ascending
descending
found: 52 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

 -
CRICK, JEF;
BIJ DE HERDENKING VAN JAN-FRANS WILLEMS VADER DER VLAAMSCHE BEWEGING. 11 MAART 1793 TE BOECHOUT GEBOREN,
Gent, Vanmelle, 1943 Gebrocheerd, papieromslag, 140 x 215mm., 95pp., z/w platen.
¶ In goede staat.
Book number: 22152
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: vlaamse vlaamsgezind nationalisme uitvaart JAN FRANS . 11 1793
In shopping cart

More information

 -
CRICK JEF
Bij de herdenking van Jan-Frans Willems, vader van de Vlaamsche Beweging
Gent, 1943, 95 .pp, soft cover, 14 x 22 cm. Omslag onfris/Cover not so good, Omslag verkleurd/Cover discoloured. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 271131&VLB
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Catalogue: Vlaamse Beweging
Keywords: Vlaamse Beweging
In shopping cart

More information

CRICK, JEF
Conscience. Intieme bladzijden uit zijn leven
1938. Paperback. Pp: 126. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1201409
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

CRICK JEF,CONSCIENCE HENDRIK
Conscience. Intieme bladzijden uit zijn leven. Verzameld en gekanttekend door Jef Crick
Moderne Uitgeverij Hoogstraten, s.d. (interbellum). 2e. Ingenaaid, 22*15 cm, geïllustreerd met lino-snede van Rob. Courtens (extra invoegblad) en pentekeningen van A. Beaussaert, 126p, boek in goede staat.
Book number: 3642
€  11.25 [Appr.: US$ 14.24 | £UK 9.25 | JP¥ 1132]
Keywords: Bibliofiele Bijzondere uitgaven,Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

CRICK, JEF
Dr. F. Snellaert; Dr. Guislain; Frans de Potter; Florimond van Duyse.
Sint Amandsberg - Gent, Het Campo Santo, z.j. Or. omslag, 79+1p.
¶ Met enkele foto-illustraties; goed exemplaar.
Book number: 12591
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
Keywords: Belgische geschiedenis
In shopping cart

More information

CRICK JEF
Jan-Frans Willems, vader der Vlaamsche beweging 1846-1946, zijn volledig levensbeeld
Antwerpen, 170 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. cover not so good/omslag onfris, geïllustreerd, uncut pages/ non coupé/onopengesneden. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 116841&311F
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Vlaamse Beweging
Keywords: Vlaamse Beweging
In shopping cart

More information

CRICK, JEF
Jan-Frans Willems: Vader der Vlaamsche Beweging (1846-1946)
Antwerpen, Boekuil en Karveel, z.j. (1946). Druk: 1ste druk. octavo, ingenaaid, 172 pp. zw/w foto's, facsimile's. Rug gebruind; goed.
¶ 7 bijlagen, bibliographische en documentaire bronnen, illustraties. 'Volledig levensbeeld' van Jan-Frans Willems.
Book number: 2906
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
Keywords: BIOGRAFIE; JAN FRANS ; ; 1946
In shopping cart

More information

 -
CRICK, JEF.
JAN-FRANS WILLEMS. VADER DER VLAAMSCHE BEWEGING ( 1846 - 1946).
Antwerpen, Boekuil en Karveel-uitgaven, z.d., Gebrocheerd, originele geïllustreerde uitgeversomslag z/w, omslag lichtjes beduimeld, 16x21cm, 172pp, geïllustreerd z/w.
¶ Zijn volledig levensbeeld. Met enkele illustratie's, Campo santo, vol. 3.
Book number: 9481
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: belgium belgique belgie belgië flamand vlaams flemish vlaanderen flandre flanders flandern vlaamse nationale bewegingen national movements jan frans Karveel uitgaven
In shopping cart

More information

CRICK, JEF
Jan-Frans Willems - Vader der Vlaamsche Beweging (1846-1946): Zijn volledig levensbeeld.
Antwerpen, Boekuil en Karveel-Uitgaven, 1946. geïllustreerd, 171pp ingenaaid, paperback, Campo Santo nr.3, goede staat, Tweedehands; wat vouwen in band en enkele pagina's wat vergeeld, onafgesneden pagina's, verder goed.
Book number: 1100006106
€  6.60 [Appr.: US$ 8.35 | £UK 5.5 | JP¥ 664]
Keywords: Biografieën; Jan Frans Willems
In shopping cart

More information

CRICK JEF
Jan-Frans Willems. Vader der Vlaamche Beweging (1846-1946). Zijn volledig levensbeeld. Met een brief van zijn kleinzoon, Joris Willems en een lied van Marinus De Jong
1946. 1e. luxueus heringebonden ongelezen exemplaar, leder met vergulde rugopdruk, origineel voorplat mee ingebonden, 20*15,5 cm, 172p + z/w illustraties buiten tekst, Uitgaven van het Campo Santo Sint-Amandsberg Gent, nr. 3 (extra nummer), Boekuil en Karveel- Uitgaven - Antwerpen.
Book number: 3381
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: Letterkunde Romantiek/Realisme (19e)
In shopping cart

More information

CRICK JEF
Jan-Frans Willems, vader der Vlaamsche beweging 1846-1946, zijn volledig levensbeeld
Antwerpen, 172 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. Omslag onfris/Cover not so good, Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 241224&307F
€  17.00 [Appr.: US$ 21.52 | £UK 13.75 | JP¥ 1710]
Catalogue: Vlaamse Beweging
Keywords: Vlaamse Beweging
In shopping cart

More information

CRICK, JEF.
Jan-Frans Willems. Vader der Vlaamsche Beweging (1846-1946). Zijn volledig levensbeeld. Met een brief van zijn kleinzoon, Joris Willems en een lied van Marinus de Jong.
Antwerpen, Boekuil en Karveel, [1946]. Gebonden S.O. 172 p. Ills. Campo Santo Nr. 3 (extra nummer). [bibliotheekstempeltje].
Book number: L4596
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie vlaamse beweging
In shopping cart

More information

CRICK, JEF.
KAREL-LODEWIJK LEDEGANCK 1805 - 1847.
St-Amandsberg, Uitgaven van Campo Santo, 1944., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 21x13,5cm, 64pp, geïllustreerd z/w.
Book number: 13161
€  18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811]
Keywords: belgicana heemkunde belgium belgië belgique belgie flamand flemish vlaams vlaanderen flandern flanders flandre Flämischen Flaemischen Flamischen jaf karel lodewijk Amandsberg
In shopping cart

More information

CRICK JEF
Kunstalbum, Leven en werken onzer Beeldende Kunstenaars.
S.l.s.d. (Gent, ca. 1930), 2 delen in één band, in-4°, 27 x 20,5 cm, 236 pp ; 352 pp, index, z/w ills., gebonden in bruine half-linnen band, titel-etiket op de rug. Mooi exemplaar. Bevat levensbeschrijvingen van ca. 200 Vlaamse schilders en beeldhouwers actief tijdens het interbellum, met illustraties en soms hun portrtetten.." .
Book number: 13465
€  225.00 [Appr.: US$ 284.83 | £UK 181 | JP¥ 22633]
In shopping cart

More information

CRICK JEF
Leven en werken onzer beeldende kunstenaars (1 volume)
Onbekend, 352 .pp, soft cover, 22 x 28 cm. cover not so good/omslag onfris, geïllustreerd. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 103592&272F
€  100.00 [Appr.: US$ 126.59 | £UK 80.5 | JP¥ 10059]
Catalogue: Belgische Kunst
Keywords: Belgische kunst
In shopping cart

More information

CRICK JEF
Leven en werken onzer beeldende kunstenaars.
1935. 2 vols in-4°. 235 pp, 351 pp. Bedrukte papieren uitgeversbanden.
¶ 2 vols, volledig. Goed referentiewerk voor de begin tot midden 20ste eeuwse kunstenaars in Vlaanderen. 4 originele lino-sneden.
Book number: 1991
€  85.00 [Appr.: US$ 107.6 | £UK 68.5 | JP¥ 8550]
Catalogue: Contemporary Art
Keywords: contemporary art, begin 20ste eeuwse kunstenaars, kunstenaars uit het inter-bellum,
In shopping cart

More information

 -
CRICK JEF - MULDER H. - VAN DEN BROUCKE J.
De man die zijn lijf verloor (door Crick en Mulder) / De Roman van Charlot (door Crick) / Poppenspel (door Van Den Broucke)
Gent, 272 .pp, soft cover, 22 x 27 cm. Titel 1 is luimige parodie-roman, Titel 2 is kinderroman uit het leven van H. Conscience, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Rug beschadigd/Spine damaged, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 169641&347B
€  40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

CRICK JEF - MULDER HERMAN
De man die zijn lijf verloor: een sociale parodie-roman
Amsterdam, 272 .pp, hard cover, 22 x 28 cm. geïllustreerd met houtsneden van Victor Stuyvaert en foto's. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 105630&99F
€  35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
CRICK JEF - MULDER H. - VAN DEN BROUCKE J.
De man die zijn lijf verloor (door Crick en Mulder) / De Roman van Charlot (door Crick) / Poppenspel (door Van Den Broucke)
Gent, 272 .pp, soft cover, 22 x 28 cm. Titel 1 is luimige parodie-roman, Titel 2 is kinderroman uit het leven van H. Conscience, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Rug beschadigd/Spine damaged, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 168037&338C
€  30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

CRICK, JEF & MULDER, H.
De man die zijn lijf verloor
Papieren omslag. De man die zijn lijf verloor (een sociale parodie-roman met oorspronkelijke houtsneden van Victor Stuyvaert. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1861156
€  75.00 [Appr.: US$ 94.94 | £UK 60.5 | JP¥ 7544]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

 -
CRICK-KUNTZIGER, JEF
Monica. Roman uit de 16e eeuw.
Kapellen, Boekuil- & Karveel-Uitgaven, 1944, Nieuwe herwerkte uitgave. Halflinnen band, 260 pp, 24 cm, Ill.: houtsneden. Bekroond door de koninklijke vlaamsche Academie. Goed / good.
Book number: 41121
€  12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257]
Keywords: Victor Stuyvaert
In shopping cart

More information

CRICK JEF
Monica, roman uit de 16e eeuw
Kapellen, 1944, 162 .pp, soft cover, 18 x 23 cm. 25 houtsneden van Victor Stuyvaert, 14 lijnclichés. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 50580&293E
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

CRICK, JEF
Monica. Roman uit de 16e eeuw. Nieuwe herwerkte uitgave.
Kapellen - Antwerpen, Boekuil- & Karveel-Uitgaven, 1944. Or. omslag, 260+4p.
¶ Bekroond door de Kon. Vlaamsche Akademie. Houtsneden van Victor Stuyvaert; illustratie op voorplat Herman Verbaere. Iets los; verder mooi exemplaar.
Book number: 11365
€  13.50 [Appr.: US$ 17.09 | £UK 11 | JP¥ 1358]
Keywords: Geïllustreerde uitgaven Nederlandse literatuur Plantijn Stuyvaert, Victor Taillaert, P. Verbaere, Herman Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

CRICK, JEF
Monica. Roman uit de 16e eeuw. Nieuwe herwerkte uitgave.
Kapellen - Antwerpen, Boekuil- & Karveel-Uitgaven, 1944. Or. karton, 260+4p.
¶ Bekroond door de Kon. Vlaamsche Akademie. Houtsneden van Victor Stuyvaert; illustratie op voorplat Herman Verbaere. Mooi exemplaar.
Book number: 7822
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Keywords: Geïllustreerde uitgaven Nederlandse literatuur Plantijn Stuyvaert, Victor Taillaert, P. Verbaere, Herman Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

CRICK, JEF
MONICA. Roman uit de 16e eeuw. Bekroond door de Kon. Vlaamsche Akademie. Houtsneden van Victor Stuyvaert.
Nieuwe herwerkte Uitgave. Boekuil - & Karveel-Uitgaven - Kapellen - Antwerpen 1944. Kartonnen kaft/ingenaaid. Kaft heeft leesspoortje. Opdracht schutblad, veder in goede staat. 260 pag.
Book number: 15992
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Keywords: roman
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search