DIS, DR. L.M. VAN EN DR. B.H. ERNÉ
De Spelen van Zinne vertoond op het Landjuweel te Gent van 12-23 juni 1539. Deel 1: Tekst
Wolters, Groningen/ Batavia, De Sikkel, Antwerpen, 1939. 1ste. Ingenaaid, papieren band, [VII] 359 pp. + ongenummers facsimile, oplage 450 ex genummerd, dit nr 379. Goed.
Book number: 22031
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

DIS, DR. L.M. VAN - ERNE, DR. B.H.
De Spelen van Zinne vertoond op het Landjuweel te Gent van 12 - 23 Juni 1539 - Deel 1: Tekst
Groningen / Antwerpen, J.B. Wolters / De Sikkel, 1939. nr 8 van de 450 op gewoon papier - 24,8 x 17,5 cm - VII+(7)+360+colofoon - originele omslag (soft cover) - goed ex.
Book number: 03261
€  17.00 [Appr.: US$ 21.35 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Catalogue: Literature
Keywords: de seven sinjoren
In shopping cart

More information

DIS, L.M. VAN. & ERNÉ, B.H. (EDS.)
De Spelen van Zinne, vertoond op het landjuweel te Gent van 12-23 juni 1539. Uitg. en toegelicht door L.M. van Dis en B.H. Erné. Deel I: Tekst. (alles wat verschenen is).
Gron., Batavia, 1939. Linnen. VII,359 pp.
Book number: 1261
€  26.00 [Appr.: US$ 32.65 | £UK 21 | JP¥ 2594]
In shopping cart

More information

DIS, L.M. VAN. & ERNÉ, B.H. (EDS.),
De Spelen van Zinne, vertoond op het landjuweel te Gent van 12-23 juni 1539., Uitg. en toegelicht door L.M. van Dis en B.H. Erné. Deel I: Tekst.,
Groningen/Batavia, Wolters, 1e dr.1939, 359p., Linnen., Band verkleurd.,
Book number: 16790
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: oudere letterkunde
In shopping cart

More information

 -
VAN DIS, L.M. EN ERNE, B.H.;
DE SPELEN VAN ZINNE VERTOOND OP HET LANDJUWEEL TE GENT VAN 12 - 23 JUNI 1539. DEEL I: TEKST,
Groningen/ Antwerpen, Wolters/ De Sikkel, 1939 Gebrocheerd, bruine stevige papieromslag met vignet, 170 x 245mm., 361pp.
¶ Genummerd exemplaar binnen een oplage van 450. In goede staat.
Book number: 21639
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: geschiedenis histoire history 12 23 1539. : / numbered numéroté
In shopping cart

More information

ERNÉ, B.H.,
Bren naar voren partisanen! Het O.V.W.-Bataljon 1- 12 R.I. op Java.
Groningen, 1949., 240 pp., linnen. 4to. Ill.: met ills.; . .
Book number: 195-228
€  65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484]
Keywords: 2e W.O. / Militaire Acties .
In shopping cart

More information

ERNÉ, B.H. (INTRODUCTION)
Bren naar voren partisanen! Het O.V.W. 1-12 R.I. op Java.
. Groningen (etc.), J.B. Wolters, 1949. Illustrated with numerous b/w photographs, maps. 240 pp. Orig. cloth. Sm. 4to. Good copy. Regimental history of a dutch infantry battalion stationed in East Java (Surabaya) during the period 1945 - 1950. The battalion took part in the occupation of Malang during the so-called 'first police action' in August, 1948 - Verhoog 124, Klooster, Bibliography of the Indonesian Revolution 2821.
Book number: 003335
€  70.00 [Appr.: US$ 87.9 | £UK 56.25 | JP¥ 6983]
Keywords: Southeast Asia / Dutch East Indies / Indonesia 1945 - 1950 / Military History / Memorial Volumes / Gedenkboeken Indonesia - Military History 1945 - 1950.
In shopping cart

More information

ERNÉ, B.H.
Bren naar voren partisanen ! Het O.V.W.-Bataljon 1-12 R.I. op Java.
J.B.Wolters, Groningen/Batavia. 1949. Gedenkboek. Gebonden. 240 pp. Mooi exemplaar.
Book number: 105139045
€  65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484]
Keywords: Ned. Indië.
In shopping cart

More information

ERNÉ, B.H. (INL.)
Bren naar voren partisanen! Het O.V.W.-Bataljon 1-12 R.I. op Java 1945-1948
Groningen-Batavia: J. B. Wolters, 1949. . 240pp. 4to, oranje linnen gebonden met ovw-logo op voorplat. Rijkelijk geillustreerd gedenkboek over het O. V. W. -Bataljon 1-12 R. I. op Java periode 1945-1948. Mooi exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) TOEGEVOEGD: Originele speld O. V. W. + de eerste 5 l 'De Rimboe Koeriers' uit 1946. 5 losse nrs. : 1 t/m 5 .
Book number: 84221.IND
€  85.00 [Appr.: US$ 106.73 | £UK 68.25 | JP¥ 8479]
In shopping cart

More information

ERNÉ, B.H.
Bundel opstellen van oud-leerlingen. Aangeboden aan Prof.dr. C.G.N. de Vooys
Groningen: Wolters, 1940. 1e dr.. 414 p. Linnen. .
Book number: 1768
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Festschrift General Literature
In shopping cart

More information

ERNÉ, DR. B.H. (TOEL.)
De Gentse Spelen Van 1539
's Gravenhage, Martinus Nijhoff. 1982. (ISBN: 9024791561). Soft cover. Book, Twee delen. Goed.
Book number: 001808
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: 9024791561 Literatuurwetenschap
In shopping cart

More information

ERNE, B.H./ VAN DIS, L.M. (TOEGELICHT).
De Gentse spelen van 1539. Deel 1 En 2.
Den Haag, Martinus Nijhoff. 1982, 1e Druk. (ISBN: 9024791561) . Book, Nijhoffs Nederlandse Klassieken. Totaal 647 blz. Goed.
Book number: 012496
€  28.50 [Appr.: US$ 35.79 | £UK 23 | JP¥ 2843]
Keywords: 9024791561
In shopping cart

More information

ERNÉ, DR. B.H. EN DR. L.M. VAN DIS. [EDS. ET AL.].
De Gentse Spelen van 1539.
's Gravenhage. Martinus Nijhoff. 1982. Original publisher's sewn red paperback, white lettering spine & frontcover, large 8vo: Vol. 1: 330pp. Vol. 2: 331-648pp. 1 map. With facsimiles - footnotes & references. Very fine complete set. Volume 1: Nijhoffs Nederlandse Klassieken. ISBN: 978-90-247-9156-9.
Book number: 397
€  22.00 [Appr.: US$ 27.63 | £UK 17.75 | JP¥ 2195]
Keywords: 9789024791569
In shopping cart

More information

ERNÉ, DR. B.H. E.A. (TOEGELICHT)
De Gentse Spelen van 1539 ( 2 delen )
1982 1e druk.
Book number: 20117
€  35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search