| ||||
|
|
|
|||
| found: 60 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
De slechtvalk 1967. Linnen band met stofomslag. Pp: 191. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1293953 € 9.50 [Appr.: US$ 11.93 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Natuur
| In shopping cart More information div> |
M'n liefje, m'n duifje 1962. Pp: 253. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2091416 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
M`n liefje, m`n duifje Amsterdam, Meulenhoff, 1980 (zeventiende druk) Paperback, 253 pag., porto 2,50 euro , isbn 9029002344. Omslag verkleurd, verder in goede staat.. Book number: EMP345/56899 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Verhalen
| In shopping cart More information div> |
Adieu, Pandora! Den Haag; A.A.M. Stols; 1954; z.d.; 287 pag.; linnen; zonder stofomslag. - Book number: 11005 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
Adieu, Pandora. Zwarte beertjes pocket 369. 1960. 192 blz. Pocketboek. -- De Wijze UilBook number: 2222 € 3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwarte Beertjes pocket | In shopping cart More information div> |
Adieu, Pandorra!, roman; 's-Gravenhage, Stols, 1954, 1e, 288p., linnen, met stofomslag (Constance Wibaut), Van Dijk 933 Book number: 4584 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
De Camerons Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ongelezen ISBN 9789027413291 -- Budget BoekBook number: 627 € 7.99 [Appr.: US$ 10.03 | £UK 6.5 | JP¥ 797]
Keywords: 9789027413291 | In shopping cart More information div> |
Het leven van Ina Boudier-Bakker. Tien huizen, duizend levens. Amsterdam, Kampen, 1969. Gebonden S.O. 272 p. Ills. Book number: W9147 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Biografie
Keywords: biografie | In shopping cart More information div> |
De lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving. Zeist....., 1979. De Nieuwsbode 1979, ing, 151 blz, ill.. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 26402 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Utrecht
| In shopping cart More information div> |
De lustwarande. Jeugdherinneringen [1918-1936] aan Zeist en omgeving. De Nieuwsbode. 1979. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo; 152pp. illustrated, bibliography works Hans Edinga. Fine copy. Book number: 11703 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
De Lustwarande 1979. Softcover, Soft cover, Fine. the wraps are a little shelf rubbed. the book is signed by the author to authoress marie-louise doudart de la gree. no other inscriptions. well bound. dutch text Signed: I Signed by Author(s) -- Chapter 1Book number: cr37 USD 35.00 [Appr.: EURO 28 | £UK 22.5 | JP¥ 2780]
| In shopping cart More information div> |
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (1918 - 1936) aan Zeist en omgeving. Zonder plaats, De Nieuwsbode, 1979. Paperback, 151 pp, 21 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Goed / good. Book number: 27320 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Lokale geschiedenis - Local History
| In shopping cart More information div> |
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving. Zeist, de Nieuwsbode. 1979, 151 pp. Ppb. in goede staat. Book number: 009810 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Plaatselijke Geschiedenis Nederland
Keywords: geschiedenis, Zeist, Interbellum, scholen, dr. Bendien, Steynlaan | In shopping cart More information div> |
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving. De Nieuwsbode, z.p., 1979. 151 blz. ing. 8vo. foto’s. Iets gebruiksporen. -- Bladzij 20Book number: 250909-4710 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Topografie, Nederland
Keywords: geschiedenis, Zeist, Utrecht | In shopping cart More information div> |
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en Omgeving Zeist, De Nieuwsbode. 1979, First Edition. Pb. 151p.. Goed. -- Champ ClarkBook number: 027626 € 6.50 [Appr.: US$ 8.16 | £UK 5.25 | JP¥ 648] Catalogue: Geography, Geografique, Geografie
Keywords: Zeist | In shopping cart More information div> |
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (19-18 - 1936 ) aan Zeist en omgeving. 1979, Geïllustreerd. Papier. 8vo. 151 pp. Book number: 26720 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Topography/Topografie
Keywords: topografie / topography Utrecht | In shopping cart More information div> |
De lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving. De Nieuwsbode 1979, ing, 151 blz, ill., Leuk boek met aardige ill.. Book number: t0275 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Utrecht
Keywords: Utrecht | In shopping cart More information div> |
De Lustwarande. Jeugdherinneringen (1918 - 1936) aan Zeist en omgeving Zeist, De Nieuwsbode. 1979. 151 pp. Met zwart-wit foto's. Op de binnenkant van het omslag is met een stripje papier een brief van Hans Edinga geplakt. Deze brief van 2-V-80 is geschreven op velletjes papier van een notitieblokje van VGCN Ziektekostenverzekering. Op de franse titel is een is een foto geplakt van Hans Edinga. Onder de gedrukte opdracht aan zijn vader staat met pen geschreven: Voor X en Y van Hans Edinga (Heidstra) april 80.' De bladrand naast de foto is wat verkleurd en een beetje gevlekt. Ingenaaid/. Enige gebruikssporen. Gesigneerd door en met opdracht van de schrijver. Book number: 11171 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
De Lustwarande - Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en Omgeving Zeist, De Nieuwsbode 1979 (eerste druk) paperback, 151 pag., porto 2,50 euro NL, boek vertoont sporen van gebruik verder in goede staat.. Book number: MP236/63057 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Utrecht
| In shopping cart More information div> |
De lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgev Zeist, De Nieuwsbode, 1979. Druk: 1ste druk. octavo, ingenaaid, 151 pp. zw/w foto's . Netjes. ¶ Portret op achterplat. Book number: 504 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Topografie
Keywords: Charmante het oude . | In shopping cart More information div> |
Meer raven dan rozen. Verzamelde gedichten. Zaandijk, Klaas Woudt, uitgever. z.j., Papier. 8vo. 55 pp. Gesigneerd door de auteur, met opdracht voor Gerard van Veen en Gerard Cremer. (Goed exemplaar). Book number: 9146 € 16.00 [Appr.: US$ 20.09 | £UK 13 | JP¥ 1596] Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie / books / handtekening / with dedication / with signature | In shopping cart More information div> |
Meer Raven dan Rozen Verzamelde Gedichten Klaas Woudt. Softcover, Soft cover, Very Good. No Jacket A book of Dutch poems. wraps are slightly shelf rubbed. signed by the Author. internally clean and tightly bound. [TK] Signed: I Signed by Author(s) -- Chapter 1Book number: cb71 USD 16.00 [Appr.: EURO 12.75 | £UK 10.25 | JP¥ 1271] Catalogue: Poetry
Keywords: Dutch | In shopping cart More information div> |
Meer raven dan rozen - verzamelde gedichten Zaandijk, Klaas Woudt, 1975, 1e druk. Oorspr. omslag, 55 pp. Post Podium Post-reeks; omslagtekening door Herman Berserik. Met gesigneerde opdracht van de auteur. Book number: 13022 € 17.50 [Appr.: US$ 21.97 | £UK 14.25 | JP¥ 1746]
| In shopping cart More information div> |
Meer raven dan rozen, Verzamelde gedichten, Zaandijk, Klaas Woudt, 1e dr.1975, 55p., Ing., Reeks: Post Podium Post 4 Omsl.: BERSERIK Met ruime opdracht aanLous en Bert Krol., Book number: 13261 € 22.50 [Appr.: US$ 28.25 | £UK 18.25 | JP¥ 2244]
Keywords: nederlands gesigneerd | In shopping cart More information div> |
Tien huizen, duizend levens. Het leven van Ina Boudier-Bakker. Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon N.V. 1969, 272 pp. geb. met stofomslag. in goede staat. Book number: 003427 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Nederlandse Literatuurgeschiedenis
Keywords: neerlandistiek, Nederlandse literatuurgeschiedenis, 20e eeuw, Amsterdam | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page