| ||||
|
|
|
|||
| found: 82 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Aurelius' Augustinus belijdenissen in XIII boeken Amsterdam, Van Looy, 1917, xvi + 300pp. enkele tekstonderlijningen, linnen band met goudopdruk, gebruiksslijtage -- De LezenaarBook number: R15931 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Religie
Keywords: Religie Religion Geloof Theologie Patristica Augustiniana | In shopping cart More information div> |
Belijdenissen. In XIII boeken 1903. Pp: 371. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1853940 € 9.95 [Appr.: US$ 12.49 | £UK 8 | JP¥ 993] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Belijdenissen in XIII boeken. Uit het Latijn vertaald door Mr. Frans Erens. 3e, naar het latijn herziene druk. Amst. S.L. van Looy. 1919. xx-412 p. Gedec. linnen. * Licht roestvlekkig. Naam op schutblad. Linnen licht beschadigd/ verkl Book number: 62898 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Christendom
Keywords: Christendom Filosofie Filosofie middeleeuwen Kerkvaders Religie | In shopping cart More information div> |
Frans Erens' dansen en rhytmen. Dansen en rythmen Rosbeek. Ed./Druk: 1. Paperback. Rosbeek Goodwillreeks nr. 28. ISBN: 9789094013127. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1553395 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789094013127 | In shopping cart More information div> |
Onze onzalige erfenis, Zwaarmoedige verhalen 2e druk, BZZToH 1982, 179 pag., paperback, vlekje. Book number: 7500 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandstalige literatuur | In shopping cart More information div> |
Onze Onzalige Erfenis Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1964 (eerste druk) Gebonden met omslag, 177 pp. , porto 2,50 euro . In prima staat.. Book number: EMK705/75440 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Verhalen
| In shopping cart More information div> |
Anna Catharina Emmerich. Maastricht, Veldeke. 1928. Oorspr. omslag. Oplage van 200 genummerde exemplaren. Dit is no. 1. Exemplaar op naam gedrukt van J. Kalff Jr. Met frontispiece en initiaal in hout door Henri Jonas. IN UISTEKENDE STAAT. Book number: 011517 € 60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985] Catalogue: Nederlandse Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Anna Catherina Emmerich Uitgeversmaatschappij 'Veldeke', Maastricht, (1928). Gebonden in blauw linnen door Pie Schmitz (Maastricht) privé band. Frontispiece en initialen houtsneden van Henri Jonas, druk in paars en zwart, no 131/200. Typo Charles Nypels, Van Laar 65. Exlibris van Jef Scheffers voor Fernand Lodewick, aankoopdatum door hem genoteerd op laatste schutblad. Goed ex. Book number: 3615052 € 65.00 [Appr.: US$ 81.62 | £UK 52.25 | JP¥ 6484] Catalogue: Bibliofiel Limburg
Keywords: literatuur, limburg, bibliofiel, charles nypels, proza | In shopping cart More information div> |
Anna Catharina Emmerich. Maastricht, Veldeke, 1928, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 44 p., 200 gen. ex. Met frontispiece en initiaal in hout door Henri Jonas. Exemplaar op naam gedrukt van XeerEerw. Pater O. Huf S.J. Naampje op schutblad, lichte sporen van de onbarmhartige tijd. Book number: 16056 € 90.00 [Appr.: US$ 113.01 | £UK 72.25 | JP¥ 8978] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Anna Catharina Emmerich. Maastricht, Veldeke, (1928). Ingenaaid. 48 p. Met frontispice van Henri Jonas. Gedrukt in paars en zwart in 200 genummerde exemplaren met de Erasmus-mediaeval van S.H. de Roos. Overstekende delen omslag wat gekreukt, rug en omgeving iets verkleurd. Titel en frontispice iets verbruind. ¶ Met een exlibris van C.H. Beels en tweemaal een handtekening van Gerard Wijdeveld. Aantrekkelijke Nypels-druk. Van Laar 65. Book number: 258610 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
| In shopping cart More information div> |
Anna Catharina Emmerich 1928. Papieren omslag. Pp: 42. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U680855 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Aurelius Augustinus’ Belijdenissen in Xiii Boeken Uit Het Latijn Amsterdam, S.L. van Looy. 1917, 300pp. Original Wraps, Gr.8vo. Tweede naar het Latijn herziene druk. Bd. besch. re. boven mist een hoek. Matig, verkleurd. Book number: 003997 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Religie/Religion
Keywords: Augustinus | In shopping cart More information div> |
De Boom Eerder gepubliceerd in de Gids (1919) in 'Vertellingen Mijmeringen' (1922). deze herdruk verscheen in 1989 als nieuwjaarsgeschenk van het Jeanne d'Arc College en Drukkerij Meesters, Maastricht. De tekening van de boom op de omslag is speciaal voor deze uitgave gemaakt door Patrick Creyghton (gesign in de plaat). Deze is ook los bijgevoegd. pp4+1.Omslag met lichte gebr.sporen. Book number: 5920009 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Kunstenaarsboek Limburg
Keywords: gelegenheidsuitgave, literatuur, limburg, kunstenaarsboek | In shopping cart More information div> |
De Boom Eerder gepubliceerd in de Gids (1919) in 'Vertellingen Mijmeringen' (1922). deze herdruk verscheen in 1989 als nieuwjaarsgeschenk van het Jeanne d'Arc College en Drukkerij Meesters, Maastricht. De tekening van de boom op de omslag is speciaal voor deze uitgave gemaakt door Patrick Creyghton (gesign in de plaat). Deze is ook los bijgevoegd. pp4+1.Omslag met lichte gebr.sporen. Met beste wensen van het schoolbestuur. Book number: 5920009a € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746] Catalogue: Kunstenaarsboek
Keywords: gelegenheidsuitgave, literatuur, limburg, kunstenaarsboek | In shopping cart More information div> |
De confessiones als litteraire daad. Pag 130 e.v. in De Gemeenschap. Augustus 1931. No. 8, 7e jaargang. (Utrecht, De Gemeenschap), 1931. Or. omslag, p. 130-380. ¶ Met bijdragen van o.a. Frans Erens, A. van Duinkerken, Willem Nieuwenhuis, A.J.D. van Oosten, Pierre Kemp, Eric van der Steen, Leo van Breen. Vooromslag Lambert Simon. Iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 25510 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Breen, Leo van Duinkerken, A. van Erens, Frans Gemeenschap Kemp, Pierre Kunst Nederlandse literatuur Oosten, A.J.D. van Simon, Lambert Tijdschriften | In shopping cart More information div> |
Dansen en Rhytmen & Frans Erens, dansen en rhytmen [2 Vols. in Cover - Compl.]. Maastricht. Drukkerij Rosbeek. 1989. Original publisher's sewn blue [& brown] paperback, white lettering spine and frontcover, square 8vo: Vol. 1: 146pp. Vol. 2: 72pp. With illustrations - notes - references - colophon. Fine copies in original cover. Volume 28: Rosbeek. Book number: 38517 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
| In shopping cart More information div> |
Dansen en Ritmen samengesteld op verzoek van de Gemeente Landgraaf, Landgraaf, 2001. gebroch. N.pp. Geillustreerd. Foto Romy Finke. Typo Geert Setola. Redactie Sander Bisscheroux. Opl 500 exx. Mooi exx. Book number: 3013114 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur, limburg, tachtigers, fotografie, dans, bibliofiel | In shopping cart More information div> |
Dansen en rhytmen. (Met een houtsnede door Henri JONAS). Maastricht, (Nypels), 1924. Met goud en zwart versierd omslag. 94 p. Gedrukt onder typografische leiding van Charles Nypels in rood, lichtblauw en zwart in een oplage van 220 genummerde exemplaren. 2e druk, waaruit 'Berbke' werd weggelaten, maar waar 'De conferentie' aan werd toegevoegd. Net exemplaar met hier en daar een roestvlekje. Niet opengesneden. ¶ Dit als nr. 24 genummerde exemplaar is op naam gedrukt van A.J. Roebert. Van Laar 9. Book number: 259585 € 85.00 [Appr.: US$ 106.73 | £UK 68.25 | JP¥ 8479]
| In shopping cart More information div> |
Dansen en rhytmen. Maastricht, Leiter-Nypels, 1924, 2e dr., genaaid, 90 p., onafgesn., 220 genumm. ex. In deze herdruk verdween de schets 'Berbke', maar werd 'De conferentie' toegevoegd. Gedrukt in zwart, rood en blauw onder leiding van Charles Nypels, met als frontispice een portret van de auteur door H. Jonas. Dit exemplaar is nummer 36, op naam gedrukt voor Joh. de Meester. Omslag verkleurd, ex libris van Ernst Lampe op voorste flap en 'Sloterdijk, 4 maart 1944' in pen op schutblad geschreven. Goed exemplaar. Book number: 17924 € 95.00 [Appr.: US$ 119.29 | £UK 76.25 | JP¥ 9476] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Dansen en Rhytmen. Maastricht. 1924. 8°. 90pp. Oorspr.omsl. Rugje licht besch. Portret van den schrijver door H.Jonas. Oplage 220 exx. Dit is ex. No. 124. Book number: 23524 € 80.00 [Appr.: US$ 100.46 | £UK 64.25 | JP¥ 7980]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature | In shopping cart More information div> |
Dansen en Rhytmen/Frans Eerens' Dansen en Rhytmen Nuth: Rosbeek, 1989. Rosbeek Goodwill reeks 28. 1e druk, Softcover, 8vo, 71/145pp. Twee boekjes in een papieren omslag. Beiden slappe kartonnen band. Nieuwstaat. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 84721.LVZ € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Limburgensia
Keywords: Rosbeek Goodwill reeks 28 | In shopping cart More information div> |
Dansen en Rhytmen. Met [afzonderlijk] Frans Erens' Dansen en Rhytmen door lodewijk van deyssel. Bezorgd door harry g.m. prick. Nuth, Rosbeek, 1989. 2 dln. Oorspr. omslagen. Met 8 foto's door g.h. breitner. Geïll. z/w. 150; 72 p. ¶ Met inbegrip van Berbke en De conferentie. Book number: #11417 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Dansen en Rythmen. Drukkerij Rosbeek bv: Nuth, 1989. Ingenaaid, 20x19,5x1 cm, 145 pp. Als nieuw. 28ste uitgave van drukkerij Rosbeek. Uitgegeven ter gelegenheid van 2e Frans Erens-prijs. Incl. Deyssel: Frans Erens' Dansen en Rythmen: Ingenaaid, met los papieren omslag71 pp. 'Please order first, before collecting books from our shop' Book number: 23216 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Dansen en Rhytmen 28e goodwill uitgave van Drukkerij Rosbeek. T.g.v. 2e Frans Erens-prijs 1989, Maastricht. Nuth, 1989. 2 delen in een stofomsl. Gebrocheerd pp145+71. met fotomateriaal van G.H. Breitner. Dit is de eerste volledige editie van Dansen en Rhytmen met Berbke en De Conferentie. beperkte oplage. Book number: 3013077 € 22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: literatuur, novellen, amsterdam. Breitner, frans erens, lodewijk van deyssel, G.H. Breitner, Harry M.G. Prick | In shopping cart More information div> |
Frans Erens: Dansen en Rhytmen Nuth 1989, Rosbeek b.v. softcover twee deeltjes in omslag, foto's van G.H. Breitner; prima exemplaar Book number: bn10104 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page