ascending
descending
found: 75 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

KONING, DANIEL
Pinaren in het paradijs. Suriname na de onafhankelijkheid
1991. Paperback. Pp: 104. ISBN: 9789065790477. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1728700
€  35.00 [Appr.: US$ 46.16 | £UK 29.5 | JP¥ 3585]
Catalogue: Fotografie
Keywords: 9789065790477
In shopping cart

More information

BLOKKER, JAN, DANIEL KONING EN HUB. HUBBEN (ED.)
Het boek van het jaar 1998
Amsterdam, De Volkskrant/Prometheus, 1999. Gebonden. 1e druk. 4to. Inscr.: . Ongepagineerd. nieuw.
Book number: 163
€  12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
In shopping cart

More information

BLOKKER, DANIEL KONING & HUB. HUBBEN, JAN
Het boek van het jaar 1998. Nederland in beeld
Amsterdam, Volkskrant, 1999. Gebonden, 143 pp, 25 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Zeer goed / very good.
Book number: 25003
€  7.50 [Appr.: US$ 9.89 | £UK 6.5 | JP¥ 768]
In shopping cart

More information

 -
BLOKKER, JAN; KONING, DANIEL; HUBBEN, HUB (SAMENSTELLING)"
Het boek van het jaar 1998, Nederland in beeld
Amsterdam, Prometheus/De Volkskrant 1999 (eerste druk), gebonden, porto 3,00 euro, isbn 9789053337585 in perfecte staat.
Book number: EP720/50994
€  8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819]
Catalogue: Maatschappij
In shopping cart

More information

 -
HELLWEG, CLAUDINE, TEKST/RED., DUO ALDWIN IZARIN & HANS VAN DER LINDE/WILLEM DIEPRAAM/DANIEL KONING/BERTIEN VAN MAANEN, FOTOGRAFIE,
18-36. 5e Baan Schiphol. Een beeld van hoe het was.
(Amsterdam, Amsterdam Airport Schiphol, 2000). 28x21 cm. Pb., met flappen. 222 pp., rijk geïllustreerd fotoboek, vijf fotoseries met interviews en reportages die vastleggen hoe het landschap en zijn bewoners moesten of nog moeten wijken voor 18-36: de vijfde start- en landingsbaan van Schiphol. In goede staat. Brievenbuspost, lage verz.kosten.
Book number: 3258
€  18.00 [Appr.: US$ 23.74 | £UK 15.25 | JP¥ 1844]
Keywords: Twintigste eeuw Fotoboeken, Documentaire fotografie Pers/Journalistiek Luchtvaart
In shopping cart

More information

HOEK, SIETSE VAN DER & DANIEL KONING.
Tot in eeuwigheid. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen.
Utrecht, Het Spectrum, 1994. Geïllustreerd met foto's. Paperback. 8vo. 184 pp. Mooi exemplaar. (ISBN/EAN: 9027433887)
Book number: 16649
€  12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
Keywords: geschiedenis / history
In shopping cart

More information

HOEK, SIETSE VAN DER / KONING, DANIEL (FOTO'S)
Tot in eeuwigheid. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen.
Utrecht, Spectrum, 1994. wa., 1ste druk, 184blz., formaat 16-21cm., met foto's. - goed
Book number: 93424
€  4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410]
Catalogue: Landen/Volken
Keywords: Tot in eeuwigheid. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen.
In shopping cart

More information

HOEK, SIETSE VAN DER / KONING, DANIEL
TOT IN EEUWIGHEID. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen.
Utrecht, Het Spectrum, 1994. 1e druk 184 pp. Pb. Rug licht verkleurd. Met foto's van Daniel Koning. mooie staat
Book number: 26355
€  8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819]
Keywords: dood/leven
In shopping cart

More information

HOEK, SIETSKE VAN DER & DANIEL KONING [PHOTOGR.].
Tot in eeuwigheid. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen.
Utrecht. Het Spectrum. 1994. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: 184pp. 24 bl.& wh. illustrations, index. As new. Een reis langs de luisterrijke begraafplaatsen in Nederland, van Zuid-Limburg tot de Waddeneilanden, van de Groningse wierde tot de Zeeuwse dodenakker, van de Randstad tot aan de Duitse grens. [Zwolle - Maastricht - Marken - Breda - Dreischoor - Hoog-Buurlo - Heeze - Wijk aan Zee - Driehuis - Bloemendaal - Almere Haven - Roermond - Nijmegen - Oudekerk aan de Amstel - Midlaren - Utrecht - Terschelling - 's-Gravenhage - Vorden - Amsterdam - Scheveningen - Groningerland. ISBN: 90-274-3388-7.
Book number: 8391
€  10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: 9027433887
In shopping cart

More information

HOEK, SIETSE VAN DER / KONING, DANIEL
TOT IN EEUWIGHEID. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen.
Utrecht, Het Spectrum, 1994. 1e druk 184 pp. Pb. Rug licht verkleurd. Met foto's van Daniel Koning. mooie staat
Book number: 14844
€  8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819]
Keywords: dood/leven
In shopping cart

More information

JAN BLOKKER, DANIEL KONING EN HUB. HUBBEN.
Het boek van het jaar 1998 [Nederland in beeld]
gebonden, harde kaft, goede tot zeer goede staat, Volkskrant (Amsterdam), 1999, ISBN 9789053337585
Book number: 8131937
€  4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410]
In shopping cart

More information

 -
KONING, DANIEL - HAVEMAN, BEN (INTROD.).
Daniel Koning. Met eigen ogen.
Amsterdam/Brussel, Thomas Rap, 1987. Stiff photo-illustrated wrappers (softcover), 28 x 28 cms., 96 pp. with phot. b/w plates. First edition. Some spotting to outer edge of last page, otherwise fine. ISBN: 9060052749
Book number: 11985
€  12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
Catalogue: Photography
Keywords: Photography 9060052749
In shopping cart

More information

KONING, DANIEL
Me tons gaat alles goed
Hooglanderveen: Priem/De Volkskrant, 1986. 1e druk, 8vo, oblong, paperback, 100pp. Bestaande uit foto (zwart-wit) met bijschrift. Lichte gebruikssporen aan band verder in goede staat. [ISBN: 9071494047] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 81341.CUF
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Catalogue: Fotografie
In shopping cart

More information

KONING, DANIEL
Met ons gaat alles goed
Priem. 1986. (ISBN: 9071494047) Soft Cover. 98 pag - zwart wit fotografie. Goede staat.
Book number: 022973
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Keywords: 9071494047
In shopping cart

More information

KONING, DANIEL.
Met eigen ogen.
1e druk. Thomas Rap. 1987. 96 p. Ills. Paperback. * Licht verkleurd.
Book number: 79892
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Catalogue: Fotografie
Keywords: Fotografie
In shopping cart

More information

KONING, DANIEL
Met Ons Gaat Alles Goed
Hooglanderveen, Priem, 1986. first edition. Softcover. 18x21. minimal shelf wear; else fine. Fine.
¶ Picture book with 48 b/w photographs of examples of Dutch "cosiness" at amusement parks, at the beach, etc.
Book number: 172
€  12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
Keywords: 9071494047
In shopping cart

More information

KONING, DANIEL
Met ons gaat alles goed.
Hooglanderveen, Uitgeverij Priem, 1986 orig photo-pictorial wrappers 21 x 18 cm 100 pp text in Dutch first edition
Book number: K1424-1466
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
In shopping cart

More information

 -
KONING, DANIEL
Met ons gaat alles goed
Paperback; 1986; Priem; 50pp.; Naam/adres-stempeltje op schutblad -- Conditie: Goed
Book number: 114846
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Catalogue: Kunst/Fotografie
Keywords: Fotografie (Kunst)
In shopping cart

More information

 -
KONING, DANIEL
Met eigen ogen
Paperback; 1987; Uitgeverij De Bezige Bij, Amsterdam; 96pp.; Conditie: Goed
Book number: 114365
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Catalogue: Kunst/Fotografie
Keywords: Fotografie (Kunst)
In shopping cart

More information

KONING, DANIEL
Met eigen ogen
1987. Paperback. Pp: 96. Selectie zwart-witte foto's uit het werk van de Nederlandse fotograaf. ISBN: 9789060052747. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1528275
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Catalogue: Fotografie
Keywords: 9789060052747
In shopping cart

More information

 -
KONING, DANIEL
Na verloop van tijd: foto's en gesprekken
Paperback; 1984; Van Gennep, Amsterdam; 88pp.; Naam op schutblad met rode pen -- Conditie: Goed
Book number: 114345
€  10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Catalogue: Kunst/Fotografie
Keywords: Fotografie (Kunst)
In shopping cart

More information

 -
KONING, DANIEL
Na verloop van tijd
Amsterdam, Van Gennep 1985 (eerste druk) paperback, 88 pag., porto 2,50 euro NL, isbn 906012622x, in goede staat.
Book number: RD442/32699
€  10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
In shopping cart

More information

KONING, DANIEL
Na verloop van tijd: foto's en gesprekken
Amsterdam, Van Gennep, 1985. Druk: 1ste druk. octavo oblong, ingenaaid/slap gekartonneerd, 88 pp. zw/w foto's . Keurig.
¶ Portret. 43 oudere mensen zijn in dit boek geportretteerd in een serie sublieme foto's, telkens geflankeerd door even simpele als indringende gesprekken.
Book number: 6079
€  9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922]
Catalogue: Fotografie
Keywords: ; OUIDEREN; PORTRETTEN; INTERVIEWS
In shopping cart

More information

KONING, DANIEL
NA VERLOOP VAN TIJD. Foto`s en gesprekken
Amsterdam, Van Gennep , 1985. 1e druk 88 pp. Pb oblong. Rand achterplat vergeeld. Portretten en het verhaal van 43 bijzondere mensen op leeftijd. 26 x 21 cm. mooie staat
Book number: 800208
€  10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: foto / film
In shopping cart

More information

KONING, DANIEL.
Na verloop van tijd.
Amsterdam, Van Gennep, 1985. 88 pag. 1e druk. Oblong.21 x 26 cm. Paperback.
Book number: 59513
€  10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: Photography / Dutch ;
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search