ascending
descending
found: 189 books on 8 pages. This is page 1
- Next page

ARION, FRANK MARTINUS; DEBROT, COLA; SCHOENMAKERS, M.M.; MARUGG, TIP
Dubbelspel
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover Allermooiste romaans van de Antillen en Suriname. 4 romans. ISBN 9789023435488
Book number: 27565
€  14.99 [Appr.: US$ 19.66 | £UK 12.5 | JP¥ 1509]
Keywords: 9789023435488
In shopping cart

More information

ARION, FRANK MARTINUS; DEBROT, COLA; SCHOENMAKERS, M.M.; MARUGG, TIP
Dubbelspel
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Hardcover ISBN 9789023435488
Book number: 32730
€  16.99 [Appr.: US$ 22.28 | £UK 14.25 | JP¥ 1710]
Keywords: 9789023435488
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA
Bekentenis in Toledo.
Amsterdam, Balkema, [1945]. Ingenaaid. (2), 22 p. Gedrukt in een oplage van 100 exemplaren op Hollandsch. 1e druk.
¶ De Jong 171.
Book number: 15093
€  35.00 [Appr.: US$ 45.9 | £UK 29.25 | JP¥ 3523]
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA
Bekentenis in Toledo - gedichten
Amsterdam, Meulenhoff, 1945. Druk: 2de druk. De Ceder nr. 12, octavo, ingenaaid + stofomslag, 21 pp. Hoekje uit schutblad; goed.
¶ De eerste druk van dit bundeltje verscheen clandestien.
Book number: 6728
€  5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Catalogue: Antillen
Keywords: POEZIE;
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA (E.A.)
Bevolkingsgroepen op Curacao (in: Cultureel Indie, jrg. VII)
L.leiden, Brill, 1945. Druk: 1ste druk. quarto, geel linnen, 218 pp. zw/w foto's, facsimile's . Zeer goed.
¶ Literatuur-overzicht. Zevende jaargang van Cultureel Indie, met bijdragen F.D.K. Bosch, Ph. S. van Ronkel, H. Terpstra e.v.a.
Book number: 23726
€  20.00 [Appr.: US$ 26.23 | £UK 16.75 | JP¥ 2013]
Keywords: ; 7DE ; 1945; Indonesie 0
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA
Bid voor Camille Willocq.
(Amsterdam, Meulenhoff, 1946). Halflinnen met stofomslag. 88 p. 1e druk. Flinke hap uit rug omslag.
¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht aan Max Nord: 'Voor Max N./ met hartelijke gevoelens/ van Cola D./ 20/10/46 A'dam'.
Book number: 255056
€  18.00 [Appr.: US$ 23.6 | £UK 15 | JP¥ 1812]
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA DE.
De gaucho. (Gedicht).
Van Oorschot: Amsterdam, 1957. Paperback, 4to, geniet, bijdrage in Tirade jrg. 2, nr. 19/20, goed ex., 46 pp.
Book number: 31796
€  5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Catalogue: Antillen
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA
Mijn zuster de negerin.
Utrecht, De Roos, 1977. Or. cardboard, 53+3p. 24,5 x 17 cm.
¶ Limited edition of 175 numbered copies for the members of 'De Roos', Utrecht. Illustrations by I.R. Dilrosun; typography Bram Dilrosun. Binding with some very small imperfections; nice copy.
Book number: 12131
€  50.00 [Appr.: US$ 65.57 | £UK 41.75 | JP¥ 5034]
Keywords: Bibliofilie De Roos Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA DE.
Misschien. (Gedicht).
Van Oorschot: Amsterdam, 1958. Paperback, 4to, geniet, bijdrage in Tirade jrg. 2, nr. 21, goed ex., 30 pp.
Book number: 31797
€  5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Catalogue: Antillen
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA
Navrante zomer.
(Amsterdam, Meulenhoff, 1945). Ingenaaid. 28 p. 1e druk. Franse titel en colofonpagina verbruind als gevolg van de zuurgraad van het omslag.
¶ Eén van de 100 gesigneerde exemplaren op Ossekop van Van Gelder. De Ceder 4.
Book number: 12312
€  22.00 [Appr.: US$ 28.85 | £UK 18.5 | JP¥ 2215]
In shopping cart

More information

DEBROT, HAN HOEKSTRA EN ED HOORNIK (REDACTIE), COLA
Nieuwe poëzie. Poëzie-nummer van Criterium
Amsterdam, Meulenhoff, november 1940. Papieren band, 63 pp, 24 x 16 cm. Vochtvlekken in rechteronderhoek. Onder andere met Rilke en Achterberg. Goed / good.
Book number: 1006
€  5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Catalogue: Poëzie - Poetry
Keywords: Rilke, Achterberg
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA DE.
Pyke Koch.
Van Oorschot: Amsterdam, 1975. Paperback, bijdrage in Tirade jrg.19, nr. 210, goed ex., 61 pp.
Book number: 31451
€  3.00 [Appr.: US$ 3.93 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Catalogue: Antillen
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA
Tussen de grijze lijnen en andere gedichten.
Amsterdam, G.A. van Oorschot, z.j. Or. omslag (paperback), 67+1p.
¶ Een keuze uit eerdere publicaties. Omslag wat verkleurd; naam op eerste pagina; verder goed exemplaar.
Book number: 25236
€  6.50 [Appr.: US$ 8.52 | £UK 5.5 | JP¥ 654]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA
Tussen de grijze lijnen en andere gedichten
Amsterdam, Van Oorschot, z.j. (c. 1960). Druk: 1ste druk. octavo, ingenaaid/slap gekartonneerd, 67 pp. Zwak plekje op franse titel; goed.
¶ Verantwoording. Keuze uit verschillende bundels met gedichten van na 1952. Bevat ook enkele gedichten in het Papiamentu.
Book number: 6781
€  5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Catalogue: Antillen
Keywords: POEZIE; ;
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA DE.
De vervolgden. Novelle.
Meulenhoff: Amsterdam, 1982. Geonden, stofomslag met verkleurde rand, verder goed ex., 1ste dr., 84 pp.
Book number: 29544
€  4.00 [Appr.: US$ 5.25 | £UK 3.5 | JP¥ 403]
Catalogue: Antillen
In shopping cart

More information

BALKT, H.H. TER, H.C. TEN BERGE, BERNLEF, J. BLOKKER JR., F. BOENDERS, BEN BORGART, C. BUDDINGH', R. CAMPERT, J.B. CHARLES, H. CLAUS, J. CREMER, COLA DEBROT, J. DEELDER, J. ELBURG, H. FAVERY, L.FERRON, Y. FOPPEMA, J.H. DE GROOT, J. HAMELINK, W.F. HERMANS
Aan het werk. Nieuwe verhalen, gedichten, beschouwingen van 81 auteurs uit Nederland en Vlaanderen
De Bezige Bij, Amsterdam, 1981. 1ste. Ingenaaid, linnen band, stofomslag, opgedragen aan Geert Lubberhuizen bij zijn afscheid van De Bezige Bij, omslag Nico Dresmé. Goed.
Book number: 18240
€  11.00 [Appr.: US$ 14.42 | £UK 9.25 | JP¥ 1107]
Keywords: Literatuur Poëzie, Letterkunde Hedendaagse
In shopping cart

More information

BEERLING, R. / COLA DEBROT / JACQ DE KADT.
Het existentialisme. Drie voordrachten met discussie.
's-Gravenhage, H.P. Leopolds, 1947. Oorspr. omslag. 98 p. Eerste symposion der Societeit voor Cultureele samenwerking 's-Gravenhage.
Book number: K0874
€  7.00 [Appr.: US$ 9.18 | £UK 6 | JP¥ 705]
Catalogue: Filosofie
Keywords: filosofie
In shopping cart

More information

TOURNIER, LUC/DEBROT,COLA/EYCK, CHARLES/HELMAN, ALBERT EN SANDBERG, WIL.
LUC TOURNIER 70. Portretten en ontmoetingen.
Amsterdam, Meulenhoff Nederland BV., 1977 Gebonden, softcover omslag mt kleurillust., 19,5x24,5cm, 100 pp., illustr in kleur en z/w. ISBN 9029009071.
Book number: 22124
€  18.00 [Appr.: US$ 23.6 | £UK 15 | JP¥ 1812]
Keywords: 70. /DEBROT ColaEYCK Charles/HELMAN
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA
De Afwezigen Met opdracht en gesigneerd
De Ceder J.M. Meulenhoff 1 volumes. 22,5 x 15 cm. original wrappers. 30 pp. Komt uit de bibliotheek van Binnenlandse Zaken Opdracht is gericht aan Jan Vermeulen welke mee heeft gewerkt aan de totstandkoming van dit boekje. Gewicht/weight: 0 gr.
Book number: 3387
€  25.00 [Appr.: US$ 32.78 | £UK 21 | JP¥ 2517]
Keywords: Debrot, gedichten, poezie
In shopping cart

More information

 -
DEBROT, COLA
De afwezigen
Amsterdam, J.M. Meulenhoff / De Ceder 29, 1952. 1e druk. 30 pp. Papieren band, op rug beschadigd. maat boek hxb 225 x 150 mm. Ongedefinieerd.
Book number: 2068
€  5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA
De Afwezigen
Amsterdam, Meulenhoff / De Ceder. 1952. Eerste druk; omslag iets verkleurd; met een aardige opdracht op de verso van de titelpagina aan de commissaris van de koningin in Zuid-Holland. Signed by Author.
Book number: 001300
€  30.00 [Appr.: US$ 39.34 | £UK 25 | JP¥ 3020]
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA
De afwezigen
Amsterdam, Meulenhoff, 1952, 1e druk. Ingenaaid met stofomslag, 30 pp. De Ceder 29.
Book number: 12727
€  7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755]
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA
De Afwezigen
Amsterdam, Meulenhoff. 1952. Soft cover. Book, 29ste deel van De Ceder. Good/Good.
Book number: 1395
€  5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

DEBROT, COLA.
De afwezigen.
A'dam, J.M. Meulenhoff, 1952. De Ceder 29. Oorspr.omslag. 32 pag.
Book number: 15652
€  5.00 [Appr.: US$ 6.56 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

DEBROT E.A. (RED.), COLA
Antilliaanse cahiers - jaar 1/2
Amsterdam, Bezige Bij, 1956. Ingenaaid, 72 pp. Omslag verkleurd.
Book number: 11521
€  7.50 [Appr.: US$ 9.83 | £UK 6.25 | JP¥ 755]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page

New Search