| ||||
|
|
|
|||
| found: 632 books on 26 pages. This is page 1 - Next page |
Rumi the Persian : Rebirth in Creativity and Love Tucson, AZ , Omen Press , 1972 . Paperback. Later printing. Systematic exploration of Rumi's "rebirth" from an Islamic scholar to a mystic, poet, and dancer. Draws from modern psychology. 196 pp. Light soiling to both covers, spine; light rubbing to rear cover. Moderate creasing and several very small spots to spine. Light shelfwear with some light edgewear, light scratching to both covers. 1 inch by 2 inch chip to half-title page. VERY GOOD . Book number: 64334 USD 30.00 [Appr.: EURO 22.75 | £UK 19.25 | JP¥ 2330] Catalogue: SPIRITUALITY
Keywords: Islamic Mysticism Spiritual Biography Self-Actualization Spiritual Transformation | In shopping cart More information div> |
The Art of Loving Perennial, 1989. Paperback. 0060915943 Love Very good. Clean copy. Minor crease.. Very Good . Book number: GRAYTRPB30R3980 USD 5.75 [Appr.: EURO 4.5 | £UK 3.75 | JP¥ 447]
Keywords: 0060915943 Favorite | In shopping cart More information div> |
The Fear of Freedom Routledge & Kegan Paul, 1975. 8vo. Original pictorial card covers (softback) (near Fine). Pp. xi + 257 (no inscriptions).. Book number: 45037 GBP 5.50 [Appr.: EURO 6.75 US$ 8.67 | JP¥ 674] Catalogue: Philosophy
| In shopping cart More information div> |
Analytische Sozialpsychologie Frankfurt/Main, Suhrkamp Verlag, 1971. und Gesellschaftstheorie - 2. Auflage, 13.-22.Tsd., Okt., 233 S. - Reihe: es 425 - PayPal und Kreditkarten ab 15,- EUR Warenwert - Einband geringfügig fleckig, sehr gut erhalten. Softcover, no dustjacket. Book number: 7375 € 5.95 [Appr.: US$ 7.85 | £UK 5 | JP¥ 609] Catalogue: Psychologie/ Psychiatrie
Keywords: Gesellschaft, Wissenschaft/ Social studies | Sozialpsychologie/ Social psychology | In shopping cart More information div> |
The Anatomy of Human Destructiveness Fawcett Books. 1973. MassMarket Paperback . Good. Book number: 0073093 USD 6.00 [Appr.: EURO 4.75 | £UK 4 | JP¥ 466] Catalogue: Nonfiction - Psychology
| In shopping cart More information div> |
The Anatomy of Human Destructiveness Crest 2337. 1975, 1st thus. (Mass market paperback) Very good. (Psychology). Book number: 966031 USD 11.46 [Appr.: EURO 8.75 | £UK 7.5 | JP¥ 890] Catalogue: Psychology & Psychiatry
Keywords: Psychology | In shopping cart More information div> |
De angst voor vrijheid. De vlucht in autoritairisme, destructivisme, conformisme Bijleveld, 1969. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 224. Invloedrijke sociaal-psychologische analyse van de oorzaken van de angst voor vrijheid bij de mens, door psycholoog en filosoof Erich Fromm (1900-1980). Met noten. ISBN: 9789061315513. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1512216 € 6.00 [Appr.: US$ 7.91 | £UK 5.25 | JP¥ 615] Catalogue: Psychologie
Keywords: 9789061315513 | In shopping cart More information div> |
De angst voor vrijheid. De vlucht in autoritairisme, destructivisme, conformisme Bijleveld, 1969. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 224. Invloedrijke sociaal-psychologische analyse van de oorzaken van de angst voor vrijheid bij de mens, door psycholoog en filosoof Erich Fromm (1900-1980). Met noten. ISBN: 9789061315513. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1568454 € 7.50 [Appr.: US$ 9.89 | £UK 6.5 | JP¥ 768] Catalogue: Psychologie
Keywords: 9789061315513 | In shopping cart More information div> |
Das Christusdogma und andere Essays 1990. Paperback. Pp: 182. ISBN: 9783423150767. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U930940 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Religie
Keywords: 9783423150767 | In shopping cart More information div> |
The Crisis of Psychoanalysis Fawcett Books. 1970. (ISBN: 44900531095) MassMarket Paperback . Good. Book number: 0073092 USD 6.00 [Appr.: EURO 4.75 | £UK 4 | JP¥ 466] Catalogue: Nonfiction - Psychology
Keywords: 44900531095 | In shopping cart More information div> |
Dromen , sprookjes, mythen- inleiding tot het verstaan van een vergeten taal Bijleveld, 1967, pb. 175 pag. Naam voorin, nette ongelezen staat. Book number: 14855 € 6.00 [Appr.: US$ 7.91 | £UK 5.25 | JP¥ 615] Catalogue: Psychologie
| In shopping cart More information div> |
Escape from Freedom Avon Books. 1965. MassMarket Paperback . Good. Book number: 0073113 USD 6.00 [Appr.: EURO 4.75 | £UK 4 | JP¥ 466] Catalogue: Nonfiction - Psychology
| In shopping cart More information div> |
DE GEZONDE SAMENLEVING. Psychopathologie van democratie en kapitalisme. Utrecht, Bijleveld, 1958. 1e druk 274 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag enige slijtage randen en vochtvlek bovenrand rug. Afdrukken plakband op schutbladen. Schoolstempel op titelpag. Vlek op punt benedenhoek t/m pag. 42. Onderstrepingen / aantekeningen (potlood). in goede staat Book number: 34822 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819]
Keywords: Psychologie | In shopping cart More information div> |
Gij zult zijn als goden. Een radicaal humanistische interpretatie van het Oude Testament en zijn traditie 1975. Paperback. Pp: 198. ISBN: 9789061315599. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1788540 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819] Catalogue: Psychologie
Keywords: 9789061315599 | In shopping cart More information div> |
Gij zult zijn als goden : een radicaal humanistische interpretatie van het Oude Testament en zijn traditie Bijleveld isbn13:9789061315599 isbn:906131559x, 1975, 1e druk, pb. 198 pag. 21 cm. Redelijke staat. Book number: 11505 € 6.00 [Appr.: US$ 7.91 | £UK 5.25 | JP¥ 615] Catalogue: Psychologie
| In shopping cart More information div> |
HET HART VAN DE MENS. Onze geneigdheid tot goed en kwaad Utrecht, erven J. Bijleveld. 1e druk 175 pp. Pb. Hoekjes cover licht gesleten. Vouwtje bovenhoek achterplat. in goede staat Book number: 32590 € 7.50 [Appr.: US$ 9.89 | £UK 6.5 | JP¥ 768] Catalogue: Psychologie
Keywords: Psychologie | In shopping cart More information div> |
Liefhebben. Een kunst, een kunde Erven J. Bijleveld, 1972. Paperback. Pp: 176. Oorspr.titel: The Art of Loving (1956). Bespreking van de verschillende typen van liefde als erotische, naasten- en moederliefde & de problematische verhouding van de liefde met de moderne samenleving. Met noten. ISBN: 9789061315544. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1788487 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717] Catalogue: Psychologie
Keywords: 9789061315544 | In shopping cart More information div> |
Liefhebben, een kunst, een kunde, over de ontplooiing tot creatief mens-zijn Bijleveld, 1978, 176 .pp, paperback, 14 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 298514&PSY € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717] Catalogue: Psychologie
Keywords: Psychologie | In shopping cart More information div> |
LIEFHEBBEN. een kunst, een kunde. Over de ontplooiing tot creatief mens-zijn. Utrecht, erven J. Bijleveld, 1976. 8e druk 176 pp. Pb. Lichte slijtage randen cover. Sneden enige vergeling. in goede staat Book number: 35189 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Psychologie
Keywords: Psychologie | In shopping cart More information div> |
LIEFHEBBEN. een kunst, een kunde. Over de ontplooiing tot creatief mens-zijn. Utrecht, erven J. Bijleveld, 1978. 9e druk 176 pp. Pb. Lichte slijtage randen cover. in goede staat Book number: 26087 € 6.00 [Appr.: US$ 7.91 | £UK 5.25 | JP¥ 615] Catalogue: Psychologie
Keywords: Psychologie | In shopping cart More information div> |
LIEFHEBBEN. een kunst, een kunde. Over de ontplooiing tot creatief mens-zijn. Utrecht, erven J. Bijleveld, 1976. 8e druk 176 pp. Pb. vouwtje in voorplat. in goede staat Book number: 19080 € 6.00 [Appr.: US$ 7.91 | £UK 5.25 | JP¥ 615] Catalogue: Psychologie
Keywords: Psychologie | In shopping cart More information div> |
Märchen, Mythen, Träume. Eine Einführung in das Verständnis einer vergessene Sprache. Deutsche Verlags-Anstalt, Stuttgart 1980. 208 S., 8°, Original-Pappband mit Schutzumschlag, Stempel Mängelexemplar a. unterem Buchschnitt, keine Mängel vorhanden; Schutzumschlag teils etwas bestossen. Book number: 79738 € 4.20 [Appr.: US$ 5.54 | £UK 3.75 | JP¥ 430] Catalogue: Psychologie
| In shopping cart More information div> |
Psychoanalyse en religie Bijleveld isbn13:9789061315568 isbn:9061315565, 1971, 2e druk, pb.155 pag. 21 cm. Naam voorin, keurige staat. Book number: 15052 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717] Catalogue: Psychologie
| In shopping cart More information div> |
Psychoanalyse en religie. Typen van religieuze ervaring en zorg voor de mens Bijleveld, 1971. Paperback. Pp: 156. 2e druk. Wetenschappelijke studie over de houding van de psychoanalyse ten opzichte van de religie & mythologie. Met noten. Mooi strak exemplaar. ISBN: 9789061315568. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1743562 € 6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666] Catalogue: Filosofie
Keywords: 9789061315568 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page