| ||||
|
|
|
|||
| found: 18 books |
Geen geraas en getier. Verhalen, gedichten, liedjes na de emancipatie vóór de tweede wereldoorlog . Paramaribo, Bureau Volkslectuur, 1974. 112 pp. Paperback. ¶ Anthology of poetry. prose and newspaper articles illustrating the history of Surinam. Book number: 008486 € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257] Catalogue: West Indies - Surinam - Suriname
Keywords: Suriname / Surinam / Prose / Poetry / History | In shopping cart More information div> |
Geen geraas of getier. Verhalen, gedichten, liedjes na de emancipatie, vóór de tweede wereldoorlog. Bureau Volklectuur: Paramaribo, 1974. Paperback, 1ste dr., facs. diverse advertenties, rug/rand omslag verkleurd, handtekening titelpagina, verder goed ex., 112 pp. Book number: 37368 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Suriname
| In shopping cart More information div> |
Iris. Theaterspel International Theatre Bookshop, 1987. Ed./Druk: 1. Papieren omslag. Pp: 44. Omslag: Els Korver. Toneelstuk. ISBN: 9789064031786. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1626681 € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402] Catalogue: Film / toneel / theater
Keywords: 9789064031786 | In shopping cart More information div> |
Iris Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback wajono 86 bl 1978 ISBN 9789064031786 -- Budget BoekBook number: 13927 € 10.99 [Appr.: US$ 13.91 | £UK 9 | JP¥ 1105]
Keywords: 9789064031786 | In shopping cart More information div> |
Kri, kra!: proza van Suriname: bloemlezing Paramaribo: Bureau Volkslectuur, 1978. samengesteld door Thea Doelwijt Met literatuur opgave 187 pagina's 24 cm. Goed. -- De KantlijnBook number: 6948 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Suriname
| In shopping cart More information div> |
MET WEINIG WOORDEN. Parimaribo, , 1968. 32 p., oorspr omslag (als nieuw) Book number: 31989 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Diversen
Keywords: Suriname, wijze woorden | In shopping cart More information div> |
Op zoek naar Mari Watson Baarn, De Fontein 1987 tek Aafje Horst 1e dr. - (Confetti). - Karton Book number: J20422 € 3.50 [Appr.: US$ 4.43 | £UK 3 | JP¥ 352] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Op zoek naar Mari Watson Baarn, 1987, 72 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. Met tekeningen van Aafje Horst, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 201445&275D € 3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Prisiri start de pretster. Wan komedi-pré gi pikin. Een theaterspel voor kinderen. Eldoradoboek, 1981. ing, 116 blz., .ISBN: 9991451013 Book number: sur29 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Suriname
Keywords: Suriname 9991451013 | In shopping cart More information div> |
Prisiri stari / de Pretster: Wan Komedi-Pré Gi Pikin/ Een theaterspel voor kinderen. Eldoradoboek: Paramaribo, 1981. Paperback, 21x14x1 cm, 116 pp, illustrations made by Ron Flu. In very good condition.(ISBN: 9991451013). Please order first, before collecting books from our shop. Book number: 22770 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Suriname
Keywords: 9991451013 | In shopping cart More information div> |
Prisiri stari/De pretster. Paramaribo, Eldoradoboek, 1981. Paperback, 21,5 x 14,5 cm. 117 p. Geïllustreerd, '.Wan komedi-pré gi pikin/Een theaterspel voor kinderen.', goed exemplaar. Book number: 16012 € 6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654] Catalogue: Suriname/Surinam
Keywords: Suriname/Surinam Theater/Theatre | In shopping cart More information div> |
Rebirth in Words. Poetry and Prose from Suriname. Paramaribo. Drukkerij Eldorado. 1981. Original publisher's paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 86pp. [ij], table of contents. Very fine copy. Book number: 44751 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
| In shopping cart More information div> |
O sekoer! Help! Amsterdam/Antwerpen, Piramide, 2000. Druk: 1ste druk. octavo, gekartonneerd, 110 pp. Als nieuw. ¶ Woordenlijst. Kinderboek over Surinaams jongetje dat voor het eerst in Europa komt. Oma vertelt hem Surinaamse verhalen. SCHAARS. Book number: 6869 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Suriname
Keywords: ; KINDERBOEKEN; ; | In shopping cart More information div> |
Stichting Surinaams OpenluchtMuseum Nw. Amsterdam. Paramaribo, SOMNA, 1972. Softcover met flappen (geïllustreerde kaft), 24 x 17,5 cm. 56 p. Geïllustreerd, uitvouwbare kaart, goed exemplaar. Book number: 15580 € 11.50 [Appr.: US$ 14.56 | £UK 9.5 | JP¥ 1157] Catalogue: Suriname/Surinam
Keywords: Suriname/Surinam Geschiedenis/History | In shopping cart More information div> |
En toen en toen en toen. Paramaribo, Stichting Projekten P.C.O.S. (2002). Softcover (geniet, geïllustreerde kaft), 21 x 15,5 cm. 62 p. Geïllustreerd, '.Spelen met woorden. Lezen, schrijven en tekenen met kinderen in Suriname.', goed exemplaar. Book number: 15575 € 3.50 [Appr.: US$ 4.43 | £UK 3 | JP¥ 352] Catalogue: Suriname/Surinam
Keywords: Suriname/Surinam Onderwijs/Educatie/Education | In shopping cart More information div> |
DE VLUCHT. OPSTELLEN VAN THES DOELWIJT, BENNIE CH. OOFT, HENK F. HERRENBERG, HENNY F. DE ZIEL, R. DOBRU. SURINAME - HOLLAND, HOLLAND - SURINAME, SURINAME - HOLLAND, HOLLAND - SURINAME, Parimaribo, , 1968. 44 p., oorspr omslag (als nieuw) Book number: 31990 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Diversen
Keywords: Suriname | In shopping cart More information div> |
Wajono. Paramaribo. N.V. Drukkerij Eldorado. 1969. Original publisher's paperback, pictorial frontcover, 2nd printing, 8vo: 86pp. Fine copy. Book number: 44510 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
| In shopping cart More information div> |
I sa man tratamara !? Bezige Bij: Amsterdam, 1972. Paperback, 1ste dr., inzendingen Van der Rijnprijs 1970, voorwoord Leo Ferrier, goed ex., 151 pp. Book number: 30602 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Suriname
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |