ascending
descending
found: 129 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

ANDERSEN, H.C. [CHRISTINE DOORMAN - TRANSL. & RIE CRAMER - ILLUSTR.].
Sprookjes van Hans Christiaan Andersen.
Utrecht. W. de Haan. 1915. Original publishers green cloth hardback, yellow title spine and frontcover, small illustration frontcover, small 4to; pictorial endpapers, tipped-in coloured plate, [viij], 52pp. & 56pp. & 56pp. 5 other tipped-in coloured plates, 9 bl.& wh. chapter vignettes. Fine - firm copy. Volume 2: Booklets VII - IX: Contents: De Sneeuwkoningin - Kleine Klaas en groote Klaas - De Verloofden - De vliegende Koffer - De Nachtegaal - Het leelijke, jonge Eendje - De Herderin en de Schoorsteenveger - De Tuin van het Paradijs - Het kleine Meisje met de Zwavelstokjes.
Book number: 25258
€  65.00 [Appr.: US$ 82.28 | £UK 52.5 | JP¥ 6538]
In shopping cart

More information

ANDERSEN, HANS (VERTAALD DOOR: CHRISTINE DOORMAN)
Sprookjes van Hans Andersen. Deel II
Utrecht, W. de Haan, z.j.. 4e druk. Linnen band met opdruk, 112p., ill: Rie Cramer, roestplekjes,in goede staat.
Book number: SV3/066
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
In shopping cart

More information

ANDERSEN, HANS CHRISTIAN & DOORMAN, CHRISTINE & CRAMER, RIE & KLUYTMANS, HETTY
Sprookjes van Andersen. Geillustreerd door Rie Cramer
G.B. van Goor zonen, 1958. Anders, nl. Pp: 216. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1965848
€  9.50 [Appr.: US$ 12.03 | £UK 7.75 | JP¥ 956]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

ANDERSEN, H. C. & DOORMAN, CHRISTINE
Sprookjes
1915. . Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2063233
€  35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

ANDERSEN, HANS CHRISTIAN & DOORMAN, CHRISTINE & CRAMER, RIE
Sprookjes van Andersen
1977. Linnen band met stofomslag. Pp: 326. ISBN: 9789000020843. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1705435
€  29.50 [Appr.: US$ 37.34 | £UK 23.75 | JP¥ 2967]
Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789000020843
In shopping cart

More information

ANDERSEN, HANS & DOORMAN, CHRISTINE & CRAMER, RIE
Sprookjes van Hans Andersen
1915. Linnen band. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1154695
€  19.95 [Appr.: US$ 25.25 | £UK 16.25 | JP¥ 2007]
Catalogue: Talen div
In shopping cart

More information

CRAMER, RIE. DOORMAN, CHRISTINE - RIE CRAMER.
Sprookjes van Hans Andersen. Vertaald door Christine Doorman. DRIE DELEN.
Utrecht, W. de Haan, 1915. Door Rie Cramer versierd linnen (minimaal ongaaf, rug licht verkleurd). Met 18 plakplaatjes in kleur door Rie Cramer. Totaal 32 sprookjes. Hoek geknipt uit één schutblad
Book number: 60849
€  45.00 [Appr.: US$ 56.97 | £UK 36.25 | JP¥ 4527]
Keywords: ; Fairy-tales / Sprookjes Illustrations Jeugdboek / Children Book
In shopping cart

More information

DOORMAN,CHRISTINE A.O.
VAN ALLERLEI DIEREN
Amsterdam n.d.plates, ill. and text, nice binding. p42
Book number: 41290
€  30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
Catalogue: Zoology
Keywords: zoology
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
Asschepoester
Amsterdam, Vlieger (1907) geillustreerd 1e dr. - Geniet, omslag van Daan Hoeksema, redelijk goede staat
Book number: J94280
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Keywords: sprookjes
In shopping cart

More information

DOORMAN,CHRISTINE
David Copperfield
De Haan,Utrecht,paperback,matige staat
Book number: 8139444
€  2.00 [Appr.: US$ 2.53 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE (CHARLES DICKENS)
David Copperfield en andere verhalen
Utrecht, DE Haan z j platen Goedkoope prachtuitgave. - Vert. uit het Engels. - Gebrocheerd
Book number: J46806
€  5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
Dickens voor de jeugd.
Utrecht-Amsterdam. W. de Haan-Meulenhoff & Co. ca. 1920. Original publisher's cream cloth spine, cream paper-covered boards, coloured pictorial frontcover, large 8vo: frontispiece, 158pp. monochrome plates & text-illustrations. Very fine copy.
Book number: 54326
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE (BEWERKING)
Dickens voor de jeugd (Naar de Engelsche uitgave van L.L. Weedon)
W. de Haan Utrecht/Meulenhoff Amsterdam, geb. wit linnen, fraaie bandill. goedkoope prachtuitgave, met tal van groote platen en illustratiën tusschen den tekst, 158 p. (twee hoekjes band rafelig). z.j. Hardcover. Book, 0. Fine.
Book number: 937
€  9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
Keywords: Kinderboeken
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
Dickens voor de jeugd. Naar de engelsch uitgave van L.L. Weedon. voor de Nedelrandsche jeugd bewerkt door Christine Doorman. Prachtuitgave met tal van groote platen en illustratiën tusschen den tekst. eerste deel
UTRECHT/AMSTERDAM, W. de Haan / Meulenhoff & Co., z. j. 158 blz. geb.
Book number: 46611
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
Dicky in Amerika, naar het Deensch.
Amsterdam, H.J.W. Becht, z.j. ill. H. Pieck, 188pp ingenaaid, linnen, Voor Rakkers en Bengels, goede staat, Tweedehands; roestvlekken op pagina's, verder goed.
Book number: 1200002969
€  7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Keywords: Meisjesboeken
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
Dicky's bakvischjaren, naar het Deensch.
Amsterdam, H.J.W. Becht, z.j. ill. H. Pieck, 180pp ingenaaid, linnen, Voor Rakkers en Bengels, goede staat, Tweedehands; band wat sleets, wat roestvlekjes op pagina's, verder goed.
Book number: 1200002968
€  7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Keywords: Meisjesboeken
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
"Dicky"
Amsterdam, Becht z j ill H Pieck 1e dr. - Naar het Deens. - (Voor rakkers en bengels). - Linnen en karton
Book number: J20236
€  2.50 [Appr.: US$ 3.16 | £UK 2.25 | JP¥ 251]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
Dicky
Amsterdam, Becht. 1e druk. kartonnen band with dust jacket, Ill.: Pieck, Henri. kinderboeken. Serie 'Voor Rakkers en Bengels'. Naar het Deensch. Goed/Met stofomslag.
Book number: 000353
€  9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Pieck, Henri
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
Dicky in Amerika
Amsterdam, Becht. 1e druk. linnen, Ill.: Pieck, Henri. kinderboeken. Serie Voor Rakkers en Bengels. Naar het Deensch. Goed.
Book number: 000354
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Pieck, Henri
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
Dicky, naar het Deensch.
Amsterdam, H.J.W. Becht, z.j. ill. H. Pieck, 192pp ingenaaid, linnen, Voor Rakkers en Bengels, redelijk tot goede staat, Tweedehands; band vuil, roestvlekken op pagina's, verder goed.
Book number: 1200002967
€  5.50 [Appr.: US$ 6.96 | £UK 4.5 | JP¥ 553]
Keywords: Meisjesboeken
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
Dicky's bakvischjaren.
Amsterdam, H.J.W. Becht . "Serie ""voor rakkers en bengels"" Geïll. H.Pieck". matig. tekst en illustraties.
Book number: K131
€  11.00 [Appr.: US$ 13.92 | £UK 9 | JP¥ 1106]
Catalogue: Kinderboeken
Keywords: Kinderboek
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
Dicky's Bakvischjaren
Amsterdam, Becht. 1e druk. kartonnen band with dust jacket, Ill.: Pieck, Henri. kinderboeken. Serie 'Voor Rakkers en Bengels'. Goed/Met stofomslag.
Book number: 000352
€  9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Pieck, Henri
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE
Dicky getrouwd
Amsterdam, Becht 1932 ill Rie Reinderhoff 1e dr. - Linnen
Book number: J54139
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE,
Dicky getrouwd. Naar het deensch.
Becht Amsterdam, (1932)., 249 pp., linnen. Ill.: met bandtekening en ills.; Rie; Reinderhoff. .
Book number: 196-21
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: JEUGDBOEKEN
In shopping cart

More information

DOORMAN, CHRISTINE.
Dicky's Bakvischjaren
Amsterdam, Becht. First Edition. Gebonden Met Omslag with dust jacket. Ill.: Pieck, H. . 179pp.. Good/Good.
Book number: 002784
€  5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Catalogue: Children's Books
Keywords: Rakkers En Bengels Pieck, H.
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search