ascending
descending
found: 60 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

BAKER, J.A. & EDINGA, HANS
De slechtvalk
1967. Linnen band met stofomslag. Pp: 191. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1293953
€  9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Catalogue: Natuur
In shopping cart

More information

DAHL, ROALD & EDINGA, HANS
M'n liefje, m'n duifje
1962. Pp: 253. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2091416
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

 -
DAHL, ROALD; HANS EDINGA (VERT.)
M`n liefje, m`n duifje
Amsterdam, Meulenhoff, 1980 (zeventiende druk) Paperback, 253 pag., porto 2,50 euro , isbn 9029002344. Omslag verkleurd, verder in goede staat..
Book number: EMP345/56899
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Verhalen
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS.
Adieu, Pandora!
Den Haag; A.A.M. Stols; 1954; z.d.; 287 pag.; linnen; zonder stofomslag. -
Book number: 11005
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlands.
In shopping cart

More information

EDINGA HANS.
Adieu, Pandora. Zwarte beertjes pocket 369.
1960. 192 blz. Pocketboek.
Book number: 2222
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwarte Beertjes pocket
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS,
Adieu, Pandorra!, roman;
's-Gravenhage, Stols, 1954, 1e, 288p., linnen, met stofomslag (Constance Wibaut), Van Dijk 933
Book number: 4584
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS; CRICHTON, ROBERT
De Camerons
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ongelezen ISBN 9789027413291
Book number: 627
€  7.99 [Appr.: US$ 10.03 | £UK 6.5 | JP¥ 797]
Keywords: 9789027413291
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS.
Het leven van Ina Boudier-Bakker. Tien huizen, duizend levens.
Amsterdam, Kampen, 1969. Gebonden S.O. 272 p. Ills.
Book number: W9147
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Biografie
Keywords: biografie
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS
De lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving.
Zeist....., 1979. De Nieuwsbode 1979, ing, 151 blz, ill.. Zeer goed.
Book number: 26402
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Utrecht
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS
De lustwarande. Jeugdherinneringen [1918-1936] aan Zeist en omgeving.
De Nieuwsbode. 1979. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo; 152pp. illustrated, bibliography works Hans Edinga. Fine copy.
Book number: 11703
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS,
De Lustwarande
1979. Softcover, Soft cover, Fine. the wraps are a little shelf rubbed. the book is signed by the author to authoress marie-louise doudart de la gree. no other inscriptions. well bound. dutch text Signed: I Signed by Author(s)
Book number: cr37
USD 35.00 [Appr.: EURO 28 | £UK 22.5 | JP¥ 2780]
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (1918 - 1936) aan Zeist en omgeving.
Zonder plaats, De Nieuwsbode, 1979. Paperback, 151 pp, 21 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Goed / good.
Book number: 27320
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving.
Zeist, de Nieuwsbode. 1979, 151 pp. Ppb. in goede staat.
Book number: 009810
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: geschiedenis, Zeist, Interbellum, scholen, dr. Bendien, Steynlaan
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS.
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving.
De Nieuwsbode, z.p., 1979. 151 blz. ing. 8vo. foto’s. Iets gebruiksporen.
Book number: 250909-4710
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: geschiedenis, Zeist, Utrecht
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS.
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en Omgeving
Zeist, De Nieuwsbode. 1979, First Edition. Pb. 151p.. Goed.
Book number: 027626
€  6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648]
Keywords: Zeist
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS.
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (19-18 - 1936 ) aan Zeist en omgeving.
1979, Geïllustreerd. Papier. 8vo. 151 pp.
Book number: 26720
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: topografie / topography Utrecht
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS
De lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving.
De Nieuwsbode 1979, ing, 151 blz, ill., Leuk boek met aardige ill..
Book number: t0275
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Utrecht
Keywords: Utrecht
In shopping cart

More information

 -
EDINGA, HANS (= H. HEIDSTRA)
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (1918 - 1936) aan Zeist en omgeving
Zeist, De Nieuwsbode. 1979. 151 pp. Met zwart-wit foto's. Op de binnenkant van het omslag is met een stripje papier een brief van Hans Edinga geplakt. Deze brief van 2-V-80 is geschreven op velletjes papier van een notitieblokje van VGCN Ziektekostenverzekering. Op de franse titel is een is een foto geplakt van Hans Edinga. Onder de gedrukte opdracht aan zijn vader staat met pen geschreven: Voor X en Y van Hans Edinga (Heidstra) april 80.' De bladrand naast de foto is wat verkleurd en een beetje gevlekt. Ingenaaid/. Enige gebruikssporen. Gesigneerd door en met opdracht van de schrijver.
Book number: 11171
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
In shopping cart

More information

 -
EDINGA, HANS
De Lustwarande - Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en Omgeving
Zeist, De Nieuwsbode 1979 (eerste druk) paperback, 151 pag., porto 2,50 euro NL, boek vertoont sporen van gebruik verder in goede staat..
Book number: MP236/63057
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Utrecht
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS
De lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgev
Zeist, De Nieuwsbode, 1979. Druk: 1ste druk. octavo, ingenaaid, 151 pp. zw/w foto's . Netjes.
¶ Portret op achterplat.
Book number: 504
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748]
Catalogue: Topografie
Keywords: Charmante het oude .
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS. (SIGNED - GESIGNEERD).
Meer raven dan rozen. Verzamelde gedichten.
Zaandijk, Klaas Woudt, uitgever. z.j., Papier. 8vo. 55 pp. Gesigneerd door de auteur, met opdracht voor Gerard van Veen en Gerard Cremer. (Goed exemplaar).
Book number: 9146
€  16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie / books / handtekening / with dedication / with signature
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS,
Meer Raven dan Rozen Verzamelde Gedichten
Klaas Woudt. Softcover, Soft cover, Very Good. No Jacket A book of Dutch poems. wraps are slightly shelf rubbed. signed by the Author. internally clean and tightly bound. [TK] Signed: I Signed by Author(s)
Book number: cb71
USD 16.00 [Appr.: EURO 12.75 | £UK 10.25 | JP¥ 1271]
Catalogue: Poetry
Keywords: Dutch
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS
Meer raven dan rozen - verzamelde gedichten
Zaandijk, Klaas Woudt, 1975, 1e druk. Oorspr. omslag, 55 pp. Post Podium Post-reeks; omslagtekening door Herman Berserik. Met gesigneerde opdracht van de auteur.
Book number: 13022
€  17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS,
Meer raven dan rozen, Verzamelde gedichten,
Zaandijk, Klaas Woudt, 1e dr.1975, 55p., Ing., Reeks: Post Podium Post 4 Omsl.: BERSERIK Met ruime opdracht aanLous en Bert Krol.,
Book number: 13261
€  22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244]
Keywords: nederlands gesigneerd
In shopping cart

More information

EDINGA, HANS
Tien huizen, duizend levens. Het leven van Ina Boudier-Bakker.
Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon N.V. 1969, 272 pp. geb. met stofomslag. in goede staat.
Book number: 003427
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Keywords: neerlandistiek, Nederlandse literatuurgeschiedenis, 20e eeuw, Amsterdam
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search