ascending
descending
found: 112 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

BAKKER GERRIT, BASART R.A., DEEL VAN T. DEELDER JULES, EMMENS JAN E.A.
Lees nog eens een gedicht. Nederlandse poezie uit de jaren zestig en zeventig.
Amsterdam, Em. Querido B.V., 1979. 168 blz. Paperback
Book number: 8207
€  3.00 [Appr.: US$ 3.77 | £UK 2.5 | JP„ 299]
Catalogue: Poezie
Keywords: Poezie/Gedichten
In shopping cart

More information

BENZAKOUR, MOHAMMED, JULES A. DEELDER, GERRIT KOMRIJ, E. A.
Lof der zotheid 2001 in gedichten.
A'dam, Querido, 2001. pbk. 18 x 11,5 x 0,5 cm. 22 p. ISBN: 9021472880. Language: Dutch.
Book number: 747
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599]
Catalogue: Humor
Keywords: 9021472880
In shopping cart

More information

BLONK, JAAP, CAMPERT, REMCO, DEELDER, JULES A., LINDEN, GERRY VAN DER, NOOTEBOOM, CEES, STARKENBURG ET AL.
Poetry on the road. 1. Internationales Literaturfestival 2000, Bremen.
Literaturforum Bremen: Bremen, 2000. Paperback, big 4to, 1st ed., photogr., in various original languages translated into German, unpaginated.
Book number: 34851
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP„ 2494]
Catalogue: Poetry
In shopping cart

More information

BOTTENBURG, DR. MAARTEN VAN [JULES DEELDER]
De SVB. Een actueel beeld van de Sociale Verzekeringsbank.
Zutphen. Walburg Pers-Sociale Verzekeringsbank. 2001. Original publisher's paper-covered boards, pictorial covers, 4to: 184pp. illustrations, notes & references, general bibliography, interviewees, abbreviations, table of contents. Very fine copy - as new. Loosely added: printed poem by Jules Deelder on the SVB. ISBN: 978-90-6011813-9.
Book number: 51113
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP„ 1496]
Keywords: 9789060118139
In shopping cart

More information

BREUKELEN, PETER VAN & DEELDER, J.A. [JULES]
"Happy Man" Benjamin Herman. A photo essay by Peter van Breukelen. Words and poem by J.A. Deelder
Veenman Publishers, 2008. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 120. Meer dan een jaar volgde topfotograaf Peter van Breukelen de activiteiten van Nederlands meest creatieve altsaxofonist, Benjamin Herman. Jules Deelder schreef de begeleidende tekst voor het boek dat bij verschijnen al een klassieker is: "HAPPY MAN". Een fotoreportage van binnen uit in klassiek zwart-wit. Voor een aantal foto“s uit Happy Man ontving Peter van Breukelen de Zilveren Camera in 2008. ==== For over a year master photographer Peter van Breukelen captured all activities of Holland`s most exciting alt sa xophone player, Benjamin Herman. Poet and performer Jules Deelder wrote a poem and the words for this book that looks to be a classic from the first day it is published. "œHAPPY MAN", a photo essay from the inside in classical black and white. With a selection of photos from Happy Man Peter van Breukelen won the Silver Camera Award in 2008. ISBN: 9789086901760. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U2126764
€  24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP„ 2394]
Catalogue: Muziek
Keywords: 9789086901760
In shopping cart

More information

BREUKELEN, PETER VAN & DEELDER, J.A. [JULES]
"Happy Man" Benjamin Herman. A photo essay by Peter van Breukelen. Words and poem by J.A. Deelder
Veenman Publishers, 2008. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 120. Meer dan een jaar volgde topfotograaf Peter van Breukelen de activiteiten van Nederlands meest creatieve altsaxofonist, Benjamin Herman. Jules Deelder schreef de begeleidende tekst voor het boek dat bij verschijnen al een klassieker is: "HAPPY MAN". Een fotoreportage van binnen uit in klassiek zwart-wit. Voor een aantal foto“s uit Happy Man ontving Peter van Breukelen de Zilveren Camera in 2008. ==== For over a year master photographer Peter van Breukelen captured all activities of Holland`s most exciting alt sa xophone player, Benjamin Herman. Poet and performer Jules Deelder wrote a poem and the words for this book that looks to be a classic from the first day it is published. "œHAPPY MAN", a photo essay from the inside in classical black and white. With a selection of photos from Happy Man Peter van Breukelen won the Silver Camera Award in 2008. ISBN: 9789086901760. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1836103
€  24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP„ 2394]
Catalogue: Muziek
Keywords: 9789086901760
In shopping cart

More information

BREUKELEN, PETER VAN & DEELDER, J.A. [JULES]
"Happy Man" Benjamin Herman. A photo essay by Peter van Breukelen. Words and poem by J.A. Deelder
Veenman Publishers, 2008. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 120. Meer dan een jaar volgde topfotograaf Peter van Breukelen de activiteiten van Nederlands meest creatieve altsaxofonist, Benjamin Herman. Jules Deelder schreef de begeleidende tekst voor het boek dat bij verschijnen al een klassieker is: "HAPPY MAN". Een fotoreportage van binnen uit in klassiek zwart-wit. Voor een aantal foto“s uit Happy Man ontving Peter van Breukelen de Zilveren Camera in 2008. ==== For over a year master photographer Peter van Breukelen captured all activities of Holland`s most exciting alt sa xophone player, Benjamin Herman. Poet and performer Jules Deelder wrote a poem and the words for this book that looks to be a classic from the first day it is published. "œHAPPY MAN", a photo essay from the inside in classical black and white. With a selection of photos from Happy Man Peter van Breukelen won the Silver Camera Award in 2008. ISBN: 9789086901760. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U1530261
€  29.50 [Appr.: US$ 37.04 | £UK 23.75 | JP„ 2943]
Catalogue: Muziek
Keywords: 9789086901760
In shopping cart

More information

BREUKELEN, PETER VAN & DEELDER, J.A. [JULES]
"Happy Man" Benjamin Herman. A photo essay by Peter van Breukelen. Words and poem by J.A. Deelder
Veenman Publishers, 2008. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 120. Meer dan een jaar volgde topfotograaf Peter van Breukelen de activiteiten van Nederlands meest creatieve altsaxofonist, Benjamin Herman. Jules Deelder schreef de begeleidende tekst voor het boek dat bij verschijnen al een klassieker is: "HAPPY MAN". Een fotoreportage van binnen uit in klassiek zwart-wit. Voor een aantal foto“s uit Happy Man ontving Peter van Breukelen de Zilveren Camera in 2008. ==== For over a year master photographer Peter van Breukelen captured all activities of Holland`s most exciting alt sa xophone player, Benjamin Herman. Poet and performer Jules Deelder wrote a poem and the words for this book that looks to be a classic from the first day it is published. "œHAPPY MAN", a photo essay from the inside in classical black and white. With a selection of photos from Happy Man Peter van Breukelen won the Silver Camera Award in 2008. ISBN: 9789086901760. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1550349
€  24.00 [Appr.: US$ 30.14 | £UK 19.25 | JP„ 2394]
Catalogue: Muziek
Keywords: 9789086901760
In shopping cart

More information

BROOD, HERMAN & DEELDER, JULES.
Inderdaad nee. Deze luxe-editie van Inderdaad nee verscheen in een oplage van 300 exemplaren, voorzien van een preegstempel van de Herman Brood-gang.
Dit is een ongenummerd ex. Nijgh & Van Ditmar. 2003. Ills. Decorated boards. * Corners sl. worn.
Book number: 83160
€  30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP„ 2993]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Kunst Literatuur, Nederlandse Naoorlogse Kunst Schilderkunst Vintage
In shopping cart

More information

BROOD, HERNAN EN JULES DEELDER
Inderdaad Nee
Amsterdam, Nijgh & van Ditmar. 2003, 1st Edition. 30x22 cm. Hardcover. Luxe-editie in een gelimiteerde oplage van 300 exemplaren. Dit exemplaar niet genummerd. Illustraties in kleur. Met een preegstempel van de Herman Brood gang. Als nieuw.
Book number: 001222
€  40.00 [Appr.: US$ 50.23 | £UK 32.25 | JP„ 3990]
Catalogue: Art
Keywords: Art, Brood, Deelder
In shopping cart

More information

BROOD, HERMAN & JULES DEELDER
Inderdaad nee.
Amsterdam. Nijgh & Van Ditmar. 2003. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 2nd edition, 4to; [ij], 48pp. coloured page-large illustrations by Brood with balloon-texts by Jules Deelder. As new.
Book number: 20603
€  20.00 [Appr.: US$ 25.11 | £UK 16.25 | JP„ 1995]
In shopping cart

More information

 -
BROOD, HERMAN; DEELDER, JULES
Het Rotterdams kroegenboek
Kuyper 1984 (eerste druk), paperback, 204 p., porto 2,50 euro, tekst op schutblad, lichte gebruikssporen, in goede staat.
Book number: EP733/51996
€  12.50 [Appr.: US$ 15.7 | £UK 10.25 | JP„ 1247]
Catalogue: Hobby
In shopping cart

More information

BROOD, HERMAN EN JULES DEELDER (ILL.)
Het Utrechts kroegenboek
z.pl. (Utrecht), Kuyper, 1984. Druk: 2de, herziene druk. octavo, garenloos, 130 pp. zw/w tekeningen, foto's . Keurig.
¶ Kaart Urecht centrum, alfabetische inhoudsopgave. Leuk boekje met beschrijving van Utrechtse kroegen, met tekeningen van Herman Brood en Jules Deelder.
Book number: 99316
€  7.50 [Appr.: US$ 9.42 | £UK 6.25 | JP„ 748]
Keywords: ; ; ;
In shopping cart

More information

BULTHUIS, PETER, DEELDER, JULES, EIJKELBOOM, JAN E.A.
ROTTERDAM ONGEBROKEN.
Rotterdam, de Stadspartij, ca. 1995. Kl. 8vo. Oorspr. omslag. 24 p.
¶ Bundel gedichten als protest tegen de opsplitsing van Rotterdam in 12 deelgemeentes.
Book number: #47723
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP„ 499]
In shopping cart

More information

DEELDER, JULES.
Bep van Klaveren. The Dutch Windmill.
Utrecht, Veen, uitgevers, 1980, 1e druk. Paperback (licht verkleurd), 21 x 14 cm. 166 p. Geļllustreerd (zw/w), goed exemplaar.
Book number: 16584
€  15.00 [Appr.: US$ 18.84 | £UK 12.25 | JP„ 1496]
Keywords: Literatuur/Literature Boksen/Boxing Klaveren, Bep van
In shopping cart

More information

DEELDER, JULES E.A.
De beste blessures moeten nog komen' een poëtisch Rotterdams ABC
Uitgeverij Douane, 2006, paperback, goed exemplaar. 9789072247032 .
Book number: 104728067
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP„ 399]
Catalogue: poėzie
In shopping cart

More information

DEELDER, JULES & LUIJTERS, GUUS
Canadian Caper. Vrolijke verhalen uit Playboy
Anthos, 1994. Paperback. Pp: 195. Keuze uit de licht erotische verhalen van Nederlandstalige schrijvers die in de Nederlandse editie van "Playboy" verschenen. ISBN: 9789060749128. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1562749
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP„ 499]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789060749128
In shopping cart

More information

DEELDER, JULES & LUIJTERS, GUUS
Canadian Caper. Vrolijke verhalen uit Playboy
1994. Paperback. Pp: 195. Keuze uit de licht erotische verhalen van Nederlandstalige schrijvers die in de Nederlandse editie van "Playboy" verschenen. ISBN: 9789060749128. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U508389
€  8.50 [Appr.: US$ 10.67 | £UK 7 | JP„ 848]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789060749128
In shopping cart

More information

DEELDER, JULES EN ANDEREN,
Canadian Caper: Vrolijke Verhalen Uit Playboy.
Anthos, 1994. (ISBN: 906074912x) 8vo - over 7¾ - 9¾ Tall, Soft Cover Very Good/. Book is unread, only slight wear, spine unbent. Pages are clean, text has no markings, binding is sound. Text in Dutch.
Book number: 202424
USD 20.00 [Appr.: EURO 16 | £UK 13 | JP„ 1589]
Keywords: Fiction Novel Dutch Language
In shopping cart

More information

DEELDER, JULES
Canadian Caper
Baarn, Anthos. 1994, First Edition. (ISBN: 906074912x) Pb. 195p. Very Good.
Book number: 022040
€  5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP„ 499]
Catalogue: Literature
Keywords: 906074912x
In shopping cart

More information

DEELDER, JULES E.A.
Canadian Caper. Vrolijke verhalen uit Playboy.
Baarn, Anthos, 1994. Paperback. 8vo. 195 pp. Mooi exemplaar. (ISBN/EAN: 906074912x)
Book number: 34480
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP„ 698]
Keywords: letterkunde / literature
In shopping cart

More information

DEELDER, JULES. E.A.
Canadian Caper. Vrolijke verhalen uit Playboy.
Baarn, Anthos, 1994. 1e druk. Paperback. 195 p.
Book number: H4593
€  8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP„ 798]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

DEELDER, JULES & LUIJTERS, GUUS
Canadian Caper. Vrolijke verhalen uit Playboy
Anthos, 1994. Paperback. Pp: 195. Keuze uit de licht erotische verhalen van Nederlandstalige schrijvers die in de Nederlandse editie van "Playboy" verschenen. ISBN: 9789060749128. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U231947
€  4.95 [Appr.: US$ 6.22 | £UK 4 | JP„ 494]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789060749128
In shopping cart

More information

 -
DEELDER, JULES
Dag En Nacht Geopend
Amsterdam, De Bezige Bij, 1970. Pocket, 1e druk. 71 pp. maat boek hxb 180 x 108 mm. Goed.
Book number: 1705
€  25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP„ 2494]
Catalogue: Poėzie
In shopping cart

More information

DEELDER, JULES
Deelderama. Bevat: Gemengde gevoelens - Jazz- geheid Deelder- (Hol gelach)- Angel Eyes
Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 480. ISBN: 9789023470939. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1847082
€  7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP„ 698]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789023470939
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search