ascending
descending
found: 226 books on 10 pages. This is page 1
- Next page

EEKHOUT, JAN H.
Ainyahita. Een mystisch gedicht.
Nijkerk[Callenbach], s.a.(ca.1948), 52 pp. Geb.
Book number: 10862
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
Ainyahita. Een mytyhisch gedicht.
Nijkerk, G.F. Callenbach, z.j. Half linnen.
Book number: 985
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.,
Ainyahita, een mystisch gedicht;
Nijkerk, Callenbach, z.j., 1e, 56p., halfl., geen stofomslag, ex libris-stempeltje op schutblad, Franse titel en titelpag.
Book number: 5819
€  5.75 [Appr.: US$ 7.22 | £UK 4.75 | JP¥ 574]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
Het ander koningschap.
Z.p., z.u. (Eigen beheer), z.j. Or. omslag, ongepagineerd (28p.).
¶ 'De verzen in deze bundel bijeengebracht, werden door Jan H. Eekhout geschreven in zijn nachtjaren en bestemd voor Vrienden en in zijn lot belangstellenden.' Gesigneerd door de auteur. Gedrukt in bruin. Minimaal verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 1506
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur Zeeland Zeeuws-Vlaanderen
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
Het ander koningschap.
Z.p., in eigen beheer, z.j., geniet, z.pa., gesigneerd." De verzen in deze bundel bijeengebracht, werden door Jan H. Eekhout geschreven in zijn nachtjaren en bestemd voor Vrienden en in zijn lot belangstellenden." (vochtvlekjes op papieren band)
Book number: 7850
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Nederlandse poëzie
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
Het ander koningschap.
Z.p., (Kaveka), z.j. Geniet. (28) p. Uitgegeven in een gestencilde en door de dichter gesigneerde oplage van waarschijnlijk enkele tientallen exemplaren.
¶ Poëzie van een teleurgesteld man. De nationaalsocialistische Eekhout werd na de oorlog veroordeeld tot twee jaar gevangenis en tien jaar publicatieverbod; vandaar de ongedateerde, gestencilde privéuitgaafjes. Niet in de KB.
Book number: 250928
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
De Anti-Christ mystisch kerstspel der toekomst en Kleine balladespel van den dood.
Lochem, De Tijdstroom, 1939. Gebonden. 54 p. Oplage 500 exx. Mooi exemplaar.
Book number: K5246
€  11.50 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1147]
Catalogue: Proza Toneel
Keywords: proza toneel
In shopping cart

More information

 -
EEKHOUT, JAN H.
De betooverde pelgrim
Amsterdam, Holland, 1941. Gebonden, 1e druk. 134 pp. Bloemlezing samengesteld en ingeleid door Roel Houwink. Half linnen gebonden. maat boek hxb 230 x 150 mm. Redelijk.
Book number: 2093
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
De Betooverde Pelgrim
Amsterdam, Holland. 1941, 1e. Bloemlezing uit de gedichten van Jan Eekhout samengesteld en ingeleid door Roel Houwink, met getekend portret, 134 pp, harde kaft, gebonden, kaft met sporen gebruik, goed, 15 x 23 x 2 cm.
Book number: 000638
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H. HOUWINK, ROEL (SAMENSTELLING)
De betooverde Pelgrim. Bloemlezing uit de gedichten van Jan H. Eekhout
Amsterdam 1941, Uitgeversmaatschappij Hollandhardcover ingenaaid 8vo, vlekje voorplat verder een goed exemplaar
Book number: bn9898
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
De boer zonder god.
Amsterdam, U.M. Holland, z,j. Or. geïllustreerd linnen, VI; 274p.
¶ Houtsnede op de band: Albert Loots. Zeeuwsch-Vlaamsche roman. Minimale gebruikssporen; goed exemplaar.
Book number: 23336
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Catalogue: Zeeland
Keywords: Loots, Albert Nederlandse literatuur Zeeland Zeeuws-Vlaanderen
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
De boer zonder God. Zeeuwsch-Vlaamsche roman.
Amsterdam, U.M. Holland, 1933. 1ste druk, 274blz., formaat 14-19-4cm., hard cover met linnen rug. - goed, bibliotheek exemplaar.
Book number: 25049
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Streek Roman
Keywords: De boer zonder God, Zeeuwsch-Vlaamsche roman.
In shopping cart

More information

EEKHOUT,JAN H.,
De Boer Zonder God.Zeeuwsch Vlaamsche Roman.
Amsterdam, Holland, 1933. Decorative Cloth, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/Good, Fraaie illustr.(Houtsnede), op titelpagina.Decoratief Linnen geb.met omslag.274 pag.
Book number: 003221
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Catalogue: Groningen
Keywords: Roman/Zeeland/Vlaanderen;
In shopping cart

More information

EEKHOUT JAN H.
De boer zonder God
Amsterdam, Holland, 155 blz. Hard cover. Linnen. Randen platten licht sleets GEEN STOFOMSLAG. gebruikerssporen op snede
Book number: 19345
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
De boer zonder God. Zeeuwsch-Vlaamsche roman.
Amsterdam, U.M. Holland, zj. 4ste druk, 187blz., formaat 20-14cm., hard cover met linnen rug. - goed
Book number: 38624
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Streek Roman
Keywords: De boer zonder God, Zeeuwsch-Vlaamsche roman.
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
De boer zonder God
Amsterdam: U. M. Holland, 1933. 3e druk, 8vo linnen met stofomslag, 274pp. Zeeuwsch Vlaamsche roman. Met houtsneden van Albert Loots. Stempeltje v. e. op schutblad verder keurig exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 81548.LIT
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
De boer zonder god.
Amsterdam, U.M. Holland. 1933, 274 pp. beige linnen met opdruk. in zeer goede staat.
Book number: 006259
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
In shopping cart

More information

 -
EEKHOUT, JAN H.
De boer zonder god. Zeeuwsch-Vlaamsche roman.
Amsterdam, U.M. Holland, [1933]. Gebonden S.O. 274 p. Houtsnede voor omslag en band van Albert Loots.
Book number: K5399
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
Boerenlegenden
1953. Linnen band met stofomslag. Pp: 155. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U533096
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
BOERENLEGENDEN
1953, Paul Brand, 1e druk. Hardcover met (beschadigde) stofomslag. Verder Goede staat.
Book number: A12815
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247]
In shopping cart

More information

EEKHOUT JAN H.
Boerenlegenden
Bussum, 1953, 155 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 146630&119A
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Sagen, Mythen en Legenden
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.,
Boerenlegenden. Orig. edn.
Bussum, Paul Brand, 1953. sm. 8°. Orig. cloth, small gilt tooled line vignette on front boards, title in gilt on spine, dustjacket. Some full-p. ills. after drawings, table of contents. A collection of tog. 11 legends in which peasants play a main role. Good copy. (some wear to edges of dustjacket, front inner flap clipped).
Book number: 43902
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990]
Keywords: folklore literature legends peasants flanders dutch
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.
Branding.
Amsterdam: Holland, 1931. 1e dr. 48 p. Pbck. Ex libris. .
Book number: 11623
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848]
In shopping cart

More information

 -
EEKHOUT, JAN H.
Dertig sonnetten van Michel Angelo [Libellen-serie nr 86]
Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Paperback, XXX pp., porto 2,00 euro. Vergeeld. Vlekken op kaft. In redelijke staat..
Book number: EMD15/65048
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

EEKHOUT, JAN H.(VERT.)
Dertig sonnetten van Michel Angelo.
Baarn, Bosch & Keuning, z.j., 1e, ingenaaid, zpa. Libellen-serie 86.
Book number: 13433
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse poëzie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page

New Search