| ||||
|
|
|
|||
| found: 41 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
26 Jaar Konnersreuth . zijn bekeerlingen ./ + De boodschap van Konnersreuth. Mechelen / + Nijmegen., / De Gelderlander., 1953. TWEE werkjes; De Wachter, 1953 ; 21 x 14 cms, 189 pp., 5 bladen met zw/w foto's. Linnen. stofomslag. net exemplaar. + Waitz, 1929, 23 x 16 cms, 40 bladzijden. Book number: 4814 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: devotio psychiatry. obscurantismus | In shopping cart More information div> |
26 jaar Konnersreuth: Zijn bekeerlingen Mechelen, 1953, 190 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Naam op titelpagina/Name on title page, Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 170890&365G € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207] Catalogue: Bedevaartsplaatsen
Keywords: Bedevaartsplaatsen | In shopping cart More information div> |
26 jaar Konnersreuth, zijn bekeerlingen. . Mechelen,, St-Franciscusuitgeverij,, 1953, height in cm: 21 cm,, paperback, sticker op de rug. , 190 pp.. Book number: 1-1831 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Maria
| In shopping cart More information div> |
"Antwoord aan Elckerlyc (vervolg op ""Elckerlyc antwoordt"")" Oranje Uitgaven Wilrijk, 1967. 1e. Ingenaaid, 157p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 7459 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Geschiedenis Belgische | In shopping cart More information div> |
Antwoord aan Elckerlyc Wilrijk, 1967, 156 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. Oranje uitgave. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 106246&128C € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Antwoord aan Elckerlyc Wilrijk, oranje uitgaven, 1967 paperback, 159pp., in zeer goede staat. ¶ Vervolg op Elckerlyc antwoordt, tweede verzameling brieven aan levenden en doden, voorwoord opgedragen aan Ernest Van der Hallen. Book number: 23786 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: letteren | In shopping cart More information div> |
Antwoord aan Elckerlyc Wilrijk, 1957, 156 .pp, soft cover, 11 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 34204&105G € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Dagboek van een gek Mortsel, 1969, 157 .pp, paperback, 15 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 138472&36E € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Dagboek van een gek 1969. Paperback. Pp: 157. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U641184 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Elckerlijc antwoordt, Brieven aan levenden en doden Lannoo, 145 .pp, soft cover, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 283231&372D € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402] Catalogue: Brieven En Dagboeken
Keywords: Brieven en dagboeken | In shopping cart More information div> |
Fluppe Vennes Puurs, 1972, 79 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. met opdracht. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 11073&62H € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De gribus bij de schor Mortsel, 1968, 85 .pp, paperback, 15 x 20 cm. omslag wat verkleurd/cover discoloured, illustrated, Novelle. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 138035&290E € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De gribus bij de schor 1969. Paperback. Pp: 85. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U641165 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Gustje van Wannes den toekker Mechelen, 1930, 132 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. omslag wat verkleurd/cover discoloured, cover not so good/omslag onfris. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 136777&260E € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Herfstpreludium Boom, 1950, 0 .pp, hard cover, 16 x 22 cm. limited and numbered edition/beperkte en genummerde oplage (nr.10/300 exemplaren). Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 140631&106F € 35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Het huis bij de schoren: Visscherskroniek Antwerpen, 224 .pp, hard cover/dust jacket, 16 x 24 cm. cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 58748&130B € 14.00 [Appr.: US$ 17.72 | £UK 11.5 | JP¥ 1408] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het huis bij de schoren: Visscherskroniek Standaard Uitgeverij, 224 .pp, hard cover, 16 x 24 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 166821&331F € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Het huis bij de schoren Hudecomité Richard Dewachter. 1972, 2e dr. Gebrocheerd, 15x22cm. oplage 500 ex, genummerd,d.i. nr 345, gesigneerd, 320pp. in goede staat. Book number: 017352 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Het huis bij de schoren. Visscherskroniek 1946. Paperback. Pp: 224. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U641201 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Het huis bij de schoren. Visserskroniek Antwerpen, Standaard Boekhandel. 1945, 1ste dr. Geb.Halflinnen, 24x16,5cm. 224 blz. Book number: 002271 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Visserskroniek - Verhalen | In shopping cart More information div> |
Het huis bij de schoren: Visserskroniek Antwerpen, 224 .pp, hard cover, 16 x 24 cm. 1e druk. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 1132&6D € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het huis bij de schoren. Visscherskroniek Standaard-boekhandel, s.d. 1e. Gebonden, halflinnen, 16*24 cm, 224p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 5128 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Het huis bij de schoren Visscherskroniek Antwerpen, Standaard-Boekhandel. geb.met stofw. with dust jacket, 16x24cm. z.j. met opdracht, 224pp. in goede staat/stofw licht besch. Book number: 015589 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
JEANKE. Leuven, Davidsfonds, 1942 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag in kleur, 13.2x19.9 cm., 190 pp. ¶ Boek nr. 308 der Volksreeks, zesde der Jaarreeks 1942. Met persoonlijke opdracht van de auteur. Book number: 23967 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: 308 1942 litérature letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
Jeanke - Uit Het Leven Der Marollen Leuven, Davidsfonds, 1942. 190 pp., softcover. 1e druk. 8vo. Volksreeks 308. Inscr.: . Bandversiering en tekeningen: Jan Verheyden, Voorplat licht vlekkig,. zeer goed. Book number: 7531 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Literaire Romans Ned
Keywords: Volksreeks | In shopping cart More information div> |