| ||||
|
|
|
|||
| found: 58 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Catalogus van de tentoonstelling van Gooische oudheden in het stadhuis te Naarden, Naarden 1907, 40 pag., geïll. Price outside EU (no VAT): euro 9 Book number: 47162 € 9.54 [Appr.: US$ 12.08 | £UK 7.75 | JP¥ 960] Catalogue: Gooi
Keywords: /Gooi | In shopping cart More information div> |
De bijbel. oorsprong -Beteekenis - Waarde door-, Baarn, Hollandia-Drukkerij, 1916. 84 pp. Or. wrappers a bit foxed. Edges uncut. Book number: 16141 € 22.00 [Appr.: US$ 27.85 | £UK 17.75 | JP¥ 2213]
| In shopping cart More information div> |
Folklore Amsterdam, Amsterdamsche Boek En Courant Maatschappij. First Edition. Ingenaaid. 183p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 025532 € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402] Catalogue: Folk Art Volkskunde
| In shopping cart More information div> |
Folklore. Een speurtocht in de ongeschreven geschiedenis van het Nederlandsche volk. nv. Amsterdamsche Boek- en Courantmaatsch. Amsterdam.. Amsterdam, z.j. Geïll. 183 pag. Book number: 101332490 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: Geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Folklore ten dienste van het onderwijs. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1927. Orig. omslag(omslag wat vlekkerig). 183pp. Met ills. Book number: 12975 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Geschiedenis/Politiek
Keywords: geschiedenis/politiek Nederland regionale geschiedenis folklore volkskunde cultuurgeschiedenis Sinterklaas Sint-Nicolaas opvoeding/onderwijs pedagogie | In shopping cart More information div> |
Folklore. Een speurtocht in de ongeschreven geschiedenis van het Nederlandse volk 1942. . Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U2101452 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Folklore. Ten dienste van het onderwijs. Nijgh & van Ditmar nv. Rotterdam/ Den Haag.. Rotterdam, 1927. Geïll. 183 pag. Book number: 101332396 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: Geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Folklore. Een speurtocht in de ongeschreven geschiedenis van het Nederlandsche volk Amsterdam. Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij [ca. 1940]. 1910. Original publishers sewn paperback, title spine and frontcover, illustration frontcover, 8vo; 184pp. [ij], illustrations [1 large folding], table of contents. Fine copy. Driekoningen - Koppermaandag - Vastenavond - Rommelpot - Palmpaas - Paas eieren - Pinksteren - Sinterklaas - etc. Book number: 25173 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
| In shopping cart More information div> |
Folklore. Een speurtocht in de ongeschreven geschiedenis van het Nederlandsche volk. Met talrijke afbeeldingen en een uitslaande plaat. Eerste druk. Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij, (1942). 183 p. SOFTCOVER: (Orig. pict. wrpprs, light traces of use, name and ex-libris on first end paper, else VERY GOOD) Book number: 6618 € 15.50 [Appr.: US$ 19.62 | £UK 12.5 | JP¥ 1559] Catalogue: Netherlands
Keywords: Europe Europa Netherlands Holland Dutch Cultural history Folklore | In shopping cart More information div> |
Folklore, Een speurtocht in de ongeschreven geschiedenis van het Nederlandsche volk. Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij.. Soft Cover. Met afbeeldingen en uitslaande plaat. 183 p. Z.p. Z.j. Book number: 005412 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: folklore
| In shopping cart More information div> |
Folklore ~ Een speurtocht in de ongeschreven geschiedenis van het Nederlandsche volk Amsterdamse Boek- en Courantmaatschappij, zj. pbk, zw/w ills, 184 pp. -- ZoldermanBook number: 30329 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
Keywords: folklore | In shopping cart More information div> |
Folklore. / Een speurtocht in de ongeschreven geschiedenis van het Nederlandsche volk. / Met talrijke afbeeldingen en een uitslaande plaat. Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij. Zonder jaartal, 183 pp, Paperback, gebruikssporen illustraties, rug beschagdigd Book number: 101542144 € 10.50 [Appr.: US$ 13.29 | £UK 8.5 | JP¥ 1056]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Folklore. N.V. Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij. Pb. ronde hoek. ills. met uitsl. plaat. Rug wat gevlekt, enkele naamstempeltjes, verder goed ex. pp.: 183. Book number: 5372 € 6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Folklore. Een speurtocht in de ongeschreven geschiedenis van het Nederlandsche volk. Amsterdam, ABC, n.d. 183 pp. Wrp. Met uitslaande plaat. Book number: 13632 € 19.00 [Appr.: US$ 24.05 | £UK 15.5 | JP¥ 1911]
Keywords: folklore dutch history nederlandse geschiedenis volkskunde | In shopping cart More information div> |
Folklore Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar 1927 (eerste druk), ingenaaid, 183 p., porto 2,50 euro, vlekjes op kaft, rug geribbeld, kaft en bladzijden verkleurd, incl. uitklapkaart, in goede staat. Book number: ED292/26061 € 13.00 [Appr.: US$ 16.46 | £UK 10.5 | JP¥ 1308] Catalogue: Cultuur
| In shopping cart More information div> |
Het gebed van den onwetende. Buitenpost, A.H. Kalis, z.j. [ca. 1935]. Or. omslag. 48 p. onafgesneden. [Roestvlekjes]. Niet in De Mare. Book number: K6150 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Multatuli Studie
Keywords: studie multatuli | In shopping cart More information div> |
Gids voor Naarden Naarden, Gooise drukkerij en boekhandel, Geniet, Ill.: Foto's. 16p., G, Ongedateerd (ca. 1930) Book number: 17161 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
| In shopping cart More information div> |
gids voor naarden Naarden: Gooise drukkerij en boekhandel, c 1922. Brochure., Geniet, Ill.: Foto's. 16 pagina's.. Met enige aantekeningen. Gerepareerde rug. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 31353 € 17.50 [Appr.: US$ 22.15 | £UK 14.25 | JP¥ 1760] Catalogue: Het Gooi
| In shopping cart More information div> |
Historie en Legende. Vervolg op Mozaiek. Noordhoff 1912, lin, 250 blz., Vele interessante vrijwel vergeten verhalen en legenden. Hier en daar een potloodstreepje, kalende bandranden; desondanks acceptabel exemplaar.. Book number: q0067 € 16.00 [Appr.: US$ 20.25 | £UK 13 | JP¥ 1609] Catalogue: Folklore en volkscultuur
Keywords: Folklore en volkscultuur | In shopping cart More information div> |
Historie en legenda. Vervolg op "Mozaïek"" P. Noordhoff, Groningen, 1912. Geb. en geïll. 250 pag. Book number: 101398592 € 16.50 [Appr.: US$ 20.89 | £UK 13.5 | JP¥ 1660]
Keywords: Folklore | In shopping cart More information div> |
HISTORIE EN LEGENDE vervolg op Mozaiek. Verzameling opstellen uit de rijke bronnen van de Historie en Legende alsmede uit de Volksmond, Groningen, Noordhoff, 1912, 1e druk, 250 blz., bewerkt linnen; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . met illustraties,. Book number: 12670 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Historie en Legende. Vervolg op Mozaiek. Groningen: Noordhoff 1912. . 250p orig cloth binding, a very good ex libray copy, hardly used. Book number: PAQ139063 GBP 20.00 [Appr.: EURO 25 US$ 31.47 | JP¥ 2501] Catalogue: Netherlands
| In shopping cart More information div> |
In alles vrouw Amersfoort, Valkhoff, 1909. Druk: 1ste druk. klein octavo, linnen, 107 pp. Keurig. ¶ Zes artikelen over de positie van vrouw. Oorspronkelijk verschenen in De vrouw en haar huis. In fraaie Jugendstilband. Book number: 7633 € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257] Catalogue: Varia
Keywords: VROUWENEMANCIPATIE; FEMINISME; SUFFRAGETTES; JUGENSTIL | In shopping cart More information div> |
Klimop Ranken Uitgeversmaatschappij Editio, Hillegom, z.j. 1ste. Ingenaaid, papieren band (vlek op voorplat), 159 pp., afbeelding auteur op frontispice. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 17702 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Religie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Langs opgaande wegen. AMERSFOORT, Valkhoff. (zj) ca. 1904 190 blz. Geb. -- Kool BoekenBook number: 34511 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Theologie 20e en 21e eeuw
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page