ascending
descending
found: 120 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

DEPAUW VALÈRE
De 15de compagnie
Brussel, 1943, 250 .pp, soft cover, 16 x 22 cm. Spine damaged/rug beschadigd, 1e druk, geïllustreerd door Quienen V., waterschade. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 120173&111C
€  10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
DEPAUW VALÈRE
Auftrag in Guernika
Hamburg, 1967, 134 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 19 cm. Roman, Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Aus dem Flämischen übertragen. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Duits/German/Allemand/Deutsch. (Mag Westerlo)
Book number: 167860&383E
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP¥ 1995]
Keywords: Nederlandse schrijvers in vertaling
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
Bevrijd van alle nood
Davidsfonds, 1984, 192 .pp, soft cover, 21 x 14 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 251383&287B
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DEPAUW,VALÈRE
Bijwijlen lief bijwijlen leed
Beveren, Orion. 1981, 1 e dr. Paperback, 13X21cm. omslagtekening:Frank-Ivo Van Damme, 198pp. zeer goed.
Book number: 002356
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

 -
DEPAUW VALÈRE
Bijwijlen lief, bijwijlen leed
Nijmegen, 1981, 198 .pp, paperback, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 160982&372E
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DEPAUW, VALERE
Het brandoffer dat wij gaan dragen
Davidsfonds, Leuven, 1959. Ingenaaid, linnen band,175 pp., flaptekst voorin geplakt, naam voorin. Goed.
Book number: 15632
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
Het brandoffer dat wij dragen
Davidsfonds Gulden Reeks, 1959. 1e. Gebonden, linnen, oranje, 175p, fraai exemplaar.
Book number: 3525
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
Het brandoffer dat wij dragen
Davidsfonds Gulden Reeks, 1959. 1e. Ingenaaid, oranje met zwart/lila opdruk, 175p, fris exemplaar.
Book number: 2341
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
Breiz Atao
Westland - Merksem, -1962. 1e. Gebonden, met stofomslag, 231p. Goed.
Book number: 7970
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Bibliofiele Bijzondere uitgaven
In shopping cart

More information

 -
DEPAUW VALÈRE
Breiz Atao
Merksem, 231 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 22 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Naam op titelpagina/Name on title page, Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 180159&255C
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
Breiz Atao
Westland, 231 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. Met opdracht/With dedication. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 205191&1DR
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DEPAUW,VALERE
Breiz Atao
Merksem, Westland. Linnen band, 14x21,5cm. z.j.232pp. goed,nummers op schutblad.
Book number: 012325
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
Breiz Atao
Westland, 231 .pp, hard cover, 13 x 22 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 300550&292C
€  12.00 [Appr.: US$ 15.07 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
Breiz Atao
Merksem, 18, 231 .pp, hard cover/dust jacket, 20 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 134202&277A
€  18.00 [Appr.: US$ 22.6 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
De dood met de kogel
Davidsfonds/Leuven, 1979, 206 .pp, hard cover, 22 x 14 cm. Omslag onfris/Cover not so good, Omslag verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 307873&NL
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
De Dood met de Kogel
Antwerpen, 270 .pp, hard cover, 14 x 21 cm. Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 259805&9D
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DEPAUW,VALÈRE
De dood met de kogel
Leuven, Davidsfonds. 1979. Geb. met stofwikkel, 13X21,5cm. 208pp. Goed.
Book number: 007032
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

DEPAUW, VALERE
Einer Mutter Haus - Roman
München 1963. Manz Guter Zustand
Book number: BU212845
€  7.99 [Appr.: US$ 10.03 | £UK 6.5 | JP¥ 797]
In shopping cart

More information

DEPAUW,VALERE
Einer Mutter Haus - Roman
München Manz 1963. "Gebundenes Bibliothekenexemplar(=foliert,Rückennummer,Stempel);206 S.19x12,5;(041127) gut - gebraucht
Book number: BU315713
€  8.99 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 897]
In shopping cart

More information

DEPAUW, VALÈRE
Die van 't gangske
Brussel, Reinaert Uitgaven. 1961. Gekartonneerd met stofwikkel, 11,5x18,5cm. 208pp. in goede staat.
Book number: 017599
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
Die van 't gangske
Antwerpen, 1949, 224 .pp, hard cover, 13 x 21 cm. Met opdracht/With dedication, bandontwerp en typografie van Roel Knobbe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 281734&NL
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
Het geluk van Remi Zwartekens
Brussel, 91 .pp, Genaaid/Broché, 18 x 13 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 223989&A27E
€  9.00 [Appr.: US$ 11.3 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
Gisteren is het mei geweest
Davidsfonds, 1956, 235 .pp, hard cover, 13 x 21 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 281735&1DR
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP¥ 1496]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DEPAUW VALÈRE
Gisteren is het mei geweest
D.A.P. Reinaert, 1974. Gebonden, geill.karton, 218p, omslag M.Meeuwis. Goed.
Book number: 6414
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

 -
DEPAUW VALÈRE
Gisteren is het mei geweest
Brussel, 1974, 218 .pp, hard cover, 13 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 174005&372F
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search