ascending
descending
found: 212 books on 9 pages. This is page 1
- Next page

AAFJES, BERTUS ; BLOEM, J.C. ; BOUTENS, P. C. ; DUINKERKEN, ANTOON VAN ; VESTDIJK S. ; EGGINK, CLARA, ; ENGELMAN, JAN, ;EYCK, P.N. VAN ;HOORNIK, ED. ; NIJHOFF, M. ;NIJLEN, JAN VAN ; PERRON, E. DU ;ROLAND HOLST, A. ; SLAUERHOFF, J. ; VASALIS, M. ;
Amoureus liedje in de morgenstond teekening van Doeve Orpheus no 1 Het kerkhof aan het meer teekening van C. A. B. Bantzinger Orpheus no 2 Een lied van Isoude teekening van W. van Hussem Orpheus no 3 Voorbijgang teekening van C. A. B. Bantzinger Orpheus no 4 tot en met Het geroofde lam teekening van J. M. Prange Orpheus no 15
A. A. M. Stols Uitgever, Den Haag, 1941, 1e druk. Geniet. 15 stuks, serie Orpheus compleet, bevattende: een gedicht + een tekening. Gedrukt bij Boosten & Stols, Maasticht. Pp 15 x 2. Goede set.
Book number: bn18703
€  125.00 [Appr.: US$ 156.96 | £UK 100.25 | JP¥ 12469]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: bibliofiel, poëzie, geillustreerd, nederlands, oorspronkelijk, Orpheus, A.A.M. Stols, bibliofiel,
In shopping cart

More information

ANDRIESSEN, HENDRIK & ENGELMAN, JAN [TEKST]
Philomela. Tragische opera in zes taferelen
n.n. Papieren omslag. Pp: 38. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1270148
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: home
In shopping cart

More information

BIJDRAGEN VAN: ENGELMAN, JAN (RED.); KUYLE, ALBERT (RED); KUITENBROUWER, HENK (RED); VRIES, THEUN DE; DUINKERKEN, ANTON VAN (RED); EYCK, CHARLES; BOURBON, LOUIS DE, JUSTUS; SCHREURS, JAC.; ERENS, EMILE; HELMAN, ALBERT; KUITENBROUWER, HENK; KEMP, PIERRE; O
De Gemeenschap JAARGANG 9 - 1933
Utrecht: De Gemeenschap Uitgevers, 1933. 1e druk, Halflinnen gebonden met marmeren platten en vergulde letters op rug. 8vo, 704pp. 9e Jaargang - 1933 (alle nrs. compleet). Alle nrs met omslag ingebonden! Met vele foto's en tekeningen geillustreerd o. a. door Charles Eyck, Josef Cantré. Inhoud en band in zeer goede staat. (Please inquire before collecting in our bookstore) *** In deze binding hebben we ook nog andere complete jaargangen.
Book number: 60790.LSE
€  55.00 [Appr.: US$ 69.06 | £UK 44.25 | JP¥ 5486]
In shopping cart

More information

BOEKENWEEKGESCHENK., ENGELMAN, JAN. & PAAP, WOUTER.
2 muzen. Boekenweek-uitgave voor jonge mensen.
Vereeniging ter bevordering van de belangen des boekhandels, 1955. Oorspronkelijke omslag. 79 pag.
Book number: 64418
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk Boekenweekgeschenk voor jonge mensen.
In shopping cart

More information

BOURBON, MR. LOUIS DE ; COOLEN, ANTOON ; DUINKERKEN, ANTON VAN ; ENGELMAN, JAN ; OOSTEN, A. J. D. VAN ;
De Gemeenschap 1935
11e jaargang, compleet. Uitgeverij De Gemeenschap, Utrecht, 1935. Gebrocheerde nummers. Maandblad. 11 nummers juli/aug. in één nummer. Medewerkers o.a. J. C. Bloem, J. W. F. Werumeus Buning, Clara Eggink, Jan Campert, Pierre Kemp. Tekenaars o.a. J. Cantré, Charles Eyck, Joep Nicolas, Leo Gestel, Lambert Simon, Henk Wiegersma. Goede set.
Book number: jn50402
€  42.50 [Appr.: US$ 53.37 | £UK 34.25 | JP¥ 4239]
Catalogue: Periodiek
Keywords: proza, poëzie, literatuur, geillustreerd, rooms-katholiek, politiek, nederlands
In shopping cart

More information

BRAAT, L.P.J., & ENGELMAN, JAN
Charles Roelofsz, Verlos Ons Van Confectieachtig Denken
Amsterdam, Stedelijk Museum. 1963. Paperback, Sm Qto. Book, 16 pages, illustrated with plates. The text is in Dutch. A Very Good copy. Very Good.
Book number: 068706
GBP 10.00 [Appr.: EURO 12.5 US$ 15.68 | JP¥ 1245]
Keywords: Charles Roelofsz
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN / JAN ENGELMAN / JACQUES GANS. E.V.A.
Vierentwintig biografieen.
Amsterdam, Em. Querido, 1954. Oorspr. omslag. 123 p. Ills. Singel 262.
Book number: K8741
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Proza
Keywords: proza Singel 262
In shopping cart

More information

 -
CANTRÉ, JOZEF - ENGELMAN, JAN (INTROD.).
Cataloog: Een oogst van grafisch werk van Jozef Cantré 1908-1932.
Antwerp(en), Museum Plantin-Moretus, 1932. Stiff wrappers (softcover), 26,5 x 20,5 cm., (12) pp. with a catalogue of 88 numbers, illustrated in woodcut, including two in colour (red and green), bibliography. A fine book production with 5 woodcuts.
Book number: 12780
€  64.00 [Appr.: US$ 80.36 | £UK 51.5 | JP¥ 6384]
Keywords: Artists outside the Netherlands 20th Century Contains woodcuts
In shopping cart

More information

DEELDER, JULES & ENGELMAN, JAN & STEEMAN, ALBERT
hommage aan een radiotoestel in een londense pub / st. ives. In: Maatstaf Jrg. 15 nr. 7 oktober 1967
Daamen, 1967. Paperback. Pp: 72. [1e druk]. Twee fraaie (pré-debuut) gedichten van de nachtburgemeester van Rotterdam. Verder bijdragen van o.a. Ellen Warmond (flower power) en Abel J. Herzberg (over Israël). Goed exemplaar. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U53435
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN
Adam zelf. De Heeren der schepping op den keper bekeken.
Bigot en Van Rossum. 2e Druk. Book, Uilenreeks 30. 46 blz. Goed.
Book number: 002666
€  5.45 [Appr.: US$ 6.84 | £UK 4.5 | JP¥ 544]
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN
Adam zelf
Amsterdam, Bigot & van Rossum. (ISBN: -) Hard Cover. Uilenreeks 30. Good.
Book number: 009246
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Letterkunde
Keywords: Uilenreeks
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN.
Adam zelf de heeren der schepping op den keper bekeken, middels vele wijze mannen en vrouwen.
Amsterdam, Bigot & Van Rossum, z.j. 2e druk. Gebonden. 46 p. Illustraties Lettie Nije. De Uilenreeks no. 30.
Book number: K7917
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN
Adam zelf de heeren der schepping op den keper bekeken
Amsterdam, Bigot & Van Rossum. z.j. - 2de dr. Geb.K.vignetje, 17,5x11cm. 48 blz. Ill.: Lettie Nije. Fraai geïllustreerd in kleur. Citaten over mannen van 'vele wijze mannen en vrouwen'.
Book number: 000547
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: De Uilenreeks 30 Lettie Nije
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN,
Adam zelf, de heeren der schepping op den keper bekeken, middels vele wijze mannen en vrouwen (aforismen);
A'dam, Bigot en Van Rossum, 1937, 1e, 46p., gecart., ills. Lettie Nije, De Uilenreeks 30, ex libris, een fraai verzorgd boekje!
Book number: 4005
€  4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN
Adam Zelf
Amsterdam, Bigot En Van Rossum. 1937, Eerste Druk. Karton, 18x12cm, De Uilenreeks no. 30; "de heeren der schepping op den keper bekeken" adhv citaten; met illustraties in kleur van Lettie Nije; 46pp; In Goede Staat.
Book number: 001820
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Uilenreeks
In shopping cart

More information

ENGELMAN JAN
Adam zelf, de heeren der schepping op den keper bekeken
Amsterdam, Bigot, zj. formaat 18-12cm, 2e druk, 46blz, uilenreeks met illustraties van Lettie Nije - redelijk
Book number: 41834
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Catalogue: Theologie
Keywords: Engelman Jan
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN
Adam zelf - de heeren der schepping op den keper bekeken
Amsterdam, Bigot & van Rossum. (ISBN: -) Hard Cover. Uilenreeks 30. Good.
Book number: 009233
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Letterkunde
Keywords: Uilenreeks
In shopping cart

More information

ENGELMAN JAN
Adam zelf, de heeren der schepping op den keper bekeken
Amsterdam, 1937, 46 .pp, hard cover, 12 x 18 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 23607&88H
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN.
Arne Borg. Met 7 druksels in kleur door cornelis bellaert.
Haarlem, Carlinapers, 1974. Oorspr. omslag. 22 p.
¶ 1ste afz. druk. - Oplage: 68 ex. gedrukt in vele kleuren op Zaans bord.
Book number: #11262
€  75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
In shopping cart

More information

 -
ENGELMAN, JAN
Arne Borg.
Haarlem, Carlinapers, 1974, karton, 16 p., 68 handgenummerde ex. Met 7 druksels in kleur door Cornelis Bellaert. Gedrukt op Zaans bord. 'Als grondstoffen dienden lompen, touw en (ijzerhoudend) water. Alle schijnbare ongerechtigheden in dit papier, dat uiteraard niet voor boekdruk is bestemd, zijn derhalve het gevolg van de toegepaste materialen en fabricage-technieken' (colophon). Naam Hans van Straten op schutblad.
Book number: 14469
€  75.00 [Appr.: US$ 94.18 | £UK 60.25 | JP¥ 7481]
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN.
Ballade van de Waarheid. Door Antipholus van Ephesus.
Utrecht, K.S.V. Veritas, 1945. Folio. Plano.
¶ Herdruk van De Jong 43 in een beperkte genummerde oplage t.g.v. de tentoonstelling Het vrije boek in onvrije tijd. - Dit ex. gesigneerd door Jan Engelman.
Book number: #7701
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN
Het bezegeld hart
Querido, Amsterdam, 1947. 2de. Ingenaaid, flexibele band met stofomslag (verkleurd), 53 pp., roestvlekjes.
Book number: 14763
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN.
Het bezegeld hart.
Amsterdam, Querido, 1947. Gebonden S.O. 47 p.
Book number: M4828
€  11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN
Het bezegeld hart.
Amsterdam, Querido. gedichtenbundel. goed. paperback,.
Book number: P30
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poëzie
Keywords: gedichten
In shopping cart

More information

ENGELMAN, JAN
Het bezegeld hart
Amsterdam, Querido, 1947, 2e druk. ingenaaid met flappen, 53 pp. Band vlekkerig.
Book number: 10105
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | - Next page

New Search