| ||||
|
|
|
|||
| found: 77 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Den Spyeghel der Salicheyt van Elckerlijc. (Vierde druk). Groningen Batavia, J.B.Wolters, 1940, in-8°, XXIX+50+8 pp, publisher's cloth, b.w. plates h.t., 1 facsimile, bibliography, series Lyceum Herdrukken Nr IX.. . Book number: 21812 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Het Decoratief en de Opvoering van het Middelnederlandsche Drama volgens de Middelnederlandsche Toneelstukken. A'dam, C.L. van Langenhuysen, 1903 (thesis). 139 p. Met ills. Book number: 44989 € 55.00 [Appr.: US$ 69.06 | £UK 44.25 | JP¥ 5486] Catalogue: Middle Dutch; Middelnederlands
| In shopping cart More information div> |
Het decoratief en de opvoering van het Middelnederlandsche drama volgens de Middelnederlandsche toneelstukken. Amsterdam, Van Langenhuysen, 1903. (XII) 139 pp. halflinnen. Illustraties. papier hier en daar licht roestvlekkig Book number: 597200 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Het Decoratief en de Opvoering van het Middelnederlandsche Drama volgens de Middelnederlandsche Toneelstukken. Amsterd., Van Langenhuysen, 1903;. Ills; XII-147 pp; Diss; wat los. Book number: 15538 € 55.00 [Appr.: US$ 69.06 | £UK 44.25 | JP¥ 5486] Catalogue: Nederlands Middeleeuwen
Keywords: Neerlandistiek: Middeleeuwen,Toneel, Theater, Drama/Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Medieval Literature, Literature Middle Ages, Mittelalterliche Philologie, Mittelalter, Middeleeuwse Literatuur, Philology, Arthur, Arthurian literature, Dutch: Mediev | In shopping cart More information div> |
Diksjenaer van 't mestreechs. Maastricht, Gadet, 1985, 1e druk, Ill.: Hofhuizen. (pentekeningen). Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: linnen. Book number: 113652 € 50.00 [Appr.: US$ 62.79 | £UK 40.25 | JP¥ 4988] Catalogue: Nederlandse topografie
| In shopping cart More information div> |
Die Hijstorie van sunte Patricius Vegevuer (naar een Berlijnsch handschrift uitgegeven) Wolters, Groningen/Den Haag, 1919. Ingenaaid, flexibele band, [XL] 35 pp, serie Van Alle Tijden no. 8, heringebonden door vorige eigenaar, op een enkel pagina staat een onderstreping met potlood. Redelijk/Goed. -- KIEN BoekenBook number: 24336 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Letterkunde Middeleeuws
| In shopping cart More information div> |
Hrotsvitha van Gandersheim. Leesdrama's. Utrecht, Het Spectrum, 1950. Gebonden. LXXIX + 163 p. Ills. Monumenta Christiana. Bibliotheek van Christelijke Klassieken Tweede reeks, Deel I. Geschriften uit de middeleeuwen en uit de nieuwe tijd. Book number: L1838 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Middeleeuwen
Keywords: middeleeuwen | In shopping cart More information div> |
Hrotsvitha van Gandersheim, leesdrama's Het Spectrum, 1935, 163 .pp, hard cover, 22 x 13 cm. Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 288696&104F € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Hrotsvitha van Gandersheim. Leesdrama's.: Vertaald en ingeleid door H.J.E.Endepols. Utrecht, Het Spectrum 1950. Linnen met stofomslag, 163 pp. Monumenta Christiana - tweede reeks Geschriften uit de Middeleeuwen en nieuwe tijd deel I. Book number: P274 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Patristiek
Keywords: Patristiek | In shopping cart More information div> |
Mestreechter sproak. Doe zeute taol! 'n Klein kaos ot 'ne groete veurroad. (met foto's van portretten) Maastricht, Ernest van Aelst, 1943. wa., 2e druk, 223p., formaat 15-21cm. - redelijk Book number: 97238 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Landen/Volken
Keywords: . ! . ( foto's ) | In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok doe zeute taol! En klein käös oet ene groete veurraod. Maastricht: Van Aelst, 1943. 2e druk, Softcover, 8vo, 223pp. Geillustreerd. Slappe kartonnen band. Rug verkleurd, kleine beschadiging aan rand voorplat, verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 75917.LVM € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Maastrichtgensia
| In shopping cart More information div> |
Mestreechter Sproak Doe Zeute Taol En Klein Käös Oet Ene Groete Veurraod Maastricht, Uitg. Gebr. van Aelst. 1933, 209pp. Decorative Stiffed Wrappers, 8vo. Goed,licht Verkleurd. Book number: 007134 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Limburgensia
Keywords: Maastricht; Diaslectologie; Dialect; Streektaal | In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok doe zeute taol! Maastricht: Hendric van Veldeke/Vroom & Dreesmann, 1978. 3e druk, Paperback, 8vo, 223pp. En klein käös oet ene groete veurraod. Kartonnen geillustr. band. Met kl. gebr. spheel goed (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 64120.LVM € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Maastrichtgensia
| In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok, doe zeute taol!. 'n klein käös oet 'ne groete veurraod 1978. Paperback. Pp: 223. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1570980 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Lokaal
| In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok, doe zeute taol! En klein käös oet ene groete veurraod Maastricht, Van Aelst - gebruikelijke roestvlekken en kaft iets smoezelig, 1933 1e druk. Book number: 31989 € 8.40 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 838] Catalogue: Limburg
| In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok doe zeute taol! Maastricht: Hendric van Veldeke/Vroom & Dreesmann, 1978. 3e druk, Paperback, 8vo, 223pp. En klein käös oet ene groete veurraod. Kartonnen geillustr. band. Met kl. gebr. spheel goed (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 67697.LVM € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Maastrichtgensia
| In shopping cart More information div> |
Mestreechter Spraok, Doe Zeute Taol! 'n Klein Käös Oet 'Ne Groete Veurraod. Tweede Druk. Maastricht, Ernest van Aelst 1943. Or.omsl. 221 p. Book number: 9523 € 26.00 [Appr.: US$ 32.65 | £UK 21 | JP¥ 2594]
Keywords: LITERATURE | In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok doe zeute taol ! en klein käös oet ene groete veurraod. 1e druk. Gebrs Van Aelst, Maastricht, 1933. Gebrocheerd, pp209. Bloemlezing van Maastrichtse dialectliteratuur, met portretten en afbeeldingen. Inhoud met lichte roest. Naam op 1e schutblad. Book number: 2012469a € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Maastrichtensia
Keywords: maastricht, dialect, literatuur, mestreechs, | In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok doe zeute taol! N klein Käös oet 'ne groete veurraod. Henric van Veldeke/Vroom en Dreesmann, Maastricht, 1978. 3e druk. Gebrocheerd, pp223. Facsimile herdruk. Naam op 1e schutblad inhoud goed. Book number: 2012569 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Maastrichtensia
Keywords: literatuur, verzameld werk, dialect literatuur, mestreechs, mestreech, | In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok, doe zeute taol! En klein käös oet ene groete veurraod Maastricht, Van Aelst - gebruikelijke roestvlekken en kaft iets smoezelig, 1943 2e druk. Book number: 38171 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Limburg
| In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok doe zeute taol! Maastricht: Hendric van Veldeke/Vroom & Dreesmann, 1943. 2e druk, Paperback, 8vo, 223pp. En klein käös oet ene groete veurraod. Kartonnen geillustr. band. Met kl. gebr. sp. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 35573.LVM € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Maastrichtgensia
| In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok, doe zeute taol! 'n klein käös oet 'ne groete veurraod. Derden drök. Maastricht, Henric van Veldeke, Vroom en Dreesmann, 1978. Wrappers (paperback) 224 pp.; 24 cm. Text in Dutch. - (spine folded, name on endpaper, although good). Gewicht/Weight: 700 grs. Book number: 15913 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
| In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok doe zeute taol! N klein Käös oet 'ne groete veurraod. Henric van Veldeke/Vroom en Dreesmann, Maastricht, 1978. 3e druk. Gebrocheerd, pp223. Facsimile herdruk. Goed ex. Book number: 2012569a € 13.00 [Appr.: US$ 16.32 | £UK 10.5 | JP¥ 1297] Catalogue: Maastrichtensia
Keywords: literatuur, verzameld werk, dialect literatuur, mestreechs, mestreech, | In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok doe zeute taol! En klein käös oet ene groete veurraod. Maastricht: Henric v. Veldeke/Vroom & Dreesmann, 1978. 3e druk, Softcover, 8vo, 223pp. Geillustreerd. Slappe kartonnen band. Schut- en titelblad aan onderzijde ingescheurd. Verder heel goed. . (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 42819.LVM € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Maastrichtgensia
| In shopping cart More information div> |
Mestreechter spraok, doe zeute taol! En klein käös oet ene groete veuraod. Maastricht, 1933. VI,209 blz. Ing. - Roestvlekjes. Rug besch. Book number: 234040 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Topography Limburg Maastricht Dialect Limburg Topografie | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page