| ||||
|
|
|
|||
| found: 615 books on 25 pages. This is page 1 - Next page |
Mededelingen van het Frederik van Eeden-Genootschap 1935-1941. Nr. I t/m VIII. Amsterdam, Frederik van Eeden-Genootschap 1935-1941. Gebonden. Acht afleveringen in een band. [bibliotheekstempeltje]. Book number: B7957 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: Tachtigers
Keywords: tachtigers Eeden | In shopping cart More information div> |
De kleine Johannes. / Derde deel. Den Haag, Manteau. 1978, 233 pp, Paperback, bruinvlekkig, GMP 156 Book number: 101537402 € 10.50 [Appr.: US$ 13.18 | £UK 8.5 | JP¥ 1047]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Litterarische schetsen en kritieken, 14 volumes (van 15) A.W.Sijthoff - Leiden, 1882-1884. 1e. Genaaid, +/- 200p per volume, Deel 6 onvolledig, enkele volumes geen achtreplat, voor het overige ex. in goede staat, opstellen en kritieken ivm Ned. Literatuurgeschiedenis (Hooft, Vondel, de Reinaert, N.Beets, Bredero, Vosmaer, toneel,.. ), auteurs (Flaubert, E.B.Lytton, E.Zola (volledig deel), A.Daudet, van Eeden, Conscience, Courtmans-Bergmans, Robert Hamerling,.. ) en toenmalige problematieken (oa Multatuli, het naturalisme..). -- KIEN BoekenBook number: 2417 € 105.00 [Appr.: US$ 131.85 | £UK 84.25 | JP¥ 10474] Catalogue: Letterkunde Algemeen
Keywords: Bibliofiele Bijzondere uitgaven,Letterkunde Romantiek/Realisme (19e),Letterkunde Middeleeuws,Geschiedenis Renaissance (16e-17e eeuw),Letterkunde Barok en Verlichting (17e-18e) | In shopping cart More information div> |
Boterbloempjes of Liederen op het gebied van Kolonisatie naar Bussum, Blarikum, Lunteren en wat dies meer zij. Groningen, A.J. Vredevoogd, [1902]. Oorspr. omslag. 68 p. Met een geschiedenis van de uitgave van dit werk door L.M. Hermans[=Frederik van Eeden] en een voorrede van Cornelis Paradijs (Oud Makelaar in Granen) alles te zamen opgedragen aan Dr. Frederik van Eeden. [bibliotheekstempeltje]. Book number: L4395 € 60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985] Catalogue: Tachtigers
Keywords: tachtigers Eeden | In shopping cart More information div> |
Annales des sciences psychiques. Recueil d'observations et d'expériences. 11e année No.4 (Juillet-Août 1901) Paris, Felix Alcan, 1901. pp.193-256, br.orig. 23cm. bon état, [cfr. Caillet no. 2799], [Contient e.a.: PETROVO-SOLOVOVO: Expériences de m.Aksakow avec Mme Fox-Jencken, MYERS F.W.H.: De la Conscience subliminale (suite), VAN EEDEN Frederic: Quelques observations sur les phénomènes dits spiritiques (pp.240-252), -], Q77978 -- De LezenaarBook number: Q77978 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491] Catalogue: Esoterisme, Magie, Astrologie
Keywords: Curiosa esoterica esoterisme esoterism tijdschrift revue periodical spiritisme spiritism occultisme occultism | In shopping cart More information div> |
Aan mijn engelbewaarder, en andere gedichten; A'dam, Versluys, 1922, 1e, 56p., gecart., naam op schutblad en rugje wat verkleurd, verder mooi, 10,5 x 13,5 cm., Book number: 16987 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Aan mijn engelbewaarder Amterdam, W. Versluys, 1922. Gebonden, 1e druk. 54 pp. en andere gedichten. Rug beschadigd. maat boek hxb 134 x 103 mm. Ongedefinieerd. Book number: 3214 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Aan Mijn Engelbewaarder. Amsterdam, W.Versluys 1922. Or.krt. 54p. Book number: 465 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
| In shopping cart More information div> |
Aan mijn engelbewaarder en andere gedichten. Amsterdam, W. Versluys, 1922. Gebonden. 55 p. 10 x 13,5 cm Book number: B7356 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Tachtigers
Keywords: tachtigers Eeden | In shopping cart More information div> |
Aan mijn engelbewaarder en andere gedichten. Amsterdam, W. Versluys, 1922. Or. karton, 54+2p. Ca. 13 x 10 cm. ¶ Stempel op eerste schutblad en titelpagina; bandje iets verkleurd en met een vlekje; verder goed exemplaar. Book number: 25777 € 8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Amerikaanse droom van Frederik van Eeden. Amsterdam, 1996. 328 blz. Zw./w. ills. Karton, stofomslag. Book number: 234408 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Etalage Dutch literature Etalage Nederlandse letterkunde | In shopping cart More information div> |
De Blijde Wereld. Reden over Mensch En Maatschappij. Versierd met houtsneden van Georg Rueter. Amsterdam, Versluys 1903. Hlinn. 376p. Book number: 456 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
De blijde wereld. Reden over mensch en maatschappij. Amsterdam, Versluys, 1903. Eerste druk. Met houtsneden G.Rueter. In linnen gebonden. Klein tekstje van Cor Bruijn (van Sil)op eerste pagina. Hardcover. 376 pag. GOED EXEMPLAAR Book number: 76682 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; | In shopping cart More information div> |
De Blijde Wereld. Reden over mensch en maatschappij. Amsterdam. W. Versluys. 1903. Original publisher's cream cloth hardback, blindstamped lettering on gilt label spine and frontcover, ornamental spine and covers, large 8vo: ornamental title-page, 376pp. vignettes, sidenotes, chapternotes, table of contents. Untrimmed. Very fine copy. Book number: 45625 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
| In shopping cart More information div> |
De Blijde Wereld. Rede over Mensch En Maatschappij. Amsterdam. W. Versluys. 1903. Wrappers. Ill.: Rueter, Georg. Book, Eerste uitgave. Hoofd- en sluitornamenten van Georg Rueter. Noten in de marge. Onafgesneden, gebrocheerd met cristalline. Opgehoogd papier. Een weinig roest, verder heel goed+. 375 pp. 21 x 15 cm. Very Good/No Jacket. -- pagina55Book number: 000527 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Rueter, Georg.W. Versluys/1903// | In shopping cart More information div> |
De blijde wereld. Reden over mensch en maatschappij. Amsterdam, Versluys, 1903. Eerste druk. Met houtsneden G.Rueter. In linnen gebonden. Vlekje op voorplat. Hardcover. 376 pag. GOED EXEMPLAAR Book number: 69943 € 15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; | In shopping cart More information div> |
De blijde wereld.Reden over mensch en maatschappij. A'dam, Versluys, 1903. iv, 376 p. lin. Met houtsneden van Georg Rueter. (naam op titel) Book number: 3911 € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
| In shopping cart More information div> |
Een bloemlezing uit zijn studies. Samenstelling etc. door drs. V.M. Scheffers. Katwijk 1e Servire 1982, ing. 288p. Book number: 22061 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Taal- en letterkunde Algemeen / Languages
| In shopping cart More information div> |
Bloemlezing uit de werken van Frederik van Eeden: voor de hoogste klassen van gymnasium, lyceum en h.b.s. Amsterdam: Versluys, 1927. gekozen en ingel. door H.W. van Tricht Lit.opg 159 pagina's 25 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 6630 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Nederlandse letterkunde
Keywords: Literatuur geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Bloemlezing uit de werken van Frederik van Eeden. Gekozen en ingeleid door H.W. van Tricht, voor de hoogste klassen van Gymnasium, Lyceum en H.B.S. Amsterdam, W. Versluys, 1927. Gebonden 160 p. Bandteekening G.S. Stokmans Book number: B5385 € 20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995] Catalogue: Tachtigers
Keywords: tachtigers Eeden | In shopping cart More information div> |
Een bloemlezing uit zijn studies. Samengesteld, ingeleid en van aantekeningen voorzien door Drs. V.M. Scheffers. Katwijk aan zee, Servire. 1982. 288 pag. Met foto van Van Eeden uit 1920. Slappe kaft. Book number: 23458 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Bloemlezing
Keywords: Bloemlezing Essays Literatuur Literatuur, Nederlandse | In shopping cart More information div> |
Een Bloemlezing Uit Zijn Studies Katwijk, Servire. 1982. (ISBN: 9063251807) Gelijmd. Fine. -- Champ-ClarkBook number: 020540 € 3.75 [Appr.: US$ 4.71 | £UK 3.25 | JP¥ 374] Catalogue: Literature
Keywords: 9063251807 | In shopping cart More information div> |
Bloemlezing uit de werken van Frederik van Eeden. Voor de hoogste klassen van gymnasium, lyceum en h.b.s 1927. Pp: 159. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2078898 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Bloemlezing uit de werken van Frederik van Eeden. Amsterdam; A. Versluys; 1927; z.d.; 152 pag.; samenstelling H.W. van Tricht; ingenaaid; net exemplaar. - Book number: 07057 € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Poezie. | In shopping cart More information div> |
Een bloemlezing uit zijn studies Servire, 1982, 288 pag., ingen., conditie goed. Book number: 9514 € 6.80 [Appr.: US$ 8.54 | £UK 5.5 | JP¥ 678] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page