| ||||
|
|
|
|||
| found: 75 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Pinaren in het paradijs. Suriname na de onafhankelijkheid 1991. Paperback. Pp: 104. ISBN: 9789065790477. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1728700 € 35.00 [Appr.: US$ 46.16 | £UK 29.5 | JP¥ 3585] Catalogue: Fotografie
Keywords: 9789065790477 | In shopping cart More information div> |
Het boek van het jaar 1998 Amsterdam, De Volkskrant/Prometheus, 1999. Gebonden. 1e druk. 4to. Inscr.: . Ongepagineerd. nieuw. Book number: 163 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229] Catalogue: Film-Fotografie-Video
| In shopping cart More information div> |
Het boek van het jaar 1998. Nederland in beeld Amsterdam, Volkskrant, 1999. Gebonden, 143 pp, 25 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Zeer goed / very good. Book number: 25003 € 7.50 [Appr.: US$ 9.89 | £UK 6.5 | JP¥ 768] Catalogue: Geschiedenis Nederland - Dutch History
| In shopping cart More information div> |
Het boek van het jaar 1998, Nederland in beeld Amsterdam, Prometheus/De Volkskrant 1999 (eerste druk), gebonden, porto 3,00 euro, isbn 9789053337585 in perfecte staat. Book number: EP720/50994 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819] Catalogue: Maatschappij
| In shopping cart More information div> |
18-36. 5e Baan Schiphol. Een beeld van hoe het was. (Amsterdam, Amsterdam Airport Schiphol, 2000). 28x21 cm. Pb., met flappen. 222 pp., rijk geïllustreerd fotoboek, vijf fotoseries met interviews en reportages die vastleggen hoe het landschap en zijn bewoners moesten of nog moeten wijken voor 18-36: de vijfde start- en landingsbaan van Schiphol. In goede staat. Brievenbuspost, lage verz.kosten. Book number: 3258 € 18.00 [Appr.: US$ 23.74 | £UK 15.25 | JP¥ 1844] Catalogue: Photography, Documentary photography
Keywords: Twintigste eeuw Fotoboeken, Documentaire fotografie Pers/Journalistiek Luchtvaart | In shopping cart More information div> |
Tot in eeuwigheid. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen. Utrecht, Het Spectrum, 1994. Geïllustreerd met foto's. Paperback. 8vo. 184 pp. Mooi exemplaar. (ISBN/EAN: 9027433887) Book number: 16649 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229] Catalogue: History/Geschiedenis
Keywords: geschiedenis / history | In shopping cart More information div> |
Tot in eeuwigheid. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen. Utrecht, Spectrum, 1994. wa., 1ste druk, 184blz., formaat 16-21cm., met foto's. - goed Book number: 93424 € 4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410] Catalogue: Landen/Volken
Keywords: Tot in eeuwigheid. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen. | In shopping cart More information div> |
TOT IN EEUWIGHEID. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen. Utrecht, Het Spectrum, 1994. 1e druk 184 pp. Pb. Rug licht verkleurd. Met foto's van Daniel Koning. mooie staat Book number: 26355 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819]
Keywords: dood/leven | In shopping cart More information div> |
Tot in eeuwigheid. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen. Utrecht. Het Spectrum. 1994. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: 184pp. 24 bl.& wh. illustrations, index. As new. Een reis langs de luisterrijke begraafplaatsen in Nederland, van Zuid-Limburg tot de Waddeneilanden, van de Groningse wierde tot de Zeeuwse dodenakker, van de Randstad tot aan de Duitse grens. [Zwolle - Maastricht - Marken - Breda - Dreischoor - Hoog-Buurlo - Heeze - Wijk aan Zee - Driehuis - Bloemendaal - Almere Haven - Roermond - Nijmegen - Oudekerk aan de Amstel - Midlaren - Utrecht - Terschelling - 's-Gravenhage - Vorden - Amsterdam - Scheveningen - Groningerland. ISBN: 90-274-3388-7. Book number: 8391 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: 9027433887 | In shopping cart More information div> |
TOT IN EEUWIGHEID. Op reis langs luisterrijke begraafplaatsen. Utrecht, Het Spectrum, 1994. 1e druk 184 pp. Pb. Rug licht verkleurd. Met foto's van Daniel Koning. mooie staat Book number: 14844 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819]
Keywords: dood/leven | In shopping cart More information div> |
Het boek van het jaar 1998 [Nederland in beeld] gebonden, harde kaft, goede tot zeer goede staat, Volkskrant (Amsterdam), 1999, ISBN 9789053337585 -- MooiboekBook number: 8131937 € 4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410]
| In shopping cart More information div> |
Daniel Koning. Met eigen ogen. Amsterdam/Brussel, Thomas Rap, 1987. Stiff photo-illustrated wrappers (softcover), 28 x 28 cms., 96 pp. with phot. b/w plates. First edition. Some spotting to outer edge of last page, otherwise fine. ISBN: 9060052749 Book number: 11985 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229] Catalogue: Photography
Keywords: Photography 9060052749 | In shopping cart More information div> |
Me tons gaat alles goed Hooglanderveen: Priem/De Volkskrant, 1986. 1e druk, 8vo, oblong, paperback, 100pp. Bestaande uit foto (zwart-wit) met bijschrift. Lichte gebruikssporen aan band verder in goede staat. [ISBN: 9071494047] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 81341.CUF € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Fotografie
| In shopping cart More information div> |
Met ons gaat alles goed Priem. 1986. (ISBN: 9071494047) Soft Cover. 98 pag - zwart wit fotografie. Goede staat. Book number: 022973 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Fotografie - Photography
Keywords: 9071494047 | In shopping cart More information div> |
Met eigen ogen. 1e druk. Thomas Rap. 1987. 96 p. Ills. Paperback. * Licht verkleurd. Book number: 79892 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Fotografie
Keywords: Fotografie | In shopping cart More information div> |
Met Ons Gaat Alles Goed Hooglanderveen, Priem, 1986. first edition. Softcover. 18x21. minimal shelf wear; else fine. Fine. ¶ Picture book with 48 b/w photographs of examples of Dutch "cosiness" at amusement parks, at the beach, etc. Book number: 172 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
Keywords: 9071494047 | In shopping cart More information div> |
Met ons gaat alles goed. Hooglanderveen, Uitgeverij Priem, 1986 orig photo-pictorial wrappers 21 x 18 cm 100 pp text in Dutch first edition Book number: K1424-1466 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
| In shopping cart More information div> |
Met ons gaat alles goed Paperback; 1986; Priem; 50pp.; Naam/adres-stempeltje op schutblad -- Conditie: Goed Book number: 114846 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Kunst/Fotografie
Keywords: Fotografie (Kunst) | In shopping cart More information div> |
Met eigen ogen Paperback; 1987; Uitgeverij De Bezige Bij, Amsterdam; 96pp.; Conditie: Goed Book number: 114365 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Kunst/Fotografie
Keywords: Fotografie (Kunst) | In shopping cart More information div> |
Met eigen ogen 1987. Paperback. Pp: 96. Selectie zwart-witte foto's uit het werk van de Nederlandse fotograaf. ISBN: 9789060052747. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1528275 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Fotografie
Keywords: 9789060052747 | In shopping cart More information div> |
Na verloop van tijd: foto's en gesprekken Paperback; 1984; Van Gennep, Amsterdam; 88pp.; Naam op schutblad met rode pen -- Conditie: Goed Book number: 114345 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Kunst/Fotografie
Keywords: Fotografie (Kunst) | In shopping cart More information div> |
Na verloop van tijd Amsterdam, Van Gennep 1985 (eerste druk) paperback, 88 pag., porto 2,50 euro NL, isbn 906012622x, in goede staat. Book number: RD442/32699 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Fotoboeken / Fotografie
| In shopping cart More information div> |
Na verloop van tijd: foto's en gesprekken Amsterdam, Van Gennep, 1985. Druk: 1ste druk. octavo oblong, ingenaaid/slap gekartonneerd, 88 pp. zw/w foto's . Keurig. ¶ Portret. 43 oudere mensen zijn in dit boek geportretteerd in een serie sublieme foto's, telkens geflankeerd door even simpele als indringende gesprekken. Book number: 6079 € 9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922] Catalogue: Fotografie
Keywords: ; OUIDEREN; PORTRETTEN; INTERVIEWS | In shopping cart More information div> |
NA VERLOOP VAN TIJD. Foto`s en gesprekken Amsterdam, Van Gennep , 1985. 1e druk 88 pp. Pb oblong. Rand achterplat vergeeld. Portretten en het verhaal van 43 bijzondere mensen op leeftijd. 26 x 21 cm. mooie staat Book number: 800208 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: foto / film | In shopping cart More information div> |
Na verloop van tijd. Amsterdam, Van Gennep, 1985. 88 pag. 1e druk. Oblong.21 x 26 cm. Paperback. Book number: 59513 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: Photography / Dutch ; | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page