| ||||
|
|
|
|||
| found: 696 books on 28 pages. This is page 1 - Next page |
Onder Gods ogen. Gedichten. Maastricht, Stols, 1927. Ing. Onafgesneden. (4), 68 p. Gedrukt in rood en zwart in een oplage van 350 genummerde exemplaren. 1e druk. Rugje wat verbruind. ¶ Debuut van de nog maar 24-jarige Van Duinkerken, bestaande uit drie series gedichten. Trajectum ad Mosam 22. Van Dijk 112. Book number: 3746 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
Books from the library of the late Anton van Duinkerken ( W.J.M.A. Asselberghs ) ( Book auction sale catalogue). Utrecht, Beijers, 1984, in-8°, stapled catalogue, orig. stiff wrapper. 44 pp , 239 lots.. . Book number: 38175 € 24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP¥ 2394]
| In shopping cart More information div> |
Beeldenspel van Nederlandse dichters. Utrecht.: Spectrum. 1957. . 215 p. Ca. 30 dichters besproken. Pocket/Taschenbuch. Gebruikssporen in het boek. . -- Utz BoekenBook number: 35602 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Taal- & letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Bernhard von Clairvaux. Herder, Freiburg 1966. 199 S. 8° Original-Leinen mit Schutzumschlag, Umschlag stark berieben, teils gebräunt, Kanten bestossen, Einband leicht berieben, sonst ordentliches Exemplar. Book number: 84268 € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
| In shopping cart More information div> |
Hedendaagse Ketterijen Paul Brand, 1929, 188 .pp, soft cover, 16 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 237419&67D € 12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197] Catalogue: Religie
Keywords: Religie | In shopping cart More information div> |
Legende van den tijd N.V. Paul Brand, 1941, 224 .pp, hard cover, 17 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 287747&400E € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
De muze en de zeventien provincien CPNB Boekenweekgeschenk 1962. -- MooiboekBook number: 8135005 € 1.50 [Appr.: US$ 1.88 | £UK 1.25 | JP¥ 150]
| In shopping cart More information div> |
Nicolaus Van Milst 1645-1706 Utrecht, Het Spectrum. 1949. Hard Cover. Utrecht, 1949, 104 .pp, hard cover, 12 x 19 cm. Collection 'Batavia Sacra'; illustrated. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. Good/Good. Book number: 002384 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: History
| In shopping cart More information div> |
Verscheurde christenen Paul Brand, 1937, 248 .pp, hard cover, 16 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 237417&101C € 18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Religie
Keywords: Religie | In shopping cart More information div> |
Verzen uit St.Michielsgestel. Legende van den wederkeer. Utrecht, Spectrum., 1946, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: half linnen. Geschept papier. Book number: 105314 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Waarom ik zo denk,... Het Spectrum, 1948, 372 .pp, hard cover, 15 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 237418&99E € 9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Religie
Keywords: Religie | In shopping cart More information div> |
Welaan dan, beminde geloovigen Paul Brand, 1933, 202 .pp, soft cover/dust jacket, 16 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 255991&324D € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Religie
Keywords: Religie | In shopping cart More information div> |
Guido Gezelle's kerkhofblommen, 1858-1958. Amsterdam : Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij,1958. Paperback. 40 p. (Mededelingen der Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, Afd. Letterkunde. Nieuwe Reeks, deel 21, No. 6). Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #101538 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: doos, LITERATURE . | In shopping cart More information div> |
De muze en de zeventien provinciën. Een bloemlezing van verzen over noord-en Zuidnederland 1962. Paperback. Pp: 93. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U613414 € 7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP¥ 748] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
De muze en de zeventien provinciën. Een bloemlezing van verzen over noord-en Zuidnederland 1962. Paperback. Pp: 93. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U2007377 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Pascha problemen. Rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van bijzonder hoogleeraar vanwege de Vondelstichting te Amsterdam aan de rijksuniversiteit te Leiden op vrijdag 11 october 1940. Hilversum. N.V. Paul Brand's Uitgeversbedrijf. 1940. Original publisher's stapled wrappers, title frontcover, 8vo; 20pp. footnotes. Fine copy. Book number: 15068 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Tussen Vosmaer en Tollens Amsterdam : Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij,1968. Brochure. 18 p. (Mededelingen der Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, Afdeling Letterkunde. Nieuwe Reeks, deel 31, No. 1). Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #101540 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: doos, LITERARY CRITICISM . | In shopping cart More information div> |
Vijftig jaar na Schaepmans dood. Een bladzijde uit de voorgeschiedenis der moderne interpretatie-methodiek. Rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van hoogleraar in de Nederlandse en algemene letterkunde aan de R.K. Universiteit te Nijmegen op 30 januari 1953 door -. Bussum, Paul Brand, 1953. Ingenaaid. 24 p. 1e druk. Naam ('Karel Reijnders') op omslag. Book number: 251198 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Het Wilhelmus - een lezing Amsterdam, C. Hafkamp, z.j. Paperback, 64 pag., porto 2,00 euro . Het gekroon zeepaard 1. Scheurtje in kaft, kaft verkleurd, verder in prima staat.. Book number: EMP1039/56780 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Lezing
| In shopping cart More information div> |
Lof der tabak. Baarn, Boekerij, 1958. First Edition. Decorative Cloth, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/Good, Orig. geb. uitg. met omsl.211 pag.Uitgeg. in opdracht van de N.V. Vereenigde Tabaksindustrieën Mignot & de Block te Eindhoven,t.g.v. het 100-jarig bestaan 1858-1958. Book number: 007935 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Miscellaneous
Keywords: tabak/tabaksgebruik; | In shopping cart More information div> |
Anton van Duinkerken Bloemlezing uit zijn Gedichten. [1935] (ZB, 31 pag., geb., frontispice) Baarn. Bosch & Keuning. Libelen-Serie nr. 303. Book number: 35172 € 12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP¥ 1247] Catalogue: Brabantse Poëzie
Keywords: Brabantse Poëzie | In shopping cart More information div> |
De Gemeenschap JAARGANG 9 - 1933 Utrecht: De Gemeenschap Uitgevers, 1933. 1e druk, Halflinnen gebonden met marmeren platten en vergulde letters op rug. 8vo, 704pp. 9e Jaargang - 1933 (alle nrs. compleet). Alle nrs met omslag ingebonden! Met vele foto's en tekeningen geillustreerd o. a. door Charles Eyck, Josef Cantré. Inhoud en band in zeer goede staat. (Please inquire before collecting in our bookstore) *** In deze binding hebben we ook nog andere complete jaargangen. Book number: 60790.LSE € 55.00 [Appr.: US$ 69.06 | £UK 44.25 | JP¥ 5486] Catalogue: Literatuur secundair
| In shopping cart More information div> |
De Nederlanden Hasselt, Heideland, 1966. 361pp.met 50 ills.in kleur & 250 zw/w-ills.in tekst, linnen band met goudopdruk, zonder stofwikkel, in gecart.etui, naam eigenaar op schutblad, 30cm. mooie staat -- De LezenaarBook number: B61919 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491] Catalogue: Belgicana
Keywords: België Belgium Nederlanden Vlaanderen geschiedenis cultuur | In shopping cart More information div> |
De Nederlanden. Hasselt-Amsterdam. Uitgeverij Heideland-Meulenhoff. 1966. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, gilt illustration frontcover, pictorial dustjacket, large thick 4to: 360pp. [iv], 50 coloured tipped-in plates, 250 bl.& wh. plates & illustrations, bibliography, index, lists plates& illustrations, table of contents. Very fine copy. Book number: 46780 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
| In shopping cart More information div> |
De Nederlanden Hasselt, Heideland, 1966. 361pp.met 50 ills.in kleur & 250 zw/w-ills.in tekst, linnen band met goudopdruk, geïll.stofwikkel, in gecart.etui, 30cm. mooie staat -- De LezenaarBook number: B61675 € 40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP¥ 3990] Catalogue: Belgicana
Keywords: België Belgium Nederlanden Vlaanderen geschiedenis cultuur | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page